dowolna

Nieruchomości lubuskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

5 463 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 463 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż bardzo ustawne i zadbane mieszkanie o powierzchni 37,3 m , zlokalizowane na 3. piętrze w bloku przy Placu Mickiewicza 4 w Sulęcinie. Mieszkanie jest wewnętrzne, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

719 231 zł124,01 m² 5 799,78 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:III kwartał 2025

Oferujemy przytulny, 4-pokojowy dom w zabudowie bliźniaczej, składający się z salonu, kuchni, trzech sypialni, garderoby, pomieszczenia gospodarczego, łazienki, wc, ogródka oraz trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 231 zł124,01 m² 6 041,70 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:III kwartał 2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 231 zł124,01 m² 6 041,70 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:III kwartał 2025

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł789 m² 101,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana ze wszystkimi papierami i planami. Ulim, nr działki 50/14. Proszę o sms pod nr   w wolnej chwili oddzwonie.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł60 m² 10 816,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferuję na sprzedaż nowe piękne mieszkanie w Łagowie (k. Świebodzina). Powierzchnia: łącznie 60,85 m2 ( w tym mieszkanie 56m2 + komórka lokatorska 4,85 m2) Położenie w budynku:.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł55 400 m² 31,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atuty: nieruchomość gruntowa niezabudowana, podzielona geodezyjnie, z gotową koncepcją oraz prawomocną decyzją o warunkach zabudowy. Cała nieruchomość może stanowić docelowe osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł168 m² 8 869 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:720 m²

Biuro Lotus Nieruchomości prezentuje na sprzedaż nowoczesną i komfortową nieruchomość, położoną w spokojnej i zielonej części Raculi. Lokalizacja zapewnia szybki dostęp do pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

241 780 zł31,40 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Przytulne, 1-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym i łazienką, mieszczące się w inwestycji Bracka w Żaganiu. O inwestycji Komfortowa przystań w historycznej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

271 180 zł36,40 m² 7 450 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

295 020 zł39,60 m² 7 450 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł109,54 m² 2 921,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Opis nieruchomości: przedmiot wyceny stanowi nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym o powierzchni użytkowej 109,54 m2 położona przy ul. Kalinowej 35 w Czechowie,.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł73 m² 6 287,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:374 m²

Cena do negocjacji! Dzień dobry, sprzedam dom w zabudowie bliźniaczej w urokliwej i spokojnej miejscowości Santoczno nad jeziorem Mrowinko. Dom składa się z salonu z kominkiem,.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł34,32 m² 8 304,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 34 m2 w centrum lista - gotowe do zamieszkania. Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 34 m2 , położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł150 m² 6 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 200 m²

Szprotawa, dom jednorodzinny, 5 pokoi, 116 m2, działka 42 ary, cena 990 000 zł, sprzedam. Na sprzedaż wyjątkowy, atrakcyjny dom jednorodzinny z użytkowym poddaszem, położony na przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł53 m² 10 283,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, jasne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni ok. 53 m , położone na II piętrze budynku z windą przy ul. Brukselskiej Osiedle Europejskie. Mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł3 405 m² 86,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Biuro Nieruchomości myhouse.Expert oferuje do sprzedania działkę o wielkości 3405 m2 w miejscowości Janczewo. Wszystkie media bezpośrednio w drodze przy działce, woda, prąd, gaz,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Moniuszki 31

Śródmieście Gorzów Wielkopolski

439 850 zł46,30 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:kwiecień 2028

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego, 2-pokojowego mieszkania, obejmującego pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnie, łazienkę oraz balkon. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 4-pokojowe, ul. Moniuszki 31

Śródmieście Gorzów Wielkopolski

529 592 zł54,04 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:kwiecień 2028

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego, 4-pokojowego mieszkania, obejmującego pokój dzienny z aneksem kuchennym, dwie sypialnie, antresolę oraz łazienkę. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Moniuszki 31

Śródmieście Gorzów Wielkopolski

439 850 zł46,30 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:kwiecień 2028

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł60 m² 7 983,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Zapraszamy na prezentację mieszkania na Osiedlu Staszica Mieszkanie o powierzchni 60m2, usytuowane na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku. Składa się z 3 pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki, wc.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł64,89 m² 5 624,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Zapraszam do odkrycia wyjątkowej nieruchomości położonej w Śródmieściu przy ul. Łokietka w przedwojennej kamienicy trzypiętrowej z 1900 roku, którą możesz urządzić po swojemu.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł73,40 m² 11 158,04 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

! nowa niższa cena! Jedyna taka lokalizacja w Gorzowie Wlkp. - nieruchomość ponownie dostępna w sprzedaży! tylko U nas! W wyjątkowej ofercie sprzedaży zachwycające mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł120 m² 7 908,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:880 m²

Marzysz o własnym przytulnym domu wolnostojącym, który zaspokoi wszystkie Twoje oczekiwania? Mam dla Ciebie idealną propozycję! Przedstawiam jednorodzinny funkcjonalny dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

77 000 zł985 m² 78,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż pierwsza z siedmiu wydzielonych działek budowlanych o nr 238/8 w Lubsku przy ulicy Łanowej, położonych w spokojnej i rozwijającej się okolicy. To wyjątkowa oferta.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł55,70 m² 11 651,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez pcc, bez kosztów pośrednika, bez kosztów aktu notarialnego Trzypokojowe mieszkanie usytuowane na drugim piętrze budynku położonego na os. Czarkowo. Budynek oddany do użytkowania w 2025 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł62 m² 6 451,61 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Trzypokojowe mieszkanie na os. Młodzieżowiec Trzypokojowe mieszkanie usytuowane na dziesiątym piętrze wieżowca położonego na os. Młodzieżowiec. Mieszkanie do własnej aranżacji. Ma 62.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł60 m² 4 983,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:585 m²

Na sprzedaż Dom letniskowy w Jodłowie, osiedle Brzozowe 2, działka nr ewid. 179/3 o pow. 0,0585 ha w obrębie m. Jeziorna, przysiółek Jodłówek, nieruchomość zabudowana budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł59,60 m² 9 060,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1903

Wyjatkowa nieruchomość - parter kamienicy z przynależną częścią działki, 2 piwnicami, częścią strychu, z przyjaznym i cichym sąsiedztwem. Idealna propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

201 200 zł25,15 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Future Nieruchomości Gorzów prezentuje ofertę sprzedaży mieszkań w stanie deweloperskim w Ośnie Lubuskim #twojaprzyszloscmaswojadres Nowoczesne mieszkania w centrum | 25 65 m | winda.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł46,90 m² 4 477,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 2-pokojowe | 46,9 m | Tomaszowo, ul. Brzozowa Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46,9 m , zlokalizowane na 4. piętrze w niskim, zadbanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 071 732 zł267,98 m² 3 999,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 525 m²

Dom z dużą działką i szerokim potencjałem Szprotawa Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni 267,98 m , położony na dużej działce o powierzchni 4525 m w.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie położone w Zielonej Górze przy ul. Rydza-Śmigłego, na 3 piętrze budynku. Lokal idealny zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

362 000 zł46,70 m² 7 751,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie dwustronne na Manhattanie (os. Górczyn). Nowe panele położone w 2024r., okna plastykowe, kuchnia do zrobienia samemu lub pomoc w wykończeniu wg ustaleń, Niski budynek 3 pietrowy,.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł44 m² 9 977,27 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Jedyne takie mieszkanie na os. Manhattan wysoki parter, winda z poziomu 0! Idealne dla seniorów , osób z ograniczoną mobilnością oraz wszystkich, którzy cenią wygodę i nie przepadają.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł52,49 m² 7 525,24 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3-pokojowe mieszkanie na os. Staszica - Gorzów Wielkopolski Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,49 m (łącznie z pomieszczeniami przynależnymi 53,98 m),.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł250 m² 4 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 670 m²

! nowa niższa cena! Wejdź i poczuj ciepło prawdziwego rodzinnego domu, stworzonego z myślą o komforcie rodziny i codziennym odpoczynku w otoczeniu zieleni i jezior.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

194 400 zł26 m² 7 476,92 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania W witnicy: witnica park! W ofercie sprzedaży: 26 mieszkań W stanie deweloperskim O powierzchniach: od 26 M2 do 52 M2. Ceny już od 192 400 zł I 7400 zł za M2! 0.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie Zielona Góra, ul. 1 maja 9 Na sprzedaż oferuję słoneczne, funkcjonalne dwustronne mieszkanie narożne po generalnym remoncie, położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł109 m² 6 330,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:189 m²

Oferta w biurze prospace Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny dwulokalowy położony w Droszkowie, o powierzchni 109 m , składający się z 5 przestronnych pokoi. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

167 400 zł1 116 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane przy ul. Granicznej, gorzów Wielkopolski Na sprzedaż oferujemy pięć działek budowlanych, położonych przy ul. Granicznej w Gorzowie Wielkopolskim. To spokojna,.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł57,30 m² 9 232,11 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne i dobrze rozplanowane mieszkanie o powierzchni 57m , położone w bloku przy ul. Wojska Polskiego w Zielonej Górze. To świetna propozycja zarówno dla rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 000 zł163,10 m² 4 598,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferta w biurze prospace Na sprzedaż nowoczesny dom dwulokalowy o powierzchni użytkowej 114 m , realizowany na podstawie sprawdzonego projektu ,tosia duolit' (archeton) z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

293 000 zł29,30 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż prezentujemy kawalerkę 29,3m2 o wysokim na parterze z miejscem parkingowym. Szukasz komfortowego, gotowego do wprowadzenia mieszkania w świetnej lokalizacji? Ta oferta spełni.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł147,95 m² 4 175 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom z potencjałem inwestycyjnym w Witnicy blisko Gorzowa i granicy Polsko - Niemieckiej. Na sprzedaż nieruchomość położona w miejscowości Witnica, przy głównej ulicy, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

441 144 zł44,56 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Aldan Nieruchomości przedstawia do sprzedaży nową inwestycję enklawa przy ulicy Krętej 4 w Zielonej Górze. To idealna propozycja dla osób ceniących sobie wysoki standard mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł166,70 m² 5 033 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:679 m²

Aldan Nieruchomości przedstawia do sprzedaży dom wolnostojący z dużym ogrodem w położony w Zielonej Górze ul. Ochla! Dom ma powierzchnię użytkową 166,70 m2 w tym mieszkalną 98.