dowolna

Nieruchomości lubuskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

5 452 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 452 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Żary,lubuskie

385 000 zł52 m² 7 347,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Inwestor artur mikołajczyk Kupujący nie ponosi opłat pcc przy zakupie. Mieszkanie bezczynszowe w budowie położone na parterze w bloku 14-lokalowym przy ul. Bogatki w Żarach o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Bogdaniec

Bogdaniec,lubuskie

242 000 zł4 400 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest 44 arowa działka w Bogdańcu z wydanymi warunkami zabudowy dla trzech budynków mieszkalnych jednorodzinnych wolnostojących. Dojazd drogą gminną, w sąsiedztwie nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

489 000 zł55 m² 8 890,91 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż ustawne, jasne, ciepłe 2 pokojowe mieszkanie opowierzchni 55 m2 usytuowane na wysokim parterze w niskim bloku zlokalizowane włężycy. Do mieszkania przynależy piwnica. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona Maszewo

Maszewo,lubuskie

349 000 zł4 961 m² 70,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Super oferta dla inwestora działka inwestycyjna pod budowę supermarketu - obiektu handlowo - usługowego Oferujemy do sprzedaży działkę pod inwestycję, położoną w doskonałej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Piaskowa

Kożuchów,lubuskie

189 000 zł36 m² 5 235,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

EN biuro nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż przestronną kawalerkę o powierzchni 36,10 m , usytuowaną na czwartym piętrze w bloku po procesie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

980 000 zł136 m² 7 222,88 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Gorzów Wielkopolski nowy lokal handlowo-usługowy! Lokalizacja w samym centrum nowoczesnego, dużego osiedla mieszkaniowego magnolia (brak innych lokali na osiedlu oprócz sąsiedniej Żabki).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mycielin

Mycielin,lubuskie

240 000 zł178 m² 1 348,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:6 500 m²

Nieruchomość znajduje się w Mycielinie (woj. lubuskie, powiat żagański) w okolicy domów jednorodzinnych. Działka na której stoi nieruchomość ma 65 arów. Dodatkowo za stodołą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleje 11 Listopada

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

265 000 zł62 m² 4 288,03 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1892

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 3 pokojowego mieszkania usyutowanego na poziomie niskiego parteru w odrestaruowanej Kamienicy zlokalizowanej na os. Słonecznym w Gorzowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Leśna

Żary,lubuskie

850 000 zł250 m² 3 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:768 m²

Niezwykła Perła w Malowniczych Żarach-Twój Nowy Dom Marzeń Wspaniałe Parametry Nieruchomości: przestronna powierzchnia mieszkalna: około 250 m Rozległa działka: 768 m Rok budowy: 1980.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zamenhofa

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

270 000 zł48 m² 5 648,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 3 pokojowego mieszkania usytuowanego na poziomie 3 piętra w niskim 4 piętrowym bloku zlokalizowanym na os. Dolinki w Gorzowie Wielkopolskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okulickiego

Zielona Góra,lubuskie

299 000 zł29 m² 10 381,90 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferuje do sprzedaży przytulne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem usytuowane na siódmym piętrze w budynku przy ul. Leopolda Okulickiego w Zielonej Górze. Na 28,8 m2 rozmieszczono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Złota

Dzierżów,lubuskie

89 600 zł896 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferta wyłącznie W naszym biurze Ofertą sprzedaży są działki budowlane zlokalizowane w Dzierżowie - 7 minut samochodem od Gorzowa Wielkopolskiego. Powierzchnie działek: od 896m2 do 1023m2 Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

420 000 zł3 500 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki. Nieruchomość gruntowa o powierzchni 35 arów. Działka znajduje się w Starym Kisielinie przy ulicy Jesiennej (nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Aleja Brzozowa

Słone,lubuskie

121 600 zł760 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży urokliwej działki z wydaną decyzją o warunkach zabudowy położonej w miejscowości Słone w powiecie Zielonogórskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Drzymały

Słubice,lubuskie

165 000 zł918 m² 179,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Nieruchomości o powierzchniach od 0,0914 - 0,0972 ha. zlokalizowane w Słubicach na wysokości ul. Drzymały, tuż obok nowo powstałej zabudowy jednorodzinnej. Teren o regularnym kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

199 000 zł1 144 m² 173,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Malownicza działka budowlana W ochli Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży niezwykle atrakcyjnej działki budowlanej położonej w Ochli. Działka o regularnym kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Żagań,lubuskie

259 000 zł65 m² 3 966,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Żagań ulica Jana Kochanowskiego, mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 59,9m2 ,na sprzedaż. Oferuję atrakcyjnie położone mieszkanie w skład którego wchodzą : - salon z dużym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

649 000 zł85 m² 7 656,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie na Rzeźniczaka idealne dla młodych lub dla rodziny z dziećmi! Gotowe do zamieszkania ciepłe słoneczne i nowocześnie urządzone! 84,77m2, powierzchni użytkowej! nowe i lubiane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard Żagań

Żagań,lubuskie

470 000 zł72 m² 6 527,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1945

Polecamy do sprzedaży komfortowe mieszkanie w spokojnej lokalizacji Żagania. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze , składa się z wyodrębnionej części sypialnej : 3 sypialnie oraz strefy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kopernika

Kostrzyn nad Odrą,lubuskie

670 000 zł83 m² 8 072,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknego, przestronnego mieszkania, które znajduje się w samym centrum miasta, a z jego okien można podziwiać zieleń parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Żagań,lubuskie

145 000 zł32 m² 4 562,62 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

Żagań ulica Żarska, kawalerka o powierzchni użytkowej 28,78m2,na sprzedaż. Oferuję mieszkanie w skład którego wchodzą : - klimatyczny pokój z widocznymi drewnianymi belkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sienkiewicza

Zielona Góra,lubuskie

260 000 zł32 m² 8 074,53 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy do odkrycia uroku tej wyjątkowej kawalerki o powierzchni 32,2 m2, usytuowanej na drugim piętrze urokliwej kamienicy w samym sercu Zielonej Góry, przy malowniczej ulicy Sienkiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Raculka

Zielona Góra,lubuskie

2 050 000 zł217 m² 9 447 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:851 m²

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego domu z niezależnym dwupokojowym mieszkaniem, który znajduje się w Zielonej Górze na osiedlu Raculka. Oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wierzbno

Wierzbno,lubuskie

420 000 zł86 m² 4 888,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:589 m²

**uwaga** ostatnia połówka wolna! ** nowy dom W zabudowie bliźniaczej W stanie deweloperskim bez podatku pcc (2%) wraz Z pompą ciepła! W niniejszej ofercie prezentuje Państwu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Krzeszyce,lubuskie

990 000 zł110 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:90 000 m²

Nowa cena Przedmiotem oferty jest siedlisko o pow. 8,97 ha, na które składa się dom wraz z zabudowaniami gospodarczymi i stawem w gminie Krzeszyce. Na terenie posesji znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lisia

Zielona Góra,lubuskie

429 000 zł61 m² 6 986,97 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania na osiedlu Łużyckim w Zielonej Górze. Lokal usytuowany jest na 6 piętrze wieżowca przy ul. Lisiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

479 849 zł155 m² 3 100 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż parterowy budynek użytkowy o powierzchni 154,79m2 składający się z 2 dużych pomieszczeń - jedno pomieszczenie z bramą wjazdową, magazynu oraz 2 pomieszczeń socjalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

450 000 zł60 m² 7 557,94 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Biuro nieruchomości luxm przedstawia Przestronne Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 59,54 m2, wraz z dużym balkonem, oraz z przynależną piwnicą o powierzchni ok. 3,75 m2 na Os. Staszica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Londyńska

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

569 000 zł58 m² 9 840,89 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 3 pokojowego mieszkania usytuowanego na III piętrze w niskim V piętrowym bloku wyposażonym w windę zlokalizowanym na os. Europejskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Borek

Borek,lubuskie

469 000 zł94 m² 4 993,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dużo niższa cena! Na sprzedaż połowa domu w w budynku wielorodzinnym typu Bliźniak w spokojnej okolicy w miejscowości Borek gmina Deszczno Nieruchomość o powierzchni łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Maczka

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

529 000 zł53 m² 9 981,13 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie położone na wysokim parterze na Os. Górczyn. Blok z 2001r., w doskonałej kondycji, III-piętrowy. Ciekawie i nowocześnie zaaranżowana pow. 53m2 + pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Karliki

Żagań,lubuskie

2 890 000 zł740 m² 3 905,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:2 150 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferuję na sprzedaż wyjątkowy dworek rodzinny Talleyrand, położony w malowniczym Żaganiu, woj. lubuskie! Ten czarujący dworek, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Drzymały

Słubice,lubuskie

165 000 zł921 m² 179,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

869 000 zł84 m² 10 287,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowa niższa cena, dobra inwestycja! Lokal gastronomiczny ze stabilnym najemcą! Umowa najmu zawarta na 3 lata z możliwością przedłużenia. Doskonale prosperująca piwiarnia z piwem kraftowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Matejki

Nowa Sól,lubuskie

269 000 zł44 m² 6 085,97 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Effect Home prezentuje mieszkanie dostępne tylko w naszym biurze! Oferta mieszkania dwupokojowego o pow. 44,20 m2 położonego na parterze bloku w atrakcyjnej lokalizacji przy ul. Matejki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tomaszowo,lubuskie

185 000 zł47 m² 3 936,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tomaszowo ulica Brzozowa, mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 46,9 m2,II piętro ,na sprzedaż. Kupujący bez prowizji Pośrednika. Oferuję mieszkanie o powierzchni 46,9 m2 ,w skład którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bema

Żagań,lubuskie

265 000 zł52 m² 5 057,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jasne i ciepłe, umeblowane mieszkanie dwupokojowe z balkonem typu loggia, zlokalizowane w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy na ulicy Bema. Opis mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żelazna

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

409 000 zł39 m² 10 476,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 2 pokojowego mieszkania usytuowanego na poziomie parteru w niskim dwu piętrowym bloku zlokalizowanym na styku os. Słonecznego, staszica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kłodawa

Kłodawa,lubuskie

169 000 zł1 000 m² 169 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Rezerwacja! Na sprzedaż działka o pow. 1000 m2 położona w malowniczej miejscowości Mironice, gmina Kłodawa. Grunt o płaskim ukształtowaniu terenu. Dojazd do nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Staszica

Zielona Góra,lubuskie

560 000 zł46 m² 12 173,90 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania w centrum miasta przy ulicy Staszica. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze nowoczesnego bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

859 000 zł98 m² 8 792,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 97,7 m2 usytuowane na 1 piętrze kamienicy zlokalizowanej na deptaku- ścisłe centrum Zielonej Góry. Mieszkanie przestronne idealnie nadaje.