dowolna

Działki lubuskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

1 901 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 901 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rekreacyjna Buszów

Buszów,lubuskie

51 000 zł640 m² 79,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rekreacyjna nad jeziorem Polecam na sprzedaż działkę pod zabudowę rekreacyjną o pow. 640 m2 w drugiej linii od jeziora Postne, w miejscowości Buszów, gmina Lubiszyn- 30 km. od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona Ogardy

Ogardy,lubuskie

539 000 zł9 660 m² 55,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

10000 czynszu/miesięcznie Consulting prezentuje na sprzedaż nieruchomość niezabudowaną o powierzchni ogólnej 9660 m2, położoną w Ogardach, gmina Strzelce Krajeńskie, województwo Lubuskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Leśników

Łupowo,lubuskie

3 401 400 zł11 338 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż zabudowany i utwardzony teren idealny pod inwestycję deweloperską położenie: nieruchomość położona na pograniczu Gorzowa Wielkopolskiego i miejscowości Łupowo w gm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie Chycina

Chycina,lubuskie

158 525 zł1 865 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty są działki nr 135/25 i 135/26 o powierzchni 1865 i 1862 m2, wraz z udziałem w drodze, idealne pod budowę domków letniskowych. Nieruchomość zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Białcz,lubuskie

83 440 zł1 043 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty są dwie działki budowlane o powierzchni 10,4 i 11,5 ara z znajdujące się w Białczu gm. Witnica. Nieruchomości znajdują się na nowo powstałym osiedlu domków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Drozdów

Drozdów,lubuskie

85 200 zł1 420 m² 89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy do sprzedaży działki budowlane położone w odległości 10 km od Żar , z przeznaczeniem dla inwestycji polegającej na budowie budynków mieszkalnych jednorodzinnych wolnostojących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Żagań

Żagań,lubuskie

3 000 000 zł43 187 m² 69,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecamy pięknie położoną działkę o pow 4.3187ha w Żaganiu. Bardzo dobry dojazd do działki. Położona w ciszy , w pięknym otoczeniu przyrody. Przewidziano budowę 35 domków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna uzbrojona Dobiegniew

Dobiegniew,lubuskie

90 000 zł750 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa cena Przedmiotem oferty jest działka zlokalizowana w drugiej linii brzegowej Jeziora Wielgie w Dobiegniewie. Nieruchomości położone nieopodal promenady i ujścia rzeki Mierzęcka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Ludowa

Strzelce Krajeńskie,lubuskie

450 000 zł758 m² 593,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka z przeznaczeniem pod budowę budynku usługowo-handlowego z dopuszczeniem funkcji mieszkalnej w samym centrum w Strzelcach Krajeńskich. Działka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie Chycina

Chycina,lubuskie

167 850 zł1 865 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest działka nr 135/24 o powierzchni 1865 m2, wraz z udziałem w drodze, idealna pod budowę domków letniskowych. Nieruchomość zlokalizowana jest w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Staw

Staw,lubuskie

240 000 zł4 789 m² 50,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż urokliwa działka o pow. 4789 m2 w miejscowości Staw. Działka z jednej strony graniczy z lasem a dodatkowo obrzeża działki porośnięte wysokim zadrzewieniem , 70-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Dobiegniew

Dobiegniew,lubuskie

364 540 zł1 657 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Przedstawiam ofertę sprzedaży dwóch sąsiadujących ze sobą działek o łącznej powierzchni 1657 m2 (755 m2 i 902 m2). Nieruchomość oddalona jest o 90 metrów od jeziora Wielgie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Kłodawa,lubuskie

280 000 zł1 509 m² 185,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane położone w Kłodawie przy ul. Wojcieszyckiej Dostępne są dwie działki: 1509 m2 - 280.000 1620 m2 - 299000 Działki położone są na terenie, na którym obowiązuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

129 000 zł1 230 m² 104,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest 1230 m2 działka budowlana położona nieopodal centrum Krzeszyc przy ul. Ogrodowej. W sąsiedztwie nowa zabudowa jednorodzinna. W części ogrodowej nieruchomości znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Sterków

Sterków,lubuskie

199 000 zł8 420 m² 23,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka nr 12/9-obręb Bogaczów o powierzchni 8420 m2 , położona w Sterkowie, wyjazd w stronę Wysokiej. Prąd i woda w bliskim dostępie w drodze przy działce. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Krzepielów

Krzepielów,lubuskie

139 000 zł2 709 m² 51,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży działki o powierzchni 27ara we wsi Krzepielów w województwie lubuskim. Podstawowe informacje: kształt działki - nieregularny. Ukształtowanie terenu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Krzeszyce

Krzeszyce,lubuskie

189 000 zł3 649 m² 51,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest nieruchomość gruntowa o powierzchni 3649 m2 znajdująca się w Krzeszycach przy ul. Wolności. W sąsiedztwie nowa zabudowa jednorodzinna. Dojazd drogą gminną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wichów

Wichów,lubuskie

165 000 zł3 200 m² 51,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka o powierzchni 3200 m2 położona w miejscowości Wichów w gminie Brzeźnica w powiecie żagańskim. Nieruchomość znajduje się bezpośrednio przy drodze publicznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

372 000 zł120 000 m² 3,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży polecamy grunt rolny o powierzchni 12 ha lokalizacja Bieniów. Grunt w jednym rozłogu. Grunt godny uwagi. Idealna inwestycja na lata. Osoby zainteresowane nieruchomością proszone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Sterków

Sterków,lubuskie

99 000 zł4 400 m² 22,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka nr 12/9b-obręb Bogaczów o powierzchni ok.4400 m2 po podziale , położona w Sterkowie, wyjazd w stronę Wysokiej. Prąd i woda w bliskim dostępie w drodze przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Aleja Wojska Polskiego

Zielona Góra,lubuskie

2 500 zł761 m² 3,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Posiadamy do wynajęcia bardzo atrakcyjnie położoną działkę w Zielonej Górze. Działka zlokalizowana jest przy głównej arterii w mieście przy ulicy Wojska Polskiego. Działka ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie Trzebów

Trzebów,lubuskie

1 367 500 zł54 700 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta dla inwestora. Miejsce idealne ze względu na walory przyrodnicze i turystyczne. Przedmiotem oferty jest teren o pow. 5,47 ha przeznaczony w mpzp pod zabudowę usług turystycznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Drzonków

Drzonków,lubuskie

380 000 zł1 201 m² 316,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjna działka na osiedlu eden - drzonków. Powierzchnia działki: 1201 m2 media: na działce skrzynka energetyczna, w drodze koło działki woda, gaz. Ukształtowanie terenu: działka płaska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Długie

Długie,lubuskie

429 000 zł4 187 m² 102,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży działki budowalanej z wydanym pozwoleniem na budowę domu parterowego 200 m2 z budynkiem gospodarczym 40 m2 ( garaż dwustanowiskowy, letnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Żagań

Żagań,lubuskie

1 353 000 zł4 065 m² 332,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka pod budowę bloku mieszkalnego Działka o powierzchni 4065m2 położona na osiedlu mieszkaniowym w Żaganiu. Więcej Informacji Przeznaczenie: obowiązuje mpzp - budownictwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Sterków

Sterków,lubuskie

99 000 zł4 000 m² 24,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka nr 12/9a-obręb Bogaczów o powierzchni ok.4000 m2 po podziale , położona w Sterkowie, wyjazd w stronę Wysokiej. Prąd i woda w bliskim dostępie w drodze przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie Sosny

Sosny,lubuskie

159 000 zł710 m² 223,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest działka rekreacyjna o pow. 710 m2 mieszcząc się na terenie Ośrodka wypoczynkowego Sosny, zaledwie 4 km od Witnicy. Na terenie posesji znajduje się drewniany domek o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Poznańska

Zielona Góra,lubuskie

25 000 000 zł61 755 m² 404,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zielona Góra, 25 września 2024 r. Polski związek łowiecki zarząd okręgowy W zielonej górze ul. Poznańska 13, 65 -137 Zielona Góra Tel.:   ; Faks:   ; e-mail:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Staropole

Staropole,lubuskie

87 390 zł971 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż pięć działek budowlanych z wydanymi warunkami zabudowy w urokliwej miejscowości Staropole, gmina Lubrza. Działki znajdują się w cichej wsi, otoczonej pięknymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Szreniawa

Szreniawa,lubuskie

69 000 zł1 045 m² 66,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna z warunkami zabudowy mieszkalnej, w spokojnej miejscowości Szreniawa - 5 km od jeziora Sławskiego i 7 km do Sławy, wkoło dużo lasów i łąk. Przy działce woda, prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Słonecznikowa

Deszczno,lubuskie

200 000 zł1 932 m² 103,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka znajduje się w ładnej i spokojnej gminie Deszczno, w powiecie gorzowskim. Działka jest nieogrodzona, uzbrojona i posiada dostęp do drogi publicznej. Niedaleko jest las,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Makowa

Janczewo,lubuskie

110 000 zł1 194 m² 92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż bardzo ładna działka budowlana w Janczewie! Działka o pow. 1194m2, o regularnym kształcie i płaskim terenie. Działka przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną, istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

375 000 zł1 507 m² 248,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana - wilkanowo. Działka o powierzchni 1507 m2 położona w miejscowości Wilkanowo, oddalona ok. 6 km od centrum Zielonej Góry. . Idealna oferta dla developera. W ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kalsko

Kalsko,lubuskie

96 900 zł1 020 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest czternaście działek znajdujących się w m. Kalsko, gm. Międzyrzecz. 14 działek o pow. od 1020 m2 do 1084 m2 w cenie 95 zł/m2. Dla działek została wydana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

251 920 zł1 072 m² 235 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta zablokowana - w trakcie realizacji. Działka budowlana W radomii - gmina świdnica powierzchnia 1072 m2. Bardzo atrakcyjnie położona działka budowlana na nowoczesnym osiedlu domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Niwiska

Niwiska,lubuskie

300 000 zł8 322 m² 36,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Działka pod usł. ochrony zdrowia uz Do sprzedania działka budowlana w miejscowości Niwiska, gmina Nowogród Bobrzański 5 km do granicy miasta Zielona Góra z oznaczeniem uz w planie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Nowiny Wielkie

Nowiny Wielkie,lubuskie

269 000 zł2 965 m² 90,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w kształcie prostokąta (teren płaski) o wydanych warunkach zabudowy na budowę domu jednorodzinnego oraz budynku gospodarczego. Powierzchnia działki 2965m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Lelechów

Lelechów,lubuskie

100 000 zł1 761 m² 56,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1761 m2 znajdująca się w miejscowości Lelechów - 6 km od miasta Nowa Sól (powiat nowosolski, gmina Nowa Sól). Świetna oferta dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Firmowa

Rudno,lubuskie

149 000 zł886 m² 168,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 886 m2 usytuowana w miejscowości Rudno (powiat nowosolski, gmina Nowa Sól). Jeśli szukasz gotowej działki do budowy domu a także doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Przyłęg

Przyłęg,lubuskie

1 200 000 zł217 600 m² 5,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem oferty jest prawie 22 ha teren rekreacyjny wokół dużego ponad 12,5 ha stawu otoczonego pięknym gęstym lasem. Miejsce idealne pod względem turystycznym i wypoczynkowym. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Lubomyśl

Lubomyśl,lubuskie

112 000 zł1 600 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecamy na sprzedaż działkę budowlaną w Lubomyślu. Działka ma powierzchnię 15 arów. Kształt nieruchomości przypomina prostokąt. Bliski dostęp do mediów. Idealne miejsce pod zabudowę, dla.