dowolna

Lokale użytkowe na sprzedaż lubuskie - Oferty sprzedaży lokali użytkowych

252 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

252 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Magazyn z garażem, ul. Warszawska

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

55 000 zł14 m² 3 928,57 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Przedmiotem oferty jest miejsce parkingowe znajdujące się w przyziemiu budynku przy ul. Warszawskiej 14. Brama wjazdowa otwierana pilotem. Budynek wyposażony w windę zjeżdżającą do garaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Daszyńskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

250 000 zł134 m² 1 863,45 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta wstrzymana do 01/2020 R. Rozwojowy lokal użytkowy przy ul. Daszyńskiego! Przedmiotem oferty jest w pełni wyremontowany lokal użytkowy o pow. 134,16 m2 umiejscowiony na poziomie parteru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

229 400 zł92 m² 2 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

*pełna własność Z księgą wieczystą*!. Mam przyjemność zaprezentować Państwu lokal na sprzedaż położony w samym Centrum Miasta Gorzowa Wielkopolskiego mieszczący się w Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

144 000 zł16 m² 9 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedmiotem oferty jest lokal o pow. ok 16 m2 z własną toaletą. Zlokalizowane w sercu największego osiedla mieszkalnego w Gorzowie Wlkp. - górczynie. Budynek wykończony w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Słubice

Słubice,lubuskie

690 000 zł290 m² 2 379,31 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Cena do dużej negocjacji! Witam serdecznie wszystkich zainteresowanych zakupem , bogato wyposażonej , przygotowanej od razu do zarobkowania restauracji o powierzchni ponad 360m2. Położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

316 800 zł35 m² 9 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedmiotem oferty jest gabinet lekarski o pow. ok 35,2 m2 z własną poczekalnią w centrum medycznym. Zlokalizowane w sercu największego osiedla mieszkalnego w Gorzowie Wlkp. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

150 975 zł34 m² 4 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

*pełna własność Z księgą wieczystą*!. Mam przyjemność zaprezentować Państwu lokal na sprzedaż położony w samym Centrum miasta Gorzowa Wielkopolskiego mieszczący się w Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Szprotawa

Szprotawa,lubuskie

270 000 zł800 m² 337,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedaży polecamy atrakcyjną kamienicą. Idealna inwestycja. Możliwość zrobienia 10 mieszkań, hotelu, hostelu, domu weselnego. Powierzchnia 800 m2, działka 20 ar. Kamienica z własnym parkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Centrum

Zielona Góra,lubuskie

875 600 zł159 m² 5 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Kompleks biurowy W centrum zielonej góry. Powierzchnie biurowe o łącznej powierzchni 159,20 mkw położone na IV piętrze w wysokim budynku z windą w centrum miasta. Jasne, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Lisowskiego

Zielona Góra,lubuskie

260 000 zł37 m² 7 008,09 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Bezczynszowy lokal Z witrynami blisko zielonogórskiego deptaka. Lokal handlowo - usługowy położony na parterze w kamienicy w ścisłym centrum miasta. Całkowita powierzchni to 37 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Piłsudskiego

Świebodzin,lubuskie

415 000 zł58 m² 7 192,37 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

W świebodzinie, przy ul. Piłsudskiego, posiadamy w ofercie na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 57,7m kw. Usytuowany na parterze przy jednej z głównych ulic miasta. Przed lokalem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

349 125 zł100 m² 3 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

130 585 zł37 m² 3 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

250 000 zł36 m² 6 983,24 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mały lokal przy głównej arterii miasta. Lokal handlowo - usługowy położony w przyziemiu kamienicy w ścisłym centrum miasta; dobrze wyeksponowany, przy ciągu pieszym, w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

480 000 zł72 m² 6 690,83 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Doskonale wyeksponowany lokal mieszkalny w samym centrum Zielonej Góry z własnym parkingiem na zapleczu budynku. Doskonałe tworzywo do przerobienia na lokal biurowy! Zalety: * położenie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Łężyca-Spokojna

Zielona Góra,lubuskie

285 000 zł54 m² 5 317,16 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal użytkowy Z witryną, na parterze, na łężycy - os. Czarkowo. Lokal użytkowy o powierzchni 53,6 m2 położony na parterze bloku na osiedlu Czarkowo, w jednej z najszybciej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Ceramików

Gozdnica,lubuskie

159 000 zł102 m² 1 551 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Gozdnica, lokal użytkowy,parter, powierzchnia 102,50 m2, sprzedam 179 000 zł. Oferuję lokal handlowo - usługowy w samym sercu Gozdnicy. Nieruchomość składa się z 6 pomieszczeń połączonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy Kożuchów

Kożuchów,lubuskie

195 000 zł88 m² 2 203,39 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Opis Oferuję do sprzedaży lokal użytkowy w kamienicy w samym centrum miasta. Lokal widoczny na zdjęciu położony jest na parterze ma powierzchnię 88,5m2 i składa się z 3 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

292 776 zł133 m² 2 200 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

730 000 zł100 m² 7 300 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Sprzedam lokal handlowo - usługowy 100 m2 na parterze budynku handlowo-usługowego. Nowy lokal z witrynami i 3 wejściami o pow. 100 m2, obejmuje w chwili obecnej 1 pomieszczenie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

57 645 zł16 m² 3 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Warsztat, ul. Obozowa

Słubice,lubuskie

2 000 000 zł174 m² 11 494,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy Państwu nowopowstały warsztat samochodowy wraz z domem jednorodzinnym. Nieruchomość zlokalizowana w Słubicach przy ul. Obozowej. Warsztat z 2 miejscami do pracy w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Żary

Żary,lubuskie

443 000 zł92 m² 4 811,03 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Polecamy na sprzedaż ładny lokal położony w kamienicy w Żarach, na I piętrze, o pow. 92,08 m2 w cenie 443 tys. Nieruchomość składa się z czterech pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Fabryczna

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

119 000 zł61 m² 1 965,97 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Rezerwacja. Prawdziwa okazja! 1967 zł/mkw! Do sprzedaży lokal o charakterze usługowo-handlowym o pow. 60,53 mkw położony na parterze w niskim budynku. Lokal składa się z sali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

110 000 zł20 m² 5 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedmiotem oferty jest lokal usługowy znajdujący się w biurowej części "parku 111" (III piętro) o pow. 20 m2. Nieruchomość idealna do prowadzenie drobnych usług (kosmetyczka, krawcowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Dworcowa

Żagań,lubuskie

179 000 zł68 m² 2 632 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Żagań,oferuję lokal produkcyjno- usługowy o powierzchni 68 m2 - wynajmę lub sprzedam. Nieruchomość składa się z dwóch pomieszczeń i wc .Wejście i brama garażowa. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Bolesława Chrobrego

Zielona Góra,lubuskie

495 000 zł39 m² 12 692,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

English version of the annoncment you can find at the bottom Mam do zaoferowania fantastyczny lokal o powierzchni 39mkw w centrum Zielonej Góry. W skład nieruchomości wchodzą: - główne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Mickiewicza

Żagań,lubuskie

1 200 000 zł1 300 m² 923 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Żagań ,zabytkowy budynek w centrum miasta o powierzchni użytkowej 800m2,na działce o powierzchni 1647m2 w cenie ofertowej 1 200 000zł. Oferuję zabytkową kamienicę z końca XIX.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

350 000 zł74 m² 4 729,73 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Na sprzedaż atrakcyjny dwupoziomowy lokal gastronomiczny w Gorzowie. Lokal posiada osobne niezależne wejście - bezpośrednio z chodnika. Bardzo dobra lokalizacja - w pobliżu inne lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Muzealna

Nowa Sól,lubuskie

697 500 zł155 m² 4 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy lokal użytkowy- restauracja włoska pizzeria z ponad 30-letnią tradycją z możliwością dalszego prowadzenia działalności lub zmiany profilu, obok zlokalizowany jest klimatyczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Żary

Żary,lubuskie

35 500 zł18 m² 1 972,22 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecamy na sprzedaż garaż położony w Żarach o pow. około 18 m2 w cenie 35 500 zł. Obiekt jest murowany. Dodatkowo jest ogrodzony. Oferta może stanowić znakomitą inwestycję pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

1 349 000 zł453 m² 2 977,27 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek usługowo-mieszkalny _______o pow. 453,1 mkw.________ Na sprzedaż budynek usługowo-mieszkalny o pow. 453,1 mkw., usytuowany przy ruchliwej ulicy. Budynek 3-kondygnacyjny plus piwnica (obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn z garażem, ul. Warszawska

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

45 000 zł14 m² 3 214,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Żagań

Żagań,lubuskie

270 000 zł35 m² 7 714,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Polecamy do sprzedaży lokal usługowy o powierzchni 35m2, położony w centrum Żagania. Lokal znajduje się na parterze budynku mieszkaniowo usługowego. Lokal składa się z części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Śródmieście

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

350 000 zł95 m² 3 684,21 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Sprzedaż lokal handlowo - usługowy 95 m2 parter Z witryną, wejście Z ulicy gorzów wielkopolski. Polecamy lokal użytkowy o pow. 95 m2 śródmieściu - centrum Gorzowa Wielkopolskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Walczaka

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

599 000 zł174 m² 3 433,06 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Lokal w centrum o pow. 174,48 m2 , położony przy ul. Franciszka Walczaka, naprzeciw Białego Kościoła. Wejście bezpośrednio z chodnika, duże witryny. Obok powstaje nowe osiedle - parkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Kolejowa

Jasień,lubuskie

650 000 zł280 m² 2 324,25 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Jasień działka ewid.393/8 i 393/5 o powierzchni 190 m2. Przeznaczenie na budynek o funkcji handlowo usługowej mieszkalnej plus budynek magazynowy. Powierzchnia użytkowa : 246,06 m2 + 33,60.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Myszęcin

Myszęcin,lubuskie

229 000 zł165 m² 1 387,88 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż

Hala / warsztat / magazyn - myszęcin Przedstawiamy ofertę hali położonej w miejscowości Myszęcin. Hala o powierzchni użytkowej 165m kw. Składa się z hali głównej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Krępiny,lubuskie

129 000 zł100 m² 1 290 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowa cena Przedmiotem oferty jest budynek handlowo- usługowy (ok 100m2) wraz działką o pow. 487m2. Nieruchomość znajdujący się w Kępinach ok 5 km od Krzeszyc. Na powierzchni 100m2 mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn z garażem, ul. Traugutta

Nowa Sól,lubuskie

64 000 zł19 m² 3 440,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż wolnostojący

Na sprzedaż garaż znajdujący się w kompleksie garaży na os. Kopernika. Garaż murowany z kanałem o powierzchni 18,6 m2. Wymiary: 3,10 m szer. / 6 m dł. / 2,1 m wys., brama.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Sienkiewicza

Strzelce Krajeńskie,lubuskie

88 050 zł49 m² 1 796,94 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w pierwszej licytacji w nieruchomości w postaci: miejscowość: strzelce Krajeńskie, sienkiewicza 3a/3 Przedmiotem licytacji jest lokal.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij