dowolna

Mieszkania na sprzedaż lubuskie - Oferty sprzedaży mieszkań

1 872 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 872 ogłoszenia

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe z aneksem kuchennym i balkonem o pow. 48mkw położone na 7 piętrze w bloku 10p. na os. Dolinki. Nowe drzwi wejściowe i okna pcv; reszta nadaje się do.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł50,29 m² 5 746,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest w centrum Skwierzyny, przy ulicy Bolesława Chrobrego. To bardzo dogodna lokalizacja w pobliżu znajdują się sklepy, punkty usługowe, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł47,50 m² 6 505,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej nieruchomości 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 47,5 m , które czeka, aby stać się Twoim azylem lub pewną inwestycją. Położony na popularnym Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

177 550 zł26,50 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Bytom Odrzański, mieszkanie w stanie deweloperskim, 26,50 m2, 1 pokój, parter, ogródek, cena 177 550 zł, sprzedam. Na sprzedaż oferuję nowe mieszkanie w stanie deweloperskim na prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

333 000 zł68,37 m² 4 870,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

"Nieruchomości Apartament" Mikołaj Krzyżosiak   Oferta dostępna tylko w naszym biurze! Jeśli szukasz mieszkania , które łączy przestrzeń, wygodę i świetną lokalizację, ta.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacja Mieszkanie położone jest w Gorzowie Wielkopolskim, na Osiedlu Staszica, w dobrze skomunikowanej i w pełni rozwiniętej części miasta. Lokalizacja zapewnia szybki dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł58,20 m² 5 137,46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Kamienica 58,2 m - centrum Zielonej Góry Na sprzedaż oferujemy przestronny lokal o powierzchni 58,2 m , położony w samym sercu Zielonej Góry, w zadbanej kamienicy po świeżej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

409 000 zł35,50 m² 11 521,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem | Gorzów Wlkp., ul. Kadetów idealna oferta dla inwestora - mieszkanie wynajęte! Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 35,5 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł52,10 m² 5 662,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż oferujemy komfortowe, mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, usytuowane na 3 piętrze bloku na osiedlu Bema w Żaganiu. Lokalizacja: - idealna lokalizacja - wszystko w zasięgu ręki. -.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł58,47 m² 6 755,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Gotowe do zamieszkania 3 pokoje po generalnym remoncie- duży balkon, niskie koszty, wschowa. Na sprzedaż przestronne , funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 58,5 m2 położone w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł47,80 m² 9 811,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko w naszym biurze - taka oferta! dwupokojowe mieszkanie W centrum zielonej góry - ul. Krzywoustego Oferuję do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,8 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł52,72 m² 6 240,52 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Komfortowe 3 pokoje z balkonem | 2 piętro | osobna kuchnia | gotowe do zamieszkania | ul. Wyczółkowskiego Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu Ta oferta jest dla Ciebie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł69,40 m² 4 683 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Dzień dobry, oferujemy do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe o pow. 69,40m2 na I piętrze (środkowe). Lokal posiada loggie oraz osobną i łazienkę i wc. Na dzień dzisiejszy do wykonania.

Szczegóły ogłoszenia

467 000 zł60,40 m² 7 731,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie na osiedlu Zacisze przy ul. Agrestowej położony jest na czwartym piętrze, co gwarantuje prywatność i ciszę. W całym mieszkaniu instalacja elektryczna miedziana,.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł100,70 m² 4 856,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1848

Poczuj przestrzeń, która zapiera dech w piersiach. Przy ul. Parafialnej czeka na Ciebie prawdziwa rezydencja 100,70 m luksusowej powierzchni w starannie odrestaurowanej kamienicy z 1848.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł95 m² 4 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1939

Niegosławice, mieszkanie powierzchnia 95 m2, cena 399 000 zł,sprzedam. Jasne, przestronne mieszkanie 95m2 w budynku wielorodzinnym w cichej i spokojnej okolicy gminnej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł65,58 m² 11 726,14 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Niepowtarzalne mieszkanie w Gorzowie Wlkp. OS. Cegielnia park. Nowe budynki z 2023r. z windami, ciekawa architektura, która wyróżnia to osiedle na tle innej zabudowy w mieście.

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł92,10 m² 7 763,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy wyjątkową ofertę na zielonogórskiej starówce - idealne miejsce na biuro, kancelarię lub komfortowe mieszkanie! Ta przestronna nieruchomość o powierzchni 92,10 m usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest w Gorzowie Wielkopolskim, na osiedlu Słonecznym. To bardzo zielona i ceniona lokalizacja, dobrze skomunikowana z pozostałą częścią miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł50,77 m² 10 242,27 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Dwupokojowe mieszkanie z balkonem na nowym osiedlu Wawrów Opis nieruchomości Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnego, dwupokojowego mieszkania z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł55,80 m² 7 078,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Szukasz mieszkania dla siebie i swojej rodziny na os. Górczyn. Przedstawiamy Państwu mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 55,80 m2 usytuowane na 4 piętrze w niskim bloku z 1995 roku na.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł43,90 m² 5 694,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu. Do kupienia mieszkanie 2 pokojowe położone na 4 piętrze bloku wybudowanego z początkiem lat 80-tych ubiegłego wieku z wielkiej płyty. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł37,50 m² 9 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż urządzone 2 pokojowe mieszkanie przy ulicy Widok osiedle Dolinki w Gorzowie Wlkp. Nieruchomość mieści się na parterze, czteropiętrowego budynku. Powierzchnia mieszkania wynosi 37,50 m2.

Szczegóły ogłoszenia

450 950 zł31,10 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szlachecka Collection to limitowana kolekcja 3 apartamentów wykończonych pod klucz, zaprojektowanych przez architekta i w pełni wyposażonych. Kupujący nie płaci pcc 2% ani wynagrodzenia dla biura.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Ustawne 2 pokoje z balkonem | 46 m | Winda | Potencjał aranżacyjny Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46 m , położone na 2. piętrze w zadbanym, 10-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł67 m² 7 895,52 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przytulne mieszkanie z duszą i własnym ogrodem ul. Lubelska, żary Z powodu wyjazdu oferujemy na sprzedaż! Pełne wyposażenie pozostaje dla Nabywcy! Jeśli szukają Państwo miejsca,.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł40,40 m² 6 930,69 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Bardzo ciepłe i przestronne jak na swój metraż, mieszkanie położone na III piętrze niskiego bloku z cegły, w pobliżu parku Tysiąclecia. Układ funkcjonalny: mieszkanie środkowe. Na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Zapraszam do zapozniania się Z tą ciekawą ofertą 2-pokojowego mieszkania W sercu miasta gorzowa wielkopolskiego lokalizacja: centrum miasta, gdzie w niedalekiej odległości wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł112 m² 4 008,93 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 4 pokojowego mieszkania usytuowanego na poziomie II piętra w III piętrowej Kamienicy zlokalizowanej przy ul. Mieszka 1 w Gorzowie Wielkoposkim.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Przedstawiamy ofertę sprzedaży bardzo atrakcyjnego dwupokojowego mieszkania wraz Z miejscem postojowym - os. Dolinki. Lokalizacja: osiedle Dolinki to jedno z ciekawszych i najstarszych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Przedstawiamy mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 39 m2 usytuowane na parterze w niskim bloku na os. Staszica. Cena mieszkania: 282.000 zł CO ZNAJDZIESZ W ŚRODKU? - Sypialnia - Przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł96,18 m² 6 862,13 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1899

Śródmieście Gorzowa Wlkp. | 96,18 m | 1. piętro | kamienica z 1899 r. Mieszkanie z duszą albo reprezentacyjny lokal usługowy/biurowy Zapraszam do miejsca, które łączy miejski wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Przedstawiamy Państwu mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 34 m2 usytuowane na 1 piętrze w kamienicy na Zakanalu. Cena mieszkania: 259.000 zł CO ZNAJDZIESZ W ŚRODKU? - 2 jasne pokoje. -.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł112,29 m² 5 067,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie po generalnym remoncie 112,29 m Oferujemy przestronne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 112,29 m , położone na 3. (ostatnim) piętrze kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

454 000 zł56,90 m² 7 978,91 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie wykonanym w 2024 roku, zlokalizowane na 1 piętrze w kamienicy przy ul. Sikorskiego 41 w Zielonej Górze 600m od ścisłego Centrum. Na.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł132,23 m² 4 461,92 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1907

Tylko w biurze prospace Klimatyczne mieszkanie 132 m z potencjałem | Sulechów blisko centrum | 4 pokoje + możliwość wydzielenia 5. | wysoki parter | pełna własność | wys. sufitów 3,3.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Zapraszam na zapoznanie się z wyjątkową ofertą sprzedaży trzypokojowego lokalu o powierzchni 62,72 m2 z pierwszego etapu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

519 000 zł91,85 m² 5 650,52 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Ostatnie mieszkania w Jaśminowa Park nad samym Jeziorem Sławskim! bez prowizji!zamieszkaj lub zainwestuj w wyjątkowe miejsce blisko natury! Jaśminowa Park w Sławie to nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł51 m² 5 392,16 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tomaszowo, mieszkanie, 2 pokoje, powierzchnia 51 m2, cena 275 000 zł, sprzedam. Jasne, przestronne mieszkanie na drugim piętrze w okolicy Żagania. Nieruchomość posadowiona w w niewielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

473 347 zł48,35 m² 9 790,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! zapraszam do współpracy   jesteśmy bezpośrednim biurem sprzedaży dewelopera, brak kosztów pośrednictwa! nowa inwestycja!.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 2 pokojowego mieszkania sytuowanego na III piętrze w IV piętrowym niskiem bloku zlokalizowanym w ścisłym centrum Gorzowa Wlkp. przy ul. Gen. W.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij