dowolna

Mieszkania na wynajem lubuskie - Oferty wynajmu mieszkań

293 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

293 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Karkonoska

Żary,lubuskie

2 300 zł46 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opis: wynajmę bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 46 m (45,97 m ) nowoczesne i w pełni umeblowane i . Lokal znajduje się na pierwszym piętrze w nowej, prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Staszica

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

1 350 zł39 m² 34,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia Gorzów Wielkopolski, os. Staszica Do wynajęcia czyste, zadbane mieszkanie o powierzchni 38,88 m położone w niskim bloku na 4 piętrze na popularnym osiedlu Staszica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Nowogród Bobrzański

Nowogród Bobrzański,lubuskie

1 400 zł46 m² 30,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy na wynajem ładne mieszkanie położone na III piętrze w bloku w Nowogrodzie Bobrzańskim. Nieruchomość jest o pow. 45,50 m2 w cenie 1400 zł + opłaty. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gwiaździsta

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

1 650 zł29 m² 56,90 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przyjazne dla zwierząt mieszkanie z balkonem oraz komórką lokatorską na piętrze - ul. Gwiaździsta 20, gorzów Wielkopolski. Nieruchomość: kawalerka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana z Kolna

Zielona Góra,lubuskie

2 600 zł45 m² 57,78 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament o pow. 45 m2 w pobliżu centrum miasta przy ul. Jana z Kolna w Zielonej Górze. Piękny, dwupokojowy apartament, gustownie urządzony, w wysokim standardzie, gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ogińskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

2 000 zł42 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Rezerwacja! Do wynajęcia mieszkanie na pierwszym piętrze przy ul. Ogińskiego w Gorzowie Wlkp. Parametry nieruchomości: nieruchomość 42 m2 składa się z: - salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kostrzyńska

Witnica,lubuskie

1 300 zł31 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Uwaga, oferta wolna od kosztów posrednictwa - 0 %! Prezentujemy dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w niskim bloku przy ul. Kostrzyńskiej w Witnicy. Lokal położony jest na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

2 000 zł35 m² 57,44 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu ofertę wynajmu dwupokojowego mieszkania na Osiedlu Europejskim! wymagany najem okazjonalny Mieszkanie o powierzchni 35 m2, położone na 5-tym piętrze w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Góra Powstańców

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

2 600 zł42 m² 61,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe apartamenty do wynajęcia na nowym osiedlu Parkowe Wzgórze w centrum miasta! ***możliwość wynajęcia miejsc postojowych W garażu podziemnym***350 zł/mc*** Serdecznie zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krańcowa

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

4 000 zł80 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Duże, komfortowe mieszkanie położone w budynku dwurodzinnym w cichej części Śródmieścia. Lokal z osobnym wejściem położony na I piętrze budynku. Na pow. 80m2 składa się duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Węgierska

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

2 200 zł42 m² 52,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do wynajęcia eleganckiego, nowego i nigdy niezamieszkałego mieszkania o powierzchni 42,23 m , położonego na parterze nowoczesnego budynku na cenionym Osiedlu Słowiańskim. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Obotrycka

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

1 399 zł26 m² 53,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia w ścisłym centrum umeblowaną kawalerkę w okolicy katedry/sofry na ul.Obotryckiej. Kawalerka składa się z salonu z wyjściem na balkon, oddzielnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Góra Powstańców

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

2 600 zł42 m² 61,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe apartamenty do wynajęcia na nowym osiedlu Parkowe Wzgórze w centrum miasta! ***możliwość wynajęcia miejsc postojowych W garażu podziemnym***300 zł/mc*** Serdecznie zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

2 100 zł48 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje, duży balkon, miejsce postojowe W cenie Oferujemy do wynajęcia jasne, przestronne mieszkanie o powierzchni 48 m2 wraz z miejscem postojowym. Układ mieszkania: - przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Pl. Łużycki

Żary,lubuskie

5 500 zł85 m² 64,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesny apartament wykończony w wysokim standardzie w prestiżowej, rozpoznawalnej kamienicy w samym centrum Żar. ul. pl. Łużycki 1 Kreml | 85,3 m | II piętro | Winda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chodkiewicza

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

1 400 zł31 m² 45,16 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przyjazne dla zwierząt w doskonałej lokalizacji- ul. Karola Chodkiewicza 30, gorzów Wielkopolski (piaski) Nieruchomość: powierzchni 31m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kutrzeby

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

1 800 zł32 m² 55,73 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przedstawiamy Państwu ładne, komfortowe , wyremontowane mieszkanie na wynajem w zadbanym bloku z windą. Lokal znajduje się na 8 piętrze i oferuje jasną, przestronną przestrzeń idealną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

1 800 zł36 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 2 piętrze niskiego bloku przy ul. Ogrodowej w Zielonej Górze. Mieszkanie posiada powierzchnię 36 m2. Układ pomieszczeń: 1).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Korcza

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

1 500 zł40 m² 37,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40,10 m , położone na czwartym piętrze w niskim bloku na osiedlu Górczyn w Gorzowie Wielkopolskim, przy ulicy Korcza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrówki

Zielona Góra,lubuskie

2 200 zł56 m² 39,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia zadbane, jasne, ciepłe 3-pokojowe mieszkanie o pow. 56m z balkonem, położone na 2 piętrze, przy ulicy Dąbrówki. Ta nieruchomość znajduje się w Zielonej Górze, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrówki

Zielona Góra,lubuskie

2 000 zł51 m² 39,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia jasne, ciepłe 3-pokojowe mieszkanie o pow. 51 m z balkonem, położone na 4 piętrze, przy ulicy Dąbrówki. Ta nieruchomość znajduje się w Zielonej Górze, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Góra Powstańców

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

2 400 zł39 m² 61,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe apartamenty do wynajęcia na nowym osiedlu Parkowe Wzgórze w centrum miasta. Możliwość wynajęcia miejsca postojowego W garażu W podziemiu budynku - 350 zł/mc Serdecznie zapraszamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle Łużyckie

Świebodzin,lubuskie

2 200 zł50 m² 43,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

W naszej ofercie posiadamy do wynajmu mieszkanie położone na osiedlu Łużyckim w bloku nr 38. Mieszkanie usytuowane jest na parterze budynku. Mieszkanie o powierzchni 50,20 m kw., składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

1 800 zł32 m² 55,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Elegancka, kameralna kawalerka w sercu Zielonej Góry - idealna na Twój nowy start! Zapraszamy do wynajęcia przytulnej, funkcjonalnej kawalerki o powierzchni 32,20 m , usytuowanej na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bohaterów Getta

Żary,lubuskie

5 500 zł79 m² 69,61 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesny apartament wykończony w wysokim standardzie w prestiżowej, rozpoznawalnej kamienicy w samym centrum Żar. ul. pl. Łużycki Kreml | 79,01 m | parter | Winda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dekerta

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

2 100 zł44 m² 48,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dostępne W marcu br. Atrakcyjne, funkcjonalne mieszkanie 3 pokojowe. Os. Górczyn, ul. Dekerta. Budynek z 2022r. 1 piętro, winda! Pow. 43,5m2 składa się na: salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

2 100 zł52 m² 40,38 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 52 m z ogrodem | Parter | Bezczynszowe | Aleje Konstytucji 3 Maja Na wynajem funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52 m , położone na parterze kameralnego budynku przy ul. Aleje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

2 400 zł37 m² 65,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia od zaraz mieszkanie dwupokojowe W nowym bloku Z windą! przy lesie. Spokojna rodzinna okolica. Standard: wszystkie meble i sprzęty są nowe. Kuchnia wyposażona w lodówkę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Budziszyńska

Zielona Góra,lubuskie

2 700 zł71 m² 38,08 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia od zaraz mieszkanie 3 pokojowe z oddzielną kuchnią. Mieszkanie położone jest w Zielonej Górze na osiedlu Przyjaźni w wieżowcu przy ulicy Budziszyńskiej. Znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Strzelce Krajeńskie

Strzelce Krajeńskie,lubuskie

500 zł77 m² 6,50 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Na wstępie prosimy o dokładne zaznajomienie się z treścią ogłoszenia. Zapraszamy Państwa na prezentacje wyjątkowej nieruchomości zlokalizowanej w Ogardzkim Młynie w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

2 100 zł47 m² 44,40 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3 pokoje Z balkonem Oferujemy do wynajęcia komfortowe, trzypokojowe mieszkanie położone na 10. piętrze w wieżowcu, z pięknym widokiem i dużą ilością światła dziennego. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bohaterów Getta

Żary,lubuskie

6 000 zł95 m² 63,34 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesny apartament wykończony w wysokim standardzie w prestiżowej, rozpoznawalnej kamienicy w samym centrum Żar. ul. pl. Łużycki Kreml | 94,73 m | parter | Winda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

2 300 zł39 m² 59,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne 2 pokoje do najmu Do najmu w pełni umeblowane mieszkanie 2-pokojowe z balkonem i komórką lokatorską o pow. 9,68 mkw. Mieszkanie usytuowane w północnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

800 zł300 m² 2,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:16

 

Umeblowane:-

Noclegi dla pracowników, media W cenie Do wynajęcia obiekt noclegowy, przygotowany z myślą o noclegach pracowniczych. Układ pomieszczeń umożliwia zakwaterowanie większej liczby osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

2 000 zł50 m² 40,32 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia przestronne mieszkanie 2 pokojowe o pow. 49,6 m2na parterze przy ul. Piaskowej Układ pomieszczeń: - jasna kuchnia - salon z wyjściem na balkon - pokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

2 600 zł47 m² 55,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z ogródkiem I miejscem postojowym W cenie Przedstawiamy do wynajęcie nowe, funkcjonalnie zaaranżowane mieszkanie z ogródkiem. Powierzchnia lokalu to 47 m2, na której rozmieszczono: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Węgierska

Zielona Góra,lubuskie

2 000 zł49 m² 41,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na os. Przyjaźni, ul. Węgierska Oferujemy Państwu przytulne mieszkanie o powierzchni 48,60m2 zlokalizowane na III piętrze w niskim bloku. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Londyńska

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

3 000 zł73 m² 41,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Dostepne od 01/03/2026r. Mieszkanie w budynku z 2023r. w lokalizacji ul. Londyńska, os. Europejskie. Blok Z windą, III piętro. Pow. 73 m2, na które składa się: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ekonomiczna

Nowa Sól,lubuskie

2 500 zł64 m² 39,06 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo, zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania 3-pokojowego na wynajem, przestronnego i nowoczesnego mieszkania, usytuowanego na 5 piętrze nowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sosnkowskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

1 850 zł31 m² 58,95 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia | 2-pokojowe mieszkanie z przestronnym tarasem rezerwacja ul. Sosnkowskiego, os. Górczyn Gorzów Wielkopolski Do wynajęcia funkcjonalne i przytulne 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Matejki

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

1 500 zł46 m² 32,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia na osiedlu Staszica, ul. Matejki w niskim bloku. Mieszkanie na parterze z balkonem. 2 pokoje, oddzielna kuchnia. Mieszkanie ciepłe i widne. 3 min do Lidla, biedronki,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij