dowolna

Budynki użytkowe na wynajem lubuskie - Oferty wynajmu budynków użytkowych

141 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

141 ogłoszeń

1 050 000 zł30 000 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Poszukujesz przestrzeni magazynowej najwyższej klasy w strategicznym miejscu? Mamy dla Ciebie ofertę nie do odrzucenia! Do wynajęcia prezentujemy imponującą halę magazynową klasy A,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł180 m² 13,89 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:200 m²

Do wynajęcia hala o powierzchni ok 180 m2, wysokość ok 5 m - zlokalizowana na zagospodarowanej i ogrodzonej działce w Kiełpinie, w odległości 11 km od centrum Zielonej Góry,.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł160 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Do wynajęcia hala na Magazyn-Warsztat-Produkcję niespełna 160m2 w Zielonej Górze Profi Nieruchomości pośredniczy w wynajmie hali 160m2 w zachodniej części Zielonej Góry z bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 026 m²

Do wynajęcia hala magazynowa o pow. użytkowej 750 mkw położona na działce o pow. 4026 mkw w Strzelcach Krajeńskich. Rok budowy 1970. Przeszła modernizację w 1996 r. Murowana, nowy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:240 m²

Uwaga: w dniach 13-23 lutego biuro nie będzie czynne / urlop :) Oferujemy do wynajecia nieruchomość zlokalizowaną w Gorzowie Wlkp. przy ul. Kosynierów Gdyńskich, na którą składa się.

Szczegóły ogłoszenia

7 900 zł730 m² 10,82 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Do wynajęcia kompleks obiektów przemysłowo- magazynowych usytuowanych na działce o powierzchni 3500 m2 zlokalizowanych w gminie Świdnica w okolicy Zielonej Góry. Specyfikacja obiektów:.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 zł88 m² 11,36 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu magazyn o pow. 88,32 m2, mieszczący się w Czerwieńsku, przy ul. Bocznej 4. Budynek wykonany.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Lokalizacja Nieruchomość znajduje się w Gorzowie Wielkopolskim, w przemysłowej części miasta z bezpośrednim dostępem do drogi asfaltowej. Lokalizacja zapewnia szybki dojazd zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł3 298 m² 7,58 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:12 356 m²

Ośno Lubuskie ul. Kolejowa hale i magazyny do wynajęcia. 1. budynek murowany biurowo-magazynowy 1301 m2 2. budynek murowany magazynowy 942 m2 3. budynek murowany biurowo-magazynowy (podwójna hala) 496.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

W przyziemiu budynku ul. Londyńska 13 duży 22m2 garaż z bramą wjazdową na pilota. Cena wynajmu 500 zł + czynsz ok. 60 zł Może służyć również, jako bezpieczny magazyn. Polecam Oferta wysłana.

Szczegóły ogłoszenia

35 336 zł1 262 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia część budynku- hala magazynowa o powierzchni 1262 m2 plus część biurowa i socjalna o łącznej powierzchni 82 m2. Dane techniczne hali: powierzchnia hali: 1262 m2 Wymiary:.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł400 m² 13,75 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 058 m²

Do wynajęcia obiekt komercyjny w Iłowej bezpośrednio przy autostradzie A4 | Idealna lokalizacja dla biznesu Oferujemy na wynajem w pełni funkcjonalny obiekt komercyjny o powierzchni ok. 400.

Szczegóły ogłoszenia

82 500 zł5 500 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferta bez prowizji. Na wynajem nowe obiekty magazynowo produkcyjne wysokiego składowania z częścią biurowo-socjalną w Zielonej Górze. Dotyczy powierzchni 5500m2. Bezpośrednio przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

300 zł15,28 m² 19,63 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferujem Y państwu do wynajęcia miejsce postojowe w hali podziemnej przy ulicy Jana z Kolna 12D-E. Opłaty : odstępne 300 zł/mc plus opłaty eksploatacyjne ok. 55 zł. Wymagana kaucja 500.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Wynajmij bezpieczne miejsce postojowe w centrum Gorzowa ul. Góra Powstańców Masz dość szukania wolnego miejsca w centrum? Oferujemy do wynajęcia komfortowe miejsca postojowe w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Hala produkcyjno magazynowa 1800 m - 2 poziomy, rampy rozładunkowe, parking dla tir lokalizacja Nieruchomość zlokalizowana jest w miejscowości Gorzów Wielkopolski. Położenie w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

4 888 zł188 m² 26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala magazynowa do wynajęcia Zielona Góra - 188 m2 Przestrzeń magazynowa w doskonałej lokalizacji, blisko centrum Oferujemy do wynajęcia funkcjonalny lokal magazynowy o powierzchni 188 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia obiekt użytkowy o charakterze magazynowo-produkcyjnym oraz częścią socjalną i biurową rozłożony na dwóch kondygnacjach Na I piętrze 300mkw ( magazyn, biura) Na II.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Aktualne od 1 maja 2026 Do wynajęcia pomieszczenie magazynowe o powierzchni 30 mkw znajdujące się w samodzielnym budynku, bezpośredni dostęp, prąd, woda, teren ogrodzony. Cena najmu - 800.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł680 m² 6,62 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia murowana hala usytuowana na ogrodzonej działce o powierzchni 0,70 ha w Brzozowcu. Główna część hali ma powierzchnię 400 m2 (ok. 11 x 37 m), plus mniejszą boczna część.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 zł460 m² 18,48 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Hala w obiekcie magazynowo-produkcyjno-usługowym 4700 m , Ośno Lubuskie, blisko granicy niemieckiej Do wynajęcia funkcjonalna hala w kompleksie hal magazynowo-produkcyjnych z częścią.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 691 m²

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnej nieruchomości zlokalizowanej w przy jednych z głównych dróg wyjazdowych/dojazdowych do Gorzowa Wielkopolskiego. Przedmiotem wynajmu jest budynek.

Szczegóły ogłoszenia

8 300 zł450 m² 18,44 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Na wynajem hala magazynowo przemysłowa o łącznej powierzchni 450m2 położona w Sulechowie. Powierzchnia hali to 400m2, pomieszczeń biurowo socjalnych 50m2. Hala murowana, ocieplona.

Szczegóły ogłoszenia

7 900 zł250 m² 31,60 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy państwu do wynajęcia obiekt handlowo-biurowo-usługowy Z windą usytuowany W centrum miasta. Przedmiotem wynajmu w oferowanej cenie jest 1 piętro. Opis: budynek został wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

517 500 zł34 500 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferta bez prowizji. Na wynajem hala o powierzchni 6900m2 w obiekcie magazynowo produkcyjnym wysokiego składowania klasy A, umiejscowionym w Sulechowie. Z doskonałym dostępem do trasy.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł1 500 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Wyjątkowa okazja w Zielonej Górze - nowoczesny, trzy-kondygnacyjny biurowiec do wynajęcia! Ta unikalna nieruchomość to idealne rozwiązanie dla firm poszukujących przestrzeni dostosowanej do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:214 m²

Do wynajęcia stacja benzynowa. W skład stacji wchodzi budynek, w którym urządzono punkt sprzedaży wraz ze sklepikiem z asortymentem samochodowym oraz pomieszczeniami sanitarnymi. Na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Lokalizacja Nieruchomość znajduje się w Gorzowie Wielkopolskim, w dzielnicy Zawarcie, w przemysłowej części miasta z bezpośrednim dostępem do drogi asfaltowej. Lokalizacja zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

11 200 zł800 m² 14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy   hala 800M2 do wynajęcia Proponujemy Państwu halę o powierzchni 800m2 wykończoną w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

517 500 zł34 500 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Oferta bez prowizji. Na wynajem hala o powierzchni 34500m2 w obiekcie magazynowo produkcyjnym wysokiego składowania klasy A, umiejscowionym w Sulechowie. Z doskonałym dostępem do trasy.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł395 m² 30,38 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 158 m²

Do wynajęcia obiekt handlowo-usługowy z własnym parkingiem. Budynek parterowy, częściowo podpiwniczony, położony na działce o pow. 1158 m2, na spokojnym osiedlu domków jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

15 960 €4 000 m² 3,99 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia powierzchnia magazynowa oraz biurowa w nowo budowanej hali w miejscowości Swiebodzin. Wybudowane zostaną 4 hale: - budynek A I o powierzchni 50 895 m2, - budynek A o.

Szczegóły ogłoszenia

13 680 zł720 m² 19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:800 m²

Nowa hala o konstrukcji metalowej z obudową z płyt warstwowych (10cm). Hala w trakcie robót wykończeniowych, gdzie przewiduje się montaż bramy segmentowej, instalacji elektrycznej.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł28,50 m² 42,11 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia garaż/magazyn o powierzchni 28,5m2 z dwoma masywnymi blaszanymi bramami. Obiekt z przeznaczeniem pod różnego rodzaju działalność warsztatową, położony ok. 9 km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

20 000 zł500 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:424 m²

Budynek biurowo-mieszkalny idealny pod działalność Na wynajem nowoczesny budynek z 2016 roku, oferujący szerokie możliwości wykorzystania od siedziby firmy, przez działalność usługową, po.

Szczegóły ogłoszenia

48 000 €15 000 m² 3,20 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia nowoczesny magazyn klasy A o powierzchni ok. 15 000 m2 w zachodniej części Polski,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:630 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu wyjątkowej nieruchomości z ogromnym potencjałem, położonej w znakomitej lokalizacji tuż obok Sądu Rejonowego W Gorzowie Wielkopolskim.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł2 000 m² 2 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Oferujemy do wynajęcia utwardzony plac o powierzchni 2000 m , zlokalizowany w Świebodzinie w strategicznym punkcie komunikacyjnym, idealnym dla firm transportowych, logistycznych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

36 960 zł1 680 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 500 m²

Obiekt biurowo magazynowy do wynajęcia Nowa hala magazynowo - produkcyjna o powierzchni użytkowej 1630 mkw. Do obiektu przynależy 380 mkw powierzchni biurowej z pełnym węzłem socjalnym.

Szczegóły ogłoszenia

2 949 zł196,58 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu część budynku warsztatowo-magazynowego pow. 196,58 m2.Na przedmiot najmu składają się pomieszczenia.