dowolna

Działki lubuskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

1 905 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 905 ogłoszeń

140 000 zł14 600 m² 9,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z niepowtarzalną ofertą na zakup lasu. Oferta skierowana jest zarówno dla osób prywatnych chcących posiadać swój własny kawałek lasu jak również dla firm.

Szczegóły ogłoszenia

170 868 zł1 964 m² 87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Przedmiotem sprzedaży są cztery działki budowlane położone niedaleko Wieprzyc pod Gorzowem Wielkopolskim. Obręb : Jeżyki Działki sąsiadujące ze sobą o powierzchniach: - 2131 m2 - 1823 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka położona w gminie Deszczno, obręb os. Poznańskie, przy ul. Iglastej/morelowej, o pow. 1,0594 ha. Doskonały dojazd drogą asfaltową, na ostatnim odcinku utwardzoną,.

Szczegóły ogłoszenia

1 549 000 zł24 419 m² 63,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjna działka inwestycyjna przy głównej drodze krajowej D22 Teren inwestycyjny o powierzchni 2 4419 mkw., z uchwalonym planem zagospodarowania przestrzennego. Działka z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży malowniczo położone działki o powierzchni od 800 do 1.200 m w Drzecinie na nowym Osiedlu -. ok. 5 km od centrum Słubic. Działki zlokalizowane są na obszarze chronionego.

Szczegóły ogłoszenia

195 500 zł2 300 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Żaganiec, działka budowlana 2300 m2,cena 195 500 zł,sprzedam. Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 2300 m2 położona w miejscowości Żaganiec. Posiada bardzo dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł17 713 m² 26,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Szukasz miejsca, które zapewni Ci absolutną prywatność i przestrzeń, jakiej nie znajdziesz na typowych osiedlach? A może szukasz bezpiecznej lokaty kapitału z możliwością podziału?.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł1 178 m² 109,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość o powierzchni 1178 mkw. położona w miejscowości Karnin, gm. Deszczno, na wysokości ul. Łagodzińskiej. Działka o regularnym kształcie prostokąta o wymiarach 30x40.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż 3 działki w Zielonej Górze, dzielnicy Nowe Miasto, jeleniów o powierzchni 1000m2 każda. Oferta i cena dotyczy sprzedaży jednej działki. Działki graniczą ze sobą.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł1 507 m² 265,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy, gdzie codziennie rano wita Cię szum drzew, ale nie chcesz rezygnować z szybkiego dojazdu do miasta? Ta propozycja z pewnością spełni Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

168 000 zł5 600 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy państwu ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej bez zabudowy dz. 454. Nieruchomości położone w miejscowości Osów, gmina drezdenko, powiat strzelecko-drezdenecki, woj. lubuskie.

Szczegóły ogłoszenia

175 500 zł1 350 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy państwu na sprzedaż działkę budowlanąw miejscowości czarna gm. Zabór. Działka O pow. OK.1350 HA KSZTAŁT DZIAŁKI PROSTOKĄT. Media: w pobliżu prąd I woda działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

71 550 zł1 431 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy państwu na sprzedaż działkę budowlaną usytuowaną W krośnie odrzańskim (obręb nowy zagór). Do sprzedaży jest 6 działek o następujących powierzchniach: 1137 m.kw. 1431 m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

63 600 zł1 200 m² 53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szprotawa - Nowa Kopernia, działka budowlana o powierzchni 1200 m2, cena 63600 zł, sprzedam. Do sprzedania działka z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną. Działka usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

72 000 zł1 600 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

:link do strony :KONTAKT DO AGENTA Bogusław Zalewski  

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł13 248 m² 48,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż niezabudowana działka gruntu o powierzchni 13248 m2 położona w Karninie. Działka objęta planem zagospodarowania przestrzennego w którym teren działki przeznaczony jest pod.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł1 251 m² 127,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka pod zabudowę wielofunkcyjną jednorodzinną - mpzp Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 1251 m w Kolsku. Działka położona jest na terenie nowopowstałego osiedla, oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł1 039 m² 197,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Działa budowlana o powierzchni 1039m2, położona przy ul Księżycowej w Droszkowie na Osiedlu Słonecznym. W drodze znajduje się woda, prąd oraz gaz. Osiedle jest usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł23 800 m² 5,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sieraków, gmina Szprotawa, działka rolna, 23800 m2, sprzedaż, 139 000 zł. Na sprzedaż grunt rolny klasy III w miejscowości Sieraków, w gminie Szprotawa, powiat żagański. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł4 982 m² 68,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szukasz unikalnego miejsca, gdzie natura dosłownie zagląda do okien, a jednocześnie cenisz sobie szybki i wygodny dojazd do miasta? Ta nieruchomość to jedna z najciekawszych propozycji.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł3 200 m² 46,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bogaczów, gmina Nowogród Bobrzański, działka o powierzchni 3200 m2, sprzedam, 150 000 zł. To kolejna propozycja w Naszej miejscowości. Proponujemy Wam działkę w zupełnej ciszy i w.

Szczegóły ogłoszenia

233 000 zł1 013 m² 230,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferta bezpośrednia - bez kosztów biura Na sprzedaż atrakcyjnie położona działka w Bogdańcu przy ul. Różanej o pow. 1013 m2. Doskonały dojazd do centrum Gorzowa Wlkp. drogą gminną.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł1 000 m² 899 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana - centrum Zielonej Góry, okolice ul. Batorego Greentown Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 1000 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

1 367 500 zł54 700 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta dla inwestora. Miejsce idealne ze względu na walory przyrodnicze i turystyczne. Przedmiotem oferty jest teren o pow. 5,47 ha przeznaczony w mpzp pod zabudowę usług turystycznych.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 599 m² 93,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka położona w Ulimiu, gm. Deszczno, przy ul. Rolnej. Szybki dojazd do centrum Gorzowa. Dojazd drogą utwardzoną od ulicy Diamentowej. Działka przeznaczona pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

184 580 zł1 678 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bożnów gmina Żagań , na sprzedaż 9 działek pod zabudowę jednorodzinną o różnych powierzchniach, od 462m2 do 1184 m2. Cena ofertowa 110zł/m2. Kupujący nie ponosi kosztów obsługi Pośrednika.

Szczegóły ogłoszenia

161 640 zł898 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Nowe Żabno, gmina Nowa Sól, działka budowlana, sprzedam 898 m2, sprzedam, 161 640 zł. Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży działek położonych w Nowym Żabnie.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł4 062 m² 145,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości. Oferujemy na sprzedaż działkę, która może być Twoją inwestycyjną perełką lub miejscem, gdzie spełnisz marzenie o własnej.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł962 m² 72,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży pięciu działek w Borku, gmina Deszczno (powiat gorzowski) Przedstawiamy wyjątkową okazję inwestycyjną pięć malowniczo położonych działek budowlanych w spokojnym rejonie.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł3 054 m² 86,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż diałka inwestycyjna przy drodze krajowej gorzów-gdańsk W różankach. Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 3054 m2 znajdująca się przy drodze krajowej.

Szczegóły ogłoszenia

150 600 zł753 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Rudgerzowice, w spokojnej i rozwijającej się okolicy, z dogodnym dojazdem do Świebodzina. Oferta obejmuje 14.

Szczegóły ogłoszenia

98 000 zł1 200 m² 81,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż 2 działki położone w Łośnie, przy ul. Wrzosowej. Dojazd droga utwardzoną. Urokliwa okolica. Działki o pow. 1200 m2 każda, w kształcie zbliżonym do kwadratu. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

855 000 zł57 000 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka 5,7 ha w Maszkowie gm. Krzeszyce! Działka położona 800 m od głównej drogi na Berlin-Poznań w pobliżu parku krajobrazowego - otulina leśna. Brak planu przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł2 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w cichej i spokojnej okolicy w Gorzowie Wlkp., obręb Chróścik, w sąsiedztwie lasu i sadu. Powierzchnia - 2.000 mkw. Media: - woda - przy działce, - energia -.

Szczegóły ogłoszenia

257 460 zł3 678 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu na sprzedaż działki budowlane o pow. 3678m2 zlokalizowaną w gminie Zabór Miejscowość znajduje się zaledwie 20 km od centrum Zielonej Góry, wiodącego miasta.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł8 100 m² 83,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana Baczyna, 8100 m Ofertą sprzedaży jest duża, malowniczo położona działka o powierzchni 8100 m , zlokalizowana w miejscowości Baczyna (gmina.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 900 m² 78,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecamy na sprzedaż piękną działkę położoną pod lasem niedaleko Żar, o pow. 19 ar w cenie 150 tys. Ma ona kształt zbliżony do prostokąta. Niedaleko jej granicy są media. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł8 840 m² 84,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

W zakresie szczegółowych parametrów i wskaźników kształtowania zabudowy oraz zagospodarowania na terenie oznaczonym symbolem 2u, z uwzględnieniem 6: 1) ustala się: a)lokalizację zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Biuro nieruchomości Dom posiada w ofercie sprzedaży działkę w sąsiedztwie strefy przemysłowej. Bezpośrednie skomunikowanie z obwodnicą Zielonej Góry, prowadzącą do węzła S3.

Szczegóły ogłoszenia

157 300 zł1 210 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka pod zabudowę jednorodzinną w Olbrachtowie, pod lasem, na uboczu. Działka o numerze ewidencyjnym 490/17. Powierzchnia 1210 m2, woda doprowadzona pod działkę, prąd na.

Szczegóły ogłoszenia

154 635 zł793 m² 195 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ager Nieruchomości prezentuje do sprzedaży działkę budowlaną pod zabudowę jednorodzinna, położoną w Świdnicy - Osiedle Na Wzgórzu, 7 km od granicy miasta Zielonej Góry. Lokalizacja: po prawej.