dowolna

Nieruchomości lubuskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

5 445 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 445 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Dzierżów

Dzierżów,lubuskie

99 000 zł1 193 m² 82,98 zł/m²

 

 

 

Janczewo,lubuskie

185 000 zł5 300 m² 34,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Niezwykle atrakcyjnie zlokalizowana działka budowlana ( zabudowa jednorodzinna ), częściowo zalesiona w Janczewie, w pobliżu głównej drogi, terenów zielonych i zabudowy jednorodzinnej.w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Owocowa

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

2 895 000 zł14 472 m² 200,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna W obecnym Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta Gorzowa Wlkp. ( ul. Owocowa ), działka zlokalizowana jest w strefie zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Robotnicza

Szprotawa,lubuskie

590 000 zł106 m² 5 566,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:569 m²

Na sprzedaż: solidny dom jednorodzinny typu "kwadraciak" - Szprotawa Oferujemy na sprzedaż przestronny, funkcjonalny dom jednorodzinny z lat 80, położony w spokojnej, typowo mieszkalnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

385 000 zł49 m² 7 857,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedstawiamy Państwu mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 49 m2 usytuowane na 1 piętrze w niskim bloku na os. Górczyn. Cena mieszkania: 385.000 zł CO ZNAJDZIESZ W ŚRODKU? - 2 jasne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jagiellońska

Wschowa,lubuskie

339 000 zł53 m² 6 396,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie. 53 m2. 1 piętro. Centrum. Loggia cena do negocjacji! Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni całkowitej 53 m2. Cena sprzedaży wynosi 339,000 zł. Mieszkanie znajduje się w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

859 000 zł200 m² 4 295 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:900 m²

Zespół pomieszczeń magazynowo-warsztatowo-biurowych o łącznej pow. ok. 200 m2 zlokalizowanych na działce o pow. ok. 900 m2 na os.Staszica w Gorzowie Wlkp. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Popławskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

369 000 zł53 m² 6 962,26 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polecamy Państwu 3 pokojowe mieszkanie położone na parterze wysokiego budynku przy ul. Popławskiego na osiedlu Manhattan w Gorzowie Wlkp. Nieruchomość o pow. użytkowej ok 53 m2, składająca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Gościmiec

Gościmiec,lubuskie

29 900 zł1 296 m² 23,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Atrakcyjna działka budowlana o pow. 1296 m2 z warunkami zabudowy - rodzaj inwestycji: - budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną - budowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zielona Góra,lubuskie

499 000 zł40 m² 12 632,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferujemy do sprzedaży, atrakcyjne i zachowane w dobrym standardzie mieszkanie 2 pokojowe z dużym tarasem. Mieszkanie znajduje się w Zielonej Górze, na popularnym i nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Niesulice

Niesulice,lubuskie

510 000 zł90 m² 5 637,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:465 m²

Domy nad jeziorem Niesłysz! Chcesz odpocząć od miejskiego zgiełku i codziennego stresu? Jeśli tak, to ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż domy z bali, całoroczne, na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dowgielewiczowej

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

530 000 zł76 m² 6 973,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Future Nieruchomości Gorzów prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania na osiedlu Górczyn w Gorzów Wielkopolski #twojaprzyszloscmaswojadres Przestronne 4-pokojowe mieszkanie 76 m z balkonem widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

390 000 zł43 m² 9 059,23 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

NA sprzedaż nowoczesne mieszkanie 2 -pokojowe O powierzchni 43,05 m na os. Europejskim W gorzowie wlkp. - ul. Plac unii europejskiej. ***rynek pierwotny, kupujący nie płaci 2% podatku pcc***.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Wawrów,lubuskie

217 500 zł870 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 870 m , położona w Wawrowie, tuż pod Gorzowem Wielkopolskim. Idealna propozycja pod budowę domu jednorodzinnego w spokojnej, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Drzonków-Klonowa

Zielona Góra,lubuskie

1 079 000 zł130 m² 8 314,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Oferta w biurze prospace Dom w zabudowie bliźniaczej | 129,67 m | działka 450 m | Zielona Góra - ul. Klonowa | wykończony parter + piętro do aranżacji Na sprzedaż dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

609 000 zł60 m² 10 079,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Biuro nieruchomości luxm przedstawia atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe o pow. 60,42 m2 , ( 64m2 po podłodze ), wraz z tarasem o powierzchni ok.15 m2 , oraz komórką lokatorską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

399 000 zł60 m² 6 677,82 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 59,75 m2 usytuowane na parterze w niskim bloku na os. Górczyn. Cena mieszkania: 399.000 zł CO ZNAJDZIESZ W ŚRODKU? - 3 pokoje -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brukselska

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

399 000 zł33 m² 12 090,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Future Nieruchomości Gorzów prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania w Gorzowie Wielkopolskim #twojaprzyszloscmaswojadres Ta oferta jest idealna dla Ciebie! Na sprzedaż nowoczesne, dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

349 000 zł52 m² 6 647,62 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Lokalizacja: osiedle Dolinki to jedno z ciekawszych i najstarszych osiedli w Gorzowie Wielkopolskim. Znajduje się na północnym wschodzie miasta, na wzgórzu o wysokości około 100.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Racula-Międzylesie

Zielona Góra,lubuskie

285 000 zł1 020 m² 279,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy oraz dostępem do pełnych mediów. Oferujemy Państwu urokliwie zlokalizowaną działkę budowlaną znajdującą się w kompleksie 8 działek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Płoty,lubuskie

549 000 zł73 m² 7 521,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Zamieszkaj w miejscu, gdzie nowoczesność spotyka się z naturą! Ten komfortowy dom o powierzchni 73 m z własnym ogrodem o wielkości około 75 m to idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

279 000 zł45 m² 6 144,02 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwustronne mieszkanie o powierzchni 45,41 m , położone na trzecim piętrze bloku z cegły, w samym sercu Gorzowa Wielkopolskiego, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Wrociszów

Wrociszów,lubuskie

1 741 760 zł43 544 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna na sprzedaż w pięknej okolicy. Powierzchnia działki idealna pod inwestycję , działalność rolną, agroturystykę lub jako lokata kapitału. To idealne miejsce na budowę wymarzonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

339 000 zł37 m² 9 064,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Oferta bez prowizji biura nieruchomości! Oferujemy do sprzedania mieszkanie o pow. 37.40m2 z dwoma dodatkowymi piwnicami. Mieszkanie ma 37,40m2, jedna piwnica ma 4,37m2 a komórka przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zielona Góra,lubuskie

499 000 zł63 m² 7 883,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż3-pokojowe,rozkładowe mieszkanie zlokalizowane na Osiedlu Śląskim w Zielonej Górze. Nieruchomość usytuowana jest na III piętrze w zadbanym budynku, w otoczeniu pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

210 000 zł37 m² 5 602,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż oferujemy przytulne, jednopoziomowe mieszkanie o powierzchni 37,48 m , położone na 1. piętrze w zadbanej, 2-piętrowej kamienicy z 1935 roku. Budynek ma swój charakter,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stary Kisielin

Stary Kisielin,lubuskie

1 299 000 zł109 m² 11 917,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:330 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej - Zielona Góra - Stary Kisielin Bardzo dobra komunikacja - 109 m2 (razem z garażem) - Działka 330 m2 - Blisko lasu Na sprzedaż funkcjonalny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Cicha

Bojadła,lubuskie

100 000 zł1 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 4 działki budowlane Bojadła, powiat zielonogórski! Na sprzedaż oferujemy cztery działki budowlane, każda o powierzchni około 1066 m , położone w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gwiaździsta

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

175 000 zł31 m² 5 589,27 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W świecie nieruchomości prawdziwą wartością stają się dziś nie tylko metry kwadratowe, lecz także możliwości, jakie za sobą niosą. Prezentowana oferta to propozycja dla osób, które dostrzegają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

199 000 zł24 m² 8 468,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Os. Staszica. Do sprzedaży kawalerka na os.Staszica na pierwszym piętrze w bloku czteropiętrowym. Mieszkanie składa się z oddzielnego pokoju z wyjściem na balkon, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łężyca-Geologów

Zielona Góra,lubuskie

639 000 zł58 m² 10 923,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

! nowa cena! Odkryj nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, które spełni oczekiwania najbardziej wymagających! To wyjątkowa propozycja dla osób ceniących komfort, elegancję i wysoką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

499 000 zł39 m² 12 690,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

_Sprzedane_ Przytulne 2 pokoje z ogródkiem - miejsce postojowe w cenie -twoja enklawa spokoju na Os. Czarkowo (łężyca) Marzysz o porannej kawie na własnym tarasie w otoczeniu zieleni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popławskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

269 000 zł39 m² 6 879,80 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Przedmiotem oferty jest słoneczne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni użytkowej 39,10 mkw. umiejscowione na 2 piętrze w wysokim budynku z windą położonym przy ul. Popławskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

399 000 zł129 m² 3 093,02 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:-

Oficyna o łącznej powierzchni 199,42 m (w tym 40 m piwnicy) idealna pod usługi lub mieszkanie, centrum Gorzowa Wlkp. Opis nieruchomości W samym sercu Gorzowa Wielkopolskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Mieszka I

Świdnica,lubuskie

271 920 zł1 133 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka budowlana 1133 m2 - Świdnica pod Zieloną Górą! Idealne miejsce na Twój wymarzony dom! Marzysz o ciszy, spokoju i własnym domu w miejscu, które łączy naturę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

339 000 zł35 m² 9 603,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w niskim bloku z 2002r. na os. Górczyn na drugim piętrze. Nieruchomość składa się z salonu z aneksm kuchennym i wyjściem na duży taras,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lgiń

Lgiń,lubuskie

680 000 zł130 m² 5 230,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Mamy do sprzedaży dom w miejscowości Lgiń - woj. dolnośląskie położony w otoczeniu blisko jeziora. Stan techniczny i układ (4 pokoje, łazienka, toaleta, kuchnia, korytarz; duży garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Bunkrowa

Świdnica,lubuskie

110 000 zł1 001 m² 109,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomości oferuje działkę budowlaną o powierzchni 1001 m2, położoną przy ulicy Bunkrowej w Świdnicy. Przeznaczenie: działka budowlana - objęta miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Droszków,lubuskie

780 000 zł163 m² 4 785,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:621 m²

Dom jednorodzinny dwulokalowy położony na malowniczym osiedlu w otoczeniu lasów w Droszkowie. Projekt przewiduje budowę siedmiu dwulokalowych budynków jednorodzinnych, w kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Mierzęcin

Mierzęcin,lubuskie

15 000 zł1 369 m² 10,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 369 m²

Ogłoszenie Syndyk masy upadłości Marcina Tecława w upadłości sprzeda w drodze bezprzetargowej (sprzedaż z wolnej ręki) udział wynoszący 1/8 w prawie własności nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ciosaniec

Ciosaniec,lubuskie

350 000 zł98 m² 3 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Na sprzedaż: dom w stanie surowym zamkniętym w miejscowości Ciosaniec blisko jeziora Sławskiego. Zamień marzenie o własnym domu w rzeczywistość! Oferujemy na sprzedaż dom.