dowolna

Nieruchomości lubuskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

5 451 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 451 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

229 000 zł40 m² 5 668,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 40,40 m , położone na osiedlu Zawarcie w Gorzowie Wielkopolskim. To doskonała propozycja dla osób szukających lokalu z potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Zawilcowa

Zielona Góra,lubuskie

630 000 zł117 m² 5 366,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:479 m²

Oferta bez pośredników! Na sprzedaż lokal w budynku jednorodzinnym dwulokalowym (lewa strona) o powierzchni 76,4 m (parter) i poddasza o powierzchni 41 m (bardzo małe skosy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Nowa Sól

Nowa Sól,lubuskie

399 000 zł68 m² 5 867,65 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłacznosć Tylko u nas. Dwa mieszkania. City Invest Nieruchomości ma Państwu do zaoferowanie atrakcyjne mieszkanie w Nowej Soli. Nieruchomość składa się z 4 pokoi, kuchni, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Geodetów

Zielona Góra,lubuskie

665 000 zł75 m² 8 825,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:140 m²

Promocja! Bezczynszowy 3 pokojowy apartament z ogródkiem oraz z dwoma miejscami postojowymi Czarkowo - Łężyca! więcej informacji pod numerem telefonu Pomagamy w wyborze korzystnej oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

1 400 000 zł341 m² 4 105,57 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na sprzedaż Lokal usługowo-biurowy 341,8 m w centrum Gorzowa Wielkopolskiego Przedstawiamy ofertę sprzedaży przestronnego lokalu usługowego o powierzchni 341,8 m , zlokalizowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

285 000 zł33 m² 8 636,36 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie 33 m | parter | balkon | piwnica | os. Górczyn Gorzów Wlkp. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 33 m położone na parterze w niskim budownictwie na popularnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gwiaździsta

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

219 000 zł36 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie 2-pokojowe z balkonem os. Słoneczne, gorzów Wlkp. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36,5 m , położone w wysokim bloku z windą na osiedlu Słonecznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pyrzycka

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

555 000 zł57 m² 9 736,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe gotowe do wprowadzenia mieszkanie w cichej I spokojnej okolicy oferta bez podatku pcc 2% - faktura vat Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,4m2 zlokalizowane w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

325 000 zł645 m² 503,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną w miejscowości Zielona Góra : Drzonków o pow. 645m2 Działka znajduje się zaledwie 7 km od centrum Zielonej Góry, wiodącego miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Siedzikówny - Inki

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

549 000 zł62 m² 8 784 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie na drugim piętrze o pow. 62,5 m2 m2. Nieruchomość usytuowana na os. Górczyn przy ul. Danuty Siedzikówny Inki. Parametry nieruchomości Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Zielona Góra,lubuskie

619 900 zł61 m² 10 089,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż oferujemy przestronne i zadbane mieszkanie zlokalizowane w atrakcyjnej części Zielonej Góry (centrum). Mieszkanie niezależne, pod którym dodatkowo znajduje się garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

659 000 zł63 m² 10 460,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta zarezerwowana mieszkanie nigdy nieużytkowane! nowe! gotowe do zamieszkania! szybki termin przekazania, blok Z windą - przestronny, bardzo duży balkon! apartament 3 pokojowy+ dodatkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Brożek

Brożek,lubuskie

4 000 000 zł12 288 m² 325,52 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:12 288 m²

Wyjątkowa okazja! Obiekt przemysłowy z szerokim potencjałem wykorzystania Brożek, woj. lubuskie Lokalizacja Brożek to spokojna, dobrze skomunikowana miejscowość, oferująca dogodne warunki do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

369 900 zł59 m² 6 258,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Szukasz nieruchomości dla siebie i swojej rodziny na os. Staszica? Przedstawiamy Państwu mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 59,10 m2 usytuowane na 1 piętrze w niskim bloku na os. Staszica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

650 000 zł175 m² 3 714,29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:3 398 m²

Oferta zawieszona Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości składającej się z: - budynku dwulokalowego o łącznej powierzchni 175m2 - pomieszczenia gospodarczego mogącego pełnić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Spawaczy

Zielona Góra,lubuskie

430 000 zł61 m² 7 026,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż bardzo ciepłe mieszkanie o powierzchni 61,2m2 położone w okolicy Doliny Gęśnika na osiedlu Zastalowskim. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, oddzielnej jasnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

420 000 zł97 m² 4 330,34 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1927

Na sprzedaż duże mieszkanie w klimatycznej kamienicy Gorzów Wlkp. Oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni ok. 97 m , położone na 3. piętrze w zadbanej kamienicy (4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Żeromskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

699 000 zł281 m² 2 490,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:537 m²

Na sprzedaż budynek mieszkalno usługowy z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, położony przy ul. Żeromskiego w Gorzowie Wielkopolskim jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kostrzyńska

Witnica,lubuskie

270 000 zł59 m² 4 553,12 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kameralne mieszkanie z prywatnym ogrodem przestrzeń z charakterem w sercu Witnicy Są nieruchomości, które oferują jedynie metry kwadratowe. Są też takie, które dają realną przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Klonowa

Zielona Góra,lubuskie

1 149 000 zł132 m² 8 704,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Tylko tutaj taka oferta - nie szukaj dalej! Biuro Nieruchomości Twoje em oferuje do sprzedaży przestronny i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej położony w Drzonkowie, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

2 200 000 zł146 m² 15 034,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

146 m | działka 1600 m | fotowoltaika | smart home | gruntowa pompa ciepła Zanurz się w harmonii nowoczesnego życia, otulony ciszą i zielenią jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

399 000 zł46 m² 8 769,23 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Przedstawiamy Państwu atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 45,50 m2 usytuowane na 8 piętrze w wysokim bloku z windą na os. Staszica. Cena mieszkania: 399.000 zł CO ZNAJDZIESZ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Klonowa

Czechów,lubuskie

249 999 zł2 949 m² 84,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 30 ar (0,2949 ha) położona w miejscowości Czechów przy ul. Klonowej, w spokojnej i zielonej okolicy, w otoczeniu lasu, bez bezpośrednich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

585 000 zł88 m² 6 670,47 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Przedstawiamy Państwu przestronne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 87,70 m2 usytuowane na pierwszym piętrze niskim bloku z 2008 roku na os. Piaski. Cena mieszkania: 585.000 zł CO ZNAJDZIESZ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kadetów

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

419 000 zł36 m² 11 802,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem | Gorzów Wlkp., ul. Kadetów Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 35,5 m , położone na 2. piętrze nowego bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

620 000 zł68 m² 9 106,93 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Prezentujemy Państwu mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 68,08m , usytuowane na 2 piętrze w niskim bloku z 2018 roku z windą na os. Górczyn. Cena mieszkania: 620.000 zł. CO znajdziesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ptasia

Zielona Góra,lubuskie

319 500 zł30 m² 10 475,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta zablokowana zadbana kawalerka na ul. Ptasiej wyposażona I umeblowana! bez nakładów finansowych! duża piwnica (ok. 5m2) Przedstawiamy państwu ofertę mieszkania o powierzchni 30,5m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Ogińskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

638 000 zł107 m² 5 962,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż - przestronne mieszkanie dwupoziomowe w Gorzowie Wielkopolskim Lokalizacja: gorzów Wlkp. Powierzchnia mieszkania: 107 m2 Dodatkowo: piwnica 4 m2 Typ: mieszkanie dwupoziomowe Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

649 000 zł85 m² 7 644,29 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż atrakcyjne 5 pokojowe mieszkanie opowierzchni 84,90m2 usytuowane na parterze w niskim budynku, mieszkanie znajduje się w Zielonej Górze na osiedlu Zacisze, wniedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dobiegniew

Dobiegniew,lubuskie

519 000 zł110 m² 4 718,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nowoczesny bliźniak w Dobiegniewie oaza spokoju w sercu natury stan deweloperski | 5 pokoi | działka 600 m Obecnie nieruchomość w stanie deweloperskim, istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Studzieniec

Studzieniec,lubuskie

250 000 zł5 100 m² 49,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Duża działka - dobra cena Studzieniec Gmina Kożuchów powierzchnia działki: 5100 m2 więcej informacji - tel. Lokalizacja: studzieniec oddalony od centrum Zielonej Góry 12 km. Dom o bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szlachecka

Zielona Góra,lubuskie

620 000 zł54 m² 11 397,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zielona Góra, osiedle Leśny Dwór, ulica Szlachecka. Oferuję na sprzedaż mieszkanie z trzema pokojami położone na pierwszym piętrze. Kameralna i gustownie urządzona klatka schodowa, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie, ul. Żurawinowa

Kostrzyn nad Odrą,lubuskie

175 000 zł1 095 m² 159,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dwie działki budowlane przy ul. Żurawinowej 1082 m i 1075 m Na sprzedaż dwie działki o powierzchniach 1082 m oraz 1075 m , położone przy ul. Żurawinowej, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

699 000 zł90 m² 7 766,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Nietuzinkowe mieszkanie z antresolą 89,3 m przestrzeni i potencjału. Przedstawiamy Państwu mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni całkowitej 89,30 m2 usytuowane na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Słubice

Słubice,lubuskie

180 015 zł1 091 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Witam, do zaoferowania mamy dla Państwa sprzedaż działki budowlanej, zlokalizowanej w Nowym Lubuszu - Słubice o powierzchni 1091 m2. Brak przyłączy - w pobliżu woda i prąd Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców Warszawy

Zielona Góra,lubuskie

469 000 zł47 m² 9 957,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta zablokowana - w trakcie realizacji! 0% od Kupującego jasne, ustawne 3-pokojowe mieszkanie na parterze osiedle słoneczne - powstańców warszawy - niski blok Oferujemy na sprzedaż bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

399 000 zł64 m² 6 263,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Mieszkanie w dobrej cenie i świetnej lokalizacji! lokalizacja Przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na osiedlu Górczyn Gorzowie Wlkp. Górczyn pod względem ludności jest największą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

389 000 zł54 m² 7 203,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 54 m , zlokalizowane na 3. piętrze w 4-piętrowym bloku wybudowanym w technologii wielkiej płyty (budynek bez windy). Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łężyca

Łężyca,lubuskie

522 741 zł59 m² 8 789,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie W stanie deweloperskim - 59,47 m2 - 2. Piętro - balkon 9 m2 - komórka lokatorska 3,99 m2 Nowoczesne osiedle, świetna lokalizacja, pełna infrastruktura! Na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Nowiny Wielkie

Nowiny Wielkie,lubuskie

120 000 zł1 040 m² 115,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

NA sprzedaż nieruchomość gruntowa O powierzchni 1040 m zabudowana budynkiem mieszkalnym oraz budynkiem gospodarczym W nowinach wielkich. ***możliwość dokupiena niezabudowanej działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

389 000 zł47 m² 8 276,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Przedstawiamy Państwu mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 47 m2, które znajduje się w niskim bloku z 2000 roku na os. Górczyn. Cena mieszkania: 389.000 zł CO ZNAJDZIESZ W ŚRODKU? -.