dowolna

Działki na sprzedaż lubuskie - Oferty sprzedaży działek

1 810 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 810 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolna Wrzesiny

Wrzesiny,lubuskie

79 000 zł5 000 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferuję, niezabudowaną nieruchomość gruntową w miejscowości Wrzesiny, gmina Brzeźnica o powierzchni 5000m2 w cenie 79tys.zł do negocjacji. Zjazd z asfaltowej drogi gminnej. Klasa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Bolesława Chrobrego

Ołobok,lubuskie

165 000 zł1 845 m² 89,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana o powierzchni 1845m2 w Ołoboku. Teren płaski, nad małą rzeczką, przy lesie. Woda i kanalizacja doprowadzone do granicy działki. Energia elektryczna i gaz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Blacharska

Iłowa,lubuskie

79 500 zł2 269 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferuję nieruchomość gruntowa o powierzchni 2269m2. Działka położona w otoczeniu pięknego lasu i nieopodal nowopowstajacego osiedla domków jednorodzinnych w coraz bardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, Łężyca

Zielona Góra,lubuskie

522 000 zł1 200 m² 435 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przepięknie położona działka na osiedlu czarkowo - łężyca więcej informacji: tel. Powierzchnia działki: 1200 m2. Lokalizacja: zielona Góra - Łężyca Wymiary działki: 21,9m szerokość - 55m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Brzezie k. Sulechowa

Brzezie k. Sulechowa,lubuskie

600 000 zł17 800 m² 33,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy działkę budowlaną z przeznaczeniem na budownictwo jednorodzinne o powierzchni 1,78 ha oraz działkę rolną o powierzchni 3,16 ha, położone 700 m. od granicy administracyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Dąbroszyn

Dąbroszyn,lubuskie

129 000 zł1 100 m² 117,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ofertą sprzedaży są działki budowlane położone w spokojnej wsi zaledwie 5 minut od miasta. Działki usytuowane blisko drogi głównej. Wskaźnik zabudowy 20,1%. Prąd przy działce, woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Wyzwolenia

Żary,lubuskie

119 000 zł1 500 m² 79,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną. Powierzchnia działki 15 arów. W cenę działki wliczony udział w drodze dojazdowej. Działka płaska, niezadrzewiona, położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Dąbie

Dąbie,lubuskie

51 755 zł941 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dzialka budowlana nad Bobrem Warunki budowy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kostrzyn nad Odrą

Kostrzyn nad Odrą,lubuskie

155 000 zł1 050 m² 147,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Przedmiotem ogłoszenia jest działka budowlana położona zaledwie 5 minut spokojnej jazdy od centrum Kostrzyna nad Odrą. Działka o powierzchni 1050 m2. Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Brzeźnica

Brzeźnica,lubuskie

48 000 zł1 100 m² 43,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam działkę budowlaną 1100 m2 w lesie, położoną w Brzeźnicy (pow. żagański). Wieś gminna z potrzebną do życia infrastrukturą. Blisko media. Niedaleko rzeka, za działką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, Łężyca

Zielona Góra,lubuskie

455 000 zł1 200 m² 379,17 zł/m²

 

 

 

Jasień,lubuskie

50 000 zł703 m² 71,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki budowlana W jasieniu (gmina jasień). Użytkowanie wieczyste gruntu dostępne działki: 1 - sprzedane 2 - powierzchnia 703 m2 - cena 50.000,00 zł 3 - powierzchnia 702 m2 - cena 50.000,00 zł 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Ceglana

Droszków,lubuskie

153 000 zł1 020 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dzień dobry, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej, położonej na osiedlu Poceglanym w Droszkowie. Działka budowlana o powierzchni 1020 m2. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Lubikowo

Lubikowo,lubuskie

260 000 zł1 487 m² 174,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka nad jeziorem Lubikowskim. Nowo powstające osiedle. w cichej i spokojnej okolicy. W cenie udział w działce rekreacyjnej (plaża) oraz w drodze dojazdowej. W cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Brzozowa

Osiedle Poznańskie,lubuskie

71 900 zł1 027 m² 70,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomości o powierzchniach od 0,1004 - 0,3344 ha. zlokalizowane w miejscowości Osiedle Poznańskie na wysokości ul. Brzozowej. Teren o regularnym kształcie oraz płaskim ukształtowaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

150 000 zł1 007 m² 148,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przepięknie położona działka -płoty więcej informacji: tel. Powierzchnia : 1007m2- cena 150 000 zł działka przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną -miejscowy plan zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Zgorzelecka

Żary,lubuskie

149 000 zł1 149 m² 129,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka pod zabudowę jednorodzinną na terenie miasta Żary, ul. Zgorzelecka. Działka numer 927/5 obręb 6, powierzchnia 1149 m2. Od południowego wschodu graniczy z lasem, wjazd od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Brzozowa

Osiedle Poznańskie,lubuskie

90 000 zł1 108 m² 81,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty są dwie różnej wielkości działki przeznaczone pod budowę domów jednorodzinnych. Nieruchomości zlokalizowane w miejscowości Osiedle Poznańskie, przy ul. Brzozowej.Działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Santocko

Santocko,lubuskie

139 000 zł1 424 m² 97,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka z przeznaczeniem pod budowę domu w miejscowości Santocko, gmina Kłodawa. Działka o powierzchni 1424 m2 , objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Tunelowa

Lipinki Łużyckie,lubuskie

65 000 zł1 000 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane w Lipinkach Łużyckich, gmina Żary. Na sprzedaż działka w Lipinkach Łużyckich przy ulicy Tunelowej o powierzchni ok.1000m2 wydzielona z działki 1/30. Działka nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Tunelowa

Lipinki Łużyckie,lubuskie

65 000 zł1 000 m² 65 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Tunelowa

Lipinki Łużyckie,lubuskie

65 000 zł1 000 m² 65 zł/m²

 

 

 

Czerna,lubuskie

121 800 zł1 543 m² 78,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane w Czernej, gmina Żagań. Działka budowlana z przeznaczeniem na budownictwo jednorodzinne. Numer działki 302/16 we wsi Czerna o pow. 1543m2. 5 km od Iłowej, 10 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Czerna

Czerna,lubuskie

148 500 zł1 880 m² 78,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane w Czernej, gmina Żagań. Działka budowlana z przeznaczeniem na budownictwo jednorodzinne. Numer działki 302/27 we wsi Czerna o pow. 1880m2. 5 km od Iłowej, 10 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Czerna

Czerna,lubuskie

136 000 zł1 723 m² 78,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane w Czernej, gmina Żagań. Działka budowlana z przeznaczeniem na budownictwo jednorodzinne. Numer działki 302/26 we wsi Czerna o pow. 1723m2. 5 km od Iłowej, 10 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Czerna

Czerna,lubuskie

127 600 zł1 616 m² 78,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działki budowlane w Czernej, gmina Żagań. Działka budowlana z przeznaczeniem na budownictwo jednorodzinne. Numer działki 302/18 we wsi Czerna o pow. 1616m2. 5 km od Iłowej, 10 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Czerna

Czerna,lubuskie

136 300 zł1 726 m² 78,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane w Czernej, gmina Żagań. Działka budowlana z przeznaczeniem na budownictwo jednorodzinne. Numer działki 302/24 we wsi Czerna o pow. 1726m2. 5 km od Iłowej, 10 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Czerna

Czerna,lubuskie

127 500 zł1 615 m² 78,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działki budowlane w Czernej, gmina Żagań. Działka budowlana z przeznaczeniem na budownictwo jednorodzinne. Numer działki 302/15 we wsi Czerna o pow. 1615m2. 5 km od Iłowej, 10 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Czerna

Czerna,lubuskie

129 560 zł1 640 m² 79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane w Czernej, gmina Żagań. Działka budowlana z przeznaczeniem na budownictwo jednorodzinne. Numer działki 302/19 we wsi Czerna o pow. 1648m2. 5 km od Iłowej, 10 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Czerna

Czerna,lubuskie

121 300 zł1 536 m² 78,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane w Czernej, gmina Żagań. Działka budowlana z przeznaczeniem na budownictwo jednorodzinne. Numer działki 302/23 we wsi Czerna o pow. 1536m2. 5 km od Iłowej, 10 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Tunelowa

Lipinki Łużyckie,lubuskie

84 000 zł1 300 m² 64,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane w Lipinkach Łużyckich, gmina Żary. Na sprzedaż działka w Lipinkach Łużyckich przy ulicy Tunelowej o powierzchni ok.1300m2 wydzielona z działki 1/30. Działka nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Czerna

Czerna,lubuskie

129 560 zł1 640 m² 79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane w Czernej, gmina Żagań. Działka budowlana z przeznaczeniem na budownictwo jednorodzinne. Numer działki 302/11 we wsi Czerna o pow. 1640m2. 5 km od Iłowej, 10 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Tunelowa

Lipinki Łużyckie,lubuskie

99 000 zł1 600 m² 61,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane w Lipinkach Łużyckich, gmina Żary. Na sprzedaż działka w Lipinkach Łużyckich przy ulicy Tunelowej o powierzchni ok.1600m2 wydzielona z działki 1/30. Działka nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Czerna

Czerna,lubuskie

120 500 zł1 526 m² 78,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane w Czernej, gmina Żagań. Działka budowlana z przeznaczeniem na budownictwo jednorodzinne. Numer działki 302/17 we wsi Czerna o pow. 1526m2. 5 km od Iłowej, 10 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Czerna

Czerna,lubuskie

136 200 zł1 725 m² 78,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane w Czernej, gmina Żagań. Działka budowlana z przeznaczeniem na budownictwo jednorodzinne. Numer działki 302/29 we wsi Czerna o pow. 1725m2. 5 km od Iłowej, 10 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Grabik

Grabik,lubuskie

124 000 zł1 457 m² 85,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działki w Grabiku koło Żar. Kameralnie położone, przy drodze asfaltowej, drzewa blisko, sąsiedzi daleko. Dostępne działki: 1424 m2 w cenie 122.000- 1457 m2 w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Bogumiłów

Bogumiłów,lubuskie

59 000 zł1 453 m² 40,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka nr 55/8 o powierzchni 1453m2. W trakcie uzbrajania w wodę i prąd. Drogą wewnętrzną będzie poprowadzony wodociąg, a do każdej działki zostanie postawiona skrzynka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Bogumiłów

Bogumiłów,lubuskie

62 000 zł1 542 m² 40,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka nr 55/3 o powierzchni 1542m2. W trakcie uzbrajania w wodę i prąd. Drogą wewnętrzną będzie poprowadzony wodociąg, a do każdej działki zostanie postawiona skrzynka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Tunelowa

Lipinki Łużyckie,lubuskie

71 000 zł1 100 m² 64,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane w Lipinkach Łużyckich, gmina Żary. Na sprzedaż działka w Lipinkach Łużyckich przy ulicy Tunelowej o powierzchni ok.1100m2 wydzielona z działki 1/30. Działka nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Bogumiłów

Bogumiłów,lubuskie

59 000 zł1 419 m² 41,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka nr 55/10 o powierzchni 1419m2. W trakcie uzbrajania w wodę i prąd. Drogą wewnętrzną będzie poprowadzony wodociąg, a do każdej działki zostanie postawiona skrzynka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Czerna

Czerna,lubuskie

135 400 zł1 715 m² 78,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane w Czernej, gmina Żagań. Działka budowlana z przeznaczeniem na budownictwo jednorodzinne. Numer działki 302/28 we wsi Czerna o pow. 1715m2. 5 km od Iłowej, 10 km od.