dowolna

Domy na sprzedaż lubuskie - Oferty sprzedaży domów

1 182 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 182 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

1 890 000 zł490 m² 3 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 529 m²

Z przyjemnością przedstawiamy ofertę sprzedaży przestronnego domu wolnostojącego z garażem o powierzchni 490 m , położonego w malowniczej miejscowości Różanki (66-415), przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł172 m² 7 848,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 219 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży dom wg projektu gl 515 Studia atrium w zabudowie wolnostojącej. Lokalizacja: dom położony jest w Gorzowie Wielkopolskim przy ul. Skrajnej.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł71,76 m² 10 451,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom nad jeziorem przestrzeń, która daje Ci spokój, niezależność i realny komfort życia Jeśli od dawna czujesz, że potrzebujesz miejsca, w którym zwalniasz, oddychasz pełniej i masz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł76,48 m² 7 832,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Biuro prospace przedstawia Nowoczesny dom z ogródkiem - Płoty 76,48 m | 3 pokoje | prywatny ogródek działka ok.300m | 1 miejsce postojowe | Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł138,15 m² 9 040,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:962 m²

Dom jak marzenie Barcikowice /barcikowiczki/ - Zielona Góra Są miejsca, w których od pierwszego kroku czujesz spokój, bezpieczeństwo i domową atmosferę. Ten wolnostojący dom położony.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł132,08 m² 4 232,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 253 m²

Przedstawiam Państwu na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym w miejscowości Letnica w sąsiedztwie Zielonej Góry. Nieruchomość położona jest na dużej, ustawnej.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł103 m² 9 514,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:833 m²

Na sprzedaż oferujemy dom parterowy z poddaszem użytkowym o powierzchni 103 m , położony na ogrodzonej działce 833 m w zielonej i spokojnej dzielnicy Janice. Lokalizacja zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł137,16 m² 7 648 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:570 m²

Dom, zielona Góra, ul. Ługowo - Podgrzybka, nowy, energooszczędny, jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, 4 pokoje, 137,16 m2, 1 049 000,- pln sprzedam. Oferta z rynku pierwotnego, bezpośrednia.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł100 m² 5 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Witam,sprzedam dom który znajduje się w miejscowości Radowice (66-132) położony 6 km od Sulechowai 4 km od miejscowości gminnej Trzebiechów. W okolicy znajduje się rzeka, łowisko rybne,.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł131,80 m² 9 863,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:360 m²

Dom wolnostojący w miejscowości Stańsk w gminie Górzyca. Dom o powierzchni 96,5m położony jest na 36- arowej działce (podzielonej na dwie, z czego drugą można odsprzedać osobno.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł193 m² 4 922,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 219 m²

Na sprzedaż dom z pięknym ogrodem idealna oferta dla Ciebie! Oferujemy na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom z ogrodem, położony w cichej i spokojnej okolicy, idealny dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł147 m² 0,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:10 540 m²

Marzysz o wyjątkowym miejscu na Ziemi, dużej przestrzeni i miejscu na dodatkową aktywność? Ta oferta będzie idealna! Dom jednorodzinny z pięknym ogrodem i dodatkowymi zabudowaniami.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

750 000 zł147 m² 5 102,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:313 m²

Szeregowiec z ogrodem, kominkiem i garażem ok. 147 m2 w spokojnej części Gorzowa Wlkp. Na sprzedaż przestronny i klimatyczny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł400 m² 1 237,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:8 508 m²

Przedstawiamy wyjątkową ofertę nieruchomości rolnej - idealną propozycję dla miłośników spokoju, natury oraz własnego gospodarstwa. Położona w malowniczych okolicach Krosna Odrzańskiego, ta.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł168 m² 2 970,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:801 m²

Szprotawa, piętrowy dom, 268 m2, cena 499 000 zł, sprzedam. Wyjątkowa okazja inwestycyjna w centrum Szprotawy! Na sprzedaż 3-kondygnacyjny dom o powierzchni 168 m2, z ogromnym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł55 m² 8 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 412 m²

0% prowizji od kupującego! gotowy dom I duża działka - zamieszkaj od ręki! Szukasz idealnego miejsca na weekendowe wypady, domu pod wynajem, a może własnej oazy spokoju? Mamy dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł160,06 m² 8 121,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 013 m²

Polecamy klimatyczny I zadbany dom wolnostojący przy lesie łupowo lokalizacja: prezentowana nieruchomość zlokalizowana jest w miejscowości Łupowo, zaledwie 8,6 km od centrum Gorzów.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł157,50 m² 5 587,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:294 m²

Przedmiotem oferty jest atrakcyjny dom w zabudowie szeregowej - os. Staszica. Powierzchnia całkowita domu wraz z garażem i pomieszczeniami gospodarczymi(piwnicą) wynosi 157,5 mkw. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł750 m² 7 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:7 200 m²

Stylowa rezydencja z basenem w malowniczej okolicy pod Zieloną Górą .Na sprzedaż wyjątkowa posiadłość położona w spokojnej i zielonej okolicy w pobliżu Kożuchowa zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł266 m² 2 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 700 m²

Wyjątkowy dom z ogromnym potencjałem- lipki Wielkie, woj. lubuskie. Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom położony w malowniczej miejscowości Lipki Wielkie, zaledwie około 25 km od.

Szczegóły ogłoszenia

1 340 000 zł114 m² 11 754,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:702 m²

Dom wolnostojący | Płoty k. Zielonej Góry | 134 m | działka 702 m | gotowy do zamieszkania Na sprzedaż komfortowy, parterowy dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 134 m (w tym.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł220 m² 2 227,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiamy Państwu na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o ogromnym potencjale aranżacyjnym w Górzynie. Idealna nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł100 m² 1 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Na sprzedaż siedlisko z historią ponad 120-letni, poniemiecki dom wolnostojący położony w spokojnej części Trzebiszewa. To propozycja dla osób, które szukają miejsca z klimatem.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł170 m² 3 052,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 156 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący z dużą działką i zabudowaniami gospodarczymi Ciosaniec, okolice Sławy! Szukasz przestronnego domu w spokojnej okolicy z ogromnym.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł120 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:9 854 m²

Oaza ciszy i spokoju. Dom z garażem z dużą działką(9860mkw, szerokość działki przy drodze asfaltowej wynosi 100m) nad jeziorem. Nie trzeba być rolnikiem, aby zakupić tę.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł180 m² 8 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Dzień dobry. Mam do sprzedania dom parterowy ok 180 m wg zmodyfikowanego projektu D172 - Zbigniew z garażem z katalogu Extradom. Dom wyróżnia się wysokim standardem wykończenia, pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł80 m² 3 112,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:818 m²

W naszej ofercie na sprzedaż posiadamy połowę domu położonego w spokojnej i malowniczej miejscowości Nowe Karcze, na terenie gminy Szczanie. Nieruchomość usytuowana jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

800 000 zł122 m² 6 557,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Stan developerski 5.000 zł /m2 - 600 tys brutto STAN POD KLUCZ ( wykończony ) 6.557 zł / m2 - 800 tys brutto Ofertą sprzedaży jest gotowy segment domu w zabudowie bliźniaczej w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

625 000 zł78,11 m² 8 001,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:241 m²

Dajemy więcej niż inni. Projekt domu-Dom w Modrakach B biura projektowego Archon. Inwestor adw mikołajczyk. Polecam 6 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

625 000 zł78,11 m² 8 001,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:238 m²

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł256 m² 3 886,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:478 m²

Na sprzedaż uroczy dom w pięknej okolicy w Zielonej Górze. na osiedlu Juliusza Słowackiego. Dom znajduje się blisko lasu i zabudowań jednorodzinnych. Okolica spokojna z bardzo dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł165 m² 7 872,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Dom z widokiem na góry i zachwycającym ogrodem | Wojcieszyce | 231,92 m Są miejsca, do których wraca się z przyjemnością każdego dnia. Ten wyjątkowy dom położony.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł145,41 m² 6 808,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 082 m²

Dom wolnostojący przy lesie | Janczewo | fotowoltaika | duża przestrzeń Na sprzedaż komfortowy dom wolnostojący położony w miejscowości Janczewo (gmina Santok, powiat gorzowski, woj. lubuskie).

Szczegóły ogłoszenia