dowolna

Mieszkania na sprzedaż lubuskie - Oferty sprzedaży mieszkań

1 872 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 872 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fredry

Nowa Sól,lubuskie

269 000 zł50 m² 5 358,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta mieszkania dostępna tylko w naszym lokalnym biurze Effect Home Nieruchomości! Przedstawiamy ofertę sprzedaży atrakcyjnie usytuowanego mieszkania 3-pokojowego z balkonem zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

595 000 zł95 m² 6 236,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne domy przy ul. Czeremchowej - Płoty. Komfort, funkcjonalność, bliskość natury! Szukasz idealnego domu dla siebie i swojej rodziny? Sprawdź nową inwestycję `czeremchowa - Płoty`, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Osiedlowa

Zielona Góra,lubuskie

279 000 zł30 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Biuro Lotus Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż kawalerkę przy ulicy Osiedlowej w Zielonej Górze. Nieruchomość znajduje się w cichym zakątku miasta, co sprzyja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

295 000 zł39 m² 7 642,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie Z 2 pokojami I balkonem Z widokiem na zieleń *** rezerwacja *** Mieszkanie na sprzedaż z 2 nieprzechodnimi pokojami o powierzchni 38,60 m2 oraz balkonem o pow. ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Juchacz

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

589 000 zł60 m² 9 862,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowe gotowe do wprowadzenia mieszkanie > dostępne od ręki oferta bez podatku pcc 2%! Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,72m2 zlokalizowane w nowym bloku na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Heweliusza

Zielona Góra,lubuskie

720 000 zł117 m² 6 130,27 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

P r O M O C J A ! obniżona cena na wybrane lokale Lokal nr A1 - parter rezerwacja Lokal nr A2 - piętro sprzedane Lokal nr B1 - parter rezerwacja Lokal nr B2 - piętro rezerwacja 0% -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Piaskowa

Sulechów,lubuskie

302 000 zł42 m² 7 178,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Serdecznie zapraszamy Państwa do urokliwego miasta Sulechów położonego ok 15 min (samochodem) od Zielonej Góry, gdzie realizowana jest najnowsza inwestycja jkm invest. Nowoczesny budynek na planie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

420 000 zł41 m² 10 194,20 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy mieszkanie na sprzedaż po generalnym remoncie O powierzchni 41,20m2. Nieruchomość oferuje komfortowy układ pomieszczeń: - ustawny salon z wyjściem na balkon, - oddzielna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Witnica

Witnica,lubuskie

449 000 zł80 m² 5 612,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 4 -pokojowe umeblowane mieszkanie o powierzchni 80 m po generalnym remoncie. Nieruchomość jest dwupoziomowa. W cenę wliczony jest sprzęt, oraz meble znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Sulechów

Sulechów,lubuskie

435 000 zł72 m² 6 043,35 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Oferta w biurze prospace Sprzedaż wyjątkowego mieszkania 3-pokojowego w kamienicy z dostępem do ogrodu. Marzysz o własnym, przytulnym miejscu w sercu miasta, które jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Żary

Żary,lubuskie

690 000 zł115 m² 6 015,69 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1933

Polecamy na sprzedaż atrakcyjne, ładne mieszkanie, dwupoziomowe, położone w bardzo zadbanej kamienicy w samym żarskim rynku, na III piętrze, na poddaszu, o pow. 114,70 m2 w cenie 690.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Żary

Żary,lubuskie

85 000 zł35 m² 2 449,57 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 34,7 m Bieniów Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34,7 m , znajdujące się na pierwszym piętrze w kamienicy w miejscowości Bieniów. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

495 000 zł60 m² 8 230,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Oferujemy do sprzedania przestronne mieszkanie 3pok. o powierzchni 60,14m2 składające się z przestronnego salonu z wejściem na balkon, 2ch osobnych sypialni, oddzielnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Marcinkowskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

299 000 zł54 m² 5 522,72 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1980

Oferta dotyczy mieszkania 3 pokojowego na ul. Marcinkowskiego 6 piętro. Blok 10 pietrowy zabezpieczony domofonem. Nieruchomość 54mkw. Mieszkanie z potencjałem. Przeznaczone do remontu. Na metraż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wschowa,lubuskie

275 000 zł64 m² 4 296,88 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1902

Rezerwacja Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni całkowitej 64 m2. Cena sprzedaży wynosi 275,000 zł. Mieszkanie znajduje się w kamienicy z 1902r., na 2 piętrze. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Sulechów

Sulechów,lubuskie

399 094 zł64 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

I piętro | Rekuperacja | Miejsce postojowe dostępne ostatnie 4 apartamenty, ostatni IV etap tej inwestycji - nie przegap, zadzwoń i umów się na prezentację. Prowizja 0%, pcc - 0% Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Dąbrowa Łużycka

Dąbrowa Łużycka,lubuskie

140 000 zł58 m² 2 421,73 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Polecamy do sprzedania mieszkanie położone 26 km od Żar w kierunku Przewozu. Składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju, w.c. Powierzchnia mieszkania 57,81m2. położone jest na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okólna

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

409 500 zł49 m² 8 357,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker wyjątkowa okazja! przestronne 2-pokojowe mieszkanie W centrum gotowe do zamieszkania! Lokalizacja: ul. Okólna, centrum Powierzchnia: 49,5 m Piętro:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

269 000 zł29 m² 9 372,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Gotowe do wprowadzenia mieszkanie na Os.Zastalowskim - możliwa zamiana na podobne w bloku z windą Oferujemy do sprzedaży komfortową kawalerkę, usytuowaną na osiedlu Zastalowskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

355 000 zł56 m² 6 339,29 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy Państwu do sprzedania mieszkanie 3 pok. o pow.56m2 mieszczące się na os. Dolinki w Gorzowie Wlkp. Nieruchomość zlokalizowana jest na 8 piętrze w 10 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ptasia

Zielona Góra,lubuskie

329 000 zł45 m² 7 306,24 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż - Zielona Góra, ul. Ptasia. Marzysz o własnym, przytulnym zakątku w sercu Zielonej Góry? To mieszkanie przy ul. Ptasiej, usytuowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Buków

Buków,lubuskie

220 000 zł49 m² 4 462,47 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe Mieszkanie w Bukowie - Gotowe do Zamieszkania! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego i nowocześnie urządzonego mieszkania o powierzchni 49,30 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Nowy Świat,lubuskie

389 382 zł53 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Parter | Rekuperacja | Ogródek | Miejsce postojowe dostępne ostatnie 2 apartamenty na parterze, 2 na piętrze, ostatni IV etap tej inwestycji - nie przegap, zadzwoń i umów się na prezentację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

330 000 zł45 m² 7 310,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy 3 pokojowe mieszkanie z ciekawym układem pomieszczeń przeznaczone do własnej aranżacji, zlokalizowane przy ulicy Ogrodowej. Na powierzchni 45m2 rozmieszczono: - sypialnia - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Słubice

Słubice,lubuskie

326 080 zł41 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nasi klienci nie płacą prowizji! W północnej części Słubic powstaje nowoczesne i pełne zieleni osiedle Sady. W ofercie znajdziemy 247 mieszkań i apartamentów o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Osiedle na Górce

Żagań,lubuskie

245 000 zł44 m² 5 542,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe, 44,2 m Wyśmienita lokalizacja! Osiedle na Górce Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44,2 m , usytuowane w wyśmienitej lokalizacji na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pomorska

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

299 000 zł47 m² 6 334,75 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Oferta zarezerwowana umową przedwstępną. Mamy przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży lokalu mieszkalnego o pow. użytkowej 47,20 m2 usytuowanego na I piętrze przy ul. Pomorskiej (os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sikorskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

492 000 zł62 m² 7 985,72 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami na 2 piętrze w bloku, w samym Centrum Gorzowa Wielkopolskiego Mieszkanie własnościowe o powierzchni 61,61m2 po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dywizjonu 303

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

265 000 zł39 m² 6 812,34 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 2 pokojowego mieszkania usytuowanego na II piętrze w wysokim X piętrowym bloku zlokalizowanym przy ul. Dywizjonu 303 w Gorzowie Wielkopolskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

375 000 zł49 m² 7 637,47 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz lokum gotowego do zamieszkania bez konieczności remontów? Oto mieszkanie dla Ciebie 3- pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 49,10 m , przy ul. Nowa w Gorzowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

475 000 zł70 m² 6 779,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Z przyjemnością przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego, 4-pokojowego mieszkania, usytuowanego w niskim, kameralnym bloku na zielonym Osiedlu Pomorskim. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ogińskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

419 000 zł44 m² 9 501,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Atrakcyjne mieszkanie na os. Górczyn Pow. 44,10 m2, , na 3 piętrze w niskim 4-piętrowym bloku. Składa się z: 2 pokoje, w tym salon z dużym balkonem, sypialnia, osobna kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

214 000 zł41 m² 5 180,34 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe o pow. 41,31mkw z oddzielną kuchnią i dużą łazienką położone na wysokim parterze w kamienicy przy ul. Kos. Gdyńskich. Po generalnym remoncie: okna pcv; na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana z Kolna

Zielona Góra,lubuskie

530 000 zł44 m² 12 070,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Przytulny komfortowy apartament w centrum miasta ul. Jana z Kolna. Oferujemy Państwu nowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,91m2 na których znajduje się komfortowy jasny salon otwarty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Żary

Żary,lubuskie

395 000 zł76 m² 5 200,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Polecamy na sprzedaż przestronne, ładne mieszkanie położone w bloku w Żarach na parterze o pow. 75,95 m2 w cenie 395 000 zł. Lokal składa się z dużego salonu, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

235 000 zł33 m² 7 121,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Szukasz idealnego miejsca dla siebie, bądź pod inwestycję? Kawalerka o powierzchni 33 m2 usytuowane na 1 piętrze w niskim bloku na os. Piaski. Cena mieszkania: 235.000 zł. CO znajdziesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jaskółcza

Zielona Góra,lubuskie

480 000 zł76 m² 6 357,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dużego, czteropokojowego mieszkania z balkonem, w budynku przy ul. Jaskółczej 17 w Zielonej Górze. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyspiańskiego

Nowa Sól,lubuskie

229 000 zł46 m² 5 016,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ta oferta dostępna tylko w naszym biurze. EN biuro nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego o powierzchni użytkowej 45,65 m2, zlokalizowanej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

399 000 zł58 m² 6 820,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Nowa cena. Przedmiotem oferty jest 58,5 m2 mieszkanie składające się z salonu, trzech sypialni, oddzielnej kuchni, łazienki i sporego balkonu. Dodatkowo piwnica. Mieszkańcy mogą też.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Getta

Żary,lubuskie

280 000 zł52 m² 5 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Polecam na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie położone na I piętrze w kamienicy przy ul. Bohaterów Getta. Mieszkanie o powierzchni 52,5m2, składa się z dwóch pokoi (18m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

625 000 zł58 m² 10 775,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne 3pokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m2,wysoki parter! Nowy, kameralny blok naatrakcyjnym i Zielonym Osiedlu. Idealne dla rodziny lub osób ceniących spokój ikomfort nowoczesnych.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij