dowolna

Nieruchomości lubuskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

5 445 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 445 ogłoszeń

3 200 000 zł18 515 m² 172,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż nieruchomości gruntową o pow.całkowitej 1,8515 ha, zabudowanej budynkiem stoczni, budynkiem magazynowym, warsztatowym i budynkiem administracyjno-biurowym. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 400 m² 107,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Ofertą sprzedaży jest działka budowlana położona w miejscowości Jenin Działka o powierzchni 1 400 mkw., położona w bardzo atrakcyjnym miejscu, blisko centrum miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł220,73 m² 5 391,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:384 m²

Atrakcyjny i przytulny dom w zabudowie szeregowej z podpiwniczeniem położony na spokojnym, kameralnym osiedlu w Zielonej Górze - Dolina Zielona. Na niezwykle zadbanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Przedmiotem oferty jest trzypokojowe mieszkanie o pow. 59,35 m2 zlokalizowane na VII w X piętrowym bloku mieszkalnym, położone w Gorzowie Wielkopolskim Osiedle Staszica. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł74,61 m² 9 382,12 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferujemy Państwu do sprzedania mieszkanie 2 pok z garderobą o pow.74,61 m2 mieszczące się na os. Słonecznym w Gorzowie Wlkp. Nieruchomość zlokalizowana jest na parterze w 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł215 m² 5 581,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 900 m²

Zapraszamy Państwa na prezentacje interesującej nieruchomości znajdującej się nie daleko Sokoli Dąbrowej w gminie Bledzew w powiecie Międzyrzeckim. Ofertą sprzedaży jest wolnostojący dom.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł363,54 m² 6 876,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:498 m²

Przestronny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 300,62 m2 z możliwością podziału na 4 niezależne mieszkania z zagospodarowaną działką o powierzchni 498 m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie 37 m2 - ul. Ptasia, zielona Góra Zapraszamy do zakupu jasnego i ustawnego mieszkania dwupokojowego o powierzchni 37 m2, położonego na IV piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł60,35 m² 8 268,43 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe w stanie deweloperskim 60,35 m Termin odbioru: kwiecień 2026 Nowoczesne mieszkanie na pierwszym piętrze w eleganckim budynku przy ulicy Kaszubskiej.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł3 900 m² 46,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzdaż działka Z wydanymi wrunkami zabudowy pod halę produkcyjną! zarezerowane umową przedwstępną na sprzedaż działka O powierzchni 3900 M2 znjajdująca się w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł101,40 m² 4 684,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:850 m²

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowy dom położony w malowniczej i spokojnej miejscowości Tuczno w powiecie strzelecko-drezdeneckim. To idealna propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Ager nieruchomości oferuje na sprzedaż Umeblowane Rozkładowe mieszkanie 3 pokojowe o pow.47,10m2 położone na 3 piętrze w niskim bloku po termomodernizacji na Os. Słonecznym przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 2 poziomowego mieszkania usytuowanego na III piętrze w niskim bloku zlokalizowanym na os. Górczyn w Gorzowie Wlkp. Mieszkanie o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

588 000 zł95 m² 6 189,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:357 m²

Domu nad jezioremz Z prywatną plażą Przedmiotem sprzedaży jest 1/2 domu w zabudowie bliźniaczej stanowiąca lokal nr 1 zlokalizowany w budynku posadowionym na działce graniczącej.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł5 075 m² 128,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka w sercu lasów Lubniewic Są miejsca, które od razu zapadają w serce ciche, zanurzone w naturze, pachnące żywicą i poranną rosą. Takie właśnie jest to wyjątkowe miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż bardzo atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 5739 m2 usytuowana w centrum Gubina, przy skrzyżowaniu ulic Zygmunta Starego i Westerplatte, w bardzo bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł5 650 m² 88,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

W ofercie sprzedaży bardzo duża działka w miejscowości Ciecierzyce, gmina Deszczno, położona w odległości 8 km od centrum Gorzowa Wlkp.! Przedmiotem oferty jest grunt o powierzchni 5650.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł2 253 m² 616,96 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:2 689 m²

Żary, budynki biurowo - techniczne, 2253 m2, sprzedam, 1 390 000 pln, netto. Nieruchomość w centrum blisko dworca. Do sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego działek o numerach.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka w strefie przemysłowej nr 32/1 Obręb Chróścik w Gorzowie Wielkopolskim o powierzchni 0,3445 Ha ***możliwość wynajmu / dzierżawy W cenie 7000 zł!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

177 550 zł26,50 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferta w biurze prospace Oferujemy na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na nowoczesnym, rozwiniętym osiedlu w Bytomiu Odrzańskim przy ulicy Witosa. Niedaleko lasy, sklepy, przystanek autobusowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

448 972 zł47,31 m² 9 490 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację   jesteśmy bezpośrednim biurem sprzedaży - brak kosztów pośrednictwa! ustawne mieszkanie 2-pokojowe W nowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

56 850 zł1 137 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy państwu na sprzedaż działkę budowlaną usytuowaną W krośnie odrzańskim (obręb nowy zagór). Do sprzedaży jest 6 działek o następujących powierzchniach: 1137 m.kw. 1431 m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł1 545 m² 44,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest działka budowlane o powierzchni 1545 m2 zlokalizowana w miejscowości Karkoszów, gmina Krzeszyce, powiat Sulęciński, oddalonej około 30 km od Gorzowa Wielkopolskiego, 27.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł63 m² 5 634,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Przestronne i wygodne mieszkanie 3 pokojowe, idealna propozycja dla rodziny, posiadaczy psów oraz miłośników aktywnego wypoczynku, osiedle w okolicy zalewu i rzeczki Łączna,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł72,99 m² 7 521,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:90 m²

Nowoczesny dom z ogródkiem - Płoty 72,99 m | 3 pokoje | prywatny ogródek | 1 miejsce postojowe | las tuż za tarasem Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnych domów dwulokalowych.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł9 566 m² 176,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż: działka inwestycyjna 9 566 m2 - Międzyrzecz, ul. Poznańska Oferujemy do sprzedaży działkę inwestycyjną o powierzchni 9 566 m2, położoną w Międzyrzeczu, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł56 m² 11 589,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Luksusowy apartament W łagowie lubuskim! 900 metrów od jeziora trześniowskiego! 900 metrów od plaży! 800 metrów od lasu! 500 metrów od dyskontów spożywczych Oferujemy Państwu na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta tylko w biurze prospace Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1242 m2 w miejscowości Przytok. Nieruchomość położona jest na nowo powstającym osiedlu domków jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

3 250 000 zł232 m² 14 008,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Luksusowy dom wolnostojący o powierzchni 232 m, położony na dużej, zagospodarowanej działce 25 arów, z prywatną strefą spa (jacuzzi + sauna). Nieruchomość klasy premium, sprzedawana.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł105 m² 1 895,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Bobrzany, dom 4 pokoje, 105 m2, sprzedam, cena 199 000 zł. Nowa cena! Oferta wyłącznie w wgn nieruchomości. Sprzedam dom do remontu w Bobrzanach. Nieruchomość jest wolnostojąca, na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 560 m² 115,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

NA sprzedaż działka budowlana położona na nowym osiedlu w malowniczej miejscowości oddalonej zaledwie 6 km od granic Zielonej Góry. Działka środkowa, położona w kompleksie działek.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł368,41 m² 1 492,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 425 m²

NA sprzedaż budynek mieszkalny, wolnostojący Z możliwością prowadzenia usług, w którym mieszkał I urodził się laureat nagrody nobla gunter blobel, niegosławice, województwo.

Szczegóły ogłoszenia

127 000 zł1 000 m² 127 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kontakt   Działka budowlana z aktualnymi warunkami zabudowy pod dom jednorodzinny. Trzciel, woj.Lubuskie, na pograniczu woj.Wielkopolskiego. Powierzchnia 1000 mkw Wymiary: 48x21 m Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł152,70 m² 2 881,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:982 m²

Lokalizacja Nieruchomość położona w Gorzowie Wielkopolskim, dzielnica Zakanale. To spokojna i kameralna część miasta, zapewniająca ciszę oraz otoczenie zieleni, z jednoczesnym szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł3 900 m² 107,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Okazja dla inwestora! Przedmiotem oferty jest atrakcyjna działka inwestycyjna o pow. 3900 m2, położona w Skwierzynie ul. F.D Roosevelta. Grunt W bliskim sąsiedztwie drogi krajowej S3!.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 014 m² 147,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Dwie sąsiadujące ze sobą działki nr 39/4 i 39/5 o łącznej powierzchni 1014 m2 usytuowane w miejscowości Rozłogi w gminie Świebodzin w niedalekiej odległości od lasu 500m.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Lubniewice między trzema jeziorami i w południowym świetle dnia Działki budowlane uzbrojone: energia, woda, kanalizacja | 800 1200 m | wjazd od ul. Sulęcińskiej, dostęp od ul. Owocowej.

Szczegóły ogłoszenia

299 900 zł2 999 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka Z warunkami zabudowy W świdnicy, na trasie zielona góra - żary. Działka o powierzchni 2.999 mkw z wydanymi warunkami zabudowy na budowę budynku mieszkalnego, jednorodzinnego,.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł200 m² 3 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Future Nieruchomości Gorzów przedstawia ofertę sprzedaży: domu jednorodzinnego o pow. 200 m (pow. użytkowa 126 m ) na działce 11 ar Stare Polichno #twojaprzyszloscmaswojadres Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł1 615 m² 148,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości Oferujemy na sprzedaż działkę (nr 155/19) o powierzchni 1.615 m , położoną w miejscowości Bojadła (woj. lubuskie, pow.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł87,40 m² 5 148,74 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Szprotawa, mieszkanie 3 pokoje, 87 m2, cena 450 000 zł, sprzedam. Na sprzedaż oferujemy przestronne, klimatyczne mieszkanie położone na 1 piętrze, w kameralnej, 4-rodzinnej kamienicy przy ul.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij