dowolna

Domy na sprzedaż lubuskie - Oferty sprzedaży domów

1 181 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 181 ogłoszeń

1 890 000 zł204 m² 9 264,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 251 m²

Do sprzedania w przepięknej okolicy nad jeziorem - parterowy dom mieszkalny o powierzchni zabudowy 204 m kw. z garażem i wiatą gospodarczą w Garbiczu (lubuskie, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł131,85 m² 7 205,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Ager Nieruchomości prezentuje na sprzedaż dom wolnostojący parterowy z poddaszem nieużytkowym, o pow. użytkowej 132 m2 położony w ochli (8 km od centrum Zielonej Góry ), usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł100 m² 4 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 968 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiam Państwu przestronny, świetnie zlokalizowany dom znajdujący się w Sieniawie Żarskiej. Dom jest piętrowy. Powierzchnia domu to.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł480 m² 3 312,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

City Invest Nieruchomości prezentuje atrakcyjny dom wolno-stojący, zlokalizowany około 3 km od centrum Żar. Rezydencja wybudowana została w 2000 r., usytuowana jest na działce 5000m2. Wokół domu.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł800 m² 1 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:12 200 m²

Nawzgórzu,las,rzeka,zabytkowe willa,park,przygranicysłubice-berlin85km 1 000 000 zł 1 250 zł/m Wyjątkowa nieruchomość wpisana do rejestru zabytków ,położona w otulinie lasu ,dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł150 m² 1 593,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Oferujemy do sprzedaży zabudowaną działkę o powierzchni 0,5 ha, położoną w sercu malowniczej wsi Templewo, pomiędzy Międzyrzeczem a Sulęcinem. To spokojne miejsce otoczone zielenią,.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł132 m² 8 712,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Dom wolnostojący o powierzchni 132 m , usytuowany na działce o powierzchni 2700 m2, w miejscowości Lubieszów zaledwie 3 km od Nowej Soli. To idealna propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł107 m² 3 635,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 400 m²

Nowa cena: 389 000 zł Na sprzedaż: dom wolnostojący z dużym potencjałem aranżacyjnym-otoczony zielenią, wraz z budynkami gospodarczymi. Położony na działce o powierzchni 3400 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 530 000 zł800 m² 1 912,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:12 000 m²

Biuro City Invest Nieruchomości ma do zaoferowania atrakcyjną nieruchomość położoną w okolicach miejscowości Cybinka około 8km od Granicy -słubice. Nieruchomość składa się z gruntów.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł200,80 m² 7 968,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 309 m²

Effect Home Nieruchomości Premium przedstawia ofertę sprzedaży domu wolnostojącego, reprezentowaną przez nasze biuro na zasadach wyłączności. Prezentujemy Państwu komfortowy, solidnie wybudowany dom.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł212,97 m² 2 230,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:313 m²

Biuro 4 kąty nieruchomości Oferuje Państwu zadbany dom dwukondygnacyjny w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 212,97 m2 z działką 313 m2, w bardzo dobrej lokalizacji -.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł112,47 m² 6 668,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:9 517 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiam Państwu wyjątkowy dom z własnym stawem na sprzedaż, o powierzchni całkowitej ok.112,47m2. Dom został wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł180 m² 3 883,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Lokalizacja Nieruchomość położona we wsi Górki Noteckie, w powiecie strzelecko - drezdeneckim, w gminie Zwierzyn. Miejscowość oddalona jest o około 9 km od Zwierzyna oraz 6 km od.

Szczegóły ogłoszenia

2 290 000 zł293 m² 7 815,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Oferta tylko w biurze prospace Na sprzedaż wyjątkowy, parterowy dom o nowoczesnej bryle i funkcjonalnym układzie. Wybudowany z najwyższej klasy materiałów, usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł80,36 m² 7 453,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:281 m²

W samym sercu Leśnego Zakątku w Płotach powstał przytulny budynek jednorodzinny dwulokalowy - każdy lokal o powierzchni 80 m , zaprojektowany z myślą o komforcie, prywatności.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł270 m² 5 551,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:6 397 m²

Polecam na sprzedaż: komfortowy dom dwurodzinny z dużym ogrodem oraz ogrodem zimowym w Białczu pod Witnicą. Na sprzedaż: wyjątkowy dom, wybudowany w roku 2006 o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł363 m² 2 201,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 204 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiam Państwu wyjątkowo przestronny, 9-pokojowy dom wolnostojący o ogromnym potencjale aranżacyjnym, zlokalizowany w samym.

Szczegóły ogłoszenia

1 198 000 zł111 m² 10 792,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:864 m²

Na sprzedaż piękny, przytulny i w pełni urządzony dom jednorodzinny z zadbanym i zagospodarowanym ogrodem. Nieruchomość zlokalizowana w dzielnicy Ochla, która od 2015 roku znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł142,63 m² 5 819,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 033 m²

Wolnostojący dom W ochli Jednorodzinny, wolnostojący dom o powierzchni całkowitej 142,63 m posadowiony na działce 1 033 m . Działka o regularnym kształcie z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

755 000 zł118,90 m² 6 349,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:732 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom stanowiący lokal mieszkalny w budynku w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany w miejscowości Żółwin, w pobliżu Międzyrzecza. To idealne rozwiązanie dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł359,21 m² 5 564,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 218 m²

Rezydencja w stylu nowoczesnym | projekt Ambasador | Kadłubia | 3218 m działki Ze względu na poszanowanie prywatności właścicieli, szczegółowe informacje dotyczące nieruchomości oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł184 m² 10 815,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:11 000 m²

Twój własny azyl wśród natury dom z ponad hektarową działką w Przyłęgu Jeśli marzysz o miejscu, w którym budzisz się w ciszy, z widokiem na zieleń zamiast sąsiadów.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:653 m²

W ofercie sprzedaży dom położony w bardzo spokojnej i cichej lokalizacji w Strzelcach Kraj. w województwie lubuskim. W sąsiedztwie inne budynki jednorodzinne; dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 000 zł58,54 m² 9 890,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:255 m²

Już gotowe! Apartamenty z ogrodami lub tarasami na nowym, kameralnym osiedlu na Jędrzychowie w Zielonej Górze przy ulicy Goździkowej! i pcc! Szczegóły u Marty Hozakowskiej tel.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł99,32 m² 10 561,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Do sprzedania lokal mieszkalny stanowiący odrębną nieruchomość usytuowany w zabudowie bliźniaczej komfort i przestrzeń blisko centrum miasta. Na sprzedaż wygodne lokum w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł77,81 m² 11 553,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:742 m²

500 metrów od jeziora W łagowie oraz parku krajobrazowego! Oferujemy Państwu na sprzedaż niewielki, wolnostojący dom w zacisznej części Łagowa o powierzchni użytkowej 77,81m2na.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł91 m² 5 813,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Dom wolnostojący parterowy na działce o powierzchni około 3200 m2 w malowniczej miejscowości Biedrzychowice Dolne około 15 km od Żar. Dom wolnostojący parterowy o powierzchni mieszkalnej.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł113 m² 2 345,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż przedwojenny, parterowy dom wolnostojący o powierzchni ok. 100m2 położony na działce nr 54 o powierzchni 800m2. Na działce znajdują się również inne zabudowania gospodarcze.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł2 402 m² 99,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 402 m²

Nowa niższa cena! Oferujemy Państwu na sprzedaż działki budowlane z wydaną decyzją zatwierdzającą projekt budowlany oraz udzielającą pozwolenia na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł100 m² 3 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży wolnostojącego domu jednorodzinnego, usytuowanego na urokliwej działce o powierzchni 1600 m , położonej we wsi Janowo malowniczym zakątku niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

1 189 000 zł94 m² 12 648,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Jedyna taka oferta na rynku! Z ogromną przyjemnością prezentuję Państwu niezwykle elegancki dom w zabudowie bliźniaczej, stworzony z myślą o osobach, które cenią design, jakość.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł336,64 m² 2 373,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 615 m²

Dom w Gorzowie Wlkp. zaciszne miejsce, duża działka, idealny dla rodziny lub firmę Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni użytkowej 272 m (powierzchnia całkowita 336 m ).

Szczegóły ogłoszenia

498 000 zł160 m² 3 112,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:900 m²

Na sprzedaż atrakcyjna połowa domu w zabudowie bliźniaczej, idealna dla rodzin poszukujących komfortowego i funkcjonalnego miejsca do życia. Ta wyjątkowa nieruchomość zachwyca swoim.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł268,40 m² 2 976,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:479 m²

Dom z potencjałem dla Rodziny Wielopokoleniowej lub Inwestora! Przedstawiamy na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 268,40 m, położony w bardzo atrakcyjnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł140 m² 6 428 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 542 m²

Przestronny dom z ogrodem, fotowoltaiką i garażem | 200 m całkowitej powierzchni | Działka 15,42 a | Gotowy do zamieszkania Na sprzedaż komfortowy, funkcjonalny dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł114 m² 2 622,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 546 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiam Państwu ofertę domu w budowie, zlokalizowanego w Przewozie. Nieruchomość usytuowana jest na działce o powierzchni 1.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł106 m² 2 405,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Oferujemy państwu do sprzedaży budynek usługowy położony W miejscowości strzegów W gminie gubin. Budynek parterowy wybudowany w latach 70- tych na potrzeby mleczarni, posadowiony na.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł127 m² 3 779,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 265 m²

Dom wolnostojący Z zabudowaniami maszewo lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana w Maszewie (gmina Deszczno) przy ulicy Ruty 11 km od centrum Gorzowa Wielkopolskiego. Dojazd do posesji drogą.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł141,20 m² 7 075,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:530 m²

Nowy dom w zabudowie bliźniaczej położony na Os. Europejskim. Wykończony, zamieszkały. Pow. domu całkowita 141,2 m2, użytkowa 121,2m2. Parter: salon, kuchnia, hall, spiżarnia, przedsionek,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 250 000 zł210 m² 5 952,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 104 m²

Małomice, nowy dom 6 pokoi, 210 m2, cena 1 250 000 zł, sprzedam. Oferuję Państwu nowy, funkcjonalny i przestronny dom z garażem w bryle na 31 arowej działce w Małomicach. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł170,59 m² 1 752,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 128 m²

Przedstawiam wyjątkową ofertę sprzedaży domu w malowniczej miejscowości Niwiska, zlokalizowanej w województwie lubuskim, przy ulicy Haliniec 5. Dom o powierzchni 79,93 m plus.