dowolna

Mieszkania na sprzedaż lubuskie - Oferty sprzedaży mieszkań

1 872 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 872 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

409 000 zł45 m² 9 068,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jasne i słoneczne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 45,1 m2 usytuowane na parterze niskiego budynku zlokalizowanego przy Ignacego Krasickiego w Zielonej Górze- osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Góra Powstańców

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

760 000 zł66 m² 11 511,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Polecamy Państwu ekskluzywne, 2 pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na starą część miasta, usytuowane na czwartym piętrze nowoczesnego budynku z windą przy ulicy Góra Powstańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Lubniewice,lubuskie

455 000 zł69 m² 6 594,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Future Nieruchomości Gorzów przedstawia ofertę przytulnego mieszkania na sprzedaż - Lubniewice #twojaprzyszloscmaswojadres Przytulne mieszkanie w Lubniewicach gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiedeńska

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

629 000 zł59 m² 10 693,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 58,82 m , położone na wysokim parterze nowoczesnego budynku z 2022 roku, zlokalizowanego na cenionym Osiedlu Europejskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wróblewskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

384 000 zł48 m² 7 985,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się na pierwszym piętrze niskiego bloku przy ul. Wróblewskiego, os. Górczyn. Mieszkanie o pow. 48,09 m2 składa się z oddzielnej kuchni, 3 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popławskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

259 000 zł39 m² 6 624,04 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe | 39,10 m | Os. Manhattan I ul. Popławskiego Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 39,10 m , położone na 5 piętrze w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Słubice,lubuskie

355 150 zł34 m² 10 405,80 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne Apartamenty Inwestycyjne w Słubicach Jeżeli poszukujesz apartamentu dla siebie, czy też chciałbyś zainwestować w apartamenty, które generują dochód zarówno w najmie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

229 000 zł40 m² 5 668,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 40,40 m , położone na osiedlu Zawarcie w Gorzowie Wielkopolskim. To doskonała propozycja dla osób szukających lokalu z potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Nowa Sól

Nowa Sól,lubuskie

399 000 zł68 m² 5 867,65 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłacznosć Tylko u nas. Dwa mieszkania. City Invest Nieruchomości ma Państwu do zaoferowanie atrakcyjne mieszkanie w Nowej Soli. Nieruchomość składa się z 4 pokoi, kuchni, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

285 000 zł33 m² 8 636,36 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie 33 m | parter | balkon | piwnica | os. Górczyn Gorzów Wlkp. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 33 m położone na parterze w niskim budownictwie na popularnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gwiaździsta

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

219 000 zł36 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie 2-pokojowe z balkonem os. Słoneczne, gorzów Wlkp. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36,5 m , położone w wysokim bloku z windą na osiedlu Słonecznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pyrzycka

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

555 000 zł57 m² 9 736,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe gotowe do wprowadzenia mieszkanie w cichej I spokojnej okolicy oferta bez podatku pcc 2% - faktura vat Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,4m2 zlokalizowane w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Siedzikówny - Inki

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

549 000 zł62 m² 8 784 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie na drugim piętrze o pow. 62,5 m2 m2. Nieruchomość usytuowana na os. Górczyn przy ul. Danuty Siedzikówny Inki. Parametry nieruchomości Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Zielona Góra,lubuskie

619 900 zł61 m² 10 089,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż oferujemy przestronne i zadbane mieszkanie zlokalizowane w atrakcyjnej części Zielonej Góry (centrum). Mieszkanie niezależne, pod którym dodatkowo znajduje się garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

659 000 zł63 m² 10 460,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta zarezerwowana mieszkanie nigdy nieużytkowane! nowe! gotowe do zamieszkania! szybki termin przekazania, blok Z windą - przestronny, bardzo duży balkon! apartament 3 pokojowy+ dodatkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

369 900 zł59 m² 6 258,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Szukasz nieruchomości dla siebie i swojej rodziny na os. Staszica? Przedstawiamy Państwu mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 59,10 m2 usytuowane na 1 piętrze w niskim bloku na os. Staszica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Spawaczy

Zielona Góra,lubuskie

430 000 zł61 m² 7 026,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż bardzo ciepłe mieszkanie o powierzchni 61,2m2 położone w okolicy Doliny Gęśnika na osiedlu Zastalowskim. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, oddzielnej jasnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

420 000 zł97 m² 4 330,34 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1927

Na sprzedaż duże mieszkanie w klimatycznej kamienicy Gorzów Wlkp. Oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni ok. 97 m , położone na 3. piętrze w zadbanej kamienicy (4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kostrzyńska

Witnica,lubuskie

270 000 zł59 m² 4 553,12 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kameralne mieszkanie z prywatnym ogrodem przestrzeń z charakterem w sercu Witnicy Są nieruchomości, które oferują jedynie metry kwadratowe. Są też takie, które dają realną przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

399 000 zł46 m² 8 769,23 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Przedstawiamy Państwu atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 45,50 m2 usytuowane na 8 piętrze w wysokim bloku z windą na os. Staszica. Cena mieszkania: 399.000 zł CO ZNAJDZIESZ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

585 000 zł88 m² 6 670,47 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Przedstawiamy Państwu przestronne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 87,70 m2 usytuowane na pierwszym piętrze niskim bloku z 2008 roku na os. Piaski. Cena mieszkania: 585.000 zł CO ZNAJDZIESZ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kadetów

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

419 000 zł36 m² 11 802,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem | Gorzów Wlkp., ul. Kadetów Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 35,5 m , położone na 2. piętrze nowego bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

620 000 zł68 m² 9 106,93 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Prezentujemy Państwu mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 68,08m , usytuowane na 2 piętrze w niskim bloku z 2018 roku z windą na os. Górczyn. Cena mieszkania: 620.000 zł. CO znajdziesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ptasia

Zielona Góra,lubuskie

319 500 zł30 m² 10 475,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta zablokowana zadbana kawalerka na ul. Ptasiej wyposażona I umeblowana! bez nakładów finansowych! duża piwnica (ok. 5m2) Przedstawiamy państwu ofertę mieszkania o powierzchni 30,5m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Ogińskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

638 000 zł107 m² 5 962,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż - przestronne mieszkanie dwupoziomowe w Gorzowie Wielkopolskim Lokalizacja: gorzów Wlkp. Powierzchnia mieszkania: 107 m2 Dodatkowo: piwnica 4 m2 Typ: mieszkanie dwupoziomowe Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

649 000 zł85 m² 7 644,29 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż atrakcyjne 5 pokojowe mieszkanie opowierzchni 84,90m2 usytuowane na parterze w niskim budynku, mieszkanie znajduje się w Zielonej Górze na osiedlu Zacisze, wniedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szlachecka

Zielona Góra,lubuskie

620 000 zł54 m² 11 397,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zielona Góra, osiedle Leśny Dwór, ulica Szlachecka. Oferuję na sprzedaż mieszkanie z trzema pokojami położone na pierwszym piętrze. Kameralna i gustownie urządzona klatka schodowa, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

699 000 zł90 m² 7 766,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Nietuzinkowe mieszkanie z antresolą 89,3 m przestrzeni i potencjału. Przedstawiamy Państwu mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni całkowitej 89,30 m2 usytuowane na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców Warszawy

Zielona Góra,lubuskie

469 000 zł47 m² 9 957,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta zablokowana - w trakcie realizacji! 0% od Kupującego jasne, ustawne 3-pokojowe mieszkanie na parterze osiedle słoneczne - powstańców warszawy - niski blok Oferujemy na sprzedaż bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

399 000 zł64 m² 6 263,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Mieszkanie w dobrej cenie i świetnej lokalizacji! lokalizacja Przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na osiedlu Górczyn Gorzowie Wlkp. Górczyn pod względem ludności jest największą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

389 000 zł54 m² 7 203,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 54 m , zlokalizowane na 3. piętrze w 4-piętrowym bloku wybudowanym w technologii wielkiej płyty (budynek bez windy). Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łężyca

Łężyca,lubuskie

522 741 zł59 m² 8 789,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie W stanie deweloperskim - 59,47 m2 - 2. Piętro - balkon 9 m2 - komórka lokatorska 3,99 m2 Nowoczesne osiedle, świetna lokalizacja, pełna infrastruktura! Na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

389 000 zł47 m² 8 276,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Przedstawiamy Państwu mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 47 m2, które znajduje się w niskim bloku z 2000 roku na os. Górczyn. Cena mieszkania: 389.000 zł CO ZNAJDZIESZ W ŚRODKU? -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Dożynkowa

Zielona Góra,lubuskie

640 000 zł69 m² 9 319,94 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Komfort. Funkcjonalność. Prywatność. Nowoczesne apartamenty, które oddychają naturą - a jednocześnie dają Ci pełną wygodę nowoczesnego życia! Z przyjemnością prezentujemy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wyszyńskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

567 000 zł74 m² 7 651,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie | 74,1 m | strzeżone osiedle | ul. Wyszyńskiego Gorzów Wlkp. *** możliwość zakupu miejsca postojowego W garażu podziemnym - 80.000 zł*** Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

329 000 zł60 m² 5 517,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Komfortowe I W pełni wyremontowane mieszkanie dwupokojowe przy ul. Krasińskiego Przedmiotem oferty jest bardzo atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe (pierwotnie 3) o pow. użytkowej 59.9 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Dożynkowa

Zielona Góra,lubuskie

615 000 zł76 m² 8 115,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrowskiej

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

399 000 zł60 m² 6 705,88 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie 3-pokojowe położone na II piętrze wieżowca na Os. Staszica ul. M. Dąbrowskiej. Winda. Piękny widok na Gorzów, z widokiem nieograniczonym budynkami. Pow. 59,50 m2, na którą składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Żary

Żary,lubuskie

190 000 zł29 m² 6 466,98 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Polecamy na sprzedaż ładną kawalerkę położoną w Żarach, w bloku, na paterze, o pow. 29,38 m2 w cenie 190 tys. Lokal składa się z jednego pokoju, oddzielnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

314 500 zł35 m² 8 985,71 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 35 m2 usytuowane na 3 piętrze w 10 kondygnacyjnym bloku z windą na os. Dolinki. Cena mieszkania: 314.500 zł CO ZNAJDZIESZ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dąbrowskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

380 000 zł50 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Future Nieruchomości Gorzów prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania w Gorzowie Wielkopolskim os. Śródmieście #twojaprzyszloscmaswojadres 2-pokojowe mieszkanie ( z 3 dodatkową garderoba /.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij