dowolna

Działki lubuskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

1 879 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 879 ogłoszeń

220 000 zł2 073 m² 106,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Oferta tylko w biurze prospace Na sprzedaż atrakcyjna działka w spokojnej dzielnicy Zielonej Góry - Krępa, o powierzchni 2073 m2. Działka ma regularny kształt (ługi prostokąt/trapez).

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł1 693 m² 496,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości. Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane o nr 854 i 855, o łącznej powierzchni 1.693 m , położone w Zielonej Górze przy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka rolna o pow. 40 arów położona w Łęgowie gm. Stare Kurowo. Działka położona przy drodze asfaltowej, jednym bokiem przylega do lasu. Przy drodze energia elektryczna.

Szczegóły ogłoszenia

115 350 zł769 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lubieszów, działki Budowlane, 115 350zł , Sprzedam. Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 7,69 ar znajdująca się na obrzeżach wsi Lubieszów około 5 km od Nowej Soli i 25 km od.

Szczegóły ogłoszenia

714 100 zł7 141 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 7 141 m2 (nr 228/7), położona w malowniczej miejscowości Rudnica (gmina Krzeszyce). Jest to najbardziej atrakcyjna działka.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 068 m² 140,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

! wyjątkowa okazja! oferujemy państwu do sprzedaży działkę budowlaną W przylepie W otoczeniu zabudowy. Działka O pow. 0,1068 ha. dojazd do działki od ulicy Strażackiej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy inwestorów do zapoznania się z ciekawą ofertą sprzedaży działki budowlanej położonej w Raculi przy ul. Dzieci Wrzesińskich. Działka o powierzchni 5100m2 ma wydane warunki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka ogrodowa z budynkiem i polem. Na działce o numerze 101 znajduje się mały domek 35 m2 typu letniskowego z bloczków betonowych w który jest pomieszczenie wypoczynkowe.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana w gorzowie z wszystkimi mediami - gotowa do budowy W ofercie prezentujemy Państwu działkę budowlaną o powierzchni 1077m2, zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł13 300 m² 7,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki na sprzedaż w miejscowości Włostów koło Żar Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne działki położone w miejscowości Włostów, zaledwie kilka kilometrów od Żar, z dogodnym.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 600 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

I. Lokalizacja - W krainie lasów i czystych jezior Nieruchomość położona jest w malowniczej miejscowości Jarnatów, na terenie Pojezierza Lubniewicko-Sulęcińskiego. To lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł3 300 m² 75,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta tylko w biurze prospace Na sprzedaż działka o powierzchni 3300 m w miejscowości Przylaski, gmina Brzeźnica, powiat żagański, woj. lubuskie. Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

361 500 zł723 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana nr 854 o powierzchni 723 m , położona w Zielonej Górze przy ul. Giżyckiej (okolice.

Szczegóły ogłoszenia

342 750 zł1 371 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana nad jeziorem 1371 m Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1371 m (nr 10 z 10 na grafice poglądowej oraz filmie), położona.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł611 m² 194,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka rekreacyjno-budowlana 611 m w otoczeniu lasów i jezior - Uście, gm. Kolsko. Na sprzedaż działka o powierzchni 611 m, położona w spokojnej i zielonej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 349 m² 185,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 działek zlokalizowanych w Wojcieszycach, niedaleko Gorzowa Wielkopolskiego. Przedmiotem sprzedaży są 2 działki o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł972 m² 1 748,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż wyjątkowa działka przy jeziorze: kłodawa, ulica Wojcieszycka N O W A | N I Ż S Z A | C E N A! Tuż przy plaży, nad brzegiem jeziora, z dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

53 460 zł1 080 m² 49,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Ostatnie działki na sprzedaż! Działki z warunkami zabudowy (wydane na czas nieokreślony) -powiat Sulęcin/ Gmina Krzeszyce/ miejscowość Brzozowa. Zalety działek budowlanych: - położone przy.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł2 700 m² 88,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjna działki w Ulimiu nr.92/21 o pow.800 i 92/30 o pow.1900m2. Działka uzbrojona w prąd,wodę,kanalizację i gaz z wjazdem z drogi asfaltowej! Działka.

Szczegóły ogłoszenia

2 332 000 zł42 400 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka gruntowa niezabudowana o powierzchni 42.400 m2 Nieruchomość położona jest w miejscowości Wilenko, gmina Szczaniec, powiat Świebodziński, woj. Lubuskie, oddalonej od Świebodzina.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 10- ciu działek budowlanych położonych w miejscowości Lubogoszcz nieopodal Jeziora Granicznego (gmina Maszewo, powiat krośnieński). Na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż pięknie położona działka o pow. 1017 m2 położona w Długoszynie (kolonia) obok Sulęcina. Działka położona na obszarze obowiązującego planu zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

208 800 zł870 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż 2 działki budowalne położone w Wawrowie, przy ul. Sadowej. Doskonały dojazd z centrum Gorzowa. Dojazd również komunikacją miejską mzk! Dostępne metraże działek to 870 m2.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 258 m² 103,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Lokalizacja Działka położona jest w Skwierzynie, w powiecie międzyrzeckim, w odległości ok. 30 km od Gorzowa Wielkopolskiego. To spokojna i zielona okolica, idealna dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

76 140 zł1 269 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest działka o powierzchni 1269 m2w miejscowości Maszewo (gm. Deszczno). Istnieje możliwość dokupienie sąsiednich działek. W sąsiedztwie nowa zabudowa jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł1 551 m² 174 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Lotus Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż działkę z wydanymi Warunkami Zabudowy, położoną w malowniczej, zielonej i spokojnej okolicy w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł2 020 m² 138,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Uwaga: w dniach 13-23 lutego biuro nie będzie czynne / urlop :) Przedmiotem oferty sprzedaży jest działka pod zabudowę jednorodzinną położona w Różankach / gm. Kłodawa. Powierzchnia : 2020.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane w Lipinkach Łużyckich, powiat żarski. Na sprzedaż działka w Lipinkach Łużyckich przy ulicy Źródlanej o powierzchni 782 m2. Działka nr 1/45 płaska, niezadrzewiona.

Szczegóły ogłoszenia

1 805 100 zł54 700 m² 33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka Z miejscowym planem zagospodarowania przestrzenengo Działka o powierzchni 5,47 hektara położona w miejscowości Trzebów położona pomiędzy Lubniewicami a Ośnem Lubuskim.

Szczegóły ogłoszenia

144 000 zł1 067 m² 134,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Chcesz spełnić marzenie o własnym domu pod lasem? A może szukasz odpowiedniego miejsca pod inwestycję lub zabezpieczenie swoich oszczędności? Proponujemy zatem działki budowlane na.

Szczegóły ogłoszenia

256 320 zł1 424 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka 1424 m nad rzeką Bóbr | Własna linia brzegowa | Warunki zabudowy Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 1424 m (nr 4 z 10 na grafice poglądowej oraz filmie),.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działki budowlane położone w gminie Deszczno, na Os. Poznańskim, oddalonym od centrum Gorzowa o 8 km. Dojazd w 14 min. W sąsiedztwie działek domy jednorodzinne oraz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Podbrzezie Dolne, gmina Kożuchów, powiat nowosolski, działka, sprzedam, 1090 m2, 74 120 zł netto. Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1090 m2 położona w miejscowości Podbrzezie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta dla inwestora! Polecamy Państwu działkę inwestycyjną położoną w Strzelcach Krajeńskich przy ulicy Podwale 3, usytuowaną w malowniczej okolicy, około 60 metrów od jeziora Dolne.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł4 100 m² 65,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 41 arów, położoną w miejscowości Górczyna, 15km od Głogowa, 12km od Wschowy. Działka jest niezabudowana, nieogrodzona,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest działka budowlane o pow. 1984 m2 zlokalizowana w Gorzowa Wielkopolskiego - dzielnica Karnin. Działka w kształcie prostokątu, usytuowana na płaskim terenie,.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł1 200 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana w Radęcinie-blisko jeziora! Ofertą sprzedaży jest działka o powierzchni 1200 m2 położona w malowniczej miejscowości Radęcin, gmina Dobiegniew, woj.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną w Barcikowicach Małych o pow. 9646m2 zlokalizowaną 14 km od centrum Zielonej Góry. Działka znajduje się przy drodze leśnej i otoczona jest.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł732 m² 203,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca, gdzie zbudujesz dom, który będzie oazą spokoju, z dala od zgiełku miasta, ale jednocześnie z szybkim dostępem do wszystkich udogodnień? To miejsce spełni Twoje oczekiwania.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł1 780 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana nad jeziorem 1780 m Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1780 m (nr 8 z 10 na grafice poglądowej oraz filmie), położona.

Szczegóły ogłoszenia

5 700 000 zł57 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy państwu nieruchomość przeznaczoną do sprzedaży lub wspólnej inwestycji położoną W krośnie odrzańskim, obręb kamień - morsko. Opis: działka rolna niezabudowana o pow. 5,70 ha.