dowolna

Nieruchomości lubuskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

5 440 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 440 ogłoszeń

529 000 zł33 100 m² 15,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka inwestycyjna Wschowa, 33 100 m Na sprzedaż atrakcyjny grunt inwestycyjny o powierzchni 3,31 ha, położony w granicach administracyjnych miasta Wschowa, woj. lubuskie. Numer.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Kostrzyn nad Odrą os. Szumiłowo | Działki budowlane od 1000 do 1300 m Miejsce, w którym można stworzyć spokojny dom blisko natury Przedmiotem sprzedaży są działki budowlane położone.

Szczegóły ogłoszenia

12 900 000 zł1 896 m² 6 803,80 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:10 054 m²

Atrakcyjna inwestycja komercyjna - 2 gotowe salony samochodowe Z serwisem I Z potencjałem Na sprzedaż nowoczesny kompleks usługowo-handlowy o łącznej powierzchni zabudowy 1696 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

368 325 zł49,11 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie | dostępne od ręki z piwnicą, z garażem lub Z miejscem postojowym oferta bez podatku pcc2% i Wynagrodzenia dla Biura! W niniejszej ofercie prezentujemy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł45,31 m² 11 013,02 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem - Osiedle Bermudy, wawrów Na sprzedaż piękne, 2-pokojowe mieszkanie z prywatnym ogródkiem o powierzchni 29,22 m2, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł46,80 m² 5 021,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Oferta dostępna tylko u nas! Polecam ofertę 3-pokojowego mieszkania w samym sercu Wschowy, 500 m od Rynku, przy ul. Rzemieślniczej 5b/8. Mieszkanie o funkcjonalnym układzie - trzy.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł202 m² 3 955,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący do remontu położony w spokojnej i zielonej miejscowości Przemysław, gmina Krzeszyce. Nieruchomość usytuowana jest na dużej działce o powierzchni około 20.

Szczegóły ogłoszenia

433 000 zł50,20 m² 8 625,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż pięknie wykończone 3-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 50,2 m , położone na 3 piętrze niskiego bloku w centrum Zielonej Góry. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł30 m² 10 166,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż jasna, przestronna kawalerka - Osiedle Zacisze Na sprzedaż funkcjonalna i bardzo dobrze doświetlona kawalerka o powierzchni 30 m , położona na 3. (ostatnim) piętrze niskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł34,60 m² 5 780,35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 34,6 m , zlokalizowana na 3. piętrze kamienicy w ścisłym centrum Żar, przy ul. Osadników Wojskowych. Lokal składa się z: - pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł49,50 m² 9 070,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

2-pokojowe mieszkanie 49,5 m | Osobna kuchnia | Os. Na Olimpie | Zielona Góra Funkcjonalne mieszkanie w spokojnej części miasta Na sprzedaż ustawne i funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł46,90 m² 5 756,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Znakomita inwestycja lub start "na swoim" rozkładowe 2 pokoje w sercu miasta! Szukasz przestrzeni, której od podstaw nadasz indywidualny charakter? Oferujemy na sprzedaż funkcjonalny lokal.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł1 396 m² 214,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

? wyjątkowa działka w prestiżowej części Zielonej Góry - Zatonie ? Są miejsca, które mają niepowtarzalny klimat. Zatonie jest jednym z nich. Na sprzedaż działka budowlana nr 273 przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł77,52 m² 5 792,05 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mam przyjemność zaprezentować Państwu duże mieszkanie w doskonałej lokalizacji! Lokalizacja: - drezdenko, - woj. lubuskie, - ul. Sienkiewicza, - niski blok, - piętro trzecie z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł64,01 m² 10 607,72 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe 3 pokoje | 64,01 m | 1 piętro | balkon | gotowe do zamieszkania | Zielona Góra, ul. Anny Jagiellonki Parametry nieruchomości: powierzchnia: 64,01 m Liczba pokoi: 3 Piętro: 1 Rynek:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka z balkonem | ul. Krasickiego | parter | dobra inwestycja pod wynajem Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 27 m , położone na parterze niskiego, 4-piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

581 108 zł61,82 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

B i u r o 4 kąty N I E R U C H O M O Ś C I ma przyjemność zaprezentować apartament w stanie deweloperskim zlokalizowany na osiedlu Śląskim, który łączy.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł120 m² 5 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:36 100 m²

Dwa domy nie odebrane do użytkowania na dużej działce o łącznej pow. 3,61 ha położone w okolicy Krosna Odrzańskiego. Działka położona w spokojnej lokalizacji, w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

683 910 zł80,46 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

50 000 zł15,50 m² 3 225,81 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Z przyjemnością prezentuję ofertę sprzedaży miejsca postojowego, które rozwiązuje jeden z najczęstszych problemów mieszkańców brak dostępnych miejsc parkingowych. Na sprzedaż miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

929 000 zł160 m² 5 806,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:556 m²

Nieruchomości Mieczyński przedstawia bardzo gustownie urządzony dom o powierzchni całkowitej 160 m , położony na terenie Gorzowa Wielkopolskiego w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

2 290 000 zł567 m² 4 038,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości Naftowa 4 to adres, który kojarzy większość Zielonogórzan. Od zawsze z powodzeniem działały tu różne biznesy. Ten adres nie musi nikogo.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł92,31 m² 5 730,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1890

Duże mieszkanie 4-pokojowe | śródmieście | 92,31 m lokalizacja: nieruchomość położona jest w Śródmieściu Gorzowa Wielkopolskiego przy ulicy Mieszka I. W najbliższym otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł64,70 m² 7 712,52 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Przy lesie - cisza, zieleń i świetna lokalizacja! | Na sprzedaż oferujemy jasne, przestronne i ustawne mieszkanie o powierzchni 65 m , położone na 1. piętrze w bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł200 m² 4 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:864 m²

Nieruchomość z dwoma domami nieopodal lasu Różanki, gm. Kłodawa (powiat gorzowski, woj. lubuskie) Jeśli marzysz o miejscu, które łączy komfort nowoczesnych rozwiązań z klimatem domu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

W ofercie sprzedaży 3 pokojowe, przestronne mieszkanie, usytuowane na os. Staszica. Lokalizacja: jeśli szukasz miejsca do życia w Gorzowie Wlkp., które łączy w sobie zalety miasta.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż funkcjonalne i dobrze utrzymane mieszkanie o powierzchni 36,74 m , położone na Osiedlu Zawarcie, w budynku z 2008 roku. Lokal usytuowany jest na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł170,59 m² 1 752,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 128 m²

Przedstawiam wyjątkową ofertę sprzedaży domu w malowniczej miejscowości Niwiska, zlokalizowanej w województwie lubuskim, przy ulicy Haliniec 5. Dom o powierzchni 79,93 m plus.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł66,34 m² 5 200,48 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal handlowo-usługowy z witryną | 66,34 m | Parter | Witnica Przedstawiamy ofertę sprzedaży funkcjonalnego lokalu handlowo-usługowego, zlokalizowanego na parterze przy ul. Sikorskiego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

! oferta wyłącznie W naszym biurze! Mieczyński Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży mieszkania 3 pokojowego o powierzchni 60,66 m2, usytuowane na drugim piętrze w niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł42,50 m² 11 741,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 42,5 m , położone na 4 piętrze w budynku z windą przy ul. Kadetów w Gorzowie Wielkopolskim.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł57 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Przyjdź, zobacz a jak Ci się spodoba, negocjuj cenę. Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie 4 pokojowe (8, 8, 8, 16m ) o powierzchni 57 m , zlokalizowane na 3. piętrze w bloku 4.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł97,42 m² 2 658,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Nie interesuje mnie współpraca Z agencjami nieruchomości. Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 97,42 m w Śródmieściu Gorzowa Wielkopolskiego przy ul. Łokietka 19.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie znajduje się w wieżowcu na trzecim piętrze.(winda) Mieszkanie spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu.Do mieszkania przynależna piwnica.W pobliżu znajduję się nowo powstała.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie mam do zaoferowania na sprzedaż mieszkanie spółdzielcze własnościowe w bardzo dobrej lokalizacji ,w okolicy 2 centra handlowe,szpital,supermarkety,przedszkole,las i wiele.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł4 243 m² 28,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Urokliwa działka blisko lasu - idealna pod Twój dom! Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 4243 m , położona w spokojnej i zielonej okolicy w miejscowości Siedlisko,.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł121 m² 3 223,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom parterowy 121 m2. 86 m2 parter + poddasze 35 m2 Dom usytuowany na działce 9ar. Dom ustawiony salonem do południa Do działki doprowadzone woda/ ścieki Do działki doprowadzone przyłącze energetyczne.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł43,79 m² 13 678,92 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie w budynku z 2020r. zlokalizowany w bardzo dobrej lokalizacji, ul. Moniuszki. W sąsiedztwie domy jednorodzinne, cicha , spokojna okolica, a jednocześnie bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż nieruchomość znajdująca się na I piętrze budynku mieszkalno-biurowego w centrum Strzelec Kraj. ul. B. Chrobrego. Lokal o pow. 47,56m2, składa się z: salonu z aneksem,.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł53,80 m² 4 368,03 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Na sprzedaż mieszkanie 58,30 m 2. piętro, centrum Lubska Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 58,30 m , położone na 2. piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł1 265 m² 307,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Karnin Wyjątkowe działki 1265 m z własną linią brzegową! treść: na sprzedaż unikalny kompleks dwóch działek budowlanych w prestiżowym Karninie, położony bezpośrednio przy Zalewie. To.