dowolna

Mieszkania na wynajem lubuskie - Oferty wynajmu mieszkań

286 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

286 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana z Kolna

Zielona Góra,lubuskie

2 900 zł69 m² 42,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem piękne, duże 3-pokojowe mieszkanie w Zielonej Górze, na ul. Jana z Kolna. Mieszkanie znajduje się na I piętrze 4-piętrowego apartamentowca z windą, wybudowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 1 Maja

Nowa Sól,lubuskie

1 300 zł35 m² 37,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia polecam kawalerkę w Nowej Soli. Super lokalizacja. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z kominkiem, tv, rozkładana skórzana kanapa oraz kuchni i łazienki. Dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Morelowe

Zielona Góra,lubuskie

1 900 zł46 m² 41,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Urokliwe 2-pokojowe mieszkanie na osiedlu morelowym - rezerwacja Oferta zarezerwowana:) Słoneczne mieszkanie o powierzchni 46 mkw składające się z przestronnego pokoju dziennego połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obrońców Pokoju

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

1 700 zł45 m² 37,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe znajdujące się na paterze W niskim bloku Z 2010 roku Z garderobą I balkonem! os. Górczyn. ***rezerwacja*** Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Żary,lubuskie

2 000 zł57 m² 35,09 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem mieszkanie położone na I piętrze w kamienicy przy ul. M. Konopnickiej. Mieszkanie o powierzchni 57m2 składa się z dwóch pokoi (16,2+15,7), otwartej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sosnkowskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

1 800 zł60 m² 29,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

DO wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe na 1 piętrze W niskim bloku Z dużym balkonem na os. Górczyn przy ulicy sosnkowskiego W gorzowie wlkp. ***rezerwacja*** Mieszkanie 3-pokojowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mazurskie

Zielona Góra,lubuskie

2 500 zł54 m² 46,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe mieszkanie W spokojnej okolicy zdjęcia są Z realizacji poprzedniego mieszkania na wynajem, oferowane mieszkanie będzie W podobnym standardzie. Nowe, przestronne mieszkanie na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pomorska

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

1 799 zł54 m² 33,31 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia umeblowane mieszkanie mieszczące się na parterze w bloku z 2ma mieszkaniami na klatce na os. Dolinki. Nieruchomość ma 54m2 i składa się z 3ch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

2 500 zł58 m² 43,10 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 - pokojowe do wynajęcia w nowym budynku w centrum miasta! Przedstawiamy Państwu 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia, położone w centrum Zielonej Góry. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wiedeńska

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

1 799 zł33 m² 54,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Umowa typu okazjonalnego. Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 2pok. 33m2 mieszczące się na os.Europejskim na drugim piętrze w niskim nowym bloku. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bogdaniec

Bogdaniec,lubuskie

1 000 zł43 m² 23,26 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bezczynszowe mieszkanie dwupokojowe na pierwszym piętrze przedwojennego budynku w Bogdańcu przy głównej ulicy do wynajęcia! Kwota wynajmu 1000 zł plus bieżące opłaty 280-300 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mazurskie

Zielona Góra,lubuskie

2 500 zł54 m² 46,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe mieszkanie W spokojnej okolicy zdjęcia są Z realizacji poprzedniego mieszkania na wynajem, oferowane mieszkanie będzie W podobnym standardzie. Nowe, przestronne mieszkanie na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mieszka I

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

2 200 zł33 m² 67,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe i nigdy nieużywane mieszkanie usytuowane w nowoczesnej kamienicy z windą w gorzowie wielkopolskim \\tylko U nas\\ ***jedyne mieszkanie z balkonem. Mieszkanie składające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kleeberga

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

1 150 zł53 m² 21,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o pow. 53 mkw położone na 1 piętrze w niskim bloku na Górczynie. Odświeżone po poprzednich lokatorach: ściany malowane, panele podłogowe, nowa łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

2 600 zł34 m² 76,47 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

***nowe mieszkanie 2-pok. do wynajęcia*** Nowe, przytulne 2-pokojowe do wynajęcia z miejscem postojowym i komórką lokatorską! Przedstawiamy Państwu ofertę wynajmu urokliwego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Piastowskie

Zielona Góra,lubuskie

2 100 zł49 m² 43,03 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Os. Piastowskie! Mieszkanie 2-pokojowe do wynajęcia! Posiadamy do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe położone w okolicy Amfiteatru i Parku Piastowskiego. Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Suwalska

Zielona Góra,lubuskie

2 500 zł44 m² 57,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo, zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania dwupokojowego przy ul. Suwalskiej w Zielonej Górze. ** Mieszkanie dostępne od 15 Grudnia ** Mieszkanie: na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tuwima

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

1 400 zł47 m² 29,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta zarezerwowana! Oferujemy Państwu do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze niskiego budynku na osiedlu Staszica w Gorzowie Wlkp. Mieszkanie mieszczące się przy ulicy Tuwima,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Londyńska

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

1 950 zł46 m² 42,81 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zadbane mieszkanie 2 pokojowe na os. Europejskim! Przedmiotem oferty najmu jest 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,55 m2 usytuowane na poziomie wysokiego parteru w III kondygnacyjnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

4 500 zł64 m² 70,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 3-pok. do wynajęcia! Media w cenie najmu! Świetna lokalizacja! Mieszkanie położone jest w centrum, nieopodal dworca pks i pkp. Lokal składa się z 3 niezależnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wybickiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

1 600 zł108 m² 14,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Klimatyczne 3 pokojowe mieszkanie przy gorzowskim parku róż! Piękne. Przestronne. Niepowtarzalne to tylko niektóre walory prezentowanej poniżej nieruchomości. Przedmiotem oferty jest trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Górczyn

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

2 300 zł60 m² 38,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo, zapraszam do zapoznania się z ofertą pięknego mieszkania do wynajęcia w Gorzowie Wielkopolskim. Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze niskiego bloku z 2007 roku. Tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Polna

Łęknica,lubuskie

1 900 zł42 m² 45,24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe przy ulicy Polnej w Łęknicy. Świeżo po kapitalnym remoncie. Dwa oddzielne pokoje (duży salon i sypialnia). Jedno miejsce parkingowe przed blokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka na parterze, ul. Plac Jana Pawła II

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

1 600 zł27 m² 59,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Na wynajem atrakcyjna kawalerka 26,80m2 z balkonem, w Gorzowie Wielkopolskim - Plac Jana Pawła II. Mieszkanko czyste, zadbane i wyposażone, idealnie dla 1 osoby. Osiedle ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Borowskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

2 200 zł89 m² 24,61 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecamy Państwu najem przestronnego, trzypokojowego mieszkania usytuowanego na pierwszym piętrze kamienicy położonej w centrum Gorzowa Wlkp. przy ulicy Edwarda Borowskiego. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Śląskie

Zielona Góra,lubuskie

2 950 zł56 m² 52,34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowe, niezamieszkiwane przez nikogo, trzypokojowe mieszkanie Z komórką lokatorską wysoki standard na oś. Śląskim Teren osiedla zamykany szlabanem. Prywatny parking. Możliwość wynajęcia miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

2 400 zł59 m² 40,68 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Klimatyczne mieszkanie 2-pokojowe z ogródkiem! Oferujemy do wynajmu mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni ok. 59 m2, położone na parterze pofabrycznego budynku - loftu, w niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Nowa Sól,lubuskie

1 700 zł56 m² 30,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta mieszkania na wynajem dostępna tylko w Effect Home Przedstawiam Państwu na wynajem trzypokojowe mieszkanie z balkonem zlokalizowane na parterze budynku mieszkalnego przy ul. Aleksandra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Żary

Żary,lubuskie

1 500 zł34 m² 44,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Posiadamy do wynajmu 1 pokojowe mieszkanie położone w spokojnej , malowniczej okolicy. W skład wchodzą : pokój , kuchnia, łazienka ,p. pokój, garderoba .Koszty Wynajmu : 1500 + opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Górczyn

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

2 100 zł48 m² 43,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecamy Państwu wyremontowane, jasne mieszkanie na wynajem, na Górczynie w bardzo ładnej i cichej lokalizacji. Lokal składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki z w.c co daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Piaski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

1 100 zł35 m² 31,43 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę kawalerkę Z osobną kuchnią balkon winda piwnica gorzów wielkopolski osiedle piaski Wynajmę dużą przestronną kawalerkę z osobną kuchnią, przedpokojem i wc z łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

3 000 zł55 m² 54,13 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie na parterze w niskim bloku, blok wyposażony w windę z poziomu zero. Do mieszkania przynależy duża piwnica 6,14m2 i balkon. W holu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Górczyn

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

2 600 zł64 m² 40,42 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem najmu jest bardzo ładne, jasne, zadbane mieszkanie na I p. w niskim bloku na Osiedlu Górczyn w Gorzowie Wlkp. Na powierzchni 64,33m2 znajdują się: duży salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Nowa Sól,lubuskie

1 400 zł37 m² 37,84 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu ofertę mieszkania dwupokojowego na wynajem zlokalizowanego na parterze bloku mieszkalnego w centrum miasta przy ul. Kościuszki. Dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Staszica

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

2 000 zł54 m² 37,04 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę przestronne kompletnie umeblowane mieszkanie 3 pokoje gorzów wlkp. Osiedle staszica Wynajmę atrakcyjne duże przestronne 3 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią, osobnym wc, wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

2 000 zł32 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

W pełni urządzona kawalerka do wynajęcia! Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 32 m2, położona na I piętrze budynku. Przy budynku miejsca parkingowe dla mieszkańców. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zielona Góra,lubuskie

2 300 zł44 m² 52,87 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia - nowy, 2-pokojowy, umeblowany apartament na osiedlu mazurskim W zielonej górze Kameralny apartament o powierzchni 43,50 mkw (pokój dzienny z wyjściem na przestronny balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Plac Jana Pawła II

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

2 400 zł54 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

**uwaga** rezerwacja ** Zapraszamy do innych naszych ofert! nowe Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia na Osiedlu Górczyn. Przedmiotem oferty jest dwupokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kołłątaja

Żary,lubuskie

800 zł30 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwa pokoje dla 3 obywatelek Ukrainy o pow. 14 m2 i 16m2 na 1 piętrze wolno stojącego domu w dzielnicy Lotnisko z dostępem do łazienki na piętrze, kuchni, dodatkowej lodówki, balkonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Hejmanowskiej

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

800 zł36 m² 22,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Duża kawalerka do wynajęcia na ul.Hejmanowskiej 5 na pierwszym piętrze. Mieszkanie składa się z dużego pokoju,kuchni,łazienki,przedpokój z szafą wnękową i dużą loggią. Mieszkanie.