dowolna

Mieszkania na sprzedaż lubuskie - Oferty sprzedaży mieszkań

1 871 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 871 ogłoszeń

225 000 zł60,85 m² 3 697,62 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Tuplice, cielmów, powierzchnia 60,85 m2, 3 pokoje, cena 225 000 zł. Mieszkanie składa się z: - trzech pokoi, - kuchni, - osobnej łazienki i wc. - piwnicy. Okna pcv, ogrzewanie - piec na pellet.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania dla siebie lub pod inwestycją? To mieszkanie o powierzchni 59 m2 mieści się na 5 piętrze, w bloku z windą z 2000 roku w Śródmieściu. Cena mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie, do którego chce się wracać Są wnętrza, które od pierwszej chwili dają poczucie spokoju. Nie próbują niczego udowadniać. Po prostu zapraszają światłem, proporcją przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

548 000 zł78,50 m² 6 980,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyremontowane 4 pokojowe mieszkanie w Żarach przy ul. Kasprzaka oraz garaż. Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie położone na II piętrze w bloku przy ul. Kasprzaka w Żarach.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł52,62 m² 7 202,58 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wyjątkowa oferta gotowe do zamieszkania 3-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie na Os. Staszica ul. Zapolskiej! Świetna relacja ceny do jakości mieszkanie, które naprawdę warto zobaczyć. Na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Oferuję komfortowe, ustawne, przestronne mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowana na Osiedlu Sady w Gorzowie Wlkp. Mieszkanie położone jest na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł38,63 m² 10 484,08 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna wyłącznie w biurze Grądzka Nieruchomości Kameralne mieszkanie w otoczeniu zieleni | Przysiółek Rybno | granica Zielonej Góry Grądzka Nieruchomości prezentuje mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

510 580 zł52,10 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

| z adzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! zapraszam do współpracy   oferta bezpośrednia brak opłat za pośrednictwo -0% 2- pokojow E Z balkonem typu loggia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Przestronne 3 pokoje z balkonem | 56 m | Górczyn | ul. Ściegiennego Na sprzedaż ustawne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 56 m , położone na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

319 900 zł40 m² 7 997,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie po remoncie w Nowej Soli Oferuję na sprzedaż świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni ok. 40 m . Budynek jest po termomodernizacji, co wpływa na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1892

Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o łącznej powierzchni 110 m (81 m powierzchni podstawowej + 29 m antresoli/drugiego poziomu), położone na 2. piętrze klimatycznej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe- śródmieście Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 66,46 m , położone w Śródmieściu Gorzowa Wielkopolskiego, przy ul. Mieszka I, w klimatycznej,.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł41,70 m² 8 393,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowa atrakcyjna cena! Przedstawiamy komfortową i przestronną kawalerkę na osiedlu Zastalowskim! Idealna propozycja dla osób ceniących funkcjonalność i dogodną lokalizację. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł62 m² 8 370,97 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Komfortowe i jasne mieszkanie na Górczynie 62 m | 2. piętro | balkon z otwartym widokiem | komórka lokatorska obok mieszkania | możliwość zakupu garażu 21 m Są mieszkania, które.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł58 m² 6 189,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Wyobraź sobie poranek, w którym nie musisz się spieszyć. Otwierasz balkon, wpuszczasz świeże powietrze, a miasto budzi się spokojnie wokół Ciebie. Dzieci wychodzą do szkoły pieszo bez.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł47,50 m² 7 768,42 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż ładne mieszkanie w kamienicy. Nieruchomość znajduje się na I piętrze, do zamieszkania. Przy budynku ogólnodostępne miejsca parkingowe. Okna białe plastikowe. Wszystkie nowe.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Przestronne 3 pokoje z dużym tarasem | 57,3 m | Osiedle Manhattan Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 57,3 m , położone na 2. piętrze w cenionej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Szukasz idealnego miejsca dla siebie i swojej rodziny? Przedstawiamy Państwu mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 88 m2 usytuowane na 4 piętrze w niskim bloku z 2010 roku zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł84,02 m² 4 748,87 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

-rezerwacja- klimatyczne 3 pokojowe mieszkanie z ogrodem w sercu Lubska gotowe do zamieszkania Szukasz miejsca z duszą, gdzie historia łączy się z nowoczesnym komfortem? To mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Przedstawiamy Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży mieszkania o pow. 62,73m2, na dobrze rozwiniętym osiedlu. Opis nieruchomości: to przestronne i funkcjonalne mieszkanie składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

441 441 zł44,59 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

| z adzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! zapraszam do współpracy   oferta bezpośrednia brak opłat za pośrednictwo -0% 2- pokojow E Z tarasem W apartamentowcu!.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Uwaga Nowa niższa cena.Przedmiotem sprzedaży jest przestronne trzypokojowe mieszkanie położone na drugim piętrze zadbanego budynku mieszkalnego w Strzelcach Krajeńskich w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł55,39 m² 5 037,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkaniez 3-ma osobnymi pokojami, z wymionionymi instalacjami, połozony w spokojnej okolicy, przy ul. Waryńskiego 3. w Gorzowie Wlkp. idealne dla rodziny lub na inwestycję na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

426 315 zł41,43 m² 10 290,01 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację - zapraszam do współpracy   mieszkanie Z balkonem W spokojnej okolicy jesteśmy bezpośrednim biurem sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

671 121 zł67,79 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! zapraszam do współpracy   pokojow E mieszkanie Z balkonem W apartamentowcu! oferta bezpośrednia brak opłat za.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł53,80 m² 4 442,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Przedstawiam Państwu piękne i przytulne mieszkanie w samym centrum Lubska,znajdujące się na 2 piętrze w 3 piętrowej kamienicy. Mieszkanie o powierzchni 53,80 m2: przedpokój kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 3 pokojowego mieszkania usytuowanego na IV piętrze w niskim IV piętrowym bloku, który jest zlokalizowany przy ul. Plac Słoneczny w Gorzowie.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł86,30 m² 5 782,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę dwupoziomowego mieszkania na sprzedaż o powierzchni 69,30m2, położonego, na osiedlu Staszica w Gorzowie Wielkopolskim (66-400),.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Klimatyczne mieszkanie z panoramicznym widokiem na Odrę ul. Chrobrego Na sprzedaż wyjątkowe, mieszkanie o powierzchni 61,50 m , położone na parterze kameralnej, zadbanej kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest w Gorzowie Wielkopolskim na popularnym i cenionym osiedlu Europejskim. To jedna z najlepiej rozwiniętych części miasta, oferująca pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

545 550 zł56,90 m² 9 587,87 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Leśny Dwór II Zielona Góra | 3 pokoje | 56,90 m | Piętro 5 z 5 | Bez pcc Dostępność Klatka 3 Leśnego Dworu II: wyprzedana w 100%. Klatka 1: 17 z 18 lokali sprzedanych. Klatka 7: 16.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł49,60 m² 6 834,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Krosno Odrzańskie | 49,6 m | ostatnie piętro | loggia z panoramą miasta Są mieszkania, które po prostu się ogląda. I są takie, w których od pierwszych sekund czuć światło,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

316 166 zł29,94 m² 10 559,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z ekskluzywną ofertą sprzedaży apartamentów , usytuowanych w prestiżowej lokalizacji, na terenie Przytok Golf Resort. Jest to pierwszy etap z terminem.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł54,07 m² 6 750,51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Proponujemy na sprzedaż dwu pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,07m2 w kamienicy niedaleko centrum Gorzowa Wlkp. Lokal wyróżnia się bardzo dobrym standardem wykończenia, oraz atrakcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

515 000 zł58,49 m² 8 804,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację   jesteśmy bezpośrednim biurem sprzedaży - brak kosztów pośrednictwa! przytulne mieszkanie 3-pokojowe Z balkonem Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Klimatyczne mieszkanie z antresolami | 35 m | Ul. Mickiewicza | Inwestycyjny potencjał Na sprzedaż wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 35 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Przedstawiamy atrakcyjne mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 90 m2, usytuowane na 3 piętrze w niskim bloku z 2013 roku na os. Górczyn. Komfortowe i w pełni wyposażone - idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż funkcjonalne i dobrze utrzymane mieszkanie o powierzchni 36,74 m , położone na Osiedlu Zawarcie, w budynku z 2008 roku. Lokal usytuowany jest na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł44,90 m² 10 222,72 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na prezentację   wyjątkowa oferta mieszkania 2 pokojowego na oś słonecznym wyjątkowa oferta mieszkania - idealne dla rodziny lub pod inwestycję! Zadzwoń już teraz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Cena do negocjacji Prezentujemy Państwu nowoczesne, 2 pokojowe w pełni wyposażone i gotowe do zamieszkania od zaraz mieszkanie na oś.Bermudy w Gorzowie Wlkp / Wawrowie Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

496 000 zł48,30 m² 10 269,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro domagała nieruchomości oferuje na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni około 48,30 m2, po generalnym remoncie, zaprojektowane w ponadczasowym, jasnym stylu, który.