dowolna

Nieruchomości lubuskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

5 445 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 445 ogłoszeń

81 180 zł902 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

W ofercie również działki sąsiednie o powierzchniach od 730 m2 do 1334 m2! Działka na sprzedaż 902 m2. Lokalizacja: ul. Pogodna, osiedle Poznańskie, gmina Deszczno. Opis Nieruchomości: oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł3 100 m² 38,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 0,31 ha (3100 m ) położona w miejscowości Bobrzany, woj. lubuskie. Nieruchomość posiada wydane warunki zabudowy na budowę domu mieszkalnego,.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł36,25 m² 2 731,03 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Gozdnica, mieszkanie, 1 pokój, kuchnia, 36,26 m2, sprzedam, cena 99 000 zł. Do sprzedania mieszkanie usytuowane na parterze jednopiętrowej kamienicy. W jego skład wchodzi kuchnia, duży pokój oraz.

Szczegóły ogłoszenia

2 390 000 zł18 321 m² 130,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Kłodawa | 1,83 ha | Teren inwestycyjny z bezterminowymi warunkami zabudowy Lokalizacja, którą rynek zna i ceni Przedmiotem sprzedaży jest grunt inwestycyjny położony w Kłodawa.

Szczegóły ogłoszenia

75 790 zł1 166 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Szanowni Państwo, pragnę przedstawić ofertę sprzedaży działki położonej w malowniczej miejscowości Bronków, gminabobrowice. Powierzchnia działki: 1166 m Kształt: zbliżony do trapezu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie znajdujące się na II piętrze niskiego bloku przy ul. Zamenhoffa, os. Dolinki w Gorzowie Wlkp. Mieszkanie o pow. 47 m2 składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł310 m² 4 838,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:644 m²

Na sprzedaż dom dwulokalowy, o łącznej powierzchni 310m2 położony w miejscowości Studzieniec, gmina Kożuchów, powiat Nowa Sól na działce o powierzchni 644m2. Budynek posiada piwnicę.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł76 m² 3 276,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:663 m²

Marzysz o domu w spokojnej i zielonej okolicy, wśród lasów i jezior, a jednocześnie z szybkim dojazdem do Gorzowa Wielkopolskiego ? Ta nieruchomość spełni Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 299 m² 138,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Taka oferta W platinum house! oferuję do sprzedaży działkę o powierzchni 1299 m , położoną jedynie 2 km od Zielonej Góry, dogodny dojazd i malownicza okolica to tylko niektóre.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 100 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

DO sprzedaży działka budowlana łagodzin Działka o powierzchni 1100 m2 zlokalizowana w Łagodzinie 7 km od centrum Gorzowa Wielkopolskiego. Działka w kształcie prostokąta, położona na.

Szczegóły ogłoszenia

324 000 zł1 048 m² 310 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Biuro nieruchomości Dom posiada w ofercie sprzedaży działkę budowlaną w Nowym Kisielinie. Dostęp do pełnej sieci infrastruktury sieci technicznych, cicha i spokojna okolica ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

680 000 zł80 m² 8 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowo handlowy 80 m. kw. stan deweloperski położony na parterze budynku mieszkalnego na terenie Osiedla Sady przy głównej drodze wylotowej - kierunek Szczecin Parking przy lokalu. Cena netto.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

540 550 zł56,90 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz nowego mieszkania, ale nie chcesz przechodzić przez stres remontu, szukania ekip i pilnowania prac? Ta oferta została stworzona właśnie z myślą o Tobie. *Oferta dostępna tylko.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł2 400 m² 41,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Pięknie położona działka w gminie Lubiszyn , w miejscowości Chłopiny w województwie lubuskim. Las, zieleń i cisza. Działka oznaczona jako grunty orne R, przeznaczona pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł13 292 m² 69,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Pięknie położona ziemia pod inwestycję w Kłodawie. Aktualnie to ziemia rolna o klasie gruntu R iva, ivb i V. Istnieje możliwość zagospodarowania na grunty o charakterze.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł59 m² 6 186,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 59,10 m , za kwotę 365 000pln Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze 4-piętrowego budynku na osiedlu Staszica. Oferuje miejskie ogrzewanie,.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł2 200 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy   działka Z domem do remontu W malowniczej okolicy Przedstawiamy Państwu możliwość zakupu dużej.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł95 m² 4 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1939

Niegosławice, mieszkanie powierzchnia 95m2, cena 399 000 zł,sprzedam. Jasne, przestronne mieszkanie 95m2 w budynku wielorodzinnym w cichej i spokojnej okolicy gminnej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Przedstawiamy Państwu mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni całkowitej 100 m2 usytuowane na 3 piętrze w niskim bloku z 1994 roku zlokalizowane w Centrum Gorzowa Wlkp. Cena mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł185 m² 7 837,84 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal gotowy do pracy z człowiekiem idealny pod działalność medyczną, terapeutyczną i usługową Są miejsca, które zostały stworzone po to, by służyć ludziom. Ten lokal należy właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł3 033 m² 130,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Oferuję na sprzedaż działkę (składającą się z dwóch przyległych działek) o łącznej powierzchni 3033 m , położona w malowniczej lokalizacji Słone (sypialnia miasta), szybki.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł53 300 m² 41,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej działki w Santocku, gmina Kłodawa! Działka położona jest w malowniczej okolicy, blisko natury. Odległość od centrum Gorzowa Wlkp. to.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł47,60 m² 9 453 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż przytulne 2-pokojowe mieszkanie w niskim bloku przy ul. Energetyków w Zielonej Górze. Idealne miejsce dla singla, pary lub rodziny z dzieckiem. Doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł43,90 m² 5 694,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szprotawa, mieszkanie 2 pokoje, 44 m2, cena 250 000 zł, sprzedam. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 44 m2, położonego w bardzo dobrej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

264 264 zł33,88 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ogłoszenie Bezpośrednie - Bez prowizji dla biura Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą mieszkań w Słubicach. Osiedle Sady usytuowane jest w północnej części Słubic przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł45,49 m² 8 771,16 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedstawiamy Państwu mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 45,49 m2 usytuowane na 8 piętrze w wysokim bloku z windą na os. Dolinki. Cena mieszkania: 399.000 zł CO ZNAJDZIESZ W ŚRODKU?.

Szczegóły ogłoszenia

12 222 764 zł161 119 m² 75,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana podzielona na 111 miniejszych działek o powierzchni od 700 m2 do 18000m2. Mpzp- zabudowa jednorodzinna z usługami turystycznymi. Okolice Jarnatowa to idealna symbioza natury.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka o powierzchni 498 m2 w atrakcyjnym miejscu na Piaskach Media dostępne na działce. Narożnikowe usytuowanie stwarza dogodny dojazd, i możliwość zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł167 m² 5 982,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:397 m²

Dom nad jeziorem Twoja prywatna przestrzeń wśród zieleni Nieruchomość położona jest w malowniczej miejscowości Uście, zaledwie kilka minut spacerem od linii brzegowej jeziora Wilcze. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż niezwykłą działkę zlokalizowaną w spokojnej i malowniczej okolicy w miejscowości Górki Noteckie w województwie lubuskim. Nieruchomość wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

W ofercie prezentuję bardzo atrakcyjną działkę budowlaną z pozwoleniem na budowę, o powierzchni 1000 m2 w Gorzowie Wielkopolskim, w świetnym położeniu przy ulicy Leszczynowej,.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł59,54 m² 9 237,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 59,54 m , położone na 3 piętrze niskiego bloku bez windy, przy ul. Sokolej w Zielonej Górze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż ciecierzyce, ul. Spacerowa, warunki zabudowy! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1300 m , położona w spokojnej i dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

281 640 zł2 347 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną zlokalizowaną w Gminie Zabór. Działka znajdują się zaledwie 15 km od centrum Zielonej Góry, wiodącego miasta uniwersyteckiego z bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł81,59 m² 8 812,35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Przestronne mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra Na sprzedaż własnościowe mieszkanie z rynku wtórnego o powierzchni 81,59 m , zlokalizowane w zadbanym bloku z 2008 roku. Parter / 4.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł40,30 m² 6 203,47 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Lubiszyn, powiat gorzowski Ofertą jest mieszkanie o łącznej powierzchni: 40,3 m2 wraz z przynależną piwnicądodatkowe 30m2 powierzchni strychowej do adaptacji. Najważniejsze informacje: >.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Lotus Nieruchomości z przyjemnością prezentuje na sprzedaż niezabudowaną działkę budowlaną, położoną przy ul. Truskawkowej w miejscowości Świdnica, gmina Świdnica.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 52,50 m2 usytuowane na 3 piętrze w wysokim bloku z windą na os. Dolinki. Cena mieszkania: 440.000 zł CO ZNAJDZIESZ.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł200 m² 2 100 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:461 m²

Gotowa inwestycja z dochodem | Obiekt produkcyjny z częścią mieszkalną | Stare Polichno Zapraszamy do zakupu funkcjonującego obiektu produkcyjno-mieszkalnego w Starym Polichnie (woj.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz nieruchomości w samym centrum miasta? To mieszkanie o powierzchni 49,46 m2 usytuowane na 4 piętrze w niskim bloku w centrum miasta. Komfortowe, przestronne - idealne dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł79,80 m² 10 012,53 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal biurowy stylowo odrestaurowany (obecnie użytkowany jako kancelaria adwokacka/radców prawnych), usytuowany w ścisłym centrum Zielonej Góry (deptak) w bardzo bliski sąsiedztwie Sądu.