dowolna

Mieszkania na sprzedaż lubuskie - Oferty sprzedaży mieszkań

1 872 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 872 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gwiaździsta

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

234 000 zł47 m² 4 957,63 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu możliwość zakupu dwupokojowego mieszkania usytuowanego na poziomie drugiego piętra wysokiego budynku przy ulicy Gwiaździstej na osiedlu Słonecznym w Gorzowie Wlkp. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wazów

Zielona Góra,lubuskie

439 000 zł49 m² 8 892,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Oferta zablokowana 3-pokojowe mieszkanie na os. Wazów W zielonej górze idealna oferta pod inwestycję - blisko uniwersytetu oraz szpitala Mieszkanie z balkonem o powierzchni 49,37m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rydza-Śmigłego

Zielona Góra,lubuskie

475 000 zł56 m² 8 467,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować państwu mieszkanie położone na ulicy rydza śmigłego na 3 piętrze W bloku. Mieszkanie o powierzchni 56,10 m2 składa się z dużego salonu z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Plater

Zielona Góra,lubuskie

475 000 zł44 m² 10 693 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Biuro Lotus Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż bardzo klimatyczne, słoneczne 2 - pokojowe mieszkanie z komórką lokatorską przy ul. Emilii Plater w Zielonej Górze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śląska

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

199 000 zł34 m² 5 940,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Kawalerka 33,5m2 na ul. Śląskiej. Mieszkanie składa się z dużego pokoju z aneksem kuchennym. Do nieruchomości przynależy piwnica. Obok kamienicy znajduje się podwórko z miejscami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

379 000 zł38 m² 9 973,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wyjątkowa Oferta Sprzedaży Mieszkania - Pod Klucz! Z przyjemnością prezentujemy Państwu niezwykle atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe, które przeszło kapitalny remont. Ta wyjątkowa nieruchomość,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czereśniowa

Sulechów,lubuskie

355 000 zł53 m² 6 700,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości na nowym osiedlu w Sulechowie. W 5 budynkach 3 kondygnacyjnych rozmieszczono łącznie 45 mieszkań o powierzchni od 37,35.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

409 000 zł60 m² 6 816,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie na os.PRZYJAŹNI W ZIELONEJ GÓRZE Słoneczne mieszkanie o powierzchni 60 mkw składające się z pokoju dziennego z wyjściem na balkon, jasnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Kożuchów,lubuskie

165 000 zł35 m² 4 755,04 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu w pełni umeblowane, przytulne mieszkanie usytuowane na II piętrze 3-piętrowego budynku w cichej, spokojnej okolicy w Kożuchowie na osiedlu wojskowym. Podstawowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowacka

Zielona Góra,lubuskie

519 000 zł69 m² 7 489,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Wyjątkowa lokalizacja! Atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie na os. Przyjaźni, położone na 2gim piętrze niskiego, zadbanego bloku z 1999 roku. Wygodne i przestronne mieszkanie o niespotykanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chmielna

Zielona Góra,lubuskie

364 900 zł52 m² 6 990,42 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m2, zaraz przy lesie, w urokliwej lokalizacji Zielonej Góry, na Osiedlu Braniborskim. To idealna propozycja dla rodzin oraz osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

259 000 zł42 m² 6 227,46 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości luxm przedstawia mieszkanie 2 pokojowe o pow. 41.59 m2 wraz z dużą przynależną piwnicą o powierzchni ok. 10 m2 na Os. Staszica w Gorzowie Wlkp. Mieszkanie mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wschowa

Wschowa,lubuskie

265 000 zł65 m² 4 076,92 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie centrum - piętro cena do negocjacji! Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni całkowitej 65 m2. Cena sprzedaży wynosi 265,000 zł. Mieszkanie znajduje się w kamienicy z 1920r., na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Drezdenko,lubuskie

265 000 zł50 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne, bez-czynszowe dwupokojowe mieszkanie po remoncie, w bliskiej odległości do centrum. Nowa niższa cena Mieszkanie o powierzchni 50m2 w odnowionej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kożuchów

Kożuchów,lubuskie

230 000 zł102 m² 2 252,69 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

EN nieruchomości prezentuje mieszkanie na sprzedaż w miejscowości Cisów zlokalizowane na parterze w trzylokalowym budynku mieszkalnym. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 102, 10 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janockiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

499 000 zł64 m² 7 809,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Rezerwacja Polecamy mieszkanie na II piętrze niskiego bloku. Zaprojektowane przez architekta klimatyczne o powiwrzchni 64m2 w budynku z 2006r. przy ulicy Janockiego. Układ mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

410 000 zł64 m² 6 382,32 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe w okolicy centrum! Przedstawiamy na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 64,24 m2, położone na I piętrze niskiego budynku. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żwirki i Wigury

Słubice,lubuskie

380 000 zł45 m² 8 418,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie w centrum Słubic przy ul. Żwirki i Wigury. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze. Mieszkanie składa się z: - przedpokój, salon, jasna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

289 000 zł70 m² 4 140,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Poszukujesz czteropokojowego mieszkania, które mógłbyś urządzić według własnego gustu- świetnie trafiłeś! Na sprzedaż dwustronne mieszkanie o powierzchni 69,80 m2 położone na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

259 500 zł33 m² 7 960,12 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulna kawalerka z wydzieloną sypialnią i dużą, widną kuchnią o pow 33 mkw położona na 6 piętrze w wieżowcu na Górczynie. Posiada francuski balkon i piwnicę. Jedynie 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Węgierska

Zielona Góra,lubuskie

360 000 zł50 m² 7 243,46 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,70 m2 położone na osiedlu Przyjaźni przy ulicy Węgierskiej. Lokal jest usytuowany na parterze wieżowca. Układ mieszkania: 1).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Urocza

Lubsko,lubuskie

395 000 zł65 m² 6 067,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ldk Nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronne mieszkanie w malowniczym Lubsku, położone w spokojnej, zielonej okolicy. Ta nieruchomość o powierzchni 65 m2 znajduje się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dąbrowskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

385 000 zł91 m² 4 241,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

*** rezerwacja *** Mam przyjemność zaoferować Państwu ładne, 4 pokojowe mieszkanie o wielkości 90,78 m2 w kamienicy przy ul. Dąbrowskiego w Gorzowie Wlkp. Znajduje się w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

394 500 zł50 m² 7 890 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży narożne mieszkanie z tarasem usytuowane w dzielnicy Nowe Miasto Łężyca w Zielonej Górze. Na powierzchni 50 m2 rozmieszczono następujące pomieszczenia: -salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

499 999 zł50 m² 9 940,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Oferta tylko w biurze prospace Na sprzedaż wykończone 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 42,21 m2, po podłogach - 50,3m2. Lokal usytułowany jest na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Marcinkowskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

195 000 zł25 m² 7 894,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Oferujemy Państwu do sprzedania kawalerkę na os.Staszica na ul.Marcinkowskiego w bloku czteropiętrowym na parterze. Kawalerka jest po remoncie w 2015r.i składa się z przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Kożuchów,lubuskie

168 000 zł98 m² 1 715,34 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Blisko 100 m na dwóch poziomach do własnej aranżacji. Dodatkowo duży ogródek z częścią rekreacyjną Oferujemy do sprzedaży nieruchomość w postaci dwóch mieszkań na dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

329 000 zł39 m² 8 414,32 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy Państwu do sprzedania mieszkanie 2 pok. o pow.39,10 m2 mieszczące się na os. Górczyn w Gorzowie Wlkp. Nieruchomość zlokalizowana jest na 6 piętrze w 10 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowa

Zielona Góra,lubuskie

699 000 zł68 m² 10 279,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferuję do sprzedaży nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe z ogródkiem oraz dwoma miejscami postojowymi usytuowane na osiedlu apartamentowców przy ul. Nowej w Zielonej Górze. Na powierzchni 68 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

450 000 zł61 m² 7 413,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 60,70 m2, na III piętrze w niskim bloku na os. Pomorskim zielonejgóry. Układ pomieszczeń: -salon z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

290 000 zł44 m² 6 530,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Rezerwacja Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w centrum z widokiem na Katedrę. Nieruchomość mieści się na 3 piętrze w czteropiętrowym bloku. Na powierzchnię 44,41 m2 składają się dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

585 000 zł51 m² 11 381,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta w biurze prospace Właściciel wystawia fakturę vat, kupujący jest zwolniony z podatku pcc Na sprzedaż świeżo wyremontowane 2 pokojowe mieszkanie, o powierzchni użytkowej 50 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard Żagań

Żagań,lubuskie

480 000 zł72 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1945

Polecamy do sprzedaży komfortowe mieszkanie w spokojnej lokalizacji Żagania. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze , składa się z wyodrębnionej części sypialnej : 3 sypialnie oraz strefy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

650 000 zł121 m² 5 389,72 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż ciekawe mieszkanie 5 pokojowe o powierzchni 120,6usytuowane na I piętrze w poniemieckim ceglanym domu z lat 30, który jest zlokalizowany w Zielonej Górze zaledwie 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

319 000 zł38 m² 8 307,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Rezerwacja biuro nieruchomości luxm przedstawia atrakcyjne mieszkanie ,po remoncie o pow. 38,40 m2 wraz z dużym balkonem oraz przynależną piwnicą o powierzchni 3,87 m2 na os.Staszica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

489 000 zł44 m² 11 008,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Oferujemy Państwu na sprzedaż przestronne mieszkanie 2pokojowe na III piętrze w budynku z windą z 2014 roku o pow. 41,7 m2 usytuowane na osiedla Aquarium w Zielonej Górze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowy Kisielin-Spokojna

Zielona Góra,lubuskie

279 000 zł42 m² 6 682,63 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro prospace oferuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,75 m2, usytuowane na parterze w Nowym Kisielinie. Mieszkanie położone w bliskiej odległości od lasu. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Osiedle Paderewskiego

Nowa Sól,lubuskie

375 000 zł53 m² 7 122,51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

EN biuro nieruchomości prezentuje Państwu atrakcyjne 2 - pokojowe mieszkanie zlokalizowane w nowym budownictwie w Nowej Soli przy ul. Osiedle Paderewskiego. Nieruchomość położona na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

499 000 zł50 m² 10 076,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Biuro nieruchomości luxm przedstawia atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe o pow. 49,52 m2 wraz z balkonem o powierzchni 4,18 m2 na Os. Górczyn w Gorzowie Wlkp. Mieszkanie mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ogińskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

269 000 zł29 m² 9 243,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Rezerwacja! W ofercie na sprzedaż mieszkanie o pow. 29,1 m2. Nieruchomość usytuowana na trzecim piętrze przy ul. Ogińskiego. ( osiedle Górczyn ) parametry nieruchomości Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Walczaka

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

219 000 zł56 m² 3 876,11 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż bezpośrednia! bez prowizji! Oferuję do sprzedaży dwupokojowe bezczynszowe mieszkanie zlokalizowane na parterze w kameralnym jednopiętrowym budynku przy ulicy Walczaka w Gorzowie.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij