dowolna

Mieszkania lubuskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

2 186 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 186 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

899 000 zł88 m² 10 215,91 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

4 pokoje - Zielona Góra - ul. Godlewskiego Powierzchnia: 87,79 m2 Taras: ok 7 m2 Komórka lokatorska Rok budowy: 2019 r Taka oferta tylko w d&k Nieruchomości Kupujący ponosi koszt prowizji dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 4-pokojowe, ul. Ludowa

Centrum Zielona Góra

899 288 zł86,47 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 4-pokojowe, ul. Ludowa

Centrum Zielona Góra

910 752 zł85,92 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:lipiec 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, łazienki, wc i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ludowa

Centrum Zielona Góra

705 993 zł64,77 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia klimatyczne mieszkanie 2-pokojowe W zielonej górze przy ul. Głowackiego 8. Jeśli zależy Ci na nowoczesnym mieszkaniu w spokojnym otoczeniu i z łatwym dostępem do ścisłego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjne, przestronne i widne 3-pokojowe mieszkanie z widokiem na Kłodawkę, po remoncie, o powierzchni 76 m2, położone blisko centrum przy stadionie lekkoatletycznym osir ,.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł82,50 m² 9 212 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Aldan nieruchomości przedstawia do sprzedaży przestronne 3 - pokojowe bezczynszowe mieszkanie z dużym ogrodem w Zielonej Górze - Chynów. Mieszkanie znajduje się na parterze domu.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł30 m² 7 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 30 m , usytuowane na parterze kamienicy. Mieszkanie składa się z jednego pokoju, i kuchni bez łazienki którą trzeba wykonać.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

593 760 zł74,22 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

4-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką, wc i dwoma tarasami, mieszczące się na Osiedlu Sady, nowej inwestycji w północnej części Słubic, przy ulicy Figowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

330 156 zł40,76 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką, garderobą i balkonem, mieszczące się na Osiedlu Sady, nowej inwestycji w północnej części Słubic, przy ulicy Figowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

293 478 zł35,79 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

414 000 zł54 m² 7 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

3 pokoje, idealna lokalizacja - osiedle górczyn, gotowe do wprowadzenia, atrakcyjna cena! Zadbane, gotowe do wprowadzenia od zaraz, przestronne, funkcjonalne, jasne, ustawne, przytulne mieszkanie 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Prezentujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 62,61 m , zlokalizowane na osiedlu Górczyn w Gorzowie Wielkopolskim. Nieruchomość usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł91,28 m² 8 380,81 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

3 pokoje - Zielona Góra - ul. Ruczajowa Powierzchnia : 91,28 Taka oferta tylko w d&k Nieruchomości Kupujący ponosi koszt prowizji dla biura nieruchomości Biuro Nieruchomości d&k oferuje na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł61,90 m² 8 061,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje - Zielona Góra - os. Pomorskie Powierzchnia: 61,90 Taka oferta tylko w d&k Nieruchomości Biuro Nieruchomości d&k oferuje na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

630 000 zł66,83 m² 9 426,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowy 3-pokojowy apartament Z miejscem postojowym Oferujemy nowe, bezczynszowe mieszkanie wykończone pod klucz, zlokalizowane na kameralnym, nowoczesnym mini-osiedlu, zaledwie 2 km od centrum Sulechowa.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł56,80 m² 8 785,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne czteropokojowe mieszkanie - idealne dla rodziny Wyjątkowe 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,80 mkw łączące funkcjonalny układ z doskonałą lokalizacją. Mieszkanie mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Moniuszki 31

Śródmieście Gorzów Wielkopolski

396 223 zł39,23 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:kwiecień 2028

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego, 2-pokojowego mieszkania, obejmującego pokój dzienny z aneksem kuchennym, antresolę i łazienkę. Lokal znajduje się w nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 4-pokojowe, ul. Moniuszki 31

Śródmieście Gorzów Wielkopolski

702 512 zł76,36 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:kwiecień 2028

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego, 4-pokojowego mieszkania, obejmującego pokój dzienny z aneksem kuchennym, trzy sypialnie, łazienkę oraz balkon. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Moniuszki 31

Śródmieście Gorzów Wielkopolski

407 288 zł41,56 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:kwiecień 2028

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego, 2-pokojowego mieszkania, obejmującego pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnie, łazienkę oraz balkon. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowoczesny apartament typu premium do wynajęcia - luksusowa przestrzeń na najwyższym poziomie Przedstawiamy elegancki, przestronny apartament o powierzchni 74 m , usytuowany na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł41,20 m² 5 315,53 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni łącznej 41.2m na co składa się mieszkanie 34 m oraz komórka 7.2m , zlokalizowane na parterze przy pl. Inwalidów.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł53 m² 9 226,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje - Zielona Góra - ul. Mrągowska / Osiedle Mazurskie 52,90 m Taka oferta tylko w d&k Nieruchomości. Kupujący ponosi koszt prowizji dla biura nieruchomości d&k Nieruchomości oferuje na.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł46,80 m² 7 799,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

2 pokoje - Zielona Góra ul. Strumykowa Powierzchnia: 46,80 m2 Taka oferta tylko w d&k Nieruchomości Kupujący ponosi koszt prowizji dla biura nieruchomości d&k Nieruchomości oferuje dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania z ogródkiem, tarasem i miejscem postojowym stan deweloperski lub pod klucz. Z przyjemnością informujemy, że realizowany jest II etap budowy mieszkań na kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferuje mieszkanie wyremontowane o wysokim standarcie. Remont byl przeprowadzony w 2025r. Sufity napinane nowa elektryka , hydraulika, meble oraz drzwi. Mieszkanie dostępne od zaraz zapraszam na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bardzo ładne mieszkanie 2 pokojowe na os.Pomorskim w niskim bloku, mieszkanie przestronne bardzo jasne. W salonie wersalka, dodatkowe miejsce do spania w drugim pokoju Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł35,30 m² 3 399,43 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Prezentujemy Państwu na sprzedaż lokal mieszkalno-usługowy w miejscowości Lubiewo nad jeziorem Łubowo 5 km od Drezdenka. Lubiewo to idealne miejsce dla osób szukajacych spokoju i relaksu nad.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bogusławskiego, górczyn Do wynajęcia nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 33,10 m , zlokalizowane przy ul. Wojciecha.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przytulne, słoneczne mieszkanie z balkonem przy ul. Osadniczej, w niskim bloku na zadbanym osiedlu. Tuż pod blokiem Żabka, niedaleko lasy, a do centrum można dojść spacerkiem.

Szczegóły ogłoszenia

616 200 zł51,35 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Komfortowy dwupokojowy apartament 51,35m2 położony na 3 piętrze apartamentowca z windą, przy ul. Jana z Kolna w Zielonej Górze. Niedawno wykończony, ukoi niejedno oko i sprosta.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł78,63 m² 13 353,68 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1860

Ekskluzywny loft z antresolą | Inwestycja Fabryczna 17 "wenecja" Oferujemy na sprzedaż spektakularny apartament typu loft, będący kwintesencją nowoczesnego designu i miejskiego stylu życia.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł37,81 m² 71,41 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament z balkonem w sercu Zielonej Góry- komfort, styl i doskonała lokalizacja. Szukasz miejsca, które łączy wygodę życia w centrum z nowoczesnym standardem? Ten.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł55 m² 21,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem mieszkanie o powierzchni 53 m , znajdujące się na drugim piętrze bloku. Mieszkanie jest umeblowane i gotowe do zamieszkania. Lokalizacja jest bardzo wygodna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż bardzo ustawne i zadbane mieszkanie o powierzchni 37,3 m , zlokalizowane na 3. piętrze w bloku przy Placu Mickiewicza 4 w Sulęcinie. Mieszkanie jest wewnętrzne, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

4 400 zł57,80 m² 76,12 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Opis Dzien Dobry, mam do wynajęcia eleganckie, praktyczne, nowe w wysokim standardzie mieszkanie o powierzchni ok. 58m2 Lokalizacja: = * Polanka - obrzeża Zielonej Góry , blisko pętla do S3 *.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł60 m² 10 816,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferuję na sprzedaż nowe piękne mieszkanie w Łagowie (k. Świebodzina). Powierzchnia: łącznie 60,85 m2 ( w tym mieszkanie 56m2 + komórka lokatorska 4,85 m2) Położenie w budynku:.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł26 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie na wynajem Witnica, ul. Kostrzyńska Do wynajęcia funkcjonalne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 25 m , położone w spokojnej części Witnicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 42 metry, w nowym budownictwie ul Prądzyńskiego (odchodząca od ul Dekerta). Mieszkanie dwupokojowe, z przestronny balkonem, na 2 piętrze - budynek z windą.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

OD czerwca dostępne na wynajem mieszkanie w ścisłym centrum Zielonej Góry. Na wynajem luksusowy, dwupokojowy apartament z klimatyzacją i balkonem w ścisłym centrum Zielonej Góry,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem piękne, duże 3-pokojowe mieszkanie w Zielonej Górze, na ul. Jana z Kolna. Mieszkanie znajduje się na I piętrze 4-piętrowego apartamentowca z windą, wybudowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

310 104 zł43,61 m² 7 111 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Aldan Nieruchomości przedstawia do sprzedaży ostatnie w tym budynku - dostępne od ręki nowe 2 pokojowe mieszkanie, w stanie deweloperskim położone w nowoczesnym budynku z windą na.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł63,40 m² 7 871 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Aldan nieruchomości przedstawia do sprzedaży przestronne 3 - pokojowe mieszkanie na bardzo lubianym Os. Zacisze w Zielonej Górze. Mieszkanie znajduje się na III piętrze niskiego bloku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł40,23 m² 12 055,68 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Brak pcc 2 % i kosztów biura nieruchomości - łączna oszczędność ok. 30 tyś złotych 2 pokojowy Apartament o powierzchni 40,23 m2 sprzedawany w stanie deweloperskim. Widoczne.

Szczegóły ogłoszenia

614 000 zł55,70 m² 11 023,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez pcc, bez kosztów pośrednika, bez kosztów aktu notarialnego możliwość zakupu Z garażem Trzypokojowe mieszkanie usytuowane na czwartym piętrze budynku położonego na os. Czarkowo. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

399 900 zł59,70 m² 6 698,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę trzypokojowego mieszkania na sprzedaż o powierzchni 59,7m2, położonego w Gorzów Wielkopolski (66-400) przy ulicy Fabrycznej,.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł54,60 m² 7 857,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży trzypokojowe mieszkania o powierzchni 54,60m2 , położonego przy ulicy Chopina w miejscowości Międzyrzecz (66-300),.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij