dowolna

Działki lubuskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

1 905 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 905 ogłoszeń

330 000 zł900 m² 366,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o pow. 900mkw położona nad jednym z najpiękniejszych jezior w województwie lubuskim - Jeziorem Lubikowskim, miejscowość Lubikówko, (gmina Przytoczna) okolice.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł13 600 m² 14,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż grunty rolne, wieś Siodło, gmina Żary, powiat żarski, województwo Lubuskie. Działka o numerze ewidencyjnym 326. Lsv 0,30 ha rivb 0,25 ha rv 0,35 ha rvi 0,46 ha łącznie 1,36 ha Las.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł2 904 m² 110,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż zdroisko, ul. Źródlana, gm. Kłodawa, pow. Gorzowski, woj. Lubuskie Na sprzedaż atrakcyjna działka, położona w miejscowości Zdroisko przy ulicy Źródlanej, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł5 156 m² 116,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka nad jeziorem w m. Dobiegniew - wyjątkowe miejsce na Twój dom i rekreację! Działka objęta mpzp tylko W naszym biurze! oferta na wyłączność! Na sprzedaż malowniczo położona.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest atrakcyjnie usytuowany grunt inwestycyjny o powierzchni 25.000 m2 zlokalizowany w miejscowości Baczynia - Kolonia, gmina Lubiszyn oddalone o 2 km od zjazdu z trasy.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł3 230 m² 86,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu jedyne w swoim rodzaju działki budowlane położone na zamkniętym osiedlu kilku domków jednorodzinnych w Różankach w gminie Kłodawa. Zapierający dech w piersiach.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł2 377 m² 94,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu atrakcyjną ofertę działki budowlanej położonej w malowniczej miejscowości Zabór, zaledwie 17 km od Zielonej Góry. To idealne miejsce dla tych, którzy marzą.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł2 538 m² 46,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Duża działka w Złotniku Oferta sprzedaży działka o powierzchni 2538m2 położona w Złotniku - malowniczej miejscowości nieopodal Żar ( 10 minut). Działka położona na nowowybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł10 385 m² 19,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka rolna o pow. 10385 m2 położona przy ul. Niwickiej, obręb Zieleniec w Gorzowie Wlkp. Działka ujęta w mpzp jako działka rolna - oznaczenie R. Teren płaski, dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł9 680 m² 165,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację   spora działka idealna dla inwestora Do sprzedania spora działka o pow. 9680mkw znajdująca się w Ochli. Działka idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł3 007 m² 66,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka w Gliniku, obręb: glinik, gm. Deszczno. Działka oddalona 5 min od Gorzowa Wlkp. Do sprzedaży działka o pow. 3007 m2, w atrakcyjnej cenie 66 zł/m2!.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 868 m² 117,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Witam, do zaoferowania mamy dla Państwa sprzedaż działki budowlanej, zlokalizowanej w Świecku o powierzchni 1868 m2. Numer działki - 48/6 Przyłącza - woda i prąd Działka posiada.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł1 000 m² 79 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działki budowlane położone w miejscowości Bronice, gmina Jasień - 20 km od Żar: nieruchomości powstałe po podziale, wydane warunki zabudowy szybka możliwość rozpoczęcia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży są działki inwestycyjne zlokalizowane w Gorzowie Wlkp. przy ul. Szczecińskiej, obręb: chróścik. Podana cena jest ceną netto, należy doliczyć podatek vat. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

3 590 110 zł23 162 m² 155 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Biuro nieruchomości Dom oferuje do sprzedaży działkę inwestycyjną w Sulechowie przy weżle S3.Są to tereny obiektów produkcyjnych, , składów i magazynów , wytwarzania energii odnawialnych.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 000 zł68 325 m² 62,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Opiekun ofertykonrad Rakowieckitel.   Na sprzedaż pakiet 2 działek inwestycyjnych o łącznej powierzchni 6,83 ha (68 325 m), położonych w miejscowości Myszęcin, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

323 400 zł23 100 m² 14 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki o powierzchni 23100 m2 (2,31 ha), zlokalizowanej w Nowym Kurowie (gm. Stare Kurowo). Dojazd do oferowanej nieruchomości drogą.

Szczegóły ogłoszenia

176 000 zł750 m² 234,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy   działki W słonym W urokliwym miejscu blisko lasu Do sprzedania posiadamy duży wybór działek.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka o pow. 2000 m2 w przepięknej lokalizacji przy ul. Zielona Dolina w Jeninie, gmina Bogdaniec, 8 km do centrum Gorzowa Wlkp. Działka z malowniczym widokiem na las.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł1 000 m² 59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjna oferta! Działki budowlane w Białobłociu przy drodze na Deszczno o powierzchni od 1000m2 do 1500 m2 Na działkę wydane są warunki zabudowy na budowę budynków mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł16 015 m² 36,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość w nowej cenie! Duża działka blisko drogi krajowej nr 92. Nieruchomość składa się z działek o łącznej powierzchni 16 015 m stanowiących kompleks gruntów.

Szczegóły ogłoszenia

43 000 zł1 275 m² 33,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

DO sprzedaży 3 działki W mościczka ch polecamy do sprzedaży 3 działki o powierzchniach 0,1275 i 0,1400 ha zlokalizowane w miejscowości Mościczki, gminie Witnica. Miejscowość ta.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł5 200 m² 288,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Atrakcyjna działka budowlana w Raculi- idealna pod większą inwestycję. Biuro Zachód Nieruchomości oferuje na sprzedaż działkę o powierzchni 5200m2 zlokalizowaną w Raculi wśród nowej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość gruntową z przeznaczeniem pod budownictwo mieszkaniowe. Nieruchomość położona jest w miejscowości Sieniawa Żarska oddalonej o 5 km od.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł511 m² 127,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecamy na sprzedaż działkę w miejscowości Buczyny pod zabudowę jednorodzinną. Działka położona jest w bardzo atrakcyjnej lokalizacji , dobry dojazd do działki ,media przy działce.

Szczegóły ogłoszenia

7 592 000 zł29 427 m² 257,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Biuro nieruchomości Dom oferuje do dla inwestycji p działkę inwestycyjną z warunkami zabudowy na 8 budynków mieszkalnych wielorodzinnych i budynku handlowo- usługowego wraz.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł2 000 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy na sprzedaż ładnie położoną działkę w miejscowości Lubomyśl o pow. około 20 ar w cenie 190 tys. Jest ona uzbrojona w wodę i prąd. Istnieje możliwość dokupienia.

Szczegóły ogłoszenia

76 340 zł1 735 m² 44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ogłoszenie O sprzedaży działek budowlanych dwa grunty W niwicy Na sprzedaż dwie działki budowlane, położone w malowniczej, zielonej i spokojnej miejscowości Niwica, gmina Trzebiel,.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł24 000 m² 41,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Nowa niższa cena! Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę rolną z możliwością przekształcenia na działkę budowlaną w miejscowości Świdnica o pow. 2,4ha Działka ze względu na.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 999 m² 149,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu działkę w Buchałowie z warunkami zabudowy. Nieruchomość usytuowana jest w spokojnej okolicy, otoczona zielenią, z dala od miejskiego hałasu. To idealne miejsce na.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł2 802 m² 213,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Posiadamy w swojej ofercie bardzo atrakcyjną działkę budowlaną. Bardzo atrakcyjna lokalizacja przy lesie i zabudowie jednorodzinnej, na działce prąd woda w studni jest możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

157 000 zł4 500 m² 34,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości Na sprzedaż działka z możliwością zabudowy usługowej i mieszkaniowej nr 121/6, o powierzchni 4.500 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł1 700 m² 32,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Niegosławice, sucha Dolna, działka budowlana, 1700 m2, sprzedam, cena 55000 zł. Na sprzedaż atrakcyjna działka o kształcie zbliżonym do kwadratu, z pozwoleniem budowy domu na zgłoszenie (do.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 629 m² 91,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1629m2 w cichej i spokojnej miejscowości Łośno (gmina Kłodawa). Jest to pierwsza działka od drogi asfaltowej, położona bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Ostatnia działka (pozostałe 5 sprzedane) Rzadko spotykane tak urokliwe miejsce pod budowę domu. Szczerze polecam na sprzedaż ostatnią działkę budowlaną (wydane bezterminowe warunki zabudowy ) na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szukasz idealnego miejsca na wymarzony dom? A może jesteś inwestorem i planujesz budowę bliźniaka w pożądanej lokalizacji? Ta oferta jest dla Ciebie. Przedstawiam na sprzedaż świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł40 000 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Silna, gmina Pszczew. 4 ha z pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego oraz wz na 4 budynki rekreacji indywidualnej. Nie wymaga zgody na zmianę przeznaczenia gruntów. Pozwolenie na Budowę budynku.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł6 584 m² 37,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Polecamy na sprzedaż ładną działkę położoną w bliskim sąsiedztwie Żar to jest w miejscowości Miłowice o pow. 6584 m2 w bardzo atrakcyjnej cenie 250 tys. Niedaleko granicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł2 849 m² 452,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę działki budowlanej w Starym Kisielinie z bezpośrednim dostępem od ul. Pionierów Lubuskich. Na działkę została wydana decyzja o warunkach.

Szczegóły ogłoszenia

266 280 zł1 268 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu kompleks działek budowlanych zlokalizowanych w malowniczej miejscowości Przytok, który jest oddalony od Zielonej Góry 12 km. Posiadamy na sprzedaż 7 działek- każda w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

2 623 920 zł672 800 m² 3,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż grunt rolny o pow. 67,28 hektara (składający się z dwóch działek ewidencyjnych o pow. 33 oraz 34,28 hektara). Działka położona w Małoszowie gmina Sulęcin. Działka.