dowolna

Lokale użytkowe na wynajem lubuskie - Oferty wynajmu lokali użytkowych

327 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

327 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

50 zł/m²95 m² 4 750 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Ogrzewanie W cenie najmu! Prezentujemy do wynajęcia lokal o powierzchni 95 mkw. zlokalizowany w Zielonej Górze w strefie przemysłowej. Teren ogrodzony i monitorowany. Przy budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

48 zł/m²148 m² 7 118 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Klimatyzowany lokal biurowy Z parkingiem! Do wynajęcia lokal biurowy o łącznej powierzchni ok.148,3 m2. Lokal składa się z czterech pokoi biurowych. Rozkład pomieszczeń jak na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

70 zł/m²36 m² 2 528 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Biura Z klimatem, centrum, klimatyzacja Do najmu lokal biurowy usytuowany w centrum Zielonej Góry. W cenie najmu ogrzewanie, woda i prąd. Do dyspozycji Najemcy toaleta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

47 zł/m²100 m² 4 700 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Parter Z witryną pod handel, gastronomię, piekarnię. Do wynajęcia obiekt użytkowy z przeznaczeniem na działalność handlowo-gastronomiczną. Na powierzchni 100 m2 rozmieszczono: salę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

18,50 zł/m²1 895 m² 35 054 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Magazyn w świetnej lokalizacji! Oferta wynajmu magazynu z pomieszczeniami biurowymi, położonego w północnej części miasta. Obiekt składa się z dwóch połączonych ze sobą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Żary

Żary,lubuskie

29,05 zł/m²241 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Polecamy na wynajem atrakcyjną halę stalową położoną w bliskiej odległości od Żar o pow. zabudowy 241 m2, na działce o pow. około 50 ar w cenie 7 000 zł/m-c. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

48,19 zł/m²16 m² 771 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Media W cenie! woda! Do wynajęcia pokój biurowy 16 mkw. Lokal znajduje się na trzecim piętrze. Świetnie nadaje się na gabinet, biuro. Toaleta w częściach wspólnych. W lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

35 zł/m²40 m² 1 386 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal użytkowy, centrum miasta, parking! Prezentujemy do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni ok.40 m2 znajdujący się w centrum Zielonej Góry. Doskonała lokalizacja zapewnia łatwy dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

32,22 zł/m²90 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Ogrzewanie i woda W cenie najmu! Dostępny parking Przedstawiamy do wynajęcia przestronny lokal użytkowy o powierzchni 90 m2. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

48 zł/m²73 m² 3 488 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Media W cenie! parking! parter! Do wynajęcia atrakcyjny lokal na parterze o powierzchni ok. 72,66 mkw. składający się z 3 przechodnich pokoi (18,06 m2,17,30 m2,17,46 m2) oraz pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

31,23 zł/m²192 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

200 mkw., 7 POKOI, PARKING Oferujemy do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 192,10 m2 zlokalizowany na drugim piętrze kameralnego budynku z parkingiem. W skład lokalu wchodzi: - 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Mieszka I

Międzyrzecz,lubuskie

35 zł/m²16 m² 560 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal gotowy do natychmiastowego rozpoczęcia działalności biurowej i usługowej. Obiekt wyposażony w system monitoringu. Stała opieka ze strony administratora obiektu. Dodatkowo płatna energia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

75 zł/m²29 m² 2 140 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal biurowy W centrum - media W cenie Do najmu pomieszczenie biurowe o pow 28,53 m2. Toaleta i kuchnia dostępne do wspólnego korzystania przez najemców. Nowoczesny, estetyczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

48 zł/m²28 m² 1 344 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Bez barier, parking, klimatyzacja Przedstawiamy do wynajęcia komfortowy pokój biurowy 28 m2 w nowoczesnym biurowcu z windą. Swobodny dostęp do kuchni. Toalety w częściach wspólnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wrocławska

Nowa Sól,lubuskie

200 zł/m²20 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Effect Home Nieruchomości prezentuje na wynajem trzy nowoczesne gabinety lekarskie zlokalizowane w odświeżonym i profesjonalnie przygotowanym budynku Med Clinic przy ul. Wrocławskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

48 zł/m²53 m² 2 535 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Parter, parking! media W cenie! Oferujemy do wynajęcia 3 przechodnie pokoje biurowe o łącznej powierzchni 52,82m2 (18,06+17,3+17,46). Lokalizacja: biurowiec, parter Parking: duży,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

68,75 zł/m²80 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Wyjątkowy lokal W centrum idealny dla fryzjera, barbera! Zapraszam do wynajęcia stylowego, w pełni przygotowanego lokalu o powierzchni 80 m2, idealnego pod działalność barbera lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

59,83 zł/m²25 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Media w cenie - lokal w centrum Do najmu lokal z 2 pomieszczeniami przechodnimi (13,51 mkw. i 11,56 mkw.). Okna plastikowe, podłoga w panelach. Przy budynku bezpłatny parking.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

36,23 zł/m²138 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Niezależny lokal,parkingi, centrum! Przedstawiamy do wynajęcia atrakcyjny lokal biurowy o pow. 138 m2 znajdujący się w estetycznym budynku nieopodal centrum miasta. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

60 zł/m²411 m² 24 660 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Biura W wysokim standardzie Przedstawiamy Państwu do wynajęcia atrakcyjne powierzchnie biurowe, zlokalizowane w nowoczesnym budynku nieopodal centrum miasta. Powierzchnia 411 m2 obejmuje: 3 duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

60 zł/m²86 m² 5 147 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokale biurowe w stylowej kamienicy! Wolne od zaraz! Prezentujemy do wynajęcia lokale biurowe o powierzchni 85,78 m2 położone w zabytkowej, stylowej kamienicy z windą. Budynek od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

39,06 zł/m²38 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal biurowy o pow. 38m2, (po podłodze ok. 45m2), składający się z 2 pomieszczeń. Położony na IV piętrze w nowoczesnej zabudowie w centrum miasta. Budynek z windą. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Aleja Wojska Polskiego

Zielona Góra,lubuskie

43 zł/m²27 m² 1 174 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Wyremontowany lokal biurowy położony na I piętrze. Okna skierowane na stronę północną. Biurowiec oddalony tylko o 700 m od centrum miasta - budynek widoczny z głównej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Fabryczna

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

25 zł/m²23 m² 575 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Pokój na biuro w lokalu biurowo-usługowym do wynajęcia. Lokal znajduje się na wydzielonej części piętra - dzięki czemu zapewniony jest komfort użytkowania, cisza oraz kameralna atmosfera pracy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Nadbrzeżna

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

52,88 zł/m²28 m² 1 507 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal w budynku biurowo-usługowym do wynajęcia przy ulicy Nadbrzeżnej w Gorzowie Wlkp. Lokal znajduje się na trzecim piętrze - dzięki czemu zapewniony jest komfort użytkowania, cisza oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

85,71 zł/m²35 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia powierzchnię biurową 35m2 składającą się z dwóch pomieszczeń pomieszczenia z możliwością podziału na 2 mniejsze. Pomieszczenia sanitarne- w lokalu znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Sikorskiego

Zielona Góra,lubuskie

50 zł/m²60 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę najmu lokali użytkowych w samym sercu miasta, przy ulicy Generała Władysława Sikorskiego 9. To doskonała okazja dla firm poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Nadbrzeżna

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

63,96 zł/m²15 m² 953 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal w budynku biurowo-usługowym do wynajęcia przy ulicy Nadbrzeżnej w Gorzowie Wlkp. Lokal znajduje się na parterze. Budynek wyposażony jest w windę. Całodobowy dostęp do obiektu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

55,56 zł/m²54 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Prezentujemy Państwu do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 54m2 zlokalizowany na dobrze zurbanizowanym osiedlu. Lokal składa się z dwóch pomieszczeń- główne o wielkości ok. 27m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Leszno Górne

Leszno Górne,lubuskie

28,57 zł/m²70 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedmiotem najmu jest lokal handlowo- usługowy o wielkości 70m2 znajdujący się w centralnej części miasta przy głównej ulicy Leszna Górnego. Obiekt usytuowany w sąsiedztwie bloków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

59,09 zł/m²66 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia lokal użytkowy położony na deptaku na parterze o powierzchni 66m2. Lokal składa się z sali głównej, komunikacji, pomieszczenia socjalnego, wc oraz strefy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

40 zł/m²16 m² 640 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 16m2. Lokalizacja- obrzeża miasta W ofercie posiadamy w tym samym budynku również lokal o powierzchni 60m2 w cenie 1800zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

60 zł/m²86 m² 5 147 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Stylowy lokal, bez barier architektonicznych! Przedstawiamy do wynajęcia stylowy lokal idealnie nadający się na kancelarię, gabinet lekarski czy inną działalność. Jego powierzchnia to 85,78 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

48,93 zł/m²28 m² 1 370 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Dwa przechodnie pokoje biurowe Do wynajęcia lokal biurowy usytuowany na wysokim parterze biurowca położonego w niedalekiej odległości od centrum miasta. Lokal składa się z dwóch pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

49,71 zł/m²35 m² 1 740 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Parter, parking! media W cenie! Oferujemy do wynajęcia dwa przechodnie pokoje biurowe o łącznej powierzchni 35 m2 (17,33 m , 17,7 m ) Lokalizacja: biurowiec, parter Parking: duży,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn, ul. Słubicka

Kowalów,lubuskie

8 zł/m²200 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia hala magazynowa o powierzchni 200m2 w Kowalowie. Media: prąd, woda. do hali przyległy jest również plac ogrodzony bramą. Cena Najmu 1600 zł Kontakt: grzegorz Zainteresowany?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

35,64 zł/m²188 m² 6 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:-

Parter Z parkingiem Do wynajęcia funkcjonalny lokal o łącznej powierzchni ok. 188 m , idealny na działalność edukacyjną, usługową, medyczną lub biurową. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Hawelańska

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

45,33 zł/m²75 m² 3 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecamy Państwu lokal użytkowy usytuowany na parterze trzypiętrowej kamienicy przy ulicy Hawelańskiej w ścisłym centrum miasta. Nieruchomość na poziomie parteru składa się z sali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

45,45 zł/m²11 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Biuro 11 M2 do wynajęcia! Przedstawiamy do wynajęcia pomieszczenie biurowe, zlokalizowane na I piętrze kameralnego budynku w okolicy centrum miasta. Oświetlenie rastrowe, na podłodze panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

45,16 zł/m²16 m² 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Pokój biurowy do wynajęcia w samym sercu Zielonej Góry - ul. Kupiecka 21 Zapraszamy do wynajęcia kameralnego, funkcjonalnego biura o powierzchni 15,50 m , idealnego dla działalności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Chemiczna

Zielona Góra,lubuskie

63,70 zł/m²14 m² 860 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia funkcjonalny lokal usługowy o powierzchni 13,5 m , położony przy ul. Chemicznej w Zielonej Górze. Funkcjonalny lokal usługowy zlokalizowany na parterze budynku przy ul.