dowolna

Działki na sprzedaż lubuskie - Oferty sprzedaży działek

1 811 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 811 ogłoszeń

300 000 zł3 500 m² 85,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Polecamy Państwu jedyne w swoim rodzaju działki budowlane położone na zamkniętym osiedlu kilku domków jednorodzinnych w Różankach w gminie Kłodawa. Zapierający dech w piersiach.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki z linią brzegową. Do sprzedaży oferujemy dwie działki o pow. ok. 853 m2 każda, położone w linii brzegowej jeziora Tarnawskiego Małego. Działki dogodnie położone pod.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1341m2 położoną w miejscowości Mirocin Średni. W Planie Ogólnym Gminy działka jest oznaczona symbolem sj- ma przeznaczenie pod.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł1 589 m² 87,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana przy ścianie lasu Z wydanymi warunkami zabudowy - santoczno lokalizacja: działka położona w letniskowej wsi Santoczno (powiat gorzowski, gmina Kłodawa) nad jeziorem Mrowinko,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 999m2 położona przy ul. Jabłoniowej na Os. Poznańskim. Dojazd drogą asfaltową 14 min. z centrum Gorzowa Wlkp., a na ostatnim odcinku drogą.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Kostrzyn nad Odrą os. Szumiłowo | Działki budowlane od 1000 do 1300 m Miejsce, w którym można stworzyć spokojny dom blisko natury Przedmiotem sprzedaży są działki budowlane położone.

Szczegóły ogłoszenia

76 000 zł2 205 m² 34,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż II etap sprzedaży działek budowlanych w miejscowości gajewo gmina lubiszyn w sąsiedztwie Lasów. W niniejszej ofercie oferujemy na.

Szczegóły ogłoszenia

447 000 zł1 788 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana nad jeziorem 1788 m Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1788 m (nr 8 z 10 na grafice poglądowej oraz filmie), położona.

Szczegóły ogłoszenia

71 550 zł1 431 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy państwu na sprzedaż działkę budowlaną usytuowaną W krośnie odrzańskim (obręb nowy zagór). Do sprzedaży jest 6 działek o następujących powierzchniach: 1137 m.kw. 1431 m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł10 000 m² 7,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecam do sprzedaży działkę o powierzchni 1 ha położoną w Chlebowie, gmina Gubin. Przeznaczenie działki Ł V i VI klasa, nr działki 223/1. Cena 79 tys. do negocjacji. Polecam: joanna.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł9 647 m² 36,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

I. Lokalizacja - W krainie lasów i czystych jezior Nieruchomość położona jest w malowniczej miejscowości Jarnatów, na terenie Pojezierza Lubniewicko-Sulęcińskiego. To lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł14 900 m² 4,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Sieraków, grunt rolny, 1,49 ha, sprzedam, 70 000 zł. Na sprzedaż działka rolna. Działka położona jest na terenie, dla którego gmina nie posiada obowiązującego miejscowego planu zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł4 900 m² 14,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Uwaga nowa niższa cena. W ofercie sprzedaży malowniczo położona działka w miejscowości Buszów w gminie Strzelce Kraj. w województwie lubuskim. Działka znajduje się około 800m od.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł17 689 m² 169,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Teren inwestycyjny na sprzedaż w Kamieniu Małym. Działka położona przy drodze wojewódzkiej pomiędzy Gorzowem Wielkopolskim a Kostrzynem nad Odrą. Możliwe przeznaczenie pod magazyny, stację.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł20 113 m² 7,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szanowni Państwo! Biuro Zachód Nieruchomości prezentuje ofertę idealna na dzisiejsze czasy dla miłośników natury, wędkarstwa oraz wszystkich tych, którzy pragną ciszy i spokoju. Dziś.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł8 000 m² 18,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 8000 m2, położona we wsi Popęszyce, gmina Nowe Miasteczko, powiat nowosolski. Nieruchomość zlokalizowana jest przy drodze dojazdowej biegnącej przez.

Szczegóły ogłoszenia

264 000 zł3 678 m² 71,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości City Invest oferuje: posiadamy na sprzedaż 3 działki położone we wsi Dąbrowa Działka przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne. Prąd i woda dostępne przy działce. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

217 800 zł990 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Witam, do zaoferowania mamy dla Państwa sprzedaż działki budowlanej, zlokalizowanej w Słubicach przy ulicy Nocznickiego o powierzchni 990 m2. Przyłącza - w pobliżu woda i prąd.

Szczegóły ogłoszenia

2 906 800 zł17 200 m² 169 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

W ofercie sprzedaży posiadamy teren inwestycyjny położony nieopodal miejscowości Trzciel w województwie Lubuskim, a oddalony od węzła drogowego A2 zaledwie kilkaset metrów. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Szukasz idealnego miejsca na budowę wymarzonego domu? cena działki: 99.000 zł DODATKOWE INFORMACJE: - To działka budowlana o powierzchni 1051 m2, -Dostępne media: prąd i woda. - pełna.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł9 566 m² 176,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż: działka inwestycyjna 9 566 m2 - Międzyrzecz, ul. Poznańska Oferujemy do sprzedaży działkę inwestycyjną o powierzchni 9 566 m2, położoną w Międzyrzeczu, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł1 472 m² 230,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem niniejszej oferty jest atrakcyjna działka z warunkami zabudowy w chwalęcicach w gminie kłodawa Działka o powierzchni 1472m2 i wymiarach ok 40m/35m. Oferowana.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 543 m² 193,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Taka oferta - tylko w Platinum House! Oferuję do sprzedaży działkę położoną w Świdnicy. Działka o powierzchni 1543 m2 położona w Świdnicy. Teren działki porośnięty.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 029 m² 96,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 1029 m2 położona w miejscowości Witnica przy ul. Zielnej, odnodze ul. Cmentarnej. Dojazd drogą gruntową ok. 200m. W sąsiedztwie domy jednorodzinne,.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł5 900 m² 41,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży działkę znajdujące się w miejscowości Mozów (gm. Sulechów) blisko węzła S3! działka O powierzchni 5900M2! Położona w niedalekiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest atrakcyjnie usytuowany grunt inwestycyjny o powierzchni 25.000 m2 zlokalizowany w miejscowości Baczynia - Kolonia, gmina Lubiszyn oddalone o 2 km od zjazdu z trasy.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł141 563 m² 17,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Mam przyjemność zaprezentować do sprzedaży unikatową nieruchomość w pradolinie starorzecza rzeki Bóbr na terenie woj. lubuskiego - prywatne jeziorko zlokalizowane w miejscowości Dobroszów.

Szczegóły ogłoszenia

217 770 zł3 111 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka Z warunkami zabudowy W centrum szprotawy ul. 3-go maja Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa położona w Szprotawie, przy ul. 3-go Maja, w bardzo dobrej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

1 126 000 zł2 815 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

______________biuro 4 kąty nieruchomości____________ ma przyjemność zaproponować Państwu działkę inwestycyjną zlokalizowaną w południowo- wschodniej części Zielonej Góry o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł1 846 m² 116,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa niższa cena! Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnej działki budowlanej zlokalizowanej w Nowych Biskupicach w gminie Słubice, blisko granicy z Niemcami. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna pod stację benzynową w m. Lipinki Łużyckie Z przyjemnością prezentujemy unikalną ofertę sprzedaży działki inwestycyjnej o powierzchni 19 033 m2 (1,9033 ha).

Szczegóły ogłoszenia

107 000 zł974 m² 109,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Ciekawa działka w dobrej cenie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej położonej w m. Ługi- gmina Otyń Teren jest objęty mpzp z symbolem mn-.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł9 100 m² 76,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana o powierzchni 9100 m2, zlokalizowana na lekkim wzniesieniu, w sąsiedztwie lasu oraz nowej zabudowy, 9 kilometrów od centrum Zielonej Góry, granicząca z dwóch stron.

Szczegóły ogłoszenia

287 000 zł6 600 m² 43,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Poranna kawa na tarasie. Szum Drawy zamiast hałasu miasta. Wieczorem ognisko, rozmowy, śmiech i rzeka, która spokojnie płynie obok. To może być Twoje życie. - działka przy samej rzece Drawie -.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł900 m² 66,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wierzbnica, działka budowlana 9 ar, cena 60 000 zł. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek budowlanych. Na sprzedaż cztery uzbrojone działki budowlane, na nowo powstającym.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł619 m² 533,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Uwaga nowa niższa cena!przedmiotem sprzedaży są dwie atrakcyjne działki do zabudowy położone w samym centrum Strzelec Krajeńskich w doskonałej lokalizacji zapewniającej zarówno komfort.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł43 915 m² 27,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sława, działka inwestycyjna 4,39 ha , 1 199 000 zł. Na sprzedaż nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Sława, województwo lubuskie. Oferta skierowana do inwestorów poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

151 560 zł1 263 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana