dowolna

Mieszkania na sprzedaż lubuskie - Oferty sprzedaży mieszkań

1 871 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 871 ogłoszeń

669 000 zł71,36 m² 9 375 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiam Państwu 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się w Zielonej Górze na ulicy Obywatelskiej- dominopark. Nieruchomość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Mieczyński Nieruchomości przedstawia ofertę mieszkania 2 pokojowego o powierzchni 38 m2 usytuowane na szóstym piętrze w wysokim bloku z windą na os. Dolinki. Komfortowe i w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł113,10 m² 6 100,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż dwupoziomowy apartament zlokalizowany na ostatniej kondygnacji 3 piętrowego budynku wielorodzinnego z 2008 roku na granicy Śródmieścia oraz os. Górczyn. Osiedle zamknięte.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

683 910 zł80,46 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy Państwu przestronne mieszkanie 79,81 mkw w stanie deweloperskim na Osiedlu Śląskim. Do mieszkania przynależy balkon oraz komórka lokatorska, która jest gratis do zakupu mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

459 000 zł37,78 m² 12 149,29 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,78 m , zlokalizowane w prestiżowej inwestycji merloft w samym centrum Zielonej Góry - na granicy Starówki i Parku.

Szczegóły ogłoszenia

389 500 zł49 m² 7 948,98 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m , położone na 6 piętrze w bloku dzisięciopiętrowym na osiedlu Słonecznym. Mieszkanie świeżo po remoncie, piękne,.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł88,16 m² 7 475,05 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Komfortowe 2 poziomy z klimatyzacją | 88,16 m | Górczyn | 2007 Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 88,16 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł56,20 m² 6 227,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 56,2 m , położonego na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

797 000 zł112,60 m² 9 423 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie z opcją zakupu garażu Oferujemy komfortowe mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 112,74 m2 po podłodze, 98,50 m2 według kw , usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł70,20 m² 8 119,66 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: zielona Góra, ul. Chrobrego 30 (centrum) Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 70 m , położona w samym centrum Zielonej Góry. Mieszkanie zostało zaaranżowane.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł56,34 m² 7 082 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiamy Państwu na sprzedaż lokal mieszkalny o pow. 56,34m2 usytuowany na III piętrze nowoczesnego, niskiego budynku, zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

760 000 zł120,25 m² 6 320,17 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy   nowoczesny apartament dwupoziomowy Z ogródkiem W zabudowie dwulokalowej na zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - Osiedle niwa, zielona Góra Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania o powierzchni 47,31 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł64 m² 2 109,38 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Nowe Miasteczko, mieszkanie, parter, 64 m2, zamienię lub sprzedam, 135 000 pln. Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie położone na parterze (64 m2), pomieszczenia przynależne - piwnica, komórka (11,70 m2).

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł60,20 m² 5 481,73 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiamy Państwu na sprzedaż lokal mieszkalny o pow. 60,2m2 usytuowany na parterze dwupiętrowego bloku zlokalizowanego w Kalsku.

Szczegóły ogłoszenia

488 000 zł58,64 m² 8 321,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Zielonej Górze na Osiedlu Przyjaźni przy ul. Słowackiej, idealne dla rodzin oraz osób ceniących komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł62,56 m² 7 352,94 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie, w Zielonej Górze na popularnym Osiedlu Przyjaźni. Prezentowane mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł47,49 m² 10 086,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Opis Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży dwupokojowe mieszkania o powierzchni 47,49m2 , położonego w miejscowości Słubice (69-100), w województwie lubuskim.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł24,80 m² 11 290,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Szukasz mieszkania, które można wynająć praktycznie od pierwszego dnia? A może zależy Ci na lokalizacji, która zawsze będzie pracować na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1897

Zapraszamy Państwa na prezentację atrakcyjnego 2 pokojowego mieszkania sytuowanego na I piętrze w kamienicy zlokalizowanej w Śródmieściu Gorzowa Wielkopolskiego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł44 m² 5 909,09 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu mieszkanie w Gubinie przy ul. Kosynierów Mieszkanie położone jest na poddaszu budynku jednopiętrowego o powierzchnia 44 metry kwadratowe w skład którego wchodzą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

528 054 zł56,78 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację   jesteśmy bezpośrednim biurem sprzedaży - brak kosztów pośrednictwa 3-pokojowy apartament W nowym budownictwie! Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł66,77 m² 7 473,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Mam przyjemność zaprezentować Państwu gotowe do wprowadzenia mieszkanie w doskonałej lokalizacji! Lokalizacja: gorzów Wielkopolski,Osiedle Górczyn,ul. Szwoleżerów,niski blok,piętro trzecie.

Szczegóły ogłoszenia

594 200 zł56,92 m² 10 439,21 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie 56,91m2 o wysokim na parterze z miejscem parkingowym. Szukasz komfortowego, gotowego do wprowadzenia mieszkania w świetnej lokalizacji? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł105 m² 9 514,29 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości Kupno nieruchomości często oznacza miesiące remontów, planowania i zaangażowania. Tutaj oznacza coś znacznie przyjemniejszego tj. wniesienie.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł78,08 m² 4 469,77 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

W ofercie sprzedaży klimatyczne mieszkanie położone w miejscowości Stare Kurowo w powiecie strzelecko-drezdeneckim w województwie lubuskim. Mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji na.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł41,10 m² 7 299,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1902

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości Na sprzedaż, oferujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie, zlokalizowane na 1. piętrze zabytkowej kamienicy usytuowanej w samym sercu miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł41,50 m² 8 409,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Serdecznie zapraszam na prezentację tej atrakcyjnej nieruchomości położonej na 2. piętrze w ocieplonym, czteropiętrowym bloku. Mieszkanie jest bardzo zadbane, ciepłe i przytulne, a jego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Biuro nieruchomości luxm przedstawia atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe o pow. 66,38 m2 wraz z dużym tarasem ok.18 m2 , na os. Górczyn w Gorzowie Wlkp. Mieszkanie mieści się w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł35,53 m² 11 229,95 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Tylko w biurze prospace. Na sprzedaż wyjątkowe, bezczynszowe mieszkanie położone w samym centrum Zielonej Góry, przy ul. Jedności. To idealna propozycja dla osób, które szukają wygodnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

929 000 zł92,46 m² 10 047,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

NA sprzedaż dwupoziomowy apartament Z dwoma miejscami postojowym, dwoma tarasami na 3 piętrze W bloku Z windą, os. Staszica, gorzów wlkp. Na sprzedaż dwupoziomowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

473 347 zł48,35 m² 9 790,01 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! zapraszam do współpracy   jesteśmy bezpośrednim biurem sprzedaży dewelopera, brak kosztów pośrednictwa! nowa inwestycja!.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł77,52 m² 5 792,05 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mam przyjemność zaprezentować Państwu duże mieszkanie w doskonałej lokalizacji! Lokalizacja: - drezdenko, - woj. lubuskie, - ul. Sienkiewicza, - niski blok, - piętro trzecie z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

441 144 zł44,56 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

| z adzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! zapraszam do współpracy   oferta bezpośrednia brak opłat za pośrednictwo -0% 2- pokojow E mieszkanie Z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Polecam 2 pokojowe mieszkanie z potencjałem położone w Centrum Gorzowa Wlkp. Przedmiotem oferty jest przestronne, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 69,83 m2 położone na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38,2 m2 usytuowana na 2 piętrze niskiego bloku zlokalizowanego przy ul. Bolesława Krzywoustego w Zielonej Górze. Mieszkanie ciepłe jasne i ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

167 000 zł53,06 m² 3 147,38 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bezczynszowe dwupokojowe mieszkanie położone w cichym miejscu blisko lasu ok.6 km od jeziora z plażą, w miejscowości NOWE GORZYCKO koło Miedzyrzecza, lubuskie. Wokół wiele.

Szczegóły ogłoszenia

498 000 zł48,90 m² 10 184,05 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości Na sprzedaż oferujemy piękne, w pełni wyremontowane 2-pokojowe mieszkanie, położone przy ul. Krośnieńskiej w Zielonej Górze, na.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł57,80 m² 8 564,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 4-pokojowe W niskim budynku blisko centrum miasta Wygodne, zadbane i bardzo dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 57,80 mkw składające się z pokoju dziennego, trzech.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł54 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1908

Żagań, mieszkanie 54 m2, cena 180 000 zł, sprzedam. Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji - w samym centrum Żagania. To jedna z ostatnich takich ofert w tej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Dwupoziomowa przestrzeń z charakterem 98,13 m komfortu na Osiedlu Europejskim Niektóre nieruchomości wyróżniają się nie tylko metrażem, ale przede wszystkim atmosferą i sposobem,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij