dowolna

Działki na sprzedaż lubuskie - Oferty sprzedaży działek

1 811 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 811 ogłoszeń

86 735 zł1 577 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej o powierzchni 1577 m2 (zaznaczona kolorem czerwonym), zlokalizowanej w Rudnej (gmina Krzeszyce, powiat sulęciński, województwo lubuskie).

Szczegóły ogłoszenia

2 890 000 zł16 614 m² 173,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Polecamy Państwu działkę inwestycyjną o powierzchni 16.614 m2 zlokalizowaną przy ulicy Chorwackiej w bardzo atrakcyjnej lokalizacji na osiedlu Słowiańskim w Gorzowie Wlkp. tuż za.

Szczegóły ogłoszenia

94 039 zł1 100 m² 83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki na sprzedaż w miejscowości Marszów Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne działki położone w miejscowości Marszów, zaledwie kilka kilometrów od Żar Poniżej przedstawiamy szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł3 000 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy   ciekawa działka inwestycyjna przeznaczona pod obiekty magazynowe, usługi handlowe, parkingi bazy.

Szczegóły ogłoszenia

714 100 zł7 141 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 7 141 m2 (nr 228/7), położona w malowniczej miejscowości Rudnica (gmina Krzeszyce). Jest to najbardziej atrakcyjna działka.

Szczegóły ogłoszenia

53 000 zł6 300 m² 8,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości Na sprzedaż działka rolna niezabudowana, oznaczona numerem ewidencyjnym 1091/1 o powierzchni 6300 m , położona w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

154 320 zł1 286 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki położonej w Starościnie - gm. Rzepin, woj. lubuskie (lubiechnia Wielka - obręb geodezyjny jakim działki zostały oznaczone.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną w Barcikowicach Małych o pow. 9646m2 zlokalizowaną 14 km od centrum Zielonej Góry. Działka znajduje się przy drodze leśnej i otoczona jest.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł2 243 m² 185,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Unikat! lubuska perełka Z bezpośrednim dostępem do jeziora! Unikatowa działka rekreacyjna, o powierzchni 2243 m2, z 60 metrową linią brzegową! Działka położona w leśnym zaciszu,.

Szczegóły ogłoszenia

6 332 800 zł19 790 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: atrakcyjna nieruchomość gruntowa w Droszkowie Cena: 6 720 780 pln netto Cena za m : 340 pln netto Powierzchnia: 19 790 m Opis nieruchomości: przedmiotem sprzedaży jest.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł1 300 m² 106,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana 1300 m - Gościm, gm. Drezdenko Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 1300 m , położona w malowniczej i spokojnej okolicy miejscowości Gościm.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł500 m² 198 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Grunt to dobra inwestycja! Działka sprzedawana ze zgłoszeniem na budowę domku o powierzchni 35m2. Na sprzedaż działka położona w kompleksie działek w miejscowości Wierzbno nad.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 159 m² 85,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o swoim wymarzonym domu poza miastem, ale jednocześnie chcesz mieć bardzo dobry dojazd do Gorzowa? Chcesz szybko ruszyć z budową? Mamy dla Ciebie bardzo ciekawą propozycję!.

Szczegóły ogłoszenia

157 000 zł4 500 m² 34,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości Na sprzedaż działka z możliwością zabudowy usługowej i mieszkaniowej nr 121/6, o powierzchni 4.500 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

152 000 zł1 520 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż pięknie położone działki o pow. od 1520 do 2069 m2 w Borku w lesie sosnowym nad Wartą. Bardzo atrakcyjne położenie działek to największy ich atut. Kiedyś funkcjonował to.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 289 m² 139,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana Stare Strącze (blisko Sławy) Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 0,1289 ha, położona w miejscowości Stare Strącze, zaledwie 4 km od Sławy.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł904 m² 94,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wiechlice, działka budowlana z linią brzegową rzeki Szprotawy, 904 m2, cena 85 000 zł, sprzedam. Wyjątkowa lokalizacja! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 904 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

49 000 zł1 000 m² 49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działki budowlane na pograniczu miejscowości Stare Kurowo i Nowe Kurowo. Łącznie 13 wydzielonych działek w Warunkami Zabudowy pod domki jednorodzinne. Działki o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

79 900 zł3 553 m² 22,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest nieruchomość o powierzchni 0,3553 ha położona w miejscowości Dobrojewo, gm. Skwierzyna. Działka podłużna o regularnym kształcie prostokąta o wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł677 m² 177,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam przepiękną działkę pod zabudowę całoroczną lub letniskową w miejscowości Lutol Mokry na terenie Pszczewskiego Parku Krajobrazowego. Region ten należy do najczystszych ekologicznie.

Szczegóły ogłoszenia

179 460 zł997 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

4 k Ą T Y N I E R U C H O M O Ś C I ma przyjemność zaprezentować działkę budowlaną. Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 997.

Szczegóły ogłoszenia

107 789 zł9 799 m² 11 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Taka oterta tylko w platinum house Na sprzedaż działka rolna (zgodnie z mpzp) o powierzchni 9 799m2 znajdująca się w Czerwieńsku. Bezpośredni dostęp do drogi publiczej. Klasoużytki.

Szczegóły ogłoszenia

761 100 zł2 537 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Witam, do zaoferowania mamy dla Państwa sprzedaż działki budowlanej, w bardzo dobrej lokalizacji na ul. Wschodniej w Słubicach. działka nr 380 o powierzchni 2537 m2. Istnieje również.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł2 330 m² 49,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca na dom, które łączy sielski spokój z wygodną lokalizacją? Ta działka to rzadkie połączenie przestrzeni, natury i centralnego punktu miejscowości. Oferujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Jeśli posiadasz inną nieruchomość, od sprzedaży której uzależniasz zakup nowej nieruchomości - idealnie trafiłeś! odkupimy ją od ciebie, lub pomożemy bardzo korzystnie sprzedać! Wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

280 560 zł4 676 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży nieruchomość gruntowa składająca się z dwóch działek ( 4676 m2 ) o łącznej powierzchni. położona w miejscowości Karnin. Z warunkami zabudowy na domy.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł1 501 m² 265,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy na sprzedaż rozpoczętą budowę domu jednorodzinnego o powierzchni 204,52 m2 usytuowanego na pięknej działce na wzniesieniu w miejscowości Zabór na działce o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

157 000 zł6 900 m² 22,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka O dużej powierzchni W zielonej okolicy nowa kopernia Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Nowa Kopernia, w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł16 500 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna Z planem zagospodarowania - jasieniec Prezentujemy na sprzedaż działkę inwestycyjną o numerze ewidencyjnym 910/3 o powierzchni 1,6500 ha, zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 345 m² 222,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna ul. Krośnieńska, cybinka Na sprzedaż działka o powierzchni 1 345 m , położona przy głównej ulicy Krośnieńskiej w Cybince, w bezpośrednim sąsiedztwie drogi.

Szczegóły ogłoszenia

456 000 zł5 700 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża działka w Lubieszowie z wz na 2 domy Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej położonej w miejscowości Lubieszów, gmina Nowa Sól Na działkę.

Szczegóły ogłoszenia

6 799 000 zł63 800 m² 106,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Teren przemysłowy 6,38 ha Z zabudowaniami + decyzje środowiskowe I wz Koziczyn / Maczków - gmina Cybinka | powiat Słubice | woj. Województwo lubuskie super promocja machdom invest.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł2 968 m² 33,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana, wydane warunki zabudowy, niska cena! Lokalizacja: ul. Wietrzna Osiedle Poznańskie, gmina Deszczno. Opis Nieruchomości: oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 2968.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł5 800 m² 33,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka rolna znajdująca się W rybakowe, gmina kłodawa, położona W pięknym miejscu, w otoczeniu lasów, pół km od jeziora. Działka o powierzchni 5800 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł9 385 m² 20,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka o powierzchni 9.385 m2 z widokiem na las, w miejscowości Brzeźno, gmina Lubiszyn. Malowniczo położona, wyżej względem miejscowości, blisko lasu, w sąsiedztwie nowych.

Szczegóły ogłoszenia

87 165 zł1 341 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż cztery działki budowlane o powierzchni od 1341 do 1435 m2, zlokalizowane w miejscowości Prądocin. Kształt: prostokąt. Dostępne media: prąd, woda, gaz przy drodze. Dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość gruntową z przeznaczeniem pod budownictwo mieszkaniowe. Zgodnie z wydanymi wz możliwa jest budowa 5 bliźniaków z około 1000 m2 pum!.

Szczegóły ogłoszenia

2 370 000 zł158 000 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży są cztery działki znajdujące się w m. Ulim, gm Deszczno o łącznej powierzchni 15,80 ha. Na jedną z działek wydana jest decyzja o warunkach zabudowy dla.

Szczegóły ogłoszenia

180 900 zł2 010 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Tylko w Platinum House! Na sprzedaż działka z wydanymi warunkami zabudowy pod budowę domu jednorodzinnego, położona w spokojnej miejscowości Radwanów. To idealne miejsce, by stworzyć.

Szczegóły ogłoszenia

76 575 zł3 063 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działki o pow. od 3063 m2 do 3848 m2 położone w Goszczanowcu gm. Drezdenko. Sąsiedztwo to luźna zabudowa jednorodzinna wśród dużej ilości zieleni. Działki położone przy.