dowolna

Lokale użytkowe na wynajem lubuskie - Oferty wynajmu lokali użytkowych

327 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

327 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

50 zł/m²60 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przeszklony lokal handlowo-usługowy, zlokalizowany na parterze w zadbanym budynku mieszkalno-usługowym. Doskonała ekspozycja, duże witryny. Osiedle na którym znajduje się wiele atrakcji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

42,86 zł/m²245 m² 10 501 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

NA wynajem całe piętro W budunku biurowym! Na wynajem jest całe pierwsze piętro w murowanym dwupiętrowym budynku biurowym. Powierzchnia piętra wynosi 245 m2. W jego skład wchodzą: *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Podgórna

Zielona Góra,lubuskie

50 zł/m²150 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal 150 m2 w centrum zg obok urzedu marszałkowskiego .Obecnie jest w nim prowadzona działalność handlowa , lokal do wynajecia od 1.03.26. wiecej informacji telefonicznie. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

51,11 zł/m²45 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal użytkowy Gorzów Wlkp., ul. Sikorskiego Powierzchnia: 45 m | Czynsz: 2 500 zł | Kaucja: 3 000 zł | Opłaty: 450 zł Przedmiotem najmu jest atrakcyjny lokal użytkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

38,89 zł/m²72 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy z dużą witryną, o charakterze handlowo-usługowym o pow 72 mkw położony na parterze w nowej plombie w centrum Gorzowa Wlkp. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Kuratowskiej

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

20,59 zł/m²17 m² 350 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

NA wynajem miejsce postojowe W hali garażowej os. Piaski Na wynajem miejsce postojowe, w hali garażowej w nowym bloku przy ul. Zofii Kuratowskiej 43C - os. Piaski w Gorzowie Wlkp. Garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

42 zł/m²32 m² 1 344 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

-Nieruchomości pośredniczy w wynajmie bardzo atrakcyjnego lokalu w budynku położonym w ścisłym centrum Zielonej Góry, na Placu słowiańskim. Budynek III piętrowy, w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane Żary

Żary,lubuskie

66,38 zł/m²71 m² 4 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Polecamy na wynajem atrakcyjny lokal położony w Żarach, w kamienicy, na II piętrze, o pow. 70,80 m2 w cenie wynajmu 4700 zł + opłaty za media (woda, śmieci, prąd, ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

51,59 zł/m²126 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

Oferujemy państwu do wynajęcia atrakcyjny lokal położony na osiedlu przyjaźni. Lokal posiada niezależne wejście, znajduje się na pierwszym I drugim pierze. Pomieszczenia są klimatyzowane. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

57,45 zł/m²47 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal na parterze! Handel, gastronomia, usługi! Przedstawiamy ofertę wynajmu lokalu użytkowego, położonego na parterze budynku. Lokal ma powierzchnię 47 m2. Składa się z sali sprzedażowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

25 zł/m²12 m² 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro w dobrym standardzie w jednopiętrowym budynku handlowo-biurowym. Jeden pokój w kształcie prostokąta, ustawny, z dostępem do pomieszczeń socjalnych. Cena wynajmu: 400 zł netto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Jedności

Zielona Góra,lubuskie

53,60 zł/m²97 m² 5 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

W pełni przygotowany do pracy lokal biurowy na ul. Jedności. Klimatyzacja w każdym z pomieszczeń, pełne wyposażenie. Dostępny od zaraz. Lokal posiada monitoring oraz alarm. Lokal do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Góra Powstańców

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

18,27 zł/m²52 m² 950 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ofertą jest wynajem lokalu handlowo - usługowego położonego w budynku trzy kondygnacyjnym na poziomie parteru w śródmieściu Gorzowa Wielkopolskiego przy ulicy Góra Powstańców. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane Żary

Żary,lubuskie

69,49 zł/m²71 m² 4 920 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Polecamy na wynajem atrakcyjny lokal położony w Żarach, w kamienicy, na II piętrze, o pow. 70,80 m2 w cenie wynajmu 4920 zł + opłaty za media (woda, śmieci, prąd, ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

31,58 zł/m²38 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal usługowy w budynku handlowo-usługowo-biurowym w Centrum. Dwa pomieszczenia z dostępem do wody. Cena wynajmu: 1.200zł + vat + ok. 300 zł zaliczka energia, woda (ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Bolesława Chrobrego

Zielona Góra,lubuskie

60 zł/m²43 m² 2 569 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu Lokalu o powierzchni 42,82m2 położonego na 1 piętrze nowoczesnego budynku w Centrum Miasta, przy ul. Bolesława.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Kostrzyńska

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

47,28 zł/m²146 m² 6 909 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia pomieszczenia biurowe znajdujące się przy ul. Kostrzyńskiej w Gorzowie Wlkp. Obiekt dysponuje internetem światłowodowym, monitoringiem oraz windą przystosowaną dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany, ul. Ceglana

Nowa Sól,lubuskie

12 zł/m²1 456 m² 17 466 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Effect Home Nieruchomości prezentuję zagospodarowany teren z halami przeznaczonymi pod produkcję i magazyny Do wynajęcia zagospodarowany kostką i ogrodzony plac przemysłowo-magazynowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Hawelańska

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

20 zł/m²60 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Rezerwacja! Do wynajęcia lokal użytkowy o pow. 60 m2 w Gorzowie Wielkopolskim. Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze budynku biurowo- usługowego usytuowanego w Centrum miasta przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Łupowo

Łupowo,lubuskie

26,67 zł/m²75 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni ok. 75 m , położony przy głównej drodze w miejscowości Łupowo. Atrakcyjna lokalizacja zapewnia bardzo dobrą widoczność i łatwy dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Wełniany Rynek

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

116,13 zł/m²16 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

lokal użytkowy z wejściem od ulicy i witryną przeznaczenie: doradztwo, pośrednictwo, usługi finansowe, drobny handel detaliczny, stylizacja paznokci itp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

55,87 zł/m²13 m² 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Media w cenie! Pomieszczenie biurowe do wynajęcia! Przedstawiamy Państwu do wynajęcia lokal biurowy położony na II piętrze budynku biurowo-usługowego. Lokal składa się z jednego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

34,88 zł/m²430 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Obiekt dw bdb stanie Budynek handlowo-usługowo biurowy w na obrzeżu Gorzowa Wlko. Deszczno ul. Lubuska. Lokalizacja na obrzeżach Gorzowa Wlkp. z szybkim dostępem do S3 zapewnia bardzo dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

54,82 zł/m²13 m² 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Media w cenie! Pomieszczenie biurowe do wynajęcia! Przedstawiamy Państwu do wynajęcia lokal biurowy położony na IV piętrze budynku biurowo-usługowego. Lokal składa się z jednego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Zielona Góra,lubuskie

40 zł/m²200 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta tylko w biurze prospace Przedstawiamy Państwu atrakcyjną ofertę wynajmu przestronnego lokalu użytkowego o powierzchni 200 m , zlokalizowanego w ścisłym centrum Zielonej Góry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Bolesława Chrobrego

Zielona Góra,lubuskie

60 zł/m²50 m² 3 010 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu Lokalu o powierzchni 50,17m2 położonego na 2 piętrze nowoczesnego budynku w Centrum Miasta, przy ul. Bolesława.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Okrzei

Żary,lubuskie

21,30 zł/m²84 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal handlowo - usługowy w atrakcyjnej dzielnicy Żar. Tylko u nas! Oferujemy do wynajmu lokal mogący służyć do prowadzenia sklepu, usług, gastronomii itp. Jego powierzchnia to 84,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn, ul. Objazdowa

Zielona Góra,lubuskie

24,69 zł/m²405 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:tak

Do wynajęcia hala magazynowa w Zielonej Górze przy ul. Objazdowej 41 z pomieszczaniami biurowymi o łącznej powierzchni 405 m2. Pomieszczenia: hala sprzedaży - powierzchnia 92m2 Biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Objazdowa

Zielona Góra,lubuskie

50 zł/m²180 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa w nowym budynku biurowym 3-kondygnacyjnym w Zielonej Górze przy ul. Objazdowej 43a o powierzchni 180m2 znajdującą się na 1 piętrze budynku cała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Dąbrowskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

44 zł/m²50 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Atrakcyjny lokal usługowo-handlowy położony na parterze budynku w Śródmieściu ul. Dąbrowskiego. Lokal handlowo/usługowy o pow. 50m2. Dwie sale obsługi, zaplecze, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Sikorskiego

Zielona Góra,lubuskie

25 zł/m²220 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę najmu lokali użytkowych w samym sercu miasta, przy ulicy Generała Władysława Sikorskiego 9. To doskonała okazja dla firm poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

21,43 zł/m²140 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia magazyn 140m2 w Śródmieściu. Brama wjazdowa ok. 3m. Dostępny parking, niewielki plac manewrowy. Cena wynajmu: 3.000 zł + media Kaucja. Polecam Opis oferty sporządzony na podstawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

36,44 zł/m²69 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Lokal handlowy o pow. 68, 60 m2, składa się z sali głównej, gabinetu, kuchni, osobnego wc oraz gabinetu/jadalni, piwnica 18 m2. Wejście do lokalu z poziomu parteru, duża witryna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Sikorskiego

Zielona Góra,lubuskie

22 zł/m²283 m² 6 234 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu budynek/ lokale użytkowe w samym centrum miasta przy ul. Generała Władysława Sikorskiego 9. Oferowane lokale znajdują się w charakterystycznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Kożuchów

Kożuchów,lubuskie

10 zł/m²1 780 m² 17 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

DO wynajęcia W bardzo atrakcyjnej cenie 8.900 zł (netto) za miesiąc, oferujemy halę przemysłową w Kożuchowie. Obiekt po wykonaniu drobnych pracach remontowych, nadaje się do natychmiastowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Sikorskiego

Zielona Góra,lubuskie

22 zł/m²280 m² 6 160 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

29,13 zł/m²103 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Poszukujesz idealnego miejsca na profesjonalne studio fotograficzne lub nagraniowe? Mamy dla Ciebie ofertę, która spełni wszystkie oczekiwania! Do wynajęcia od zaraz nowoczesny, kompleksowo wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Sikorskiego

Zielona Góra,lubuskie

25 zł/m²108 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę najmu przestronnych lokali użytkowych usytuowanych w samym sercu miasta, przy ulicy Generała Władysława Sikorskiego 9. To idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Jenin

Jenin,lubuskie

22,69 zł/m²441 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedmiotem oferty jest wynajem lokalu handlowo - usługowego o powierzchni 440m2 usytuowanego na poziomie parteru w I kondygnacyjnym obiekcie handlowym położonym w Jeninie. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

50,94 zł/m²19 m² 950 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Kameralny lokal użytkowy w okolicach zielonogórskiego sądu. Lokal o powierzchni około 19 m2 położony na I piętrze wyremontowanej kamienicy, dobrze wyeksponowanej z dogodnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Żary

Żary,lubuskie

81,82 zł/m²11 m² 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Polecamy na wynajem ładny lokal położony na parterze w kamienicy w Żarach o pow. około 11 m2 w cenie 900 zł + media. Do nieruchomości przynależy w-c. Lokal położony jest.