dowolna

Nieruchomości lubuskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

5 451 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 451 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

429 000 zł54 m² 7 915,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Dwupoziomowe 54,2 m Osiedle Przyjaźni Mieszkanie z ogromnym potencjałem inwestycja, która się opłaca! Szukasz mieszkania, które możesz urządzić dokładnie tak, jak chcesz? A może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kuratowskiej

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

475 000 zł65 m² 7 285,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie 3-pokojowe, os. Piaski, gorzów Wlkp. gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o pow. 65,20 m położone na 1. piętrze niskiego bloku na cenionym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Leśna

Przytok,lubuskie

650 000 zł83 m² 7 816,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Na sprzedaż dom w otoczeniu natury Przytok, gmina Zabór Jeżeli szukasz miejsca, w którym cisza, spokój i bliskość natury idą w parze z możliwością aranżacji domu według.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

396 099 zł4 001 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek o łącznej powierzchni 4001 m2 w miejscowości Barcikowiczki (nowe Miasto Zielona Góra). Działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Żary

Żary,lubuskie

625 000 zł63 m² 9 893,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Polecamy na sprzedaż bardzo atrakcyjny apartament położony w Żarach, na pierwszym piętrze o pow. 63,17 m2 w cenie 625 tys zł. Nieruchomość składa się z nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morelowa

Zielona Góra,lubuskie

389 000 zł42 m² 9 261,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 42 m , położone na parterze niskiego, ocieplonego bloku po termomodernizacji, na spokojnym i bardzo dobrze skomunikowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Sulęcin,lubuskie

230 000 zł52 m² 4 448,74 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1933

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią w atrakcyjnej części Sulęcina. Lokal o powierzchni 51,7 m znajduje się na parterze solidnego budynku z lat 30-tych. Klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

469 000 zł63 m² 7 488,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Komfortowe mieszkanie 2-pokojowe z możliwością wyodrębnienia 2 sypialni kosztem salonu, zlokalizowane w kameralnym osiedlu chronionym w otoczeniu zieleni. Na prawie 63m2 składają się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Janczewo

Janczewo,lubuskie

663 000 zł88 m² 7 517,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:587 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej Janczewo k. Gorzowa Wlkp. Na sprzedaż przytulny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 88,19 m , usytuowany na zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dekerta

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

399 000 zł47 m² 8 489,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie Z możliwością zakupu miejsca postojowego pod budynkiem. Na sprzedaż funkcjonalne i przytulne mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na 2. piętrze w niskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zielona Góra,lubuskie

397 000 zł57 m² 6 964,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

3 pokojowe mieszkanie, niski blok Z cegły, III piętro. Mieszkanie ciche, ciepłe i słoneczne, okna wychodzą na południe i wschód, z balkonu widok na zieleń. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Sulęcin

Sulęcin,lubuskie

130 000 zł2 650 m² 49,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy państwu dwie działki w Sulęcinie przy linii brzegowej jeziora. Pierwsza działka o wielkości 2300m2 i druga 2650m2. Wydane warunki zabudowy na dom mieszkalny jednorodzinny więcej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Sulechów

Sulechów,lubuskie

424 340 zł57 m² 7 479 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Aldan Nieruchomości przedstawia do sprzedaży nowe lokale mieszkalne w stanie deweloperskim położone w nowoczesnym budynku z windą na Osiedlu Tkacka w Sulechowie k / Zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Witnica,lubuskie

65 000 zł377 m² 172,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka budowlana znajdująca się W witnicy, woj. Lubuskie Na sprzedaż nieruchomość składająca się z dwóch działek budowlanych ( klasoużytek: b) o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Drożków

Drożków,lubuskie

230 000 zł4 286 m² 53,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecamy na sprzedaż ładną działkę z warunkami zabudowy położoną w Drożkowie o pow. 4286 m2 w cenie 230 tys. Nieruchomość jest w kształcie zbliżonym do kwadratu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Osiedlowa

Wojcieszyce,lubuskie

449 000 zł61 m² 7 312,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie w otoczeniu natury - 6 km od Gorzowa Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie (61,4 m ) w Wojcieszycach, ul. Osiedlowa. Blok z 1979 roku, 3. piętro. Atuty lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Strychy

Strychy,lubuskie

550 000 zł1 737 m² 316,64 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 m²

Przedmiotem sprzedaży jest obiekt produkcyjno-magazynowy. Nieruchomość polożona jest w województwie Lubuskim , (powiat międzyrzecki), miejscowość Strychy. Na powierzchnię nieruchomosci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Żary

Żary,lubuskie

280 000 zł4 286 m² 65,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecamy na sprzedaż ładną działkę z warunkami zabudowy położoną w Drożkowie o pow. 4286 m2 w cenie 280 tys. Nieruchomość jest w kształcie zbliżonym do kwadratu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

329 000 zł49 m² 6 757,03 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości luxm przedstawia atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe o pow. 48,69 m2 , wraz z balkonem o powierzchni ok.4m2, z dużą piwnicą o powierzchni ok.10 m2 , oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Wimar

Słubice,lubuskie

625 000 zł56 m² 11 230,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż oferujemy Państwu przestronne, 3-pokojowe mieszkanie w Słubicach na Osiedlu Wimar. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4-kondygnacyjnym budynku mieszkalnym - wielorodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Smoczyka

Żary,lubuskie

435 000 zł42 m² 10 235,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie w nowo wybudowanym apartamentowcu przy ul. Smoczyka w Żarach. Lokal o powierzchni 42,5 m znajduje się na parterze i został zaprojektowany przez architekta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Słubice,lubuskie

250 000 zł43 m² 5 813,95 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie własnościowe z księgą wieczystą. Parter, dogodny dla osób niepełnosprawnych (brak schodów) Możliwość adaptacji lokalu pod działalność handlową, usługową. Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Młyńska

Świebodzin,lubuskie

245 000 zł35 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie położone na I piętrze zadbanej kamienicy przy ul. Młyńskiej w Świebodzinie. Lokal jest wyremontowany i gotowy do zamieszkania, nie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Ruczajowa

Zielona Góra,lubuskie

879 000 zł91 m² 9 657,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Przedstawiamy na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie usytuowane przy ul. Ruczajowej jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Zielonej Górze. Budynek z 2016 roku zachwyca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Olchowa

Zielona Góra,lubuskie

4 064 000 zł3 905 m² 1 040,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Sprzedam działkę inwestycyjną nr 89/1 i 88 przy ul. Olchowej na osiedlu Zacisze w centrum Zielonej Góry o łącznej powierzchni 3 905 m2. Na bazie wz została opracowana koncepcja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Sława

Sława,lubuskie

249 000 zł48 m² 5 187,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:60 m²

Domek rekreacyjny - Ośrodek wypoczynkowy w Sławie Powierzchnia: 48 m2 taka oferta tylko W d&k nieruchomosci Kupujący ponosi koszt prowizji dla biura Biuro nieruchomości d&k oferuje na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Grottgera

Zielona Góra,lubuskie

625 000 zł109 m² 5 728,69 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż lokal przy ul. Grottgera. Lokal o pow. 109,10 m2 ( plus 19,35m2 dzierżawione ) położony na parterze 2-piętrowej kamienicy przy ul. Grottgera. Układ: - pomieszczenia usługowe 5, - wc 2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szlachecka

Zielona Góra,lubuskie

505 000 zł40 m² 12 531 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedażą 2-pokojowego mieszkania w nowym budownictwie na prestiżowym osiedlu Leśny Dwór przy ul. Szlacheckiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żołnierzy Niezłomnych

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

249 000 zł55 m² 4 527,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja. Tylko 4500zł/mkw! Mieszkanie 3-pokojowe z oddzielną kuchnią i balkonem o pow. 55 mkw położone na 4 piętrze w niskim bloku na os. Staszica przy ul. Żołnierzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Warszawska

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

658 000 zł54 m² 12 246,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Marzysz o własnym kącie w spokojnej okolicy? Szukasz mieszkania z dużą przestrzenią i dodatkowymi udogodnieniami? Nie czekaj i sprawdź tę ofertę! lokalizacja Przedstawiamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Osiedle Polesie

Kunowice,lubuskie

780 000 zł142 m² 5 477,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:187 m²

Twoje bezpieczne, spokojne i szczęśliwe Osiedle! Do zaproponowania mamy Państwu dom w zabudowie szeregowej na Osiedlu Polesie 11 w Kunowicach. Nieruchomość jest oddana do użytku oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

799 000 zł105 m² 7 609,52 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Future Nieruchomości Gorzów przedstawia ofertę przytulnego i nowoczesnego mieszkania na os. Piaski - 105m #twojaprzyszloscmaswojadres Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 105 m Osiedle Piaski,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

352 000 zł40 m² 8 866,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Przedstawiamy Państwu mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 39,70 m2 usytuowane na parterze w niskim bloku z 1997 roku na os. Gorczyn. Cena mieszkania: 352.000 zł CO ZNAJDZIESZ W ŚRODKU?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

1 250 000 zł260 m² 4 807,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:589 m²

Na sprzedaż prezentujemy niezwykle atrakcyjny dom wolnostojący, który łączy solidne budownictwo lat 90. z komfortem, przestrzenią i prywatną strefą relaksu. Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ściegiennego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

379 000 zł56 m² 6 755,79 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 56,1 m , położone na czwartym piętrze 8-piętrowego budynku na osiedlu Górczyn. Nieruchomość idealna zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Arciszewskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

999 000 zł190 m² 5 246,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 220 m²

Nowoczesny dom W zabudowie wolnostojacej parterowy Z poddaszem użytkowym, niepodpiwniczonyw - W stanie surowym zamkniętym- 990.000 zł. Netto W ofercie sprzedaży dom wolnostojący,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

365 000 zł60 m² 6 083,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Nowa, niższa cena! Polecamy 2 pokojowe, przestronne mieszkanie w samym centrum Gorzowa! lokalizacja: znajdują się tutaj wszystkie ważniejsze instytucje, siedziby banków, firm. Mieści się tutaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Mironicka

Kłodawa,lubuskie

132 800 zł1 300 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W ofercie sprzedaży jest atrakcyjna działka pod zabudowę domu jednorodzinnego, położona w Kłodawie przy ul. Mahoniowej. Działka o regularnym kształcie prostokąta, o płaskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

379 000 zł55 m² 6 890,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości city invest oferuje Państwu do sprzedaży bardzo eleganckie mieszkanie (na poddaszu). Designerski styl powoduje iż to jedyne takie mieszkanie położone na oś. Przyjaźni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

739 000 zł77 m² 9 560,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:391 m²

! kupujący nie ponosi kosztów prowizji do biura! Prezentujemy na sprzedaż, unikatową ofertę domu w zabudowie bliźniaczej na Osiedlu Złote Pisaki o pow. 77,30m2, położonej nadziałce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

399 000 zł36 m² 11 154,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Rezerwacja! Twoje miejsce z ogródkiem w sercu Gorzowa! Marzysz o przytulnym mieszkaniu z własnym kawałkiem zieleni? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż klimatyczne.