dowolna

Działki lubuskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

1 878 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 878 ogłoszeń

248 400 zł2 070 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Cena zawiera podatek vat! Brak opłaty 2%pcc u notariusza! Atrakcyjna działka przy lesie, o pow. 2070 m2, w przepięknej lokalizacji w Mironicach, gmina Kłodawa, 10 km od Gorzowa Wlkp.,.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł500 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 500 m2 usytuowana bezpośrednio przy drodze głównej w miejscowości Sycowice- gmina Czerwieńsk. Możliwość wystąpienia o warunki zabudowy. Media: prąd.

Szczegóły ogłoszenia

328 350 zł13 134 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka 1,34 ha płaska, zadrzewiona, blisko granicy możliwość podziału Na sprzedaż duży teren o powierzchni 1,34 ha, położony w cichej i zielonej okolicy, w otoczeniu lasów.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka inwestycyjna Osiedle Poznańskie | Świetna lokalizacja, duży potencjał! Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna położona w dynamicznie rozwijającej się części.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Oferta sprzedaży działki inwestycyjnej zielona góra, drzonków, ul. Działkowa Oferuję na sprzedaż działkę rolna z wydanymi warunkami zabudowy na osiem wolnostojących domów jednorodzinnych wraz.

Szczegóły ogłoszenia

99 900 zł1 027 m² 97,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca, w którym wybudujesz dom z dala od zgiełku, ale wciąż blisko miasta? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania. Na sprzedaż działka budowlana nr 790/7 o powierzchni 1027.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł1 269 m² 125,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka nr 826/2 w Janczewie przy ulicy wiśniowej dla, której miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego gminy przewiduje zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Dostępne media : prąd , gaz ,.

Szczegóły ogłoszenia

10 900 000 zł17 000 m² 641,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Idealna działka z koncepcją zabudowy pod budownictwo wielorodzinne. Oferuję do sprzedania działkę na Zawarciu u zbiegu ulicy Zielonej i Grobla z koncepcją zabudowy wielorodzinnej,.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł3 200 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Trzebów, działka budowlana 3200m2, 240000 zł, sprzedam Do sprzedania duża Działka budowlana w atrakcyjnym położeniu tylko 10 km od Żagania nad rzeką Kwisa. Cicha i spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł1 660 m² 1 807,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży bardzo atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1660 m2 zlokalizowaną przy jednej z najbardziej ruchliwych głównych ulic miasta. Teren posiada wszystkie media.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lipinki Łużyckie - działka - 4270 m2 - miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego - mn, u. Działka usługowo mieszkaniowa w Lipinkach Łużyckich. Bezpośrednio przy drodze krajowej 12 między.

Szczegóły ogłoszenia

2 940 000 zł19 600 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Future Nieruchomości Gorzów prezentuje ofertę sprzedaży Działka inwestycyjna 1,96 ha | Kostrzyn nad Odrą #twojaprzyszloscmaswojadres Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 19.

Szczegóły ogłoszenia

169 900 zł889 m² 191,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z warunkami zabudowy Deszczno, ul. Sadowa Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 889 m , położona w spokojnej okolicy domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł13 300 m² 67,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Bronice, gmina Jasień - 20 km od Żar: wydane warunki zabudowy szybka możliwość rozpoczęcia inwestycji, powierzchnia działki 1,33 Ha, na.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł16 754 m² 10,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka rolna o powierzchni 16754 m2 Położona w miejscowości Wysoka gmina lubiszyn - dogodny dojazd 7 minut. Teren równy, suchy, nasłoneczniony, okolica spokojna,.

Szczegóły ogłoszenia

342 000 zł936 m² 365,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy działkę o powierzchni 936m2 usytuowaną w Zielonej Górze obręb Łężyca, bezpośrednio granicząca z Lasami Państwowymi. Dojazd drogą wewnętrzną bezpośrednio z drogi.

Szczegóły ogłoszenia

94 039 zł1 100 m² 83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki na sprzedaż w miejscowości Marszów Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne działki położone w miejscowości Marszów, zaledwie kilka kilometrów od Żar Poniżej przedstawiamy szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

123 000 zł925 m² 132,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka - Marcinowice - 5 km od Krosna Odrzańskiego Taka oferta tylko w d&k Nieruchomości! Kupujący ponosi koszt prowizji dla biura nieruchomości Biuro nieruchomości d&k oferuje na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

109 213 zł1 217 m² 89,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz idealnego miejsca na dom w spokojnej, zielonej okolicy? Ta działka spełni Twoje oczekiwania! Położona w kameralnym kompleksie 20 działek, z wydanymi warunkami.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Prezentuję Państwu wyjątkową działkę w malowniczych Drwalewicach, gmina Kożuchów, o powierzchni 857 m2 (0,0857 ha) *oferta dostępna tylko w naszym biurze* Teren ten obecnie jest już.

Szczegóły ogłoszenia

55 200 zł1 104 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działki położone w centrum Prądocina, za Kanałem Postomskim. Dojazd drogą asfaltową, na ostatnim odcinku drogą utwardzoną (ok. 400 m) oraz przejazd przez mostek nad kanałem. Szybki.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł3 225 m² 86,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa lokalizacja- zamknięte osiedle przy lesie I stawie Na sprzedaż działki budowlane położone na zamkniętym osiedlu kilku domków jednorodzinnych w Różankach w gminie Kłodawa.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł10 000 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 10 000 m2 usytuowana w miejscowości Dąbrowa na terenie Gminy Zabór. Działka w kształcie prostokąta zlokalizowana bezpośrednio przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł28 160 m² 99,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Unikatowa, jedyna taka - oferta gruntu inwestycyjnego w bezpośrednim sąsiedztwie drogi krajowej nr 22 z kierunku granicy polsko-rosyjskiej do granicy Niemiec (do granicy w Kostrzynie n/odrą.

Szczegóły ogłoszenia

238 320 zł662 m² 360 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! zapraszam do współpracy   działka budowlana W ochli W ofercie sprzedaży posiadamy działkę budowlaną o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

457 200 zł5 715 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki budowlane W miejscowości słone. Sześć dużych działek o powierzchni od 5.715 do 6.741 mkw, położone ok. 8 km od Zielonej Góry. W miejscowym planie zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł3 000 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 3000 m2 przeznaczona pod budowę dwóch budynków mieszkalnych jednorodzinnych do 150 m2 - wydane warunki zabudowy. Nieruchomość o płaskim ukształtowaniu.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł2 000 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana położona w Lubniewicach - miasto w województwie lubuskim, w powiecie sulęcińskim. Media: woda, prąd, gaz, kanalizacja. Wymiary: szer 33 m; dł. 60.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Prezentujemy na sprzedaż działkę położoną w sąsiedztwie lasu w dzielnicy Zielonej Góry - Zawada, w niezwykle malowniczej okolicy. Znajduje się tu przystanek autobusów mzk, dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

714 100 zł7 141 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 7 141 m2 (nr 228/7), położona w malowniczej miejscowości Rudnica (gmina Krzeszyce). Jest to najbardziej atrakcyjna działka.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 068 m² 140,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

! wyjątkowa okazja! oferujemy państwu do sprzedaży działkę budowlaną W przylepie W otoczeniu zabudowy. Działka O pow. 0,1068 ha. dojazd do działki od ulicy Strażackiej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy inwestorów do zapoznania się z ciekawą ofertą sprzedaży działki budowlanej położonej w Raculi przy ul. Dzieci Wrzesińskich. Działka o powierzchni 5100m2 ma wydane warunki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana w gorzowie z wszystkimi mediami - gotowa do budowy W ofercie prezentujemy Państwu działkę budowlaną o powierzchni 1077m2, zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł3 300 m² 75,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta tylko w biurze prospace Na sprzedaż działka o powierzchni 3300 m w miejscowości Przylaski, gmina Brzeźnica, powiat żagański, woj. lubuskie. Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł611 m² 194,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka rekreacyjno-budowlana 611 m w otoczeniu lasów i jezior - Uście, gm. Kolsko. Na sprzedaż działka o powierzchni 611 m, położona w spokojnej i zielonej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 349 m² 185,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 działek zlokalizowanych w Wojcieszycach, niedaleko Gorzowa Wielkopolskiego. Przedmiotem sprzedaży są 2 działki o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł972 m² 1 748,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż wyjątkowa działka przy jeziorze: kłodawa, ulica Wojcieszycka N O W A | N I Ż S Z A | C E N A! Tuż przy plaży, nad brzegiem jeziora, z dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł2 700 m² 88,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjna działki w Ulimiu nr.92/21 o pow.800 i 92/30 o pow.1900m2. Działka uzbrojona w prąd,wodę,kanalizację i gaz z wjazdem z drogi asfaltowej! Działka.

Szczegóły ogłoszenia

2 332 000 zł42 400 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka gruntowa niezabudowana o powierzchni 42.400 m2 Nieruchomość położona jest w miejscowości Wilenko, gmina Szczaniec, powiat Świebodziński, woj. Lubuskie, oddalonej od Świebodzina.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 10- ciu działek budowlanych położonych w miejscowości Lubogoszcz nieopodal Jeziora Granicznego (gmina Maszewo, powiat krośnieński). Na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż pięknie położona działka o pow. 1017 m2 położona w Długoszynie (kolonia) obok Sulęcina. Działka położona na obszarze obowiązującego planu zagospodarowania przestrzennego.