dowolna

Nieruchomości lubuskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

5 442 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 442 ogłoszenia

90 090 zł1 001 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

4 kąty Nieruchomości prezentujemy ofertę 6 działek zlokalizowanych w Krośnie Odrzańskim powierzchnie: 1001m2, 1003m2, 1200m2, 1225m2, 1500m2, 1549m2 Nieruchomości niezabudowane położone na.

Szczegóły ogłoszenia

4 511 000 zł9 022 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę przemysłową zlokalizowaną w strefie przemysłowej Zielonej Góry, przy ulicy Zimnej. Ta wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 9022 mto idealne.

Szczegóły ogłoszenia

1 530 000 zł800 m² 1 912,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:12 000 m²

Biuro City Invest Nieruchomości ma do zaoferowania atrakcyjną nieruchomość położoną w okolicach miejscowości Cybinka około 8km od Granicy -słubice. Nieruchomość składa się z gruntów.

Szczegóły ogłoszenia

2 644 500 zł1 698,50 m² 1 556,96 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 565 m²

Sulechów budynek z potencjałem | Aleja Niepodległości 32 Wyjątkowy budynek z historią i solidną konstrukcją. Położony w samym sercu Sulechowa, naprzeciwko Szpitala przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

79 500 zł1 032 m² 77,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż: działka budowlana 1 032 m2 - Szczaniec, ul. Botaniczna W ofercie posiadamy działkę budowlaną o powierzchni 1 032 m2, zlokalizowaną w miejscowości Szczaniec, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł20 113 m² 7,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szanowni Państwo! Biuro Zachód Nieruchomości prezentuje ofertę idealna na dzisiejsze czasy dla miłośników natury, wędkarstwa oraz wszystkich tych, którzy pragną ciszy i spokoju. Dziś.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł17 689 m² 169,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Teren inwestycyjny na sprzedaż w Kamieniu Małym. Działka położona przy drodze wojewódzkiej pomiędzy Gorzowem Wielkopolskim a Kostrzynem nad Odrą. Możliwe przeznaczenie pod magazyny, stację.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł3 000 m² 193,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaż działkę rolną o nr. ewidencyjnym 82/13 o pow. 3 000 m2 oddaloną 4 m od lustra jeziora sławskiego. Działka zlokalizowana na polanie wewnątrz lasu oddalona zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł133,40 m² 7 421,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:429 m²

Oferuję do sprzedaży nowy, wykończony, dostępny od zaraz dom typu bliźniak usytuowany w południowej części Zielonej Góry (nowe Miasto). Na 105,1 m2 powierzchni użytkowej rozmieszczono: parter.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł272 m² 6 801,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 552 m²

Przedstawiam ofertę sprzedaży nowoczesnego domu jednorodzinnego z 2023 roku, położonego w Janach (zielona Góra), na dużej działce o pow. 3552 m . Nieruchomość wykończona.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł379,20 m² 4 351,27 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży aobiektu biurowo-magazynowego wraz z dużym, ogrodzonym placem przy ruchliwej drodze wyjazdowej z Gorzowa Wlkp., obręb Karnin.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż 2 ładnie położone działki o pow. ok. 26 arów każda, położone przy lesie w Nowych Dzieduszycach gm. Witnica. Okolica to mała zwarta zabudowa domów jednorodzinnych oraz lasy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

519 662 zł65,78 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ruszył II etap sprzedaży nowoczesnych mieszkań zlokalizowanych przy Dolinie Gęśnika w Zielonej Górze jednej z najbardziej cenionych, zielonych części miasta. To wyjątkowe miejsce, które.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł350 m² 296,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 277 m²

Na sprzedaż: kameralny obiekt nad wodą z unikatowym wozem Drzymały. Na sprzedaż urokliwa, działka turystyczna w Dankowie (woj. lubuskie) bezpośrednio przy czystym jeziorze. Kluczowe parametry:.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł1 024 m² 927,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie działki o łącznej powierzchni 1024m2 położone w centrum Żar przy ul.Ułańskiej. Dz. nr 132 o pow. 308m2 o klasyfikacji gruntu bi-inne zabudowane, według.

Szczegóły ogłoszenia

217 800 zł1 210 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferta bezpośrednia, wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający! Bardzo ładnie położone działki w Wawrowie, przeznaczone pod zabudowę jednorodzinną. W okolicy nowe domy jednorodzinne, tereny.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł130 m² 3 076,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:869 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący, parterowy z okresu przedwojennego, położony w miejscowości Stare Kurowo (woj. lubuskie) przy ul. Kościuszki. Nieruchomość doskonale sprawdzi się jako dom dla.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł68,60 m² 6 982,51 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Pięknie zaaranżowany lokal użytkowy W parterze kamienicy przy ul. Borowskiego/chrobrego. Gruntownie wyremontowany, w bdb stanie - gotowy do przekazania. Lokal handlowy-biurowy o pow. 68, 60.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł1 472 m² 230,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem niniejszej oferty jest atrakcyjna działka z warunkami zabudowy w chwalęcicach w gminie kłodawa Działka o powierzchni 1472m2 i wymiarach ok 40m/35m. Oferowana.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł300 m² 8 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:8 595 m²

Na sprzedaż wyjątkowa, nieruchomość położona w malowniczych Cigacicach - zaledwie 15 minut drogi od centrum Zielonej Góry. Ten unikatowy dom zachwyca nie tylko lokalizacją i przestrzenią,.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł14 600 m² 9,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z niepowtarzalną ofertą na zakup lasu. Oferta skierowana jest zarówno dla osób prywatnych chcących posiadać swój własny kawałek lasu jak również dla firm.

Szczegóły ogłoszenia

170 868 zł1 964 m² 87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Przedmiotem sprzedaży są cztery działki budowlane położone niedaleko Wieprzyc pod Gorzowem Wielkopolskim. Obręb : Jeżyki Działki sąsiadujące ze sobą o powierzchniach: - 2131 m2 - 1823 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka położona w gminie Deszczno, obręb os. Poznańskie, przy ul. Iglastej/morelowej, o pow. 1,0594 ha. Doskonały dojazd drogą asfaltową, na ostatnim odcinku utwardzoną,.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł72,53 m² 2 605,82 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego i świetnie położonego lokalu użytkowego z witryną, znajdującego się w ścisłym centrum Lubska przy Placu Wolności.

Szczegóły ogłoszenia

1 549 000 zł24 419 m² 63,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjna działka inwestycyjna przy głównej drodze krajowej D22 Teren inwestycyjny o powierzchni 2 4419 mkw., z uchwalonym planem zagospodarowania przestrzennego. Działka z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 000 zł5 770 m² 2 080 zł/m²

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:-

Galeria handlowa do komercjalizacji. Lokalizacja: centrum miasta. Budynek: sześciokondygnacyjny budynek z piwnicą i obrotową przeszkloną antresolą zamiast dachu. Budynek bardzo ładnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 000 zł115,37 m² 5 114 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 129 m²

Oferta domu na sprzedaż dostępna tylko u nas w Effect Home! Prezentujemy na sprzedaż dom wolnostojący parterowy o powierzchni użytkowej 115,37 m usytuowany na dużej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

730 000 zł130 m² 5 615,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nowa niższa cena! Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego domu pół bliźniaka zlokalizowanego w Kłodawie czyli sypialni Gorzowa Wielkopolskiego. Dom o powierzchni 130 m2 składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

1 359 000 zł163,62 m² 8 305,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 197 m²

Dom gotowy do zamieszkania chwalęcice, ul. Zielna Spokój, przestrzeń i wysoki standard zaledwie 5 minut od Gorzowa! Szukasz domu, który daje Ci coś więcej niż tylko mury i dach? Ten.

Szczegóły ogłoszenia

195 500 zł2 300 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Żaganiec, działka budowlana 2300 m2,cena 195 500 zł,sprzedam. Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 2300 m2 położona w miejscowości Żaganiec. Posiada bardzo dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł460 m² 715,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 664 m²

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości składającej się z domu jednorodzinnego oraz zabudowań gospodarczych typu garaż i warsztat. Wszystkie budynki wymagają remontu.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł44,90 m² 10 222,72 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na prezentację   wyjątkowa oferta mieszkania 2 pokojowego na oś słonecznym wyjątkowa oferta mieszkania - idealne dla rodziny lub pod inwestycję! Zadzwoń już teraz.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł44,80 m² 5 334,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie, i piętro, dwa pokoje - Zatorze Mieszkanie do własnej aranżacji do wykończenia w kamienicy na pierwszym piętrze o powierzchni 44,80 m2 w dzielnicy Zatorze. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

45 000 zł1 350 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedaży używana konstrukcja stalowa hali magazynowej o gabarytach : h - 15 mb. szerokości h - 90 mb. długości h - 2,80 mb. wysokości u boku (wysokość przelotowa.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł19 m² 3 947,37 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Garaż w zabudowie szeregowej | 19 m | ul. Olimpijska | Z kanałem Na sprzedaż zadbany garaż o powierzchni 19 m , zlokalizowany w szeregowej zabudowie przy ul. Olimpijskiej.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł1 178 m² 109,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość o powierzchni 1178 mkw. położona w miejscowości Karnin, gm. Deszczno, na wysokości ul. Łagodzińskiej. Działka o regularnym kształcie prostokąta o wymiarach 30x40.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 050 zł45,76 m² 10 250,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ludowa park - etap II - M06 ludowa park - doskonała lokalizacja - blisko centrum, miejsc rekreacyjnych i zielonych. Ludowa Park to nowoczesna inwestycja deweloperska, gdzie kameralność, elegancja.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Oferuję na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32 m2 usytuowane na parterze w wysokim bloku na osiedlu Dolinki przy ulicy Dywizjonu 303 W skład mieszkania wchodzą: - 2 pokoje -.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł93,15 m² 4 079,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:878 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiam państwu ofertę sprzedaży dwóch odrębnych domów w Nowym Dworku w powiecie Świebodzińskim. Jeden dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

168 000 zł5 600 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy państwu ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej bez zabudowy dz. 454. Nieruchomości położone w miejscowości Osów, gmina drezdenko, powiat strzelecko-drezdenecki, woj. lubuskie.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł25,67 m² 6 427,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Nowa Sól, mieszkanie, kawalerka, 25,67 m2, sprzedam 174 000zł. Na sprzedaż kawalerka składająca się jednego pokoju, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z prysznicem i w.c. Mieszkanie położone.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij