dowolna

Działki na sprzedaż lubuskie - Oferty sprzedaży działek

1 811 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 811 ogłoszeń

90 090 zł1 001 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

4 kąty Nieruchomości prezentujemy ofertę 6 działek zlokalizowanych w Krośnie Odrzańskim powierzchnie: 1001m2, 1003m2, 1200m2, 1225m2, 1500m2, 1549m2 Nieruchomości niezabudowane położone na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka z potencjałem rozbudowy - Zielona Góra, ul. Przecznica (centrum) Adres: ul. Przecznica | dz. nr 271/5 | powierzchnia 0,0244 ha | Istniejący budynek 37,2 m2 Funkcja: usługi + mieszkaniówka.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł1 202 m² 79,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnych 5 działek budowlanych zlokalizowanych w Gliniku w gminie Deszczno w powiecie Gorzowskim. Powierzchnie działek: 1202 m2 Klasa gruntu: IV mpzp:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Gorzów Wielkopolski jest największym miastem województwa lubuskiego. Jako takie jest on również największym ośrodkiem przemysłowym z rozwiniętym przemysłem chemicznym, elektronicznym,.

Szczegóły ogłoszenia

71 000 zł999 m² 71,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż 5 działek budowlanych w miejscowości Kolsko media w drodze, wydane warunki zabudowy. Szukasz miejsca pod budowę domu, które zapewni spokój, przestrzeń i codzienny kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

2 940 000 zł19 600 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Future Nieruchomości Gorzów prezentuje ofertę sprzedaży Działka inwestycyjna 1,96 ha | Kostrzyn nad Odrą #twojaprzyszloscmaswojadres Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 19.

Szczegóły ogłoszenia

260 400 zł744 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

4 k Ą T Y N I E R U C H O M O Ś C I ma przyjemność zaprezentować działkę budowlaną. Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 744.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy ofertę sprzedaży działek budowlanych położonych nad brzegiem jeziora o powierzchni: a 1055 m2 B 1055 m2 C 1055 m2 D 1094 m2 E 1094 m2 - rezerwacja F 1094.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż: duża działka 1,38 ha | Broniszów, woj. lubuskie Szukasz dużej działki w spokojnej, zielonej okolicy? Ta nieruchomość w Broniszowie, woj. lubuskie, o powierzchni 1,38 ha to.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł2 988 m² 28,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nowa niższa cena Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnej niespełna 30 arowej działki, zlokalizowanej w Górkach Noteckich w gminie Zwierzyn w powiecie Strzelecko - Drezdeneckim.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł7 000 m² 21,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zimna Brzeźnica, grunt, 70 ar, sprzedam, cena 149 000 zł. Na sprzedaż atrakcyjna działka rolna o powierzchni 70 ar, położona we wsi Wilczyce, powiat żagański, woj. lubuskie). Działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka znajdująca się W gorzowie wlkp., OS. Wieprzyce. 69zł/m2 *** Cena do negocjacji *** Marzysz o pięknym domu na dużej działce na obrzeżach miasta z szybkim dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

268 920 zł747 m² 360 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! zapraszam do współpracy   działka budowlana W ochli W ofercie sprzedaży posiadamy działkę budowlaną o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 528 m² 195,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wojcieszyce przestrzeń, która łączy spokój podmiejskiego życia z wygodą miasta Działka budowlana 1528 m | prąd, woda, kanalizacja, gaz | mpzp | przedmieścia Gorzowa Wlkp. Miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 001 m² 209,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Future Nieruchomości Gorzów przedstawia ofertę sprzedaży : działka budowlana #twojaprzyszloscmaswojadres Nieruchomość gruntowa niezabudowana zlokalizowana w miejscowości Skwierzyna Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł1 100 m² 162,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż pięknie położone działki w Wojcieszycach. Szybki dojazd z Gorzowa. Liczne tereny spacerowe wśród pól i jezior! Dojazd drogą utwardzoną. Działki o ukształtowaniu.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż 3 działki w Zielonej Górze, dzielnicy Nowe Miasto, jeleniów o powierzchni 1000m2 każda. Oferta i cena dotyczy sprzedaży jednej działki. Działki graniczą ze sobą.

Szczegóły ogłoszenia

99 900 zł1 027 m² 97,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca, w którym wybudujesz dom z dala od zgiełku, ale wciąż blisko miasta? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania. Na sprzedaż działka budowlana nr 790/7 o powierzchni 1027.

Szczegóły ogłoszenia

45 000 zł900 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjne działki w bezpośrednim sąsiedztwie Pszczewskiego Parku Krajobrazowego na terenie gminy Pszczew. W pobliżu jezioro Chłop

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka W górkach noteckich + budynek po sklepie Na sprzedaż działka przy ul. Kolejowej 16a w Górkach Noteckich w gminie Zwierzyn - ok. 22 km. od Gorzowa Wlkp. Na działce zbudowa -.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł2 065 m² 290,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży działkę zabudowaną budynkiem wolnostojącym położonym w ścisłym centrum czerwieńska przy ulicy zielonogórskiej przy drodze wojewódzkiej nr 280. Opis: budynek.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł805 m² 160,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana W pobliżu jeziora ciecz W łagówku! Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 805m2 położoną w pobliżu jeziora Ciecz w Łagówku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł7 744 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna, duża działka o pow. prawie 78 arów, położona w Santoku, ok. 15km od Gorzowa. Nieruchomość składa się z dwóch niezależnych działek, dla których została wydana decyzja.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 000 m² 299 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka w Kunicach Żarskich - ul. Lelewela, 0,10 ha Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 0,10 ha (1000 m ), położoną w Kunicach Żarskich.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł800 m² 123,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka jako inwestycja, doskonała okazja, atrakcyjna cena, świetna lokalizacja! Tylko w naszym biurze. Oferta na wyłączność! Zapraszam Bartosz Kukliński Specjalista ds. nieruchomości tel. 573.

Szczegóły ogłoszenia

464 000 zł1 858 m² 249,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną w miejscowości Droszków na osiedlu Ceglanym. Miejscowość oddalona 10 km od Zielonej Góry. Działka położona jest w sąsiedztwie lasów, stawów.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł12 422 m² 11,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Krzywczyce, działka 12 422 m2, sprzedam, cena 149 000 zł. Oferta wyłacznie w wgn Nieruchomości. Sprzedam duża działkę w Krzywczycach w gminie Niegosławice. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

2 416 000 zł15 100 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

W miejscowości Trzciel (woj. lubuskie) oferujemy do sprzedaży teren przeznaczony pod inwestycję przemysłową, magazynową lub usługową. Nieruchomość oddalona jest od węzła autostrady A2 około 2 km.

Szczegóły ogłoszenia

187 000 zł968 m² 193,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Nieruchomości o powierzchniach od 0,0914 - 0,0972 ha. zlokalizowane w Słubicach na wysokości ul. Drzymały, tuż obok nowo powstałej zabudowy jednorodzinnej. Teren o regularnym kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

87 465 zł1 029 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy państwu działki budowlane w Maszewie w gminie Deszczno Nieruchomość położona w atrakcyjnej lokalizacji, w miejscowości oddalonej kilka kilometrów od Gorzowa Wlkp., bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł3 357 m² 95,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

DO sprzedaży działka przy drodze S3 Do sprzedaży działka o powierzchni 3 357 m2 zlokalizowana w Gorzowie Wielkopolskim ulica Kostrzyńska przy drodze S3. Dostępne media: w pobliżu prąd.

Szczegóły ogłoszenia

270 820 zł1 231 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy (mpzp) w Słonem. Powierzchnia: 1231 m Lokalizacja: ul. Brylantowa, słone, gmina Świdnica Opis: przestronna działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł4 000 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Kożuchów, działka budowlana, 4000 m2, cena 300 000 zł, sprzedam. Na sprzedaż duża działka w Kożuchowie, blisko drogi asfaltowej. Działka wg studium uwarunkowań i kierunków.

Szczegóły ogłoszenia

75 790 zł1 166 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Szanowni Państwo, pragnę przedstawić ofertę sprzedaży działki położonej w malowniczej miejscowości Bronków, gminabobrowice. Powierzchnia działki: 1166 m Kształt: zbliżony do trapezu.

Szczegóły ogłoszenia

254 915 zł2 999 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż: działka budowlana w miejscowości Suchleb, gmina Lipinki Łużyckie Powierzchnia: 2999 m Wyjątkowa lokalizacja: działka położona w spokojnej i malowniczej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł2 673 m² 101,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Piękna lokalizacja Santocka, działka malowniczo położona, z oczkiem wodnym, pięknym drzewostanem i z widokiem na las. Działka budowlana w Santocku o pow. 2.673 m2, zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka premium W presiżowej lokalizacji Z pięknym widokiem. Gorzów wlkp. O. Chwalęcice. Z pozwoleniem na budowę! Kupujący zwolniony z pcc! Na sprzedaż pięknie położone działki.

Szczegóły ogłoszenia

136 640 zł1 708 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz idealnego miejsca na budowę wymarzonego domu, które łączy sielski spokój z pełną miejską infrastrukturą? Zależy Ci na dużej przestrzeni i braku problemów z mediami? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż działki budowlane o powierzchniach od około 10 arów do około 16 arów, na które zostały wydane warunki zabudowy. Działki są położone w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

268 740 zł1 493 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż dwie urokliwe działki położone w malowniczej miejscowości Orzewo, gmina Świdnica. To idealne miejsce dla osób poszukujących spokoju i kontaktu z naturą,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż pięć wyjątkowych działek budowlanych, każda o powierzchni od 1600 do 1700 m , położonych w granicach administracyjnych miasta Gorzowa Wielkopolskiego. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

Następna
strona

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach