dowolna

Nieruchomości lubuskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

5 445 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 445 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Przytoczna

Przytoczna,lubuskie

1 299 000 zł221 m² 5 877,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 047 m²

Luksusowa willa 800 metrów od jeziora - przytoczna! unikatowa, niepowtarzalna lokalizacja! 800 metrów od jeziora przytoczno! 900 metrów od plaży! 500 metrów od lasu! Oferujemy Państwu na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

375 500 zł47 m² 7 989,36 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy jasne, przytulne mieszkanie o powierzchni 47 m na 2. piętrze budynku na osiedlu Os. Słoneczne. Mieszkanie przeszło kapitalny remont, dzięki czemu wszystko jest świeże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łężyca-Ciesielska

Zielona Góra,lubuskie

598 000 zł56 m² 10 736,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Dzień dobry. Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży nowego, niezamieszkałego trzypokojowego mieszkania, położonego na parterze czteropiętrowego budynku wyposażonego w cichobieżną windę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

799 000 zł121 m² 6 625,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:396 m²

Domy W zabudowie bliźniaczej W płotach zamieszkaj wygodnie - dom w cenie mieszkania, bez prowizji za pośrednictwo Prezentujemy nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kamionka

Kamionka,lubuskie

295 000 zł77 m² 3 821,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Mieszkanie położone jest W niskim bloku na drugim piętrze. Powierzchnia mieszkania wynosi 77,20m2. Do nieruchomości przynależy piwnica ok 6m2. Układ pomieszczeń: - przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

380 000 zł63 m² 6 070,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Mieszkanie z potencjałem wymaga remontu, ale daje ogromne możliwości aranżacji i jest to idealna propozycja dla osób, które chcą urządzić mieszkanie według własnego pomysłu i gustu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie Sosny

Sosny,lubuskie

150 000 zł710 m² 211,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeśli szukasz miejsca w którym możesz odpocząć z dala od zgiełku miasta w otoczeniu zieleni i śpiewu ptaków ta nieruchomość jest stworzona właśnie dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kołłątaja

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

365 000 zł59 m² 6 175,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,1 m , położone na pierwszym piętrze w zadbanym bloku na osiedlu Staszica jednej z najlepiej skomunikowanych i funkcjonalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

440 000 zł55 m² 7 985,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | ul. Fredry Na sprzedaż funkcjonalne i jasne 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Fredry. Lokal przeszedł generalny remont dzięki czemu jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Płoty

Płoty,lubuskie

200 000 zł1 009 m² 198,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa niższa cena! na sprzedaż działka budowlana o pow. 1009 m2 położona w malowniczej miejscowości Płoty, oddalonej zaledwie 6 km od granic Zielonej Góry. Działka środkowa, położona na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Zielona Góra,lubuskie

770 000 zł187 m² 4 117,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:475 m²

Dom jednorodzinny - atrakcyjnie położona popularna kostka. Dwie całkowicie różne opcje: - budynek, po niezbyt kosztownych naprawach i posprzątaniu, umożliwia zamieszkanie, - może też posłużyć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

550 000 zł57 m² 9 722,47 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Rezerwacja biuro nieruchomości luxm przedstawia atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe o pow. 52,61 m2 , wraz z dużym balkonem o powierzchni 7,02 m2 , przynależną piwnicą o powierzchni 2,71.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

255 000 zł48 m² 5 368,42 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3-pokojowe mieszkanie do kompleksowej modernizacji z widokiem na Wartę. Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie o powierzchni 47,5 m , położone w budynku 10-piętrowym. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

989 000 zł127 m² 7 787,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 m²

Luksusowy dom na sprzedaż w Zielonej Górze - Złote Piaski Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży parterowego domu wolnostojącego, który stanowi kwintesencję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

999 000 zł180 m² 5 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:479 m²

Klimatyczny dom blisko centrum Urokliwy dom z potencjałem, w zabudowie bliźniaczej, położony w starej Zielonej Górze. W pobliżu szkoły, sklepy, komunikacja miejska. Rozkład : *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

385 000 zł49 m² 7 857,14 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Idealne mieszkanie dla rodziny Osiedle Słoneczne. Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, położone na Osiedle Słoneczne w spokojnej i zielonej części miasta. To propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Wschowa

Wschowa,lubuskie

119 900 zł97 m² 1 236,08 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta dotyczy sprzedaży lokalu użytkowego o powierzchni całkowitej 97 m2, położonego we Wschowie w centrum, w rynku. Lokal przeznaczony jest do remontu, może być zaadaptowany zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Staropole

Staropole,lubuskie

76 590 zł851 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Posiadamy w ofercie sprzedaży działki położone w miejscowości Staropole. Działki znajdują się przy drodze pomiędzy Lubrzą a Boryszynem a do miejscowości gminnej to odległość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

519 000 zł61 m² 8 461,04 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mapa Nieruchomości przedstawia wyjątkowe trzypokojowe mieszkanie znajdujące się na 2 piętrze w kamienicy w samym centrum historycznego Śródmieścia Gorzowa Wielkopolskiego zaraz przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Przełazy

Przełazy,lubuskie

74 000 zł1 346 m² 54,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka budowlana 1 346 m2 - Zagórze, gm. Lubrza Oferujemy do sprzedaży ostatnią z kompleksu jedenastu działek budowlanych, położoną w niewielkiej, spokojnej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

379 000 zł52 m² 7 219,05 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Biuro nieruchomości luxm przedstawia przestronne mieszkanie 3 pokojowe o pow. 52,50 m2 , wraz z balkonem o powierzchni ok.2m2, oraz z przynależną piwnicą o powierzchni 2,25 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy

Bronków,lubuskie

395 000 zł35 m² 11 285,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 345 m²

Komfortowa i zadbana działka z domkiem letniskowym. Zaledwie 150m od jeziora, obszerna 13 arowa działka z zadbanym i klimatycznym domkiem letniskowym, garażem i szopą, położonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

359 000 zł47 m² 7 638,30 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Wysoki standard! po generalnym remoncie! Oferujemy Państwu do sprzedania mieszkanie 3 pok. o pow. 47, m2 mieszczące się na os. Słonecznym w bloku z lat 80 tych na 10 piętrze wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

317 000 zł36 m² 8 929,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Słoneczne 2 pokoje na sprzedaż Mieszkanie położone na kameralnym osiedlu z wygodnym dostępem do infrastruktury miejskiej (sklepy, szkoły, przystanek mzk). Budynek zarządzany przez wspólnotę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

669 000 zł97 m² 6 926,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Oferujemy Państwu do sprzedania 2 poziomowe mieszkanie 3 pok z garderobą o pow.96,58 m2 bardzo wysoki standard wykonania, mieszczące się na os. Europejskim w Gorzowie Wlkp. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

329 000 zł32 m² 10 163,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Biuro nieruchomości luxm przedstawia atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe o pow. 32,37 m2, z pięknym widokiem na otoczenie zieleni, wraz z dużym balkonem o powierzchni ok.7,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

39 900 zł14 m² 2 860,22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:apartamentowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:14 m²

Na sprzedaż miejsce postojowe położone w Gorzowie na osiedlu Górczyn w budynku przy ul. Komisji Edukacji Narodowej 6. Powierzchnia miejsca postojowego 13,95 m2. Wjazd do hali garażowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Wojnowo,lubuskie

2 300 000 zł27 913 m² 82,40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:sportowo-rekreacyjne

 

Powierzchnia działki:27 913 m²

Na sprzedaż: dobrze prosperujący ośrodek wypoczynkowy nad malowniczym jeziorem Liny Możliwa zamiana na inne nieruchomości. Szukasz wyjątkowej inwestycji w sektorze turystyki i rekreacji? Ten

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Aleja Wolności

Rzepin,lubuskie

659 000 zł268 m² 2 458,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:744 m²

Oferujemy na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom jednorodzinny położony przy Alei Wolności w Rzepinie. To idealne miejsce zarówno do prowadzenia działalności gospodarczej, jak i do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

195 000 zł35 m² 5 519,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferta zarezerwowana W ofercie sprzedaży mieszkanie z dużym potencjałem! Idealne pod inwestycje! lokalizacja: osiedle Słoneczne znajduje się w zachodniej części miasta. Na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Juchacz

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

841 200 zł70 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowe, pełne stylu i charakteru 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,1 m , położone na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku z 2024 roku na cenionym Osiedlu Sady.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okrzei

Żary,lubuskie

409 132 zł68 m² 5 999 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dzień dobry. Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży dużego, przestronnego 3-pokojowego mieszkania, położonego na III piętrze budynku przy ul. Stefana Okrzei 49f w Żarach. Mieszkanie odświeżone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Janczewo

Janczewo,lubuskie

1 090 000 zł145 m² 7 496,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 082 m²

Dom wolnostojący przy lesie | Janczewo | fotowoltaika | duża przestrzeń Na sprzedaż komfortowy dom wolnostojący położony w miejscowości Janczewo (gmina Santok, powiat gorzowski, woj. lubuskie).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Mościczki

Mościczki,lubuskie

65 000 zł904 m² 71,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność przedstawić Państwu działkę budowlaną na sprzedaż położoną w cichej i spokojnej okolicy w miejscowości Mościczki, gmina Witnica. Działka o powierzchni 904 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zielona Góra,lubuskie

355 000 zł46 m² 7 802,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Szukasz mieszkania blisko centrum, a jednocześnie w spokojnym i cichym miejscu, z widokiem na las, szybkim i dogodnym dojazdem do centrum Zielonej Góry - to jest propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Żary

Żary,lubuskie

146 000 zł3 005 m² 48,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy na sprzedaż atrakcyjną działkę z wydanymi warunkami zabudowy położoną w okolicy Żar o pow. 3005 m2 w cenie 146 tys. Nieruchomość ma kształt zbliżony do prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

79 470 zł890 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bożnów, gmina Żagań- oferuję działki z warunkami zabudowy w malowniczej części wsi. Wielkość dostępnych działek : - 589/1 to 0,0890ha - 589/2 to 0,0883ha - 589/3 - Sprzedana - 589/4 to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Orzewo

Orzewo,lubuskie

320 995 zł1 493 m² 215 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż dwie urokliwe działki położone w malowniczej miejscowości Orzewo, gmina Świdnica. To idealne miejsce dla osób poszukujących spokoju i kontaktu z naturą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

799 000 zł121 m² 6 625,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:396 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

799 000 zł121 m² 6 625,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:396 m²

Domy W zabudowie bliźniaczej W płotach zamieszkaj wygodnie - dom w cenie mieszkania, bez prowizji od kupującego Prezentujemy nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne