dowolna

Mieszkania na sprzedaż lubuskie - Oferty sprzedaży mieszkań

1 872 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 872 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jedności

Zielona Góra,lubuskie

385 000 zł65 m² 5 956,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie położone na I piętrze w ładnej kamienicy, parking dla mieszkańców za budynkiem, centrum, 8 minut spacerkiem do Ratusza. Słoneczne pokoje z oknami skierowanymi na południe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Sienkiewicza

Zielona Góra,lubuskie

259 000 zł32 m² 8 093,75 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Zapraszam do sprawdzenia niepowtarzalnej oferty sprzedaży kawalerki w centrum Zielonej Góry! Oferujemy na sprzedaż kawalerkę 32 m2 w kamienicy przy ulicy Sienkiewicza. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Zawadzkiego Zośki

Zielona Góra,lubuskie

342 200 zł36 m² 9 532,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Cenisz sobie spokój i komfort lokalizacji? To mieszkanie jest właśnie dla Ciebie Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe z balkonem, na popularnym zielonogórskim osiedlu. Cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Osiedle Piastowskie

Bytom Odrzański,lubuskie

242 535 zł44 m² 5 550 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

** 0% Prowizji od Kupującego ** Bytom Odrzański, mieszkanie w nowo budowanym bloku, balkon, 2 pokoje, 43,7 m2, 242 535 zł. Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w nowopowstającym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grabskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

489 000 zł60 m² 8 150 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

*** Rezerwacja do 07.06.2024r *** NA SPRZEDAŻ 3 - pokojowe dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 60m2, położone na 4 piętrze w niskim bloku przy ulicy Grabskiego w Gorzowie Wlkp. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kołłątaja

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

349 000 zł52 m² 6 698,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedstawiamy Państwu 3 pokojowe mieszkanie na os. Staszica w bloku 4 piętrowym. Mieszkanie o powierzchni 52,10 m2, na 3 piętrze. Lokal składa się z trzech pokoi, kuchni, przedpokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

499 000 zł63 m² 7 908,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne i ustawne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 63,1 m2 usytuowane na 3 piętrze niskiego bloku zlokalizowanego na Osiedlu Przyjaźni w Zielonej Górze. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Nowa Sól

Nowa Sól,lubuskie

284 900 zł41 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

0% prowizji - bez podatku pcc Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40,7 m2 - znajduje się na I piętrze V-piętrowego bloku z windą. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popławskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

270 000 zł39 m² 6 905,37 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na 4/10. Dwustronne. Bardzo słoneczne. Środkowa klatka. Dwa mieszkania na piętrze. Dwa pokoje. Oddzielna kuchnia z oknem. Łazienka z W. C. Przedpokój. Balkon. Piwnica. Zostały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Zielona Góra,lubuskie

405 500 zł63 m² 6 399,94 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy państwu do sprzedaży mieszkanie usytuowane na parterze - W sąsiedztwie centrum- ul. Dąbrowskiego! mieszkanie 3 pokojowe - składa się z trzech oddzielnych pokoi, kuchni, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łężyca-Inżynierska

Zielona Góra,lubuskie

159 000 zł50 m² 3 180 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Odstąpię partycypację na mieszkanie dwupokojowe 49,9 m pochodzące z zasobów rtbs (to samo co ktbs, tbs) z możliwością wykupu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Lasocin

Lasocin,lubuskie

145 000 zł103 m² 1 407,77 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

Mieszkanie bez czynszowe w Bielicach koło Lasocina całe piętro + pokój na poddaszu 2 piwnice zabudowanie gospodarcze 30 m2 + ogródek woda z wodociągu, prąd siła przystanek autobusowy przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kożuchowska

Zielona Góra,lubuskie

646 570 zł68 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowe, nowe, kameralne osiedle apartamentów z ogrodami przy ulicy Kożuchowskiej w Zielonej Górze W pierwszym etapie powstają dwa budynki czterolokalowe. Każdy z lokali składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Akacjowa

Tomaszowo,lubuskie

320 000 zł63 m² 5 079,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam sprzedam mieszkanie na II piętrze, mieszkanie środkowe bardzo ciepłe. Powierzchnia to 62,80 m2, 3 piękne pokoje, 2 balkony jeden z widokiem na parking, drugi z widokiem na las.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Armii Polskiej

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

355 000 zł89 m² 3 988,76 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie 3-pokojowe o pow 89 mkw położone na parterze w kamienicy w centrum Gorzowa przy ul. Armii Polskiej. Każdy z pokoi posiada wejście z przedpokoju, dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

330 280 zł36 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie na os.PIASTOWSKIM W ZIELONEJ GÓRZE. Idealna oferta pod inwestycję! Mieszkanie o powierzchni 35,9m2 położone na III piętrze w niskim bloku z cegły. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, ul. Źródlana

Zielona Góra,lubuskie

736 531 zł110 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż urokliwe mieszkanie o powierzchni 109,93 m z ogrodem o 29 m , usytuowane na prestiżowym osiedlu przy spokojnej ulicy Źródlanej. Nieruchomość składa się z: parteru na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

450 000 zł58 m² 7 718,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Oferta wstrzymana. Przestronne mieszkanie 3 pokojowe z oddzielną kuchnią o pow 58,30 mkw położone na os. Sady na 2 piętrze w 3 pietrowym bloku z 2005r. Dobry standard: okna pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podgórna

Zielona Góra,lubuskie

339 900 zł33 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

2-pokojowe mieszkanie na ul. Podgórnej W zielonej górze. W pełni wyposażone I umeblowane. ***gotowe do zamieszkania*** idealna oferta pod inwestycję: pod wynajem długoterminowy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Bytom Odrzański

Bytom Odrzański,lubuskie

181 170 zł30 m² 6 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

0% prowizji - bez podatku pcc, - nowa inwestycja W bytomiu odrzańskim. Nowa inwestycja w Bytomiu Odrzańskim! Mieszkanie o powierzchni 29,7 m2 znajduje się na I piętrze niskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

450 000 zł57 m² 7 839,72 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta zablokowana w trakcie realizacji! klimatyczne 3-pokojowe mieszkanie W kamienicy W zielonej górze. Mieszkanie o pow. 57,4 m2 położone jest na parterze dwukondygnacyjnej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grzybowa

Świebodzin,lubuskie

439 000 zł72 m² 6 097,22 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż duże słoneczne mieszkanie znajdujące się na parterze w centrum Świebodzina. Zaledwie 300 metrów od Ratusza. Budynek znajduje się na osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zawadzkiego Zośki

Zielona Góra,lubuskie

359 000 zł38 m² 9 472,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Proponujemy na sprzedaż przytulne 2- pokojowe mieszkanie zlokalizowane na bardzo dobrze zurbanizowanym Osiedlu Piastowskim. Lokal znajduje się na 3 piętrze niskiego bloku przy ul. Zawadzkiego Zośki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

395 000 zł58 m² 6 798,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

*** Rezerwacja do 20.04.2024r. *** na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie położone na 3 piętrze w niskim bloku na osiedlu Piaski przy ul. Kazimierza Wielkiego mieszkanie: metraż mieszkania to 58,10 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

558 000 zł56 m² 9 964,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż nowoczesny apartament na parterze w nowym budownictwie z 2021 roku w Gorzowie Wielkopolskim, na nowym osiedlu przy ulicy Kotsisa. Mieszkanie o powierzchni 56.00m2, na którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

323 000 zł50 m² 6 525,25 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Rezerwacja biuro nieruchomości luxm przedstawia atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe o pow. 49,5 m2 wraz z tarasem o powierzchni ok. 14 m2 na Os. Górczyn w Gorzowie Wlkp. Mieszkanie mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wyszyńskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

657 000 zł74 m² 8 866,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży komfortowego trzypokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią na renomowanym strzeżonym osiedlu przy ulicy Wyszyńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Walczaka

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

599 000 zł84 m² 7 109,79 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Przedstawiamy państwu ofertę sprzedaży nowego mieszkania w niskim bloku. Blok z 2020 roku, 5-piętrowy z windą. Lokal na 4 piętrze z balkonem typu loggia i pięknym widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czereśniowa

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

209 000 zł38 m² 5 514,51 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Przedstawiamy Państwu 2 pokojowe mieszkanie na os. Górczyn w budynku parterowym. Mieszkanie o powierzchni 37,9 m2, na parterze. Lokal składa się z dwóch pokoi, kuchni, przedpokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

265 000 zł35 m² 7 593,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Szukasz inwestycji lub swojego pierwszego M - świetna lokalizacja, i piętro, budynek z cegły po remoncie - gorący towar ;) układ pomieszczeń: (przedstawiony na załączonym rzucie).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

285 000 zł50 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie bezczynszowe! Opłaty tylko według liczników za media według zużycia! Oferujemy do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie w centrum Gorzowa o pow.50m2 mieszczące się na 1wszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

320 000 zł72 m² 4 425 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta Aktualna! W atrakcyjnej cenie 2-pokojowe przestronne mieszkanie o powierzchni aż 72,32 m kw, usytuowane w Gorzowie Wielkopolskim przy ul.Dąbrowskiego. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Okrzei

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

339 000 zł59 m² 5 788,93 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1931

Oferujemy Państwu przestronne, dwupokojowe mieszkanie usytuowane na parterze odnowionej kamienicy przy ulicy Okrzei, w przepięknej i zielonej okolicy osiedla Piaski w Gorzowie Wlkp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sikorskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

290 000 zł44 m² 6 530,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Przedstawiamy państwu ofertę sprzedaży mieszkania niskim bloku w centrum miasta-śródmieście. Budynek z 1963 roku z wyremontowaną klatką schodową oraz instalacją domofonową. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Walczaka

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

193 000 zł37 m² 5 174,26 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie o II przetargu nieruchomości. Lokal mieszkalnego o pow. użytkowej 37,30 m (wraz z piwnicą o pow. 2,54 m ), położonego przy ul. Franciszka Walczaka 13.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kożuchów

Kożuchów,lubuskie

230 000 zł64 m² 3 565,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa cena! Mieszkanie 3-pokojowe w Kożuchowie! Nowa oferta sprzedaży mieszkania w miejscowości Kożuchów, położonej nieopodal Nowej Soli. Mieszkanie znajduje się na III piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Średnia

Żary,lubuskie

365 000 zł58 m² 6 303,97 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie, przestronne, ustawne gotowe do zamieszkania o powierzchni 57,9m kw. Mieści się ono w kamienicy przy ul. Średniej. Składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Leśna

Wymiarki,lubuskie

195 000 zł60 m² 3 250 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania położonego na parterze trzyrodzinnego budynku w miejscowości Wymiarki. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, przedpokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dworcowa

Żagań,lubuskie

369 000 zł66 m² 5 599,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Żagań ulica Dworcowa, mieszkanie 3 pokojowe 65,9m2 ,po kapitalnym remoncie, na sprzedaż. Oferuję piękne i nowocześnie urządzone mieszkanie o powierzchni 65,9m2. Mieszkanie po kapitalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Osiedle Śląskie

Zielona Góra,lubuskie

466 000 zł62 m² 7 479,94 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Zapraszamy do kupna rozkładowego 3 pokojowego mieszkania usytuowanego w cichej części ,pełnej zieleni osiedla Śląskiego. Blok położony blisko lasu, po termomodernizacji, świeżo odnowiony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

399 000 zł52 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 52,5m2 usytuowane naiv piętrze niskiego budynku, zlokalizowanego w Zielonej Górze na osiedlu Zacisze,w niedalekiej odległości od.