dowolna

Domy na sprzedaż lubuskie - Oferty sprzedaży domów

1 182 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 182 ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 000 zł193,42 m² 4 906,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:640 m²

Opis Oferta w biurze prospace Oferujemy na sprzedaż nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Przylep k. Zielonej Góry. Na powierzchni 193m2 rozmieszczono salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł160 m² 4 368,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:654 m²

Piękny dom wolnostojący (stan surowy zamknięty)- jenin Twój nowy Dom 160m2 z garażem Czeka na Ciebie! Na sprzedaż: nowoczesny dom o powierzchni 160 m w malowniczej okolicy Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

580 000 zł80,96 m² 7 164,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowe Centrum Regionu - Osiedle Kanva - Domy w dobrym klimacie Biuro Nieruchomości Greentown zaprasza do zapoznania się z ofertą domów skrojonych na miarę wybudowanych w technologii.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł185,10 m² 6 753,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnej nieruchomości zlokalizowanej w Gorzowie Wielkopolskim - Siedlice. Przedmiotem sprzedaży jest dom wolnostojący usytuowany na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł127 m² 8 267,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 847 m²

Future Nieruchomości Gorzów przedstawia ofertę sprzedaży: na sprzedaż wyjątkowy dom idealny dla młodych, aktywnych osób, które chcą połączyć komfort, przestrzeń i świetną lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł350 m² 6 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Dom, który łączy nowoczesną technologię, prywatność i styl życia premium Kostrzyn nad Odrą Są domy, które od pierwszego wejścia dają poczucie harmonii. Przestrzeń, światło.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł132,40 m² 5 098,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 646 m²

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnej nieruchomości zlokalizowanej w Bledzewie. Przedmiotem sprzedaży jest dom wolnostojący usytuowany na działce o powierzchni ok. 16,5 ara. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł162,83 m² 9 764,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 070 m²

Nowa cena! Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący, parterowy, idealny dla dużej rodziny, położony w Jędrzychowie. Dom o powierzchni użytkowej 160 m (dokładnie 162,83 mkw.) składa.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł160 m² 4 937,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:98 100 m²

Janowiec, gmina Małomice, zabudowane gospodarstwo rolne 9,81 ha, cena 790 000 zł, sprzedam. Oferuję Państwu na sprzedaż nieruchomość gruntową zabudowaną budynkiem mieszkalnym i stodołą oraz.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł124,20 m² 5 547,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:222 m²

Oferta zarezerwowana umową przedwstępną. Dom Z potencjałem na os. Staszica świetna lokalizacja, funkcjonalny układ! Gorzów Wielkopolski, os. Staszica | 124 m | Działka 222 m Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł132,40 m² 6 722,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:878 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 130,4 (pow. użytkowa 107, m2) m2 usytuowany na działce o powierzchni 878 m2, zlokalizowany w miejscowości Droszków.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 000 zł205 m² 13 414,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 998 m²

Wyjątkowy dom W lesie- komfort, cisza I natura Na sprzedaż indywidualnie zaprojektowany dom wolnostojący w Santocku, energooszczędny położony w otoczeniu lasu, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł143,07 m² 4 885,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:619 m²

Szukasz przestronnego domu w spokojnej okolicy w Gorzowie wlkp. Dom wolnostojący o powierzchni 143,07 m2 usytuowany na działce o powierzchni 619 m2 w Gorzowie wlkp. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł169,21 m² 3 486,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oto oferta domu w zabudowie bliźniaczej, która może Cię zainteresować: szukasz nowego, komfortowego i przestronnego domu dla swojej rodziny? Chcesz zamieszkać w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 090 000 zł131,25 m² 8 304,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferta tylko w biurze prospace Szukasz domu jednorodzinnego ? Oferujemy Ci na sprzedaż świetnie zaprojektowany dom wolnostojący w miejscowości Płoty. Na 131,25m2 rozdysponowaliśmy: salon.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł168 m² 4 398,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:230 m²

Żary, dom szeregowy, ok 168 m2, cena 739 000 zł, sprzedam. Posadowiony na działce o powierzchni 230 m2. Na podwyższonym parterze domu znajdują się: - okazały salon z aneksem kuchennym około.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł120 m² 5 791,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Przedstawiamy Państwu urokliwą ofertę - przestronny dom wolnostojący o powierzchni 120 m, usytuowany na malowniczej działce o powierzchni 2 500 m w spokojnej części Zasiek, gmina Brody.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł130 m² 4 607,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:443 m²

Dzień otwarty już 18 maja ( poniedziałek) od 16:00 do 17:00 Umów się na swoją prezentację:   Na sprzedaż wolnostojący dom z dużym potencjałem Krosno Odrzańskie, ul. Chopina.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł215,02 m² 5 115,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:710 m²

Urokliwy dom W zacisznej części śródmieścia W gorzowie wielkopolskim Polecam dom wolnostojący o powierzchni 215 m2 zlokalizowany na działce o powierzchni 710 m2 Dom składa się.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł170 m² 3 229,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości Na sprzedaż oferujemy dom, położony w malowniczej miejscowości Gościm, w gminie Drezdenko, powiat strzelecko-drezdenecki, woj. lubuskie.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł114 m² 6 131,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:156 m²

Zapraszam do zapoznania się z nową ofertą na wyłączność. Nieruchomość znajduje się w spokojnej miejscowości Rzepin w województwie Lubuskim. Dom został wybudowany na początku lat.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł125 m² 8 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! zapraszam do współpracy   piękny dom Z ogródkiem W spokojnej okolicy W ofercie sprzedaży posiadamy 5 -pokojow.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł180 m² 2 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 826 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący z osobnym garażem, szopą, kuchnią letnią i komórkami na betonowej posadzce. Działka 28 arów. Dom z poddaszem użytkowym. W domu na parterze oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł106 m² 2 820,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 900 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży dom wolnostojący o pow. 106m2 wraz z budynkami gospodarczymi (łączna pow. budynków gospodarczych:168m2). Dom wraz z budynkami usytuowany jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł152,30 m² 6 434,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 362 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny dom parterowy o łącznej powierzchni 152,3 m (część mieszkalna 134,20 m + garaż 18,10 m ), usytuowany na dużej, pięknie zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł154,96 m² 3 736,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:70 m²

Dom, który daje możliwości. Przestrzeń, komfort i miejsce na Twoją firmę. Na sprzedaż bardzo zadbany dom w zabudowie szeregowej, zaprojektowany z myślą o wygodzie.

Szczegóły ogłoszenia

979 000 zł270 m² 3 625,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż okazały, wolnostojący, dwukondygnacyjny dom w pełni podpiwniczony w Nowej Soli o powierzchni użytkowej około 200 m2, wraz z podpiwniczeniem około 70 m2. Położony na.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł139,60 m² 15 759,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Nowoczesny dom wśród zieleni komfort, przestrzeń i niezależność blisko Gorzowa Wielkopolskiego Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość nowo wybudowany dom.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł135 m² 4 585,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

W ofercie naszego biura posiadamy do sprzedaży jednorodzinny dom położony przy ul. Słonecznej w Łagowie. Budynek wolnostojący położony jest na działce o powierzchni 604 m kw.,.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł126 m² 6 341,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 517 m²

Przepięknie usytuowany dom wolnostojący położony na dużej, zagospodarowanej działce o powierzchni 1.517 m2 w miejscowości Ściechówek, gm. Lubiszyn. Na powierzchni około 95 m2 pierwszej.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł1 000 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:70 m²

Żary, kamienica, 1000 m2, cena 3 500 000 zł, sprzedam. Do sprzedania okazała kamienica usytuowana w samym centrum miasta. Kamienica wybudowana została w 1980 r. w strefie zabytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

595 000 zł123 m² 4 837,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

#twojaprzyszloscmaswojadres Nowy dom w stanie surowym zamkniętym 123 m na osiedlu Poznańskim Działka o płaskim terenie z dojazdem utwardzonym, wokół nowe zabudowy, łatwy dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł140 m² 3 964,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:597 m²

Dom położony na osiedlu domków jednorodzinnych, wystawa okien wschód - zachód, działka w kształcie kwadratu , częściowo ogrodzona. O powierzchni całkowitej 140 m2 (powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł113 m² 6 106,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Zapraszamy do odkrycia uroku wolnostojącego domu w sercu Bobrowic o powierzchni 113 m . Ten klimatyczny, jednopiętrowy, częściowo podpiwniczony budynek, posadowiony na dużej działce,.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł187,80 m² 1 490,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 643 m²

Duży dom z potencjałem Drożków koło Żar 187,8 m | 2 kondygnacje | możliwość 2 mieszkań | duża działka Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni 187,8 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 000 zł234,40 m² 3 199,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż cały budynek (2 domy domy w zabudowie bliźniaczej) w Lginiu - malowniczej miejscowości położonej nad jeziorami. Atrakcyjny dom piętrowy - dwu lokalowy z poddaszem użytkowym,.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł137 m² 4 890,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:999 m²

Wyjątkowy dom wolnostojący blisko Gorzowa nowoczesność, przestrzeń i spokój natury. Dom wolnostojący w stanie deweloperskim, położony w urokliwej miejscowości Deszczno, zaledwie kilka.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł255,40 m² 352,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 423 m²

Jeśli szukasz domu - lokalu, które możesz zaaranżować dokładnie pod swój styl ta oferta jest dla Ciebie. Lokal Idealne jako baza pod remont inwestycyjny. Lokal o powierzchni użytkowej 255,40 m2.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł121,80 m² 5 738,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 044 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży dom jednorodzinny w stanie deweloperskim usytuowany w Ochli. Ponad wykonane prace widoczne na zdjęciach, w cenę sprzedaży wliczone będzie ocieplenie dachu.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł202,45 m² 6 416,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:588 m²

! nowa niższa cena! Wyjątkowa okazja inwestycyjna i komfortowe miejsce do zamieszkania! Ta atrakcyjna oferta z pewnością przyciągnie uwagę osób poszukujących funkcjonalnej nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł4 800 m² 41,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 800 m²

Polecamy do sprzedaży dom posadowiony na działce o pow. 4.800m2. Dom został wybudowany w 1945r. i składa się z trzech pokoi , kuchni, łazienki o łącznej powierzchni 80,0m2.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij