dowolna

Działki na sprzedaż lubuskie - Oferty sprzedaży działek

1 811 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 811 ogłoszeń

144 000 zł3 600 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana w Łukawach 3600 m przestrzeni, ciszy i natury pod budowę domu Nie każdy szuka tylko gruntu. Czasem szuka się miejsca, w którym naprawdę będzie chciało się.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł869 m² 327,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! zapraszam do współpracy   działki budowlane W świetnej lokalizacji - płoty K. Zielonej góry W ofercie sprzedaży posiadamy.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 400 m² 157,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Future Nieruchomości Gorzów przedstawia ofertę sprzedaży : działka budowlana #twojaprzyszloscmaswojadres Nieruchomość gruntowa niezabudowana zlokalizowana w miejscowości kłodawa Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

96 000 zł1 200 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Pięknie położone działki budowlane, usytuowana przy ulicy Szkolnej w malowniczej lokalizacji w Santoku. Trzy działki o powierzchni 1.200 m2, jedna 1.274 m2 oraz jedna o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

437 030 zł1 362 m² 320,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży działki o powierzchni 1362 m2, położonej na skraju osiedli Piaski i Chwalęcice Dolne, w Gorzowie Wielkopolskim. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Taka oferta tylko w Biurze Nieruchomości platinum house! oferuję do sprzedaży działki o powierzchni od 883 m do 1.326 m położone w Mirocinie Dolnym 6 km od Kożuchowa. Dogodny.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa cena 375.000 zł! Podpisz umowę do końca września i ciesz się piękną agroturystyką w sercu lasu. Na sprzedaż wyjątkowa agroturystyka położona w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł11 434 m² 7 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 1,1434 ha w miejscowości Bledzew. Bledzew jest położony na zachodnim brzegu Obry, ok. 25 km na południe od Gorzowa Wielkopolskiego i 10 km.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł4 500 m² 411,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż posiadamy działkę inwestycyjna znajdującą się na terenie objętym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego jako tereny przemysłowe (symbol pu).Hala około 2000m z biurem.

Szczegóły ogłoszenia

81 000 zł1 800 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu 2 atrakcyjne działki budowlane nad rzeką Mierzęcka Struga. Działki o powierzchni 16 i 18 arow m2 ( 50 zł/m2) znajdują się na terenie obszaru "natura 2000". Atrakcyjne.

Szczegóły ogłoszenia

1 479 600 zł54 800 m² 27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy państwu do sprzedaży działkę pod budowę usytuowaną W obrębie dychów w gminie Bobrowice, powiat krośnieński. Opis: działka o pow. 5,48 ha. Działka usytuowana jest przy.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł1 548 m² 48,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szprotawa, nowa Kopernia, działka budowlana 1548 m2, sprzedam, cena 75000 zł. przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o numerze 194/22, atrakcyjnie usytuowana u zbiegu ulic Jagodowej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca, które zapewni Ci całkowitą prywatność, ogromny ogród i brak sąsiadów zaglądających w okna, a jednocześnie zależy Ci na szybkim dojeździe do miasta? Ta propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 485 m² 101,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki na sprzedaż łupowo, gm. Bogdaniec, pow. Gorzowski, woj. Lubuskie Na sprzedaż 3 atrakcyjne, graniczące ze sobą działki położone w miejscowości Łupowo, gmina Bogdaniec, powiat gorzowski,.

Szczegóły ogłoszenia

58 500 zł1 300 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Chichy, działka budowlana 1300 m2, sprzedam, cena 58 500 zł. Oferta wyłącznie w wgn Nieruchomości. Sprzedam działkę budowlana w Chichach gmina Małomice. Działka położona jest przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł5 001 m² 49,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża działka W wełminie z wz *** nowa niższa cena 249.000 zł *** Działka w Wełminie o powierzchni 5001m2 z przeznaczeniem pod budowę z wydanymi warunkami zabudowy dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

292 050 zł1 947 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka rolna z możliwością uzyskania decyzji o warunkach zabudowy Oferujemy Państwu na sprzedaż działki zlokalizowane w Gminie Zabór, blisko nowej obwodnicy, z widokiem na łąki.

Szczegóły ogłoszenia

1 626 000 zł40 650 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż kompleks działek inwestycyjnych położonych w Skwierzynie 3, przy ul. Wiśniowej i Czereśniowej, niedaleko zjazdu z S3. W najbliższej okolicy zabudowa domów.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł900 m² 166,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 900 m2 w Cigacicach koło Sulechowa. Działka zlokalizowana na osiedlu domków jednorodzinnych. Dojazd do działki drogą nieutwardzoną. Na działce liczne.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł3 308 m² 48,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu działkę budowlaną położoną przy ulicy Zachodniej w Gorzowie Wlkp., obręb Siedlice. Łączna powierzchnia działki 3.308 m2 objęta planem zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

92 000 zł525 m² 175,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż - trzy działki budowlane w Żaganiu, wyjazd w stronę Bożnowa Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną położoną w Żaganiu, w spokojnej i dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł3 225 m² 86,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa lokalizacja- zamknięte osiedle przy lesie I stawie Na sprzedaż działki budowlane położone na zamkniętym osiedlu kilku domków jednorodzinnych w Różankach w gminie Kłodawa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna o łącznej powierzchni 36.882 m2 usytuowana na obrzeżach Gorzowa Wlkp., przy ulicach: Stalowej, Złotego Smoka oraz Małyszyńskiej w niedalekiej odległości od zachodniego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnej działki, mieszczącej się w Karninie w niedalekiej odległości od Gorzowa Wielkopolskiego. Powierzchnia działki: 31 arów Klasa ziemi: v Media.

Szczegóły ogłoszenia

106 300 zł1 063 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę o powierzchni 1063 m , położoną w miejscowości Prądocin (gmina Deszczno). Nieruchomość ma regularny kształt o wymiarach ok. 38 x 28 m, co daje.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 061 m² 207,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o pow. 1061 m2 oraz sąsiednia o pow. 1578 m2 położone w Kłodawie przy ul. Czereśniowej. Dla działek przed ich podziałem zostały wydane warunki zabudowy na.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł1 652 m² 121,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana W cybince Działka budowlana o powierzchni 1.652 mkw (wymiary ok. 27m x 60 m). Działka jest położona na równym terenie, wokół luźna zabudowa domów.

Szczegóły ogłoszenia

119 520 zł1 245 m² 96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży są trzy działki znajdujące się m. Prądocin w gm. Deszczno. Działki o pow. 1245 m2, 1138 m2, 1133 m2 w cenie ofertowej 96 zł/m2. Działki znajdują się przy sobie,.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł6 390 m² 78,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy na sprzedaż ładnie położoną działkę w miejscowości Lubomyśl o pow. 6390 m2 w cenie 499 tys. Jest ona uzbrojona w wodę i prąd. Istnieje możliwość jej podziału.

Szczegóły ogłoszenia

184 800 zł770 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działki z potencjałem na sprzedaż - Ochla, zielona Góra (woj. lubuskie) Oferujemy Państwu wyjątkowe działki z możliwością zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

99 100 zł991 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 991 m2, położona w Dzierżowie. Dzierżów to wieś w Polsce położona w województwie lubuskim, w powiecie gorzowskim, w gminie Deszczno.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł5 208 m² 240,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Żary - Kunice działka budowlana - mpzp 5208 m2 czyli 52 ary lub 0,52 ha Miasto Żary, kunice ul. Laurowa, dojazd od Pułaskiego 3 działki o łącznej powierzchni 5208 m2 Teren objęty planem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż bardzo atrakcyjna działka budowlana w kompleksie położonym w cichej i spokojnej okolicy w gminie Deszczno na Osiedlu Poznańskim. Na działkę wydano warunki zabudowy pod.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża działka blisko pałacu! bezterminowe warunki zabudowy. Podzielona na 4 niezależne działki (wz dla każdej Z osobna) nie szukaj dalej! oferta tylko W metrohouse! Zamieszkaj w magicznym.

Szczegóły ogłoszenia

64 260 zł918 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż urokliwie położone działki budowlane w Bledzewie nad Zalewem Bledzewskim. Powierzchnie dostępnych działek od 917m2 do 1 443m2. Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł60 000 m² 18,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta sprzedaży Oferujemy do sprzedaży nieruchomość gruntową o łącznej powierzchni 6 ha, w tym: * staw o powierzchni 6 ha * teren zielony o powierzchni 1 ha Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

17 467 200 zł121 300 m² 144 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjny grunt inwestycyjny położony w miejscowości Jasieniec, w gminie Trzciel, województwie lubuskim. Nieruchomość składa się z trzech działek o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

246 620 zł1 121 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana położona w Buchałowie gmina Świdnica. Nieruchomość znajduje się na kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych. Działka ma powierzchnię 1121m2, kształt trapezu. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana o pow. 31 arów, objęta planem zagospodarowania przestrzennego pod budownictwo jednorodzinne wraz z usługami nieuciążliwymi. Bardzo dobra lokalizacja, blisko trasy S3, dobry.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł1 561 m² 67,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa Kopernia, działka budowlana, 1561 m2, cena 105 000 zł, sprzedam. Na sprzedaż oferuję Państwu działkę nr 197/146 zlokalizowaną przy ulicy Jagodowej w szprotawie/nowej Koperni. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł891 m² 223,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zarezerwowana Atrakcyjna działka w Rybakowie ul. Letniskowa, położona w pobliżu jeziora. Pow. 891m2. Media: energia, woda - na działce, szambo szczelne. Działka ogrodzona, a na niej.