dowolna

Nieruchomości lubuskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

5 452 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 452 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Drzonków-Rydwanowa

Zielona Góra,lubuskie

869 000 zł220 m² 3 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:699 m²

Dzień dobry. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dużego, wielopokoleniowego domu o powierzchni 220m2 położonego w Zielonej Górze ul. Drzonków-Rydwanowa 10. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Nowa Wioska

Nowa Wioska,lubuskie

175 000 zł875 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kompleks działek nad stawem i jeziorem W nowej wiosce koło lubrzy! Oferujemy 6 działek budowlanych w malowniczej miejscowości Nowa Wioska, przy pięknych stawach i 580 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kościuszki

Nowa Sól,lubuskie

165 000 zł36 m² 4 558,01 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36,2 m , położone przy ul. Kościuszki 25 w Nowej Soli, na parterze trzypiętrowego budynku. Przestronna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Nasienna

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

699 000 zł500 m² 1 398 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:7 092 m²

Atrakcyjna działka w Gorzowie Wlkp. obręb Chróścik ul. Nasienna, zabudowana dwoma budynkami poniemieckimi w dobrym stanie - do adaptacji. Pow. zabudowy budynków to 203m2 i 279m2. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

280 000 zł46 m² 6 021,51 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Marzysz o własnym mieszkaniu w sercu miasta? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę! Na sprzedaż atrakcyjne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,5 m, usytuowane na drugim piętrze kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Złota Podkowa

Sława,lubuskie

499 000 zł78 m² 6 397,44 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie z ogródkiem - stan deweloperski! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego, nowoczesnego mieszkania dwupoziomowego o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Myszęcin

Myszęcin,lubuskie

3 250 000 zł41 700 m² 77,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż: nieruchomość inwestycyjna 4,17 ha z zabudowaniami - Myszęcin, gm. Szczaniec Prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży nieruchomości położonej w miejscowości Myszęcin,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wawrzyniaka

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

249 000 zł49 m² 5 128,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1926

Mieszkanie w niedalekiej odległości od centrum miasta. Ul. Wawrzyniaka - cicha i spokojna okolica. Pierwsze piętro w kamienicy, która jest w dobrym stanie technicznym. Pow. 48,55 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Podbrzezie Dolne

Podbrzezie Dolne,lubuskie

2 999 000 zł300 m² 9 996,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:62 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość z ogromnym potencjałem dom mieszkalny z częścią warsztatową, położony na przestronnej działce, idealnej zarówno do zamieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Czartoryskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

990 000 zł162 m² 6 107,34 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Atrakcyjny dwupoziomowy lokal użytkowy na sprzedaż w atrakcyjnej lokalizacji. Ul. Dekerta/czartoryskiego os. Górczyn. Doskonale widoczny, z parkingiem. Parter 95,73m2, zajmujący narożnik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

279 000 zł39 m² 7 227,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Przedstawiamy Państwu mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 38,60 m2 usytuowane na 4 piętrze w niskim bloku na os. Górczyn. Cena mieszkania: 279.000 zł CO ZNAJDZIESZ W ŚRODKU? - 2 jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Złota Podkowa

Sława,lubuskie

549 000 zł78 m² 7 056,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:981 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej z wyjątkowo dużą działką - Sława Kup dom bez prowizji i bez podatku pcc - oszczędzasz niemal 20 000 zł! Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny umeblowany Bytom Odrzański

Bytom Odrzański,lubuskie

280 000 zł72 m² 3 911,16 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynajmę lokal/sprzedam kompletne wyposażenie Cafe baru w sercu urokliwego Bytomia Odrzańskiego! Lokalizacja: rynek 25, 67-115 Bytom Odrzański Sprzedam kompletne wyposażenie Cafe baru (możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wicina

Wicina,lubuskie

720 000 zł190 m² 3 789,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Szanowni Państwo, mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż urokliwy dom zlokalizowany w malowniczej miejscowości Wicina, w województwie lubuskim. Jest to idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Złota Podkowa

Sława,lubuskie

499 000 zł78 m² 6 397,44 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łężyca-Ciesielska

Zielona Góra,lubuskie

629 000 zł56 m² 11 292,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedażą 3-pokojowego mieszkania w nowym budownictwie przy ul. Łężyca-Ciesielska w Zielonej Górze. Lokal usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żary

Żary,lubuskie

350 000 zł110 m² 3 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:716 m²

Polecamy na sprzedaż pół domu zlokalizowanego w bliskiej okolicy Żar o pow. użytkowej około 110 m2 w atrakcyjnej cenie 390 tys. Nieruchomość położona jest na działce o pow. 716.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Wrzesiny

Wrzesiny,lubuskie

69 000 zł12 500 m² 5,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka rolna o powierzchnia 1.25 ha, w miejscowości Wrzesiny nr działki 200/18, możliwość dokupienia działki również 200/17. Zapraszam do zakupu setki atrakcyjnych ofert.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

359 000 zł64 m² 5 569,35 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż przestronne trzy pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,46 m , położone na 2. piętrze na osiedlu Górczyn w Gorzowie Wielkopolskim. To idealna propozycja dla rodziny, pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kołłątaja

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

379 000 zł59 m² 6 412,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,1 m , położone na pierwszym piętrze w zadbanym bloku na osiedlu Staszica jednej z najlepiej skomunikowanych i funkcjonalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Droszków

Droszków,lubuskie

228 000 zł1 532 m² 148,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 2 działki budowlane położone na Os. Wiśniowym w Droszkowie Działki objęte są mpzp pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne Powierzchnie działek: 1. 1532m2 2. 1607m2 - rezerwacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Witosa

Bytom Odrzański,lubuskie

284 750 zł42 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Lotus Nieruchomości ma przyjemność uczestniczyć w projekcie sprzedaży 59 nowoczesnych mieszkań na osiedlu Piastowskim przy ulicy Witosa w Bytomiu Odrzańskim. Dogodna i szybka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Przylep-Handlowa

Zielona Góra,lubuskie

199 000 zł460 m² 432,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki o powierzchni 460m2 w Zielonej Górze (przylep). Działka znajdują się na cichym i spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

528 640 zł47 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż wyjątkowe, stylowo wykończone mieszkanie o powierzchni 47,2 m , położone na 2. piętrze nowoczesnego budynku z windą. Nieruchomość znajduje się na modnym, dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

620 000 zł67 m² 9 212,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 4-pokojowe! Gotowe do wprowadzenia! podpisana umowa przedwstępna! Nowa oferta w naszym biurze! Przedstawiamy na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe, położone na II piętrze niskiego budynku. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sucharskiego

Zielona Góra,lubuskie

333 000 zł38 m² 8 856,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego 2-pokojowego mieszkania przy ul. Majora Henryka Sucharskiego 4 w Zielonej Górze (osiedle Słoneczne).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strumykowa

Zielona Góra,lubuskie

685 000 zł76 m² 8 965,97 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne, przestronne i ustawne mieszkanie 3 pokojowe (obecnie zrobiona garderoba z 1 pokoju) o powierzchni 76,4 m2 usytuowane na parterze niskiego bloku zlokalizowanego przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

275 000 zł40 m² 6 823,82 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Przedstawiamy Państwu mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 40,30 m2 usytuowane na 2 piętrze w niskim bloku z 1995 roku na Zawarciu. Cena mieszkania: 275.000 zł CO ZNAJDZIESZ W ŚRODKU? -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Nowa Sól

Nowa Sól,lubuskie

529 000 zł64 m² 8 309,77 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przestronne mieszkanie 63,66 m z prywatnym miejscem postojowym - Nowa Sól, blisko S3! Bez podatku pcc! Oferta bez prowizji! Na sprzedaż nowoczesne, wykończone mieszkanie w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

555 000 zł90 m² 6 147,54 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Polecam wyjątkowe mieszkanie w Śródmieściu Gorzowa Wlkp. Przedmiotem oferty jest klimatyczne mieszkanie o powierzchni 90,28 m2 położone na drugim piętrze w niskiej odrestaurowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Sikorskiego

Stare Kurowo,lubuskie

155 000 zł2 654 m² 58,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Uwaga - nowa, niższa cena! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki zlokalizowanej w Starym Kurowie przy zbiegu ulic Sikorskiego i Kościelnej. Działka o pow. 0,2654.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łężyca-Ciesielska

Zielona Góra,lubuskie

617 500 zł56 m² 11 086,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Twoje em oferuje do sprzedaży nowe, nigdy nie zamieszkałe, 3 pokojowe mieszkanie w Zielonej Górze przy ul. Łężyca - Ciesielska, o powierzchni 55,7 m2. Nieruchomość znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Armii Krajowej

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

449 000 zł60 m² 7 483,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Zarezerwowane Opis nieruchomości Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe, położone na parterze w bloku 4 piętrowym. Doskonała lokalizacja, w pobliżu szkoła, przedszkola, liczne sklepy, punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

210 000 zł33 m² 6 325,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Przedstawiamy Państwu kawalerkę o powierzchni 33 m , położoną na 2. piętrze niskiego bloku z 1998 roku przy ul. Kossaka w Gorzowie Wielkopolskim. To propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

740 000 zł112 m² 6 607,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 112 m , położony na działce 400 m . Nieruchomość w stanie deweloperskim, gotowa do własnej aranżacji. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Konstruktorów

Nowa Sól,lubuskie

498 100 zł50 m² 10 042,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szanowni Państwo, zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania położonego na 1 piętrze nowoczesnym budynku wyposażonego w cichobieżną windę przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Zielona Góra,lubuskie

309 000 zł31 m² 9 967,74 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjna kawalerka z wydzieloną sypialnią o powierzchni 31 m2 usytuowana na 3 piętrze wieżowca zlokalizowanego przy ul. Stefana Wyszyńskiego- osiedle Słoneczne. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wróblewskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

329 000 zł48 m² 6 820,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski, górczyn Jeśli szukasz mieszkania w najlepszej lokalizacji w Gorzowie, to właśnie je znalazłeś. Górczyn druga strona miasta już dawno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łężyca-Ciesielska

Zielona Góra,lubuskie

614 999 zł56 m² 11 041,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Dzień dobry. Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży nowego, niezamieszkałego trzypokojowego mieszkania, położonego na parterze czteropiętrowego budynku wyposażonego w cichobieżną windę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Bolemin

Bolemin,lubuskie

71 904 zł1 284 m² 56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż 2 działki przy lesie W boleminie, gmina deszczno. Oferta wstrzymana Na sprzedaż dwie działki o powierzchniach 1343 m2 i 1284 m2 znajdujące się w Boleminie, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

365 000 zł47 m² 7 765,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmontowane mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 47 m2 jest zainstalowane na piętrze, w którym znajduje się blok na os. Górczyna. Cena mieszkania: 365.000 zł CO ZNAJDZIESZ W ŚRODKU? -.