dowolna

Działki lubuskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

1 898 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 898 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka inwestycyjna Nowe Kurowo

Nowe Kurowo,lubuskie

277 200 zł23 100 m² 12 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecamy na sprzedaż bardzo atrakcyjnie położoną działkę rolną, w spokojnej okolicy, w gminie Stare Kurowo - Nowe Kurowo. Działka od północy graniczy z lasem. Dojazd drogą gruntową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Goszczanowiec

Goszczanowiec,lubuskie

96 200 zł3 848 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecamy na sprzedaż bardzo atrakcyjnie położoną działkę z możliwością uzyskania warunków zabudowy mieszkaniowej o powierzchni 3848 m2 położoną w Goszczanowcu gmina Drezdenko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Goszczanowiec

Goszczanowiec,lubuskie

76 575 zł3 063 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecamy na sprzedaż bardzo atrakcyjnie położoną działkę pod zabudowę o powierzchni 3063 m2 położoną w gminie Drezdenko w miejscowości Goszczanowiec. Działka graniczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Przemysłowa

Zielona Góra,lubuskie

13 889 780 zł93 220 m² 149 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Grunt inwestycyjny 9,32 ha z decyzją wz Stary Kisielin, zielona Góra Oferujemy na sprzedaż teren inwestycyjny o łącznej powierzchni 93 220 m , położony w Zielonej Górze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Stary Kisielin-Liliowe Wzgórze

Zielona Góra,lubuskie

549 000 zł1 361 m² 403,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjna działka W starym kisielinie powierzchnia działki: 1361 m2 media: w drodze koło działki woda, gaz, prąd, kanalizacja. Ukształtowanie terenu: działka płaska, z dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Łęgowo

Łęgowo,lubuskie

80 000 zł4 000 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży działkę położoną w Łęgowie, gmina Stare Kurowo o powierzchni 4000m2. Działka o kształcie prostokąta, graniczy z szosą asfaltową, media: energia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Borowy Młyn

Borowy Młyn,lubuskie

192 720 zł1 606 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Przedmiotem sprzedaży jest działka gruntu o powierzchni 1606 m2 (działka o numerze geodezyjnym 374/43), położona w miejscowości Borowy Młyn, w gminie Pszczew, powiat Międzyrzecki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

370 000 zł1 957 m² 189,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Prezentujemy działkę budowlaną położoną w Starym Kisielinie o powierzchni 0,1957ha. Nowa cena! Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania zgodnie z którym ustala się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Goszczanowiec

Goszczanowiec,lubuskie

82 450 zł3 298 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecamy na sprzedaż bardzo atrakcyjnie położoną działkę pod zabudowę o powierzchni 3298 m2 położoną w gminie Drezdenko w miejscowości Goszczanowiec. Działka graniczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

72 960 zł1 216 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Okazyjna cena 60zł/m2 Działka budowlana z warunkami zabudowy, powierzchnia 1216 m2 20 działek w ofercie Media: prąd i woda w bezpośrednim sąsiedztwie. Krasowiec, doskonały dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Miła

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

3 892 350 zł18 535 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Szukasz strategicznego miejsca pod budowę hali, bazy logistycznej lub zakładu produkcyjnego? Ta nieruchomość łączy ogromny potencjał rozwojowy z doskonałym skomunikowaniem i pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Borowy Młyn

Borowy Młyn,lubuskie

197 160 zł1 643 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka gruntu o powierzchni 1643 m2 (działka o numerze geodezyjnym 374/44), położona w miejscowości Borowy Młyn, w gminie Pszczew, powiat Międzyrzecki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Kosobudz

Kosobudz,lubuskie

88 480 zł1 106 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży działek w malowniczej miejscowości Kosobudz w gminie Łagów. W Kosobudzu nie spotkamy tłumu turystów, zostali w Łagowie. Docierają tutaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Dworcowa

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

599 000 zł800 m² 748,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

U3D Nieruchomości dla Inwestora oferuje na sprzedaż wyjątkową działkę budowlaną zlokalizowaną w samym centrum Gorzowa Wielkopolskiego, przy ulicy Dworcowej. Działka posiada pełne uzbrojenie we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Miła

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

8 313 060 zł39 586 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz rozległego, doskonale skomunikowanego gruntu pod budowę centrum logistycznego, hal produkcyjnych lub nowoczesnego parku biznesowego? Ta oferta to blisko 4 hektary czystego potencjału inwestycyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Miła

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

4 422 810 zł21 061 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Szukasz doskonale skomunikowanego gruntu pod budowę hali, centrum logistycznego lub bazy produkcyjnej? Ta oferta łączy strategiczną lokalizację z pełnym uzbrojeniem i jasną sytuacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Żary

Żary,lubuskie

146 000 zł1 219 m² 119,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy na sprzedaż atrakcyjną działkę położoną w bliskim sąsiedztwie Żar o pow. 1219 m2 w cenie 146 tys. Nieruchomość ma kształt prostokąta. Znajduje się w niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Drawiny

Drawiny,lubuskie

130 080 zł71 795 m² 1,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Syndyk masy upadłości zaprasza do udziału w konkursie ofert, którego przedmiotem jest prawo użytkowania wieczystego niezabudowanej nieruchomości gruntowej, składającej się z działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Szklarka Radnicka

Szklarka Radnicka,lubuskie

1 890 000 zł5 641 m² 335,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Obiekt rekreacyjno-hotelowy w Szklarce Radnickiej! Oferta na wyłączność! Bez prowizji od Kupującego! Link do filmu: przedstawiamy Państwu na sprzedaż malowniczo położony kompleks budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Lubsko,lubuskie

97 952 zł816 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki Budowlane w Zielonej i Cichej Części Lubska Marzysz o budowie domu w spokojnym i urokliwym miejscu? Te działki budowlane zlokalizowane w otoczeniu natury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Grotów

Grotów,lubuskie

100 000 zł5 699 m² 17,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferuję na sprzedaż malowniczo położoną działkę w Grotowie(wieś spokojna z pozytywnie nastawionymi do świata ludźmi). Działka o powierzchni 5699 m2 Lokalizacja idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Lubniewice

Lubniewice,lubuskie

130 000 zł1 000 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Twoje Miejsce w Lubniewicach Gdzie Czas Ma Inny Rytm Działki budowlane od 1000 m Osiedle Suszyce, lubniewice Miejscowość z klimatem Są miejsca, w których życie nabiera zupełnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wysoka

Wysoka,lubuskie

160 000 zł2 029 m² 78,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o domu, gdzie jedynym sąsiadem z jednej strony jest kojąca ściana lasu? Ta wyjątkowa, narożna działka w Wysokiej to propozycja dla osób szukających prywatności, przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

130 000 zł6 000 m² 21,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni aż 6000 m2 zlokalizowana w miejscowości Studzionka gm. Krzeszyce powiat sulęciński. Działka płaska, sucha o regularnym prostokątnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Dzietrzychowice,lubuskie

170 000 zł3 826 m² 44,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Urokliwa działka budowlana W dobrej cenie! tylko U nas W nowej lepszej cenie! Zamieszkaj w magicznym miejscu, 5 km od Żagania. Mamy przyjemność zaprezentować 4 niezależne działki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Podbrzezie Dolne

Podbrzezie Dolne,lubuskie

130 000 zł1 765 m² 73,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana na przedmieściach kożuchowa! tylko W metrohouse! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1765 m w cenie 130 000 pln, dostępna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Bulin

Bulin,lubuskie

68 000 zł1 230 m² 55,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości City Invest posiada do sprzedaży cztery działki rolno-budowlaną z aktualnymi warunkami zabudowy. Grunt klasy Vi VI znajdujący się się w Gminie Stypułów miejscowość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

147 000 zł2 100 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Atrakcyjna działka, uzbrojona i gotowa do zagospodarowania w spokojnej okolicy w otoczeniu drzew. Oferujemy do sprzedaży dużą działkę (2100m2) w Borowie Wielkim. Działka dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna

Wschowa,lubuskie

295 000 zł2 099 m² 140,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Działka usługowo-mieszkaniowa cena do negocjacji! Do sprzedaży nieruchomość gruntowa o powierzchni 2,099 m2. Cena sprzedaży wynosi 295,000 zł. Przeznaczenie działki - inwestycyjna, funkcja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Długa

Janczewo,lubuskie

199 000 zł2 095 m² 94,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Duża działka 2095 m . Możliwy podział na 2 działki. Inwestycja. Janczewo, druga linia zabudowy, cisza I brak hałasu ulicy, uzbrojenie. Przeznaczenie pod zabudowę jednorodzinną w mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona

Lgiń,lubuskie

199 000 zł400 m² 497,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Nowa cena. Atrakcyjna działka rod Z domem - wzgórza lgińskie Jeśli chcesz uciec od zgiełku miasta i wypocząć, albo prace w ogródku to Twoje hobby ? A może po prostu planujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Krasowiec

Krasowiec,lubuskie

55 990 zł1 018 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Okazyjna cena 50zł/m2 Działka budowlana z warunkami zabudowy w Krasowcu pod Gorzowem Wlkp., powierzchnia 1018 m2. Media: prąd i woda w bezpośrednim sąsiedztwie. Krasowiec, doskonały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Dzierżów

Dzierżów,lubuskie

150 000 zł1 500 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka w Dzierżowie z pozwolenie na budowę i wylanymi ławami. Jest wymieniony grunt i zrobione instalacje pod posadzką. Projekt Daniel II G1 więcej t. Zachód Nieruhomości Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna

Wschowa,lubuskie

750 000 zł8 841 m² 84,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna Super lokalizacja 2u cena do negocjacji! Do sprzedaży nieruchomość gruntowa o powierzchni 8,841 m2. Cena sprzedaży wynosi 750,000 zł. Przeznaczenie działki - inwestycyjna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

620 000 zł14 856 m² 41,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Urokliwa działka Z warunkami zabudowy W spokojnej okolicy. Aktualizacja ceny 26 lutego 2025r. Nie szukaj dalej! oferta tylko W metrohouse Zamieszkaj w magicznym miejscu, 5 km od Żagania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Chwalęcice

Chwalęcice,lubuskie

850 000 zł12 610 m² 67,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Niezabudowana działka rolno-budowlana o pow. 1,48 ha w atrakcyjnej części Chwalęcic ( wśród zabudowy jednorodzinnej przy drodze asfaltowej ).w pobliżu tereny zielone i rekreacyjne.media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie

Maszewo,lubuskie

130 000 zł2 400 m² 54,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka w Maszewie! Okazyjna cena. Do sprzedania działka pod zabudowę jednorodzinną lub pod przedsiębiorstwo. Obecnie Gmina Maszewo nie posiada Planu Zagospodarowanie Przestrzennego, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

375 000 zł1 691 m² 221,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna o pow. 1691 m2 zlokalizowana w Gorzowie Wlkp. ( obręb Wawrów ) warunki zabudowy: - budowa 7 budynków mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie szeregowej wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Lemierzyce

Lemierzyce,lubuskie

69 000 zł1 116 m² 61,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjna działka budowlana o pow. 1116 m2, zlokalizowana w Lemierzycach ( gm.Słońsk, powiat sulęciński,woj. lubuskie ). Dojazd drogą asfaltową, utwardzoną i polną. Media: prąd (30.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana, ul. Wierzbowa

Białcz,lubuskie

95 400 zł1 590 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Połupin

Połupin,lubuskie

800 000 zł12 500 m² 64 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Duża Działka inwestycyjna w Połupinie koło krosna odrzańskiego idealna pod hale magazyny. Działka z bardzo dobrym dojazdem do drogi krajowej kierunek Gubin. Działka o pow. 1,25 ha.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij