dowolna

Mieszkania na sprzedaż lubuskie - Oferty sprzedaży mieszkań

1 872 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 872 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wróblewskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

567 000 zł84 m² 6 790,42 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

DO sprzedania duże mieszkanie na os. Górczyn W gorzowie wlkp. 4 pokoje Z osobną kuchnią +ogródek *** rezerwacja*** Na sprzedaż przestronne, jednopoziomowe mieszkanie o powierzchni 83,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

349 000 zł39 m² 8 903,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Rezerwacja Mieszkanie bez prowizji dla Kupującego biuro nieruchomości luxm przedstawia atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe o pow. 39,20 m2 wraz z balkonem , oraz z dużą przynależną piwnicą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

327 000 zł44 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Rezerwacja! Oferujemy Państwu do sprzedania mieszkanie 2 pok. o pow.43,6 m2 mieszczące się w Gorzowa Wlkp. na oś. Górczyn Nieruchomość zlokalizowana jest na parterze w 3 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Sulechów

Sulechów,lubuskie

414 000 zł60 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Komfortowe mieszkania W nowoczesnych domach dwulokalowych - brzezie K.SULECHOWA Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży nowych mieszkań w atrakcyjnej cenie. Nowoczesne mini-osiedle zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Sulechów

Sulechów,lubuskie

442 400 zł56 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zielona Góra,lubuskie

499 500 zł49 m² 10 235,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Z przyjemnością prezentujemy mieszkanie zlokalizowane na pierwszym piętrze popularnego osiedla w Zielonej Górze, z pełną infrastrukturą potrzebną do życia, zarówno dla młodych, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popławskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

260 000 zł41 m² 6 341,46 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zarezerwowane Umową Przedwstępną! Polecamy Państwu 2 pokojowe mieszkanie usytuowane na szóstym piętrze wysokiego budynku z windą przy ulicy Popławskiego na osiedlu Manhattan w Gorzowie Wlkp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czereśniowa

Sulechów,lubuskie

465 000 zł53 m² 8 815,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z najnowszą ofertą chf Nieruchomości. Oferujemy na sprzedaż nowe mieszkanie inwestycyjne o powierzchni 52,75 m , usytuowane na pierwszej kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Rzepin

Rzepin,lubuskie

460 000 zł64 m² 7 131,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż atrakcyjne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 64,50 m2, z balkonem, znajdujące się w czteropiętrowym bloku blisko parku W skład mieszkania wchodzi - 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Zielona Góra,lubuskie

779 000 zł76 m² 10 289,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

! oferta zablokowana W trakcie realizacji! oferta bez prowizji! Oferujemy Państwu Na sprzedaż komfortowe 4 pokojowe mieszkanie z ogródkiem o wysokim standardzie wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Świebodzin,lubuskie

290 000 zł37 m² 7 835,72 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Gorąca oferta - atrakcyjne mieszkanie do drobnego remontu w Świebodzinie! Oferta dedykowana dla singli lub małej rodziny. Niski czynsz! Bardzo dobra lokalizacja - ulica Ogrodowa, centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Narutowicza

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

431 000 zł55 m² 7 890,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie 3 pokojowe, os. Górczyn, okolica ul. Narutowicza Niska zabudowa z 2004r., mieszkanie na III, ostatnim piętrze budynku. Pow. 54,62 m2 składa się na: - osobna kuchnia 9m2 - salon 16,5m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

365 000 zł63 m² 5 793,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja. Niższa cena. Przestronne mieszkanie 3-pokojowe z oddzielną kuchnią o pow 63 mkw położone na 1 piętrze w bloku 4-piętrowym. Częściowo odnowione: okna pcv; nowe panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

388 000 zł40 m² 9 815,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie na os. Tysiąclecia W zielonej górze. Mieszkanie o pow. 39,53 m2 położone jest na III piętrze w niskim bloku na Osiedlu Tysiąclecia. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sosnkowskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

330 000 zł31 m² 10 516,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe przy ul. Sosnkowskiego, os. Górczyn w Gorzowie Wlkp. Mieszkanie zarezerwowane Nieruchomość jest obecnie wynajmowana przez bardzo dobrego najemcę, co czyni ją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Czerwieńsk

Czerwieńsk,lubuskie

399 000 zł65 m² 6 174,56 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wyjatkowa nieruchomość - 1/2 domu z przynależną częścią działki i wolnostojącym garażem! Własnościowe mieszkanie znajdujące się na wysokim parterze domu w Czerwieńsku; jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Świetlana

Osiedle Poznańskie,lubuskie

240 000 zł101 m² 2 373,89 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena Na sprzedaż atrakcyjne bez-czynszowe czteropokojowe mieszkanie po remoncie, zlokalizowane na Osiedlu Poznańskim przy ulicy Świetlanej blisko Gorzowa. Mieszkanie o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łagów

Łagów,lubuskie

713 184 zł52 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowa inwestycja w standardzie premium przy jeziorze w Łagowie. Możliwość wykończenia. Atrakcyjna cena w przedsprzedaży! Rynek pierwotny / Zwolnienie z podatku Vat 23% / 0%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

640 000 zł54 m² 11 771,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż bardzo atrakcyjny apartament 3 pokojowy o powierzchni ok. 55 m2 z usytuowane na parterze niskiego apartamentowca z 2023 roku w dzielnicy- łężyca w Zielonej Górze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Widok

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

355 000 zł58 m² 6 120,69 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie idealne dla rodziny Osiedle Dolinki Ofertą sprzedaży jest przestronne 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 8 piętrze w bloku 10-piętrowym na Osiedlu Dolinki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Morelowa

Zielona Góra,lubuskie

449 000 zł43 m² 10 441,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż: wyjątkowe mieszkanie w Zielonej Górze, ul. Morelowa na pierwszym piętrze! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego i funkcjonalnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mieszka I

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

349 000 zł63 m² 5 550,25 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na wysokim parterze kamienicy w Śródmieściu. ul. Mieszka I. Kamienica w dobrym stanie technicznym. Mieszkanie, kilka lat temu, przeszło generalny remont i zostało zaaranżowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Kożuchów

Kożuchów,lubuskie

168 000 zł73 m² 2 311,18 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

4 - pokojowe mieszkanie na sprzedaż w miejscowości blisko Kożuchowa. Powierzchnia; 72.69 m2- na co składa się kuchnia, 3 pokoje, łazienka z WC i przedpokój Piętro; 1 piętro Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyczółkowskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

274 900 zł39 m² 7 048,72 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest przestronne 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 6 piętrze w bloku 10-piętrowym na Os. Staszica. Na powierzchni 39m2 rozplanowano: salon z balkonem, 1 sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

411 500 zł41 m² 9 963,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie! Niski czynsz! Na spokojnym osiedluniedaleko lasu i Doliny Gęśnika. 4-piętrowy blok po termomodernizacji, ładnie utrzymany z dużymi klatkami schodowymi. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tkacka

Sulechów,lubuskie

334 406 zł45 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Serdecznie zapraszamy Państwa do najnowszej oferty chf Nieruchomości. Przedstawiamy inwestycję deweloperską, zlokalizowaną w południowo-zachodniej części miasta Sulechów. Osiedle Tkacka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Żary

Żary,lubuskie

245 000 zł32 m² 7 550,08 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Polecamy na sprzedaż bardzo ładne mieszkanie położone w zadbanej kamienicy na parterze o pow. 32,45 w cenie 245 tys. Nieruchomość składa się z salonu połączonego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

392 000 zł44 m² 9 003,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Przedstawiam Państwu ładne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,54 m2. Nieruchomość znajduje się na osiedlu Górczyn ( Manhattan) przy ul. Obrońców Pokoju 65 w Gorzowie Wlkp. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łagów

Łagów,lubuskie

668 096 zł46 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowa inwestycja wykończona w standardzie premium przy jeziorze w Łagowie. Atrakcyjna cena w przedsprzedaży! Rynek pierwotny / Zwolnienie z podatku Vat 23% / 0% prowizji od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Męczenników Oświęcimskich

Żary,lubuskie

250 000 zł38 m² 6 578,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z piwnicą na osiedlu Męczenników Oświęcimskich, żary Oferujemy jasne, przytulne mieszkanie o powierzchni 38 m , zlokalizowane na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wschowa

Wschowa,lubuskie

180 000 zł82 m² 2 200,49 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W sprzedaży mieszkanie 81.8 m2 do remontu. Lokalizacja; miejscowość Wschowa - Znajduje się na 3 piętrze - Przynależy 11,80 m2 piwnica na zewnątrz - Ogrzewanie piec kaflowy- można zrobić gazowe lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łagów

Łagów,lubuskie

622 336 zł46 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowa inwestycja wykończona w standardzie premium przy jeziorze w Łagowie. Możliwość wykończenia. Atrakcyjna cena w przedsprzedaży! Rynek pierwotny / Zwolnienie z podatku Vat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

299 000 zł32 m² 9 492,06 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Rezerwacja. Doskonała inwestycja: na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe z aneksem kuchennym o pow. 31,40 mkw położone na 1 piętrze w niskim bloku z 2017r. Na podłogach panele, ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cisowa

Zielona Góra,lubuskie

399 000 zł54 m² 7 334,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Taka oferta tylko w prospace. Oferuję na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 54,4 m2 z balkonem, na 4 piętrze w niskim bloku. Mieszkanie z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grabskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

999 000 zł84 m² 11 892,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż komfortowy 4 pokojowy apartament o pow. 84 m2 położony na 3 piętrze w nowym bloku z windą. Wjazd na piętra bezpośrednio z poziomu hali garażowej. W cenę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zwycięzców

Żary,lubuskie

259 000 zł44 m² 5 899,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z piwnicą, ul. Zwycięzców, żary Przedstawiamy na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,90 m , zlokalizowane na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Nowa Sól

Nowa Sól,lubuskie

495 000 zł52 m² 9 543,09 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferuję do sprzedaży nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe z balkonem i przepięknym widokiem na las usytuowane w Nowej Soli. Na powierzchni 51,87 m2 rozmieszczono następujące pomieszczenia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Nowa Sól,lubuskie

470 000 zł66 m² 7 112,59 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta tylko w biurze prospace Oferujemy na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie w nowoczesnym budynku, które w cenie zakupu będzie w pełni wyremontowane i gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Nowa Sól,lubuskie

375 000 zł66 m² 5 674,94 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferta tylko w biurze prospace Oferujemy na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie w nowoczesnym budynku w stanie deweloperski. Lokal usytułowany jest na 3 piętrze nowoczesnego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zielona Góra,lubuskie

380 000 zł63 m² 6 003,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Oferta zarezerwowana! Tutaj docenisz bliskość lasu, a jednocześnie dogodny dojazd do centrum miasta i wyjazdu trasą S3. Mnóstwo udogodnień w otoczeniu. Układ pomieszczeń: wygodne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Zielona Góra,lubuskie

335 000 zł34 m² 9 812,54 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Ldk Nieruchomości prezentuje: na sprzedaż kawalerka 34 m - Zielona Góra, ul. Łukasiewicza Na sprzedaż komfortowa i funkcjonalna, gotowa do wprowadzenia, kawalerka o powierzchni 34 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Następna
strona

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach