dowolna

Nieruchomości lubuskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

5 445 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 445 ogłoszeń

120 000 zł37,20 m² 3 225,81 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie Blisko Jeziora - Idealne dla Miłośników Natury oferta aktualna Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,20 m , zlokalizowane zaledwie 1,5 km od plaży głównej malowniczego.

Szczegóły ogłoszenia

152 500 zł1 173 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż: malownicza działka w Dankowie blisko jezior i nowoczesnego ośrodka wypoczynkowego "łubu-Dubu" Na sprzedaż wyjątkowa działka o pow. 1173m2 - położona w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł46,60 m² 7 918,45 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe z balkonem, położone na parterze wieżowca przy ulicy Leopolda Okulickiego w Zielonej Górze. Lokal ma dwustronny układ, co zapewnia dobre doświetlenie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł152 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 047 m²

Ta dwupiętrowa nieruchomość w Trzebiszewie oferuje 152,0 m przemyślanie zaprojektowanej przestrzeni mieszkalnej. Parter to część w której toczy się życie: na parterze znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Polecam na sprzedaż komfortowe mieszkanie 3-pokojowe na osiedlu "piaski" w Gorzowie Wlkp. o powierzchni 65 m2 położone na drugim piętrze w niskim bloku. Metraż obejmuje: - pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł40 m² 5 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:97 m²

Mały domek parterowy po kapitalnym remoncie w Tuplicach o powierzchni 40 m2 na działce 0,0028 ha. Dodatkowo w skład nieruchomości wchodzą dwie działki o łącznej powierzchni 0,0069.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł7 000 m² 285,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta Sprzedaży Nieruchomości Lokalizacja: centrum Żar Typ Nieruchomości: działka inwestycyjna Opis Nieruchomości: oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę położoną w sercu Żar, idealną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

629 000 zł72,50 m² 8 675,86 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Opis Oferta w biurze prospace Oferujemy na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i pięknym widokiem, zlokalizowane na nowoczesnym osiedlu Leśny Dwór w Zielonej Górze.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł3 200 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Trzebów, działka budowlana 3200m2, 240000 zł, sprzedam Do sprzedania duża Działka budowlana w atrakcyjnym położeniu tylko 10 km od Żagania nad rzeką Kwisa. Cicha i spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł31,33 m² 6 351,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

N o W A | N I Ż S Z A | C E N A | Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 31,33 m2, położona w klimatycznej kamienicy w samym sercu Gorzowa.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł1 660 m² 1 807,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży bardzo atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1660 m2 zlokalizowaną przy jednej z najbardziej ruchliwych głównych ulic miasta. Teren posiada wszystkie media.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł120,25 m² 6 320,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:246 m²

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy   nowoczesny dom W zabudowie bliźniaczej na zamkniętym osiedlu domów dom energoszczędny.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Mieczyński Nieruchomości przedstawia ofertę mieszkania 3 pokojowego o powierzchni 62,10 m2 usytuowane na drugim piętrze w niskim bloku z 2003 roku na os. Górczyn. Cena mieszkania: 527.000.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł400 m² 1 475 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:575 m²

Mieczyński Nieruchomości przedstawia Państwu nieruchomość z dużym potencjałem inwestycyjnym. Przestronny dom z możliwością przekształcenia na hostel bądź trzy odrębne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł888,20 m² 3 321,32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:780 m²

Kamienica po gruntownym remoncie, zlokalizowana przy ul. Wyszyńskiego w Gorzowie Wielkopolskim. Blisko ścisłego centrum miasta, w sąsiedztwie parku oraz zabudowy wielorodzinnej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł200 m² 4 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 343 m²

Wyjątkowa rezydencja w Gorzowie Wielkopolskim przestrzeń, komfort i potencjał inwestycyjny Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej nieruchomości położonej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lipinki Łużyckie - działka - 4270 m2 - miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego - mn, u. Działka usługowo mieszkaniowa w Lipinkach Łużyckich. Bezpośrednio przy drodze krajowej 12 między.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł50,20 m² 7 768,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie do remontu | ul. Dolna | blisko uczelni | 50,5 m Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50,5 m , położone na 2. piętrze w niskim, 3-piętrowym bloku przy ul. Dolnej.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł38 m² 3 947,37 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przedstawiamy atrakcyjną ofertę sprzedaży komfortowego dwupokojowego mieszkania usytuowanego na parterze w spokojnej okolicy, otoczonej zielenią, lasami i jeziorami - idealnym miejscem dla.

Szczegóły ogłoszenia

2 940 000 zł19 600 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Future Nieruchomości Gorzów prezentuje ofertę sprzedaży Działka inwestycyjna 1,96 ha | Kostrzyn nad Odrą #twojaprzyszloscmaswojadres Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 19.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

545 550 zł56,90 m² 9 587,87 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Leśny Dwór II Zielona Góra | 3 pokoje | 56,90 m | Piętro 5 z 5 | Bez pcc Dostępność Klatka 3 Leśnego Dworu II: wyprzedana w 100%. Klatka 1: 17 z 18 lokali sprzedanych. Klatka 7: 16.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł600 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:694 m²

Willa Zacisze opowieść o miejscu, które dopiero zaczyna się naprawdę Miejsce, które nie potrzebuje przedstawienia W samym sercu Gorzowa Wielkopolskiego, tuż przy Parku Siemiradzkiego, stoi.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł71 m² 10 774,65 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Prezentujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość 3 pokojową na osiedlu strzeżonym W sławie! taras + ogród- taras o powierzchni 15,90M2 oraz ogródek 60m2. Do mieszkania przynależy miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł102,40 m² 2 529,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:17 680 m²

Jelenin, gmina Żagań, dom powierzchnia 102 m2, sprzedam, 259 000 zł. Jelenin to jedna z ciekawszych propozycji w obrębie Żagania. Znajdziesz tam wielu interesujących sąsiadów.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł148,40 m² 7 412,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż przytulny, parterowy dom wolno stojący położony w Janczewie. Nieruchomość o niewątpliwym uroku, w cichej okolicy z doskonałym dostępem do centrum Gorzowa.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł139,60 m² 15 759,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Nowoczesny dom wśród zieleni komfort, przestrzeń i niezależność blisko Gorzowa Wielkopolskiego Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość nowo wybudowany dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Lokalizacja Nieruchomość położona jest w Gorzowie Wielkopolskim, na Osiedlu Staszica jednej z najlepiej rozwiniętych i najbardziej cenionych części miasta. Lokalizacja zapewnia szybki.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł67,74 m² 11 795,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

3-pokojowe, jasne, ustawne mieszkanie Z dwoma tarasami W nowym apartamentowcu przy ulicy piaskowej super lokalizacja - centrum miasta Nieruchomość o pow. 67,74m2 (w tym 3,98m2 skrytka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż - Gorzów Wielkopolski, śródmieście, 46 m , balkon + taras Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 46 m , położone na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł52,62 m² 7 202,58 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wyjątkowa oferta gotowe do zamieszkania 3-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie na Os. Staszica ul. Zapolskiej! Świetna relacja ceny do jakości mieszkanie, które naprawdę warto zobaczyć. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

339 000 zł204,52 m² 1 657,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Wyjątkowa okazja! Dom z rozpoczętą budową na pięknej działce. Szukasz miejsca, w którym stworzysz swój wymarzony dom? Mamy coś idealnego! Na sprzedaż oferujemy nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Cena do negocjacji! Uwaga! Pawilon można nabyć za kwotę 40 tyś. zł bez wyposażenia! Na sprzedaż pawilon handlowy o powierzchni 40m2, usytuowany na rogu ulic Prądzyńskiego oraz Sowińskiego na.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł79 m² 4 683,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:300 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przytulnego domu w zabudowie bliźniaczej, położonego w spokojnej i zielonej części Słońska. Nieruchomość o powierzchni zabudowy 79.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł1 387 m² 2 090,84 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:15 671 m²

Fidosz Consulting prezentuje na sprzedaż nieruchomość zabudowaną budynkiem przemysłowym z zapleczem biurowo - warsztatowym o powierzchni ogólnej 1387 m2, położoną na dwóch działkach.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł46,90 m² 12 046,91 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Komfortowe 2 pokoje z dużym tarasem | świetna lokalizacja | Zielona Góra | Na sprzedaż funkcjonalne i gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 46,88 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł90 m² 3 055,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Uwaga! Wyjątkowa inwestycja! Do sprzedaży udział we własności atrakcyjnie zlokalizowanej nieruchomości w bliskich okolicach centrum Zielonej Góry. Uwaga! Nieruchomość w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł120 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:9 623 m²

Dom W borku po generalnym remoncie, przy rzece warta, z dwoma dużymi budynkami gospodarczymi Lokalizacja Nieruchomość znajduje się w miejscowości Borek, w wyjątkowym miejscu tuż.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł13 300 m² 67,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Bronice, gmina Jasień - 20 km od Żar: wydane warunki zabudowy szybka możliwość rozpoczęcia inwestycji, powierzchnia działki 1,33 Ha, na.

Szczegóły ogłoszenia

419 570 zł40,63 m² 10 326,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

To urocze mieszkanie położone w samym centrum miasta oferuje niepowtarzalne połączenie wygody miejskiego życia z ciszą i spokojem. Znajdziesz tutaj doskonałą przestrzeń do relaksu po.