dowolna

Nieruchomości lubuskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

5 448 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 448 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Marwice

Marwice,lubuskie

355 000 zł80 m² 4 425,88 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Future Nieruchomości Gorzów prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania z ogródkiem oraz garażem, w bliskiej odległości od Gorzowa Wielkopolskiego #twojaprzyszloscmaswojadres Wyobraź sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Czechów

Czechów,lubuskie

549 000 zł245 m² 2 240,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:876 m²

Future Nieruchomości Gorzów prezentuje ofertę sprzedaży: wyjątkowy dom w pięknej okolicy komfort, przestrzeń i świetna lokalizacja Na sprzedaż przestronny, piętrowy dom jednorodzinny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Glinik

Glinik,lubuskie

99 000 zł4 700 m² 21,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

. działka zlokalizowana w cichym , urokliwym zakątku.idealne miejsce wypoczynku,zamieszkania i rekreacji. w pobliżu tereny zielone ( las, jezioro ).media; prąd ( 100 m ), wodociąg (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna przy ruchliwej ulicy Lubsko

Lubsko,lubuskie

1 200 000 zł5 518 m² 217,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu do sprzedaży bardzo atrakcyjną działkę inwestycyjną, zlokalizowaną w centrum Lubska (droga wojewódzka 287), na terenie zabudowanym domami mieszkalnymi. Działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Kłodawa

Kłodawa,lubuskie

350 000 zł1 750 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Kameralna przestrzeń blisko Gorzowa. Tu powstaje coś wyjątkowego. Miejsce, które daje swobodę i przestrzeni, i myślom Są lokalizacje, które nie zabiegają o uwagę, a jednak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Lubsko

Lubsko,lubuskie

1 200 000 zł5 518 m² 217,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu do sprzedaży bardzo atrakcyjną działkę budowlaną, zlokalizowaną w centrum Lubska (droga wojewódzka 287), na terenie zabudowanym domami mieszkalnymi. Działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Leśna

Toporów,lubuskie

474 000 zł194 m² 2 443,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 847 m²

Oferujemy na sprzedaż nietypową i niezwykle klimatyczną nieruchomość o powierzchni 193 m2, położoną w malowniczej miejscowości Toporów. To przestrzeń, która łączy cechy mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Janczewo

Janczewo,lubuskie

310 000 zł6 018 m² 51,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

.cicha, atrakcyjna lokalizacja jest niewątpliwym atutem tej nieruchomości. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sosnkowskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

629 000 zł66 m² 9 475,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Wyjątkowa oferta sprzedaży komfortowego, doskonale zaprojektowanego mieszkania o powierzchni 66,38 m , położonego na wysokim parterze w nowoczesnym budynku z windą od poziomu parteru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

479 000 zł70 m² 6 842,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

3-pokojowe mieszkanie na Górczynie gotowe do zamieszkania! Marzysz o mieszkaniu, które znajduje się w jednej z najlepszych lokalizacji Gorzowa? Mamy coś dla Ciebie! Lokalizacja: osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Ściechów

Ściechów,lubuskie

115 000 zł9 600 m² 11,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jest to niezwykle atrakcyjnie zlokalizowana nieruchomość w pobliży terenów zalesionych. Prąd w odl. ok. 200 m. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chwalęcice

Chwalęcice,lubuskie

3 600 000 zł340 m² 10 588,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 252 m²

Na sprzedaż luksusowa parterowa willa z basenem wewnętrznym w bryle domu 340 m | Rok budowy 2023 | Wyjątkowe włoskie wykończenie Na sprzedaż oferujemy unikatowy, parterowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

330 000 zł50 m² 6 541,13 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

! oferta wyłącznie W naszym biurze! Przedstawiamy Państwu mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 50,45 m2, usytuowane na pierwszym piętrze w niskim bloku na os. Dolinki. . Cena mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Brody

Brody,lubuskie

369 000 zł90 m² 4 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Szukasz miejsca z historią, które możesz przekształcić w swój wymarzony dom? Prezentujemy dom o powierzchni około 90 m, położony na przestronnej działce o powierzchni 1100.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna z linią brzegową Radęcin

Radęcin,lubuskie

180 000 zł700 m² 257,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

na sprzedaz 8 działek w cenach od 150 000 do 180 000 zł wielkość 700 m2 z bezpośrednim dostępem do jeziora

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Baczyna

Baczyna,lubuskie

105 000 zł1 508 m² 69,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Future nieruchomości gorzów przedstawia ofertę sprzedaży: działka budowlana prowizję biura pokrywa sprzedający! #twojaprzyszloscmaswojadres Na sprzedaż nieruchomość gruntowa niezabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bukowa

Łagów,lubuskie

535 000 zł270 m² 1 981,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:440 m²

Na sprzedaż: duży dom wolnostojący z potencjałem - Łagów, ul. Bukowa, tylko 200 m od jeziora Oferujemy do sprzedaży przestronny dom wolnostojący o powierzchni ok. 270 m2, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Garbarska

Wschowa,lubuskie

220 000 zł51 m² 4 313,73 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 51 m , położonego na 2. piętrze w zadbanej, 3-kondygnacyjnej kamienicy z zaadaptowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rydza-Śmigłego

Zielona Góra,lubuskie

425 000 zł50 m² 8 466,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,2 m do własnej aranżacji. Lokal jest jasny, dwustronny - okna wychodzą na północ i południe. Składa się z 3 pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siedzikówny - Inki

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

369 000 zł36 m² 10 224,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Oferta zarezerwowana umową przedwstepną! Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36,09 m , położone przy ul. Danuty Siedzikówny Inki, na 2 piętrze w niskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Deszczno

Deszczno,lubuskie

2 500 000 zł52 000 m² 48,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:52 000 m²

Gospodarstwo rolne o pow. 5,2 ha w skład którego wchodzą: - dom wolnostojący ( poniemiecki - parterowy z poddaszem użytkowym, ocieplony ) o pow. użytkowej ok. 180 m2. 5 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Muszkowo

Muszkowo,lubuskie

359 000 zł121 m² 2 966,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 100 m²

Nieruchomość zabudowana , zlokalizowana w Muszkowie ( woj. lubuskie ,powiat sulęciński, gmina Krzeszyce ) na działce o pow. 31 a. Zabudowa: - dom wolnostojący : 3 pokoje, kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

275 000 zł39 m² 7 033,25 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyłącznie zamiana na dom jednorodzinny w ok. Gorzowa Wlkp. Mieszkanie 2-pokojowe o pow. 39,10 m2 ( po remoncie z balkonem i piwnicą ) , wieżowiec 10 piętro media: prąd woda, gaz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

230 000 zł11 357 m² 20,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

. cisza, spokój ,w okolicy zabudowa jednorodzinna. media w odleglości 200 m od dzialki. nieruchomość zlokalizowana w ok. ul. Strażackiej. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łośno

Łośno,lubuskie

999 000 zł130 m² 7 684,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 322 m²

Atrakcyjny dom wolnostojący w Łośnie gm. Kłodawa ok 15km od Gorzowa o pow. ok.130 m2 Usadowiony na działce o pow.4322 m2. W domu na parterze duży salon z jadalnią, kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sczanieckiej

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

379 000 zł54 m² 7 069,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Lokalizacja: piaski dzielnica Gorzowa Wielkopolskiego położona w jego północnej części. Na Piaskach znajduje się Jezioro Błotne oraz tzw. Ruski Stawek, które są terenami rekreacyjnymi dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Henryka Brodatego

Nowogród Bobrzański,lubuskie

830 000 zł8 713 m² 95,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Znakomicie zlokalizowana działka inwestycyjna w Nowogrodzie Bobrzańskim ( ul. Henryka Brodatego ), bezpośrednio przy drodze krajowej nr 27. Media w odległości ok 250 - 300 m. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Przejazdowa

Brzozowiec,lubuskie

120 000 zł1 738 m² 69,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana zlokalizowana w Brzozowcu w pobliżu ulicy Przejazdowej. Malowniczą okolicę tworzą lasy ( w dużej mierze borowikowe ), jeziora i rozlewiska rzeki Warty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Reklamowa

Brzezie k. Sulechowa,lubuskie

269 000 zł4 900 m² 54,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam działkę inwestycyjną w miejscowości Brzezie koło Sulechowa. Działka znajduje się pomiędzy Sulechowem a miejscowością Mozów, przy drodze krajowej 278, ulica Reklamowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Jeziory Wysokie

Jeziory Wysokie,lubuskie

540 000 zł7 200 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Wyjątkowa działka inwestycyjna położona zaledwie 6 km od granicy z Niemcami, w pobliżu przejścia granicznego Zasieki-Forst. Nieruchomość o powierzchni 7200 m posiada aktualne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jastrzębnik

Jastrzębnik,lubuskie

349 000 zł100 m² 3 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 300 m²

Dom wolnostojący przedwojenny poniemiecki o pow.całkowitej 100 m2 ( pow. użytkowa - 82,57 m2 ), 4-pokoje, kuchnia, łazienka z w.c., przedsionek, ganek, schowek, poddasze użytkowe oraz 3 budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kłodawa

Kłodawa,lubuskie

140 000 zł1 000 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

.jest to atrakcyjnie zlokalizowana działka budowlana ( w pobliżu ściana lasu , jezioro ). cisza , spokój, wokół początki zabudowy jednorodzinnej powodują , że nieruchomość ta, może być.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

599 000 zł70 m² 8 557,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Prezentujemy Państwu mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 70 m , usytuowane na pierwszym piętrze w niskim w bloku z 2014 roku na os. Górczyn. Komfortowe i w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

785 000 zł202 m² 3 886,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom jednorodzinny o pow. użytkowej 159 m2 z gabinetem kosmetycznym i pomieszczeniem magazynowo - warsztatowym zlokalizowany w Gorzowie Wlkp. ( obręb Siedlice ). Dom: parter: - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wawrzyniaka

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

136 000 zł39 m² 3 487,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie własnościowe 39m2, 2 pokojowe na 2 piętrze w kamienicy na Zawarciu w Gorzowie Wielkopolskim. 2 osobne pokoje, kuchnia z małą spiżarnią, przedpokój i toaleta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

499 000 zł86 m² 5 802,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Mieszkanie ( 3-pokoje, kuchnia, łazienka z w.c. , korytarz ) o pow. 86 m2, zlokalizowane na parterze w kamienicy ( Śródmieście Gorzowa Wlkp. ). Pomieszczenie przynależne - piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Rokitno

Rokitno,lubuskie

669 000 zł5 173 m² 129,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna pod resort holliday park jak osada w stylu skandynawskim, 8 domów rekreacji indywidualnej o pow. 55 m kw. oraz apartamenty w budynku głównym 1200 pum.Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

445 000 zł14 828 m² 30,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Gorzów Wlkp., duża działka pod zabudowę przemysłową, dojazd drogą asfaltową i gruntową. Blisko las. Cena ofertowa 30zł/m Media: woda ( 200 m ), energia elektr. ( 150 m ),. Niniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Dąbrowskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

550 000 zł94 m² 5 851,06 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1925

Lokalizacja: śródmieście-dzielnica Gorzowa Wielkopolskiego, położona w centralnej części, dobrze skomunikowana z pozostałymi dzielnicami miasta , dostępne linie tramwajowe 1, 2, 3 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Wieprzyce

Wieprzyce,lubuskie

209 000 zł20 079 m² 10,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna III a i III b , dojazd drogą asfaltową. media ( przy działce ) - prąd i woda. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter.