dowolna

Nieruchomości lubuskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

5 441 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 441 ogłoszeń

210 000 zł1 649 m² 127,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż ładnie położoną, otoczoną drzewami i krzewami, położoną w cichym miejscu działkę o powierzchni 1649m2. Nieruchomość położona jest w Drzonowie, gminie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działki budowlane w Sulęcinie ul. Młynarska kierunek na Brzeźno. Do sprzedania 12 działek o różnej wielkości od 912 m2 do 1559 m2. Cena w zależności od położenia od 80 do 120 zł /.

Szczegóły ogłoszenia

295 335 zł6 563 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż pięknie położona działka w Lubiszynie, przy ul. Leśnej. Dojazd do działki drogą asfaltową, z drugiej strony drogi roztaczają się lasy państwowe. Miejsce ciche i zielone,.

Szczegóły ogłoszenia

263 000 zł2 188 m² 120,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Działka budowlana przy ścianie lasu - santoczno odległości 15 km na północny- wschód od Gorzowa Wlkp. Lokalizacja: szukasz idealnego miejsca na budowę wymarzonego domu? cena działki: 263.000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł440 m² 7 272,73 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal na gabinety lekarskie, sklep lub biura Jedyny taki lokal w mieście! Lokal, w którym wszystko się zgadza: - wyeksponowane położenie - idealny stan techniczny (11 lat temu przeprowadzono.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł3 200 m² 196,88 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 153 m²

Biuro nieruchomości Dom pośredniczy w sprzedaży hali o powierzchni 3200 m2, położonego w Nowej Soli w strefie po rewitalizacji dużego terenu, parku handlowego. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Przedmiotem oferty jest 3 pokojowe mieszkanie, usytuowane na pierwszym pietrze w niskim 4 - piętrowym bloku, zlokalizowanym w Gorzowie Wlkp. Na metraż powierzchni 48 m2 składają się: -.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 000 zł4 591,52 m² 2 177,93 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:19 638 m²

Świebodzin, sprzedam funkcjonujący obiekt, powierzchnia działki 19 638 m2, powierzchnia użytkowa zabudowań 4591,52 m2, sprzedam 10 000 000 zł. Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna Przynosząca.

Szczegóły ogłoszenia

436 000 zł40,83 m² 10 678,42 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Dwupokojowe W nowym bloku - os. Przyszłości. Mieszkanie o powierzchni 40,83m2 usytuowane na I piętrze apartamentowca przy ul. Przyszłości w Nowej Soli. Mieszkanie jest obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł192,79 m² 4 253,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Nowa niższa cena! Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej przy ul. Sportowej w Żarach prestiżowa lokalizacja, świetny stan techniczny Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom.

Szczegóły ogłoszenia

261 120 zł1 088 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zachęcamy państwa do zakupu działki budowlanej W droszkowie gmina zabór. - ul. Wiśniowa działka O pow. 1088 M.KW. W kształcie prostokąta. Dostępne media: prąd, woda W drodze.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł3 162 m² 98,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu 2 atrakcyjne działki o powierzchni- 1600mkw i -1561 mkw ( sprzedaż łącznie) położone w Gralewie , niewielkiej urokliwej wsi, w województwie lubuskim, gminie.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł330 m² 4 696,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:631 m²

Wyjątkowy duży dom w sercu miasta przestrzeń, nowoczesne rozwiązania, klimatyczne otoczenie i widok na panoramę Gorzowa. Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy dom typu kwadraciak po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł70 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 791 m²

Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy, a jednocześnie chcesz mieć wszystko w zasięgu ręki? Ta wyjątkowa oferta spełni Twoje oczekiwania! Przedwojenny dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

281 520 zł1 224 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka budowlana w miejscowości Zatonie - Zielona Góra o powierzchni 1224 m2 w otoczeniu wyłącznie nowych domów jednorodzinnych. Uwaga! Obecnie mamy na sprzedaż dwie działki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł130,04 m² 7 305,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dla biura! -bez podatku pcc- oferujemy Państwu na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej położony w prężnie rozwijającej się miejscowości Przytok. Lokal ma powierzchnię 130m2, a cały.

Szczegóły ogłoszenia

1 240 000 zł6 200 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do sprzedania działka przemysłowa, inwestycyjna o pow. 6200 mkw położona na Zawarciu w Gorzowie Wlkp. Prąd na działce; woda w drodze. W pobliżu wjazd na drogę S3. Przeznaczone pod.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 999m2 położona przy ul. Jabłoniowej na Os. Poznańskim. Dojazd drogą asfaltową 14 min. z centrum Gorzowa Wlkp., a na ostatnim odcinku drogą.

Szczegóły ogłoszenia

133 000 zł1 667 m² 79,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa niższa cena! Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnej działki, zlokalizowanej w Santocku - malowniczej miejscowości w gminie Kłodawa, około 10 min od centrum Gorzowa Wlkp.

Szczegóły ogłoszenia

155 400 zł51 800 m² 3 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż grunt rolny o łącznej powierzchni 5,18 ha, położony w gminie Sulęcin, obręb Miechów. Nieruchomość stanowią trzy sąsiadujące ze sobą działki ewidencyjne.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł50 m² 3 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Zakup mieszkania bez wkładu własnego z rodzinnym kredytem mieszkaniowym! Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,00 m2,położone na 2 piętrze wyremontowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł99,68 m² 5 006,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Dom dla miłośników ciszy, przestrzeni I zieleni lipki małe lokalizacja Szukasz miejsca, w którym każdy dzień zaczyna się śpiewem ptaków, a kończy widokiem zachodzącego słońca nad.

Szczegóły ogłoszenia

184 000 zł49,25 m² 3 736,04 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Polecam na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone w miejscowości Zajączek. Mieszkanie znajduje się w kamienicy położonej na dużej działce. W skład mieszkania wchodzi: salon,.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł1 538 m² 94,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka budowlana 1 538 m2 - Łagówek, tuż obok Łagowa Lubuskiego W ofercie posiadamy działkę budowlaną o powierzchni 1 538 m2, położoną w urokliwej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł32 m² 9 968,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

! oferta wyłącznie W naszym biurze! Przedstawiamy Państwu mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 32 m2 usytuowane na parterze w niskim bloku z windą z 2012 roku na os. Manhattan.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł1 869 m² 61,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjnie położone działki budowlane w Lubczynie, gmina Bogdaniec Na sprzedaż oferowane są działki przeznaczone pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, położone.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:86 m²

Przedstawiamy Państwu możliwość zakupu domu wybudowanego w roku 1995 w samym centrum osiedla Staszica. Parter domu stanowi osobny lokal użytkowy o powierzchni 90 metrów kwadratowych (45.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 244 m² 79,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży działki w malowniczej miejscowości Rokitno idealne miejsce na realizację wymarzonego domu. Ta atrakcyjna parcela o powierzchni 1244 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł63 m² 7 142,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:301 m²

Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży nieruchomości położonej w sercu Krosna Odrzańskiego, przy ul. Kościuszki - idealne miejsce na rozwinięcie własnego biznesu! Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł9 400 m² 21,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Grunt rolny, torfowisko, stawy. Przedmiotem oferty jest grunt rolny o powierzchni 0,94 hektara. Działka objęta jest mpzp o oznaczeniu 151r tereny rolnicze z możliwością zabudowy zagrodowej.