dowolna

Działki lubuskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

1 918 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 918 ogłoszeń

57 360 zł956 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjnie położone działki budowlane w Lubczynie, gmina Bogdaniec Na sprzedaż oferowane są działki położone w malowniczej miejscowości Lubczyno, gmina Bogdaniec, zaledwie 15.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł970 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana nr 855 o powierzchni 970 m , położona w Zielonej Górze przy ul. Giżyckiej (okolice.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł701 m² 498 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Prestiżowa działka W sercu przylepu przestrzeń dla twojej wizji Są nieruchomości, które pojawiają się na rynku często. I są takie, które trafiają się raz na długi czas. Ta działka.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł3 100 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

City Invest Nieruchomości oferuje: na sprzedaż działkę 3100 m , w miejscowości Trzebule koło Krosna, która jest częścią terenu podzielonego na 36 działek (działki po 3200 i więcej.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł3 001 m² 34,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bogaczów, działka budowlana, ok 30 arów, cena 105 000 zł, sprzedam. Oferta dla osób ceniących sobie obcowanie z przyrodą i ciszę. Nieruchomość położona w gminie Nowogród.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł3 067 m² 162,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Z przyjemnością prezentujemy unikatową nieruchomość, która spełnia najtrudniejszy do znalezienia parametr na rynku: bezpośrednie sąsiedztwo z linią brzegową. Działka o powierzchni 3067.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł750 m² 246,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu kompleks działek, który zlokalizowany jest w miejscowości Słone, teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Istnieje możliwość nabycia działek.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł2 016 m² 128,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy na sprzedaż atrakcyjną działkę z warunkami zabudowy o pow. 2016 m2 w cenie 260 tys. położoną w miejscowości Grabik. Jest ona w kształcie zbliżonym do kwadratu. Przy.

Szczegóły ogłoszenia

105 966 zł3 654 m² 29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Szukasz działki położonej na wsi, gdzie odetchniesz od zgiełku miasta? Świetnie trafiłeś! Prezentujemy ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej o powierzchni 3654 m2, zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

1 073 000 zł3 355 m² 319,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka z projektem budynku wielorodzinnego - Międzyrzecz, ul. Poznańska Oferujemy do sprzedaży działkę inwestycyjną o powierzchni 3 355 m2, zlokalizowaną w Międzyrzeczu.

Szczegóły ogłoszenia

106 300 zł1 063 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę o powierzchni 1063 m , położoną w miejscowości Prądocin (gmina Deszczno). Nieruchomość ma regularny kształt o wymiarach ok. 38 x 28 m, co daje.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 000 zł8 000 m² 318,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta działki komercyjnej o powierzchni 8000 m2. Kształt działki to prostokąt, ukształtowanie terenu: płaskie. Działka ogrodzona betonowym murem. Na terenie działki prowadzona jest obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

497 000 zł3 193 m² 155,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka niezabudowana W miejscowości płoty k/zielonej góry Działka o powierzchni 3.193 mkw (0,3193 ha) o regularnym kształcie prostokąta (30m x 105m). Działka jest położona na.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł2 237 m² 42,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Stara Kopernia, grunt rolny, 0,2237 ha, cena 95 000zł, sprzedam. Na sprzedaż 0,2237 ha grunt rolny z możliwością przekształcenia na działkę lub działki budowlane lub inną inwestycję,.

Szczegóły ogłoszenia

296 000 zł7 333 m² 40,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Tomaszowo, gmina Żagań, nieruchomość gruntowa, powierzchnia 7333m2, cena 296 000 zł, sprzedam. Oferuję do sprzedaży działkę nr. 1/136. Jest to niezabudowana nieruchomość gruntowa o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł3 900 m² 38,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż dwie działki w Złotniku, na wysokości szkoły, ok 500 m od głównej drogi. Dojazd drogą polną, wydane warunki zabudowy, na uboczu. Zaopatrzenie w wodę po wybudowaniu.

Szczegóły ogłoszenia

52 000 zł1 040 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szprotawa - Nowa Kopernia, działka budowlana o powierzchni 1040 m2, cena 52 800 zł, sprzedam. Do sprzedania działka z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną. Działka usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż 3 działki znajdujące się na os. Poznańskim, gmina deszczno. Media - gaz, prąd, woda Na sprzedaż 3 działki o powiwrzchniach 1180 m2, 1153 m2 i 146 m2 znajdujące się na Os.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży są atrakcyjne działki budowlane, zlokalizowane na Osiedlu Poznańskim, obręb: deszczno, 10 km od Gorzowa Wielkopolskiego. Na sprzedaż 9 działek o pow. od 886 m2 do 1100 m2.

Szczegóły ogłoszenia

117 300 zł1 564 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ostatnie 3 atrakcyjne działki budowlane w Gliniku, gm. Deszczno o pow. od 1.564 m2, 1.368 m2 oraz 1.928 m2 w cenie 75 zł/m2. Działki położone w zacisznym miejscu przy ul. Spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Malowniczo położona działka W pobliżu jeziora W kłodawie Działka budowlana malowniczo położona z możliwością połączenia. Działki położone w urokliwej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane w miejscowości Kuźnica Głogowska Obok Sławy, bardzo atrakcyjna lokalizacja między innymi ze względu na otaczający spokój a zarazem łatwy.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł1 060 m² 155,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym domu w pięknej okolicy? Szukasz idealnego miejsca na spokojne życie z dala od zgiełku miasta? Chcesz cieszyć się naturą i czystym powietrzem? Jeśli tak, to mamy.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł1 500 m² 103,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1500 m2 zlokalizowaną w miejscowości Gralewo/gmina Santok. - cena: 175 000,00 zł - Powierzchnia działki: 15000 m2 - Droga dojazdowa.

Szczegóły ogłoszenia

124 000 zł3 000 m² 41,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 0,3000 ha, idealnie dopasowana do Twoich planów! Zlokalizowana na terenie oznaczonym w planie zagospodarowania przestrzennego jako rm - tereny.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 584 m² 85,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka rolno-budowlana z wydanymi warunkami zabudowy idealna pod budowę domu! Oferuję działkę o przeznaczeniu rolno-budowlanym, położoną w spokojnej i malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł15 063 m² 15,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu dużą działkę budowlaną w Radnicy 9 km od Krosna Odrz. Działka posiada warunki zabudowy uwzględniające budowę domu mieszkalnego jednorodzinnego. Pierwotnie,.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł5 971 m² 55,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka pod kożuchowem Z projektem budowlanym W okazyjnej cenie! tylko W metrohouse! nie szukaj dalej! Oferujemy do sprzedaży atrakcyjna działkę o łącznej powierzchni 5971 m2.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł2 673 m² 65,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

NA sprzedaż duża działka znajdująca się W miejsowości racław, gmina bogdaniec. Dobry dojazd Z drogi gminnej. Na sprzedaż działka o powierzchni 2673 m2, znajdująca się.

Szczegóły ogłoszenia

125 460 zł697 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu kompleks 12 działek budowlanych w gm.Świdnica, zaledwie 12km od Zielonej Góry. Idealne miejsce dla osób ceniącychspokój i ciszę. Media: skrzynki z prądem powstaną.

Szczegóły ogłoszenia

172 340 zł8 617 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu działkę o powierzchni 8617m2, w miejscowości położonej niedaleko Nowogrodu Bobrzańskiego Dobroszów Mały. Istnieje możliwość wybudowania się w ramach.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Prezentuję wyjątkowy kompleks 15 działek w malowniczych Drwalewicach, gmina Kożuchów. *oferta dostępna tylko w naszym biurze* Teren ten obecnie jest już odrolniony i przekształcony na.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł1 300 m² 68,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz idealnego miejsca pod budowę domu w spokojnej, zielonej okolicy? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane w miejscowości Wichów, położone.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł2 402 m² 99,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nowa Niższa cena! Oferujemy Państwu na sprzedaż działki budowlane z wydaną decyzją zatwierdzającą projekt budowlany oraz udzielającą pozwolenia na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł1 000 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwóch działek budowlanych w Przytoku. Działki położone są obok siebie, każda ma 1000m2. Podana cena 500.000zł dotyczy jednej działki. Są.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł992 m² 100,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Działki budowlane W miejscowości gościm Do sprzedaży kompleks działek budowlanych o powierzchni od 992 m2 do 1576 m2 położonych w miejscowości Gościm. Działki objęte miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 000 zł3 947 m² 1 520,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna nad Jeziorem Sławskim - z własną linią brzegową i mariną! sawka Nieruchomości oferuje na sprzedaż unikalny kompleks działek.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł500 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Szukacie Państwo odpowiedniej działki dla swojego domu, zapraszam do Łagówka, który graniczy z Łagowem. Łagów Lubuski to bez wątpienia jedno z najbardziej uroczych miejsc w Polsce.

Szczegóły ogłoszenia

86 900 zł869 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem oferty są działki budowlane położone w miejscowości Bronków w powiecie krośnieńskim. Aktualnie działki są w trakcie podziału oraz uzyskania warunków zabudowy na.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł1 652 m² 121,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana W cybince Działka budowlana o powierzchni 1.652 mkw (wymiary ok. 27m x 60 m). Działka jest położona na równym terenie, wokół luźna zabudowa domów.

Szczegóły ogłoszenia

69 900 zł1 145 m² 61,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę o powierzchni 1145 m , położoną w Santoku na wzgórzu, z którego rozciąga się piękny widok na okolicę. To idealne miejsce dla osób ceniących.