dowolna

Mieszkania na wynajem lubuskie - Oferty wynajmu mieszkań

293 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

293 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Skwierzyna

Skwierzyna,lubuskie

2 000 zł46 m² 43,48 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie po generalnym remoncie w 2018r. w nowoczesnym standardzie wykończenia. Mieszkanie ma 46m2 i składa się z 2ch osobnych pokoi, kuchni z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze Żary

Żary,lubuskie

1 350 zł20 m² 67,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecamy na wynajem kawalerkę położoną w kamienicy na parterze w Żarach o pow. 20 m2 w cenie 1350 zł + prąd. Mieszkanie jest umeblowane i wyposażone. Osoby zainteresowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle Łużyckie

Świebodzin,lubuskie

2 000 zł45 m² 44,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W naszej ofercie posiadamy na wynajem mieszkanie położone w Świebodzinie na osiedlu Łużyckim w bloku nr 35. Mieszalnie o powierzchni 44,80 m kw. usytuowane jest na parterze bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

2 300 zł38 m² 60,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe apartamenty do wynajęcia na nowym osiedlu Parkowe Wzgórze w centrum miasta. *** mieszkanie zarezerwowane*** Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą wyjątkową ofertą luksusowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szymanowskiego

Żary,lubuskie

2 200 zł60 m² 36,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wynajem 4-pokojowego mieszkania w Żarach ul. Karola Szymanowskiego, blisko centrum komfort i przestronność w spokojnej okolicy! Do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 60.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

2 500 zł39 m² 63,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe apartamenty do wynajęcia na nowym osiedlu Parkowe Wzgórze w centrum miasta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą wyjątkową ofertą luksusowych, komfortowych, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niepodległości

Kostrzyn nad Odrą,lubuskie

2 300 zł65 m² 35,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem 3-pokojowe mieszkanie na ulicy Niepodległości. Mieszkanie posiada piwnicę oraz 2 balkony. Mieszkanie składa sie z 2 pokoi, salonu, kuchni ze spiżarką, toalety, łazienki. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bohaterów Westerplatte

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

1 300 zł33 m² 39,39 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wolna od 1/04/25r. Atrakcyjna kawalerka na Os. Piaski. Budynek z windą. Mieszkanie usytuowane na 9 piętrze Pow. 33 m2, tj. salon z aneksem kuchennym, łazienka z wc, przedpokój. Aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Konstytucji 3 Maja

Nowa Sól,lubuskie

2 100 zł50 m² 42,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania na wynajem na Osiedlu Konstytucji 3 Maja 11b w Nowej Soli. Lokal usytuowany jest na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

2 800 zł97 m² 28,87 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne dwupoziomowe z miejscami postojowymi! Przedstawiamy do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe położone na III piętrze budynku znajdującego się w niedalekiej odległości od Doliny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

2 300 zł38 m² 60,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Żary

Żary,lubuskie

3 000 zł65 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajmu mieszkanie 3 pokojowe w apartamentowcu. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, 2 sypialni, łazienki, przedpokoju, 2 balkonów. Cena najmu 3000zł + opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Wiśniowa

Zielona Góra,lubuskie

1 550 zł25 m² 61,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Słoneczna kawalerka dostępna od zaraz dla pierwszego najemcy po remoncie. Lokal o bardzo wygodnym kwadratowym układzie, położony przy ul. Wiśniowej w dobrze usytuowanej okolicy, nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strumykowa

Zielona Góra,lubuskie

1 800 zł52 m² 34,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia lokal mieszkalny o powierzchni 52,10 m2 składający się z 2 niezależnych pokoi, usytuowany na wysokim parterze budynku zlokalizowanego przy ulicy Strumykowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

1 950 zł35 m² 55,71 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem oferuję wyjątkowe mieszkanie wykończone z dbałością o każdy detal, idealne dla osób ceniących styl, komfort i nowoczesne rozwiązania. Nieruchomość 35 m2 składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śródmiejska

Żary,lubuskie

1 500 zł30 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka do wynajęcia ścisłe centrum żar! Przedstawiam Państwu atrakcyjną ofertę wynajmu komfortowej kawalerki o powierzchni 30 m , zlokalizowanej w samym sercu Żar, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Walczaka

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

2 100 zł44 m² 47,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne mieszkanie w nowym bloku z 2018r. w okolicy Parku Kopernika. Pow. 44 m2, usytuowane na 1 piętrze budynku. Nieruchomość składa się z salonu z w pełni wyposażonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Żary

Żary,lubuskie

2 100 zł46 m² 45,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m , usytuowane na 4. piętrze w bloku, w doskonałej lokalizacji na Osiedlu Muzyków w Żarach. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Żary

Żary,lubuskie

2 300 zł36 m² 63,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament na osiedlu Muzyków - nowy blok z windą Dostępne od 01.04 Przedstawiamy ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 36,34 m2 położonego w nowo wybudowanym bloku na osiedlu Muzyków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kurpińskiego

Żary,lubuskie

1 600 zł38 m² 42,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem mieszkania Żary, ul. Kurpińskiego Do wynajęcia przestronne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38 m , zlokalizowane przy ul. Kurpińskiego. Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Agrestowa

Zielona Góra,lubuskie

1 800 zł41 m² 43,90 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne i ciepłe mieszkanie: salon + kuchnia + sypialnia + łazienka z wanną + balkon, dostępne do wynajęcia od 1go marca. Wygodna lokalizacja na osiedlu Zacisze, ze sklepami, piekarnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rzeźniczaka

Zielona Góra,lubuskie

1 600 zł39 m² 41,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie W bloku przy ul. Rzeźniczaka Mieszkanie o pow. 38,86 mkw znajduje się na II piętrze w niskim bloku. Do mieszkania przynależy piwnica. Układ: salon: z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Myśliwska

Żary,lubuskie

1 400 zł45 m² 31,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny. Do wynajęcia mieszkanie przy ul. Myśliwskiej w Żarach, pow. 45m2, 2 pokoje, łazienka, kuchnia, przedpokój, balkon, położone na 1 piętrze 4-pętrowego bloku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lisia

Zielona Góra,lubuskie

2 999 zł61 m² 49,16 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne, pełne światła mieszkanie z ogromnym tarasem Zielona Góra, ul. Lisia Dostępne od 1 kwietnia! Bezpośrednio wynajmę nowoczesne, świeżo wyremontowane mieszkanie w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marcinkowskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

1 800 zł45 m² 39,57 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przedmiotem oferty jest 3 pokojowe mieszkanie położone na trzecim piętrze wysokiego budynku przy ul. Marcinkowskiego na osiedlu Staszica w Gorzowie Wlkp. Nieruchomość o pow. użytkowej ok 44.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Żary

Żary,lubuskie

2 300 zł47 m² 49,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne i przytulne mieszkanie po generalnym remoncie! Oferujemy komfortowe, nowocześnie wykończone mieszkanie, idealne dla pary lub singla. Wszystkie meble i sprzęty są nowe. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Batalionów Chłopskich

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

1 400 zł27 m² 51,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie, kawalerka na Os. Górczyn. Budynek z 2001r. III-piętrowy. Pow. lokalu 27m2, położone na 1 piętrze budynku, jednostronne, z balkonem. Mieszkanie idealne dla 1-2 osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

2 900 zł57 m² 50,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Piękny dwupoziomowy Apartament, położony w zielonym zakątku Zielonej Góry. Częściowo umeblowany, gotowy do zamieszkania! Preferowany najemca bez małych dzieci (z uwagi na schody bez barierki).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Nowa Sól

Nowa Sól,lubuskie

2 700 zł55 m² 48,75 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 3-pok. z miejscem postojowym na os. Przyszłość! Przedstawiamy nową ofertę wynajmu mieszkania 3-pokojowego położonego na III piętrze apartamentowca z windą. Do dyspozycji najemcy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zdrojowa

Zielona Góra,lubuskie

3 000 zł44 m² 68,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 44 m2 usytuowane na 1 piętrze nowoczesnego apartamentowca z windą oddanego do użytku w 2024 roku zlokalizowanego przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wyszyńskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

1 900 zł50 m² 38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem wynajmu jest komfortowy, nowoczesny apartament znajdujący się na IV piętrze IV kondygnacyjnego budynku w Śródmieściu przy ul. Wyszyńskiego. Rezydencja przy młynie. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obywatelska

Zielona Góra,lubuskie

2 000 zł38 m² 53,05 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo, zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania dwupokojowego przy ul. Obywatelskiej 37a w Zielonej Górze. Mieszkanie położone na 2 piętrze w nowoczesnym bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Żary

Żary,lubuskie

5 500 zł78 m² 70,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem oferujemy wyjątkowy apartament 3 pokojowy o powierzchni 78 m , zlokalizowany na piętrze eleganckiego, zabytkowego budynku w prestiżowej części Żar przy Placu Łużyckim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Olimpijska

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

2 200 zł40 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny wynajem dla pary Mieszkanie o wysokim standardzie o pow. 40m2 usytuowane na 1 piętrze niskiego bloku na Os. Olimpijskim. Budynek z 2019 roku w idealnym stanie. Na pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strumykowa

Zielona Góra,lubuskie

2 100 zł54 m² 38,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

>super oferta dla wymagających klientów - apartamentowiec przy strumykowej< do wynajęcia przyjemnie urządzone, jasne i odnowione mieszkanie dwupokojowe bloku przy ul. Strumykowej. Budynek na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle im. Armii Krajowej

Nowa Sól,lubuskie

2 000 zł48 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajęcia dwu pokojowe mieszkanie z balkonem, zlokalizowane na czwartym piętrze bloku z windą, położonego blisko lasu przy ul. Armii Krajowej w Nowej Soli! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

2 100 zł33 m² 64,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe apartamenty do wynajęcia na nowym osiedlu Parkowe Wzgórze w centrum miasta! ***mieszkanie zarezerwowane *** Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą wyjątkową ofertą luksusowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fabryczna

Zielona Góra,lubuskie

2 050 zł36 m² 57,58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu mieszkania znajdującego się na drugim piętrze w niskim bloku. Mieszkanie jest po remoncie, gotowe do wprowadzenia się. Dużym atutem jest lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Osiedle Śląskie

Zielona Góra,lubuskie

2 100 zł51 m² 41,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia umeblowane mieszkanie dwupokojowe na II piętrze niskiego bloku na osiedlu Śląskim. Przestrzeń I wygoda: pokój dzienny z wyjściem na wygodny balkon (od zachodu), sypialnia/.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Siedzikówny - Inki

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

2 400 zł62 m² 38,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie na drugim piętrze o pow. 62,5 m2 m2. Nieruchomość usytuowana na os. Górczyn przy ul. Danuty Siedzikówny Inki. Umowa najmu Okazjonalnego. Parametry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kurpińskiego

Żary,lubuskie

2 400 zł47 m² 51,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny. Do wynajęcia mieszkanie położone na 2 piętrze bloku 4-piętroqego przy ul. Kurpińskiego w Żarach, 3 pokoje, 47m2, balkon, wszędzie blisko. Mieszkanie po remoncie, umeblowane.