dowolna

Nieruchomości lubuskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

5 452 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 452 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka, ul. Diamentowa

Słone,lubuskie

189 000 zł1 068 m² 176,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 1 068 m2, zlokalizowanej w miejscowości Słone (gmina Świdnica). Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

540 000 zł52 m² 10 384,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Do sprzedania mieszkanie 52m2 z jednym takim układem pomieszczeń! Nowy projekt zakładał powiększenie łazienki i stworzenie przejścia pomiędzy sypialnia i pokojem dziecięcym/gabinetem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

379 500 zł63 m² 6 061,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Niższa cena! Przestronne mieszkanie 3-poojowe z oddzielną kuchnią o pow. 62,61 mkw położone na 2 piętrze w niskim bloku na os. Manhattan na Górczynie. Dobry standard: okna pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Przyborów

Przyborów,lubuskie

430 000 zł160 m² 2 687,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Dom wolnostojący o pow. 160m2, do remontu. Usytułowany na dużej działce o nieregularnym kształcie o pow. 2700 m2. Dom wybudowany w latach50, składający się z 5 pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Sportowa

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

395 000 zł56 m² 7 053,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

NA sprzedaz 4 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na poziomie 2 piętra w niskim bloku na Osiedlu Staszica przy ul. Sportowej. Na powierzchni 56m2 rozplanowano: 4 ustawne pokoje, balkon z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Jelenin

Jelenin,lubuskie

95 000 zł2 700 m² 35,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jelenin gmina Żagań, działka z warunkami zabudowy o powierzchni 0,27ha - na sprzedaż. Kupujący nie ponosi kosztów obsługi Pośrednika. Oferuję działkę o powierzchni 2700m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Granice

Granice,lubuskie

67 500 zł500 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy państwu do sprzedażydziałke O pow. 500 M.KW. Usytuowaną W miejscowości granice, gmina maszewo w pobliżu jeziora granicznego. Działka znajduje się na terenie, dla którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Żagań,lubuskie

199 000 zł80 m² 2 490,61 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Żagań ulica Leśna ,mieszkanie bezczynszowe o powierzchni użytkowej 63,42m2 na sprzedaż. Oferuję mieszkanie w budynku 2 rodzinnym , stanowiące 52% całej nieruchomości wraz z udziałem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

60 000 zł19 m² 3 157,89 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy państwu do sprzedaży murowany garaż O pow. 19,00 m.kw. położony w Zielonej Górze przy ulicy zachodnia/zawadzkiego Zośki. Garaż znajduje się w kompleksie innych garaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

2 400 000 zł271 m² 8 846,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 896 m²

Wyjątkowy dom dla wymagających klientów Na sprzedaż dom z widokiem na panoramę Gorzowa, wykończony w oparciu o wysokie standardy. Nieruchomość zlokalizowana jest w Gorzowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Żary

Żary,lubuskie

215 000 zł36 m² 5 972,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie na osiedlu Zatorze. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym, pokoju dziecięcego oraz łazienki z wc. Do mieszkania przynależy również piwnica, komórka na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

149 000 zł1 384 m² 107,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka budowlana znajdująca się W gorzowie wielkopolskim, obręb zieleniec. Dostępne wszystkie media! Na sprzedaż działka o powierzchni 1384m2 znajdująca się w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kożuchów,lubuskie

355 000 zł52 m² 6 853,28 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

EN biuro nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży mieszkania trzypokojowego wykończonego do sprzedaży pod klucz. Nieruchomość usytułowana na 3 piętrze w nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Artylerzystów

Żary,lubuskie

450 000 zł73 m² 6 161,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 4 pokojowe po generalnym remoncie. Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży czteropokojowego mieszkania o powierzchni 73,04 po generalnym remoncie przy ulicy Artylerzystów. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fredry

Nowa Sól,lubuskie

249 000 zł50 m² 4 960,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Oferuję do sprzedaży przestronne mieszkanie, zlokalizowane na czwartym piętrze w bloku położonego przy ul. Fredry w Nowej Soli! istnieje możliwość zamiany mieszkania na mniejsze! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Żary

Żary,lubuskie

199 000 zł35 m² 5 685,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 m²

Mobilne domki rekreacyjne Razem z naszym partnerem - producentem domków rekreacyjno-letniskowych mamy zaszczyt przedstawić ofertę mobilnego domku typu Stodoła. Oferta skierowana jest zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

269 000 zł37 m² 7 270,27 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

NA sprzedaz 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na poziomie Parteru w ocieplonym wieżowcu na Osiedlu Słonecznym przy ul. Gwiaździstej. Na powierzchni 37m2 rozplanowano: salon z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ptasia

Zielona Góra,lubuskie

526 500 zł46 m² 11 473,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Dwupokojowe mieszkanie W apartamentowcu tuż przy parku piastowskim, przy ul. Ptasiej Mieszkanie o powierzchni 45,89m2, położone na VI piętrze w atrakcyjnym budynku wybudowanym w 2012.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słoneczna

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

239 000 zł43 m² 5 558,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szybki termin przekazania. 2 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią. Lokalizacja: osiedle Słoneczne w sąsiedztwie Rezerwatu Gorzowskie Murawy Ciche oraz zadbane osiedle powstałe w latach 90.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Mironice

Mironice,lubuskie

199 000 zł1 000 m² 199 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o pow. 1000 m2 położona w malowniczej miejscowości Mironice, gmina Kłodawa. Grunt o płaskim ukształtowaniu terenu. Dojazd do nieruchomości bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ratuszowa

Wschowa,lubuskie

820 000 zł200 m² 4 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Sprzedam kamienicę we Wschowie z lokalem gastronomicznym. Oddzielny garaż, cena 820000 złotych do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kargowa,lubuskie

200 000 zł60 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Tylko U nas. Oferta na wyłączność! Zachęcam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w centrum Kargowej, przy ul. Kpt. Więckowskiego. Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

368 000 zł92 m² 4 021,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Oferujemy Państwu do sprzedania mieszkanie 3 pok. o pow.91,5 m2 mieszczące się w śródmieściu w Gorzowie Wlkp. Nieruchomość zlokalizowana jest na 1 piętrze w 3 piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

385 000 zł45 m² 8 612,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Biuro nieruchomości luxm przedstawia atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe o pow. 44,7 m2 wraz z balkonem o powierzchni ok.4,5 m2 oraz z przynależną piwnicą o powierzchni 2,5 m2 na Os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kuratowskiej

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

294 000 zł49 m² 6 019,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy mieszkanie 2 pokojowe z widokiem na tereny zielone na os. Piaski. Pierwotnie 3 pokojowe na 4 piętrze w niskim bloku. Powierzchnia mieszkania wynosi 48,84m2 na którą składa się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Jaśminowa

Zielona Góra,lubuskie

250 000 zł1 000 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA wyłączność! Polecam na sprzedaż nieruchomość gruntową, o powierzchni ok. 1000 m2, położoną w Zielonej Górze-Zatonie, przy ul. Jaśminowej. Działka położona na osiedlu nowych domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sosnkowskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

300 928 zł32 m² 9 498,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Oferujemy na sprzedaż przytulne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 31,68m?, położone na ulicy Sosnkowskiego w Gorzowie Wielkopolskim. Mieszkanie znajduje się w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Zdroisko

Zdroisko,lubuskie

229 000 zł68 m² 3 367,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż domek letniskowy położony na ładnej, zadrzewionej działce o pow. 8 arów w Zdroisku. Działka graniczy z lasem. Dom składa się z dwóch kondygnacji. Na poziomie parteru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

3 850 000 zł414 m² 9 299,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 729 m²

Terra nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży nieruchomości, stanowiącej prawdziwą perłę oraz unikat na zielonogórskim rynku, zabudowanej dwoma budynkami: budynek 1 - nowoczesny, perfekcyjnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Krótka

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

139 000 zł1 465 m² 94,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta zarezerwowana umową przedwstępną! Polecamy Państwu działkę budowlaną położoną przy ulicy Krótkiej w Gorzowie Wlkp., obręb Zakanale. Nieruchomość składająca się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kożuchów,lubuskie

355 000 zł52 m² 6 853,28 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

EN biuro nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnego mieszkania trzypokojowego wykończonego pod klucz. Nieruchomość usytułowana na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Majowa

Sława,lubuskie

449 000 zł55 m² 8 163,64 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie z tarasem i ogródkiem w nowoczesnym budynku 4-ro lokalowym budynku. Mieszkanie zlokalizowane niedaleko głównego wejścia na główna plażę w Sławie. lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Świętojańska

Zielona Góra,lubuskie

207 940 zł562 m² 370 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy państwu do sprzedaży dwie działki budowlane położone W zielonej górze W bardzo atrakcyjnej lokalizacji - zatonie ul. Świętojańska. 1. Działka o pow. 0,0562 ha 2. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwiadowców

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

290 000 zł36 m² 8 157,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta zarezerwowana umową przedwstępną! Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 2 pokojowego mieszkania w stanie deweloperskim usytuowanego na I piętrze w niskim IV piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościuszki

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

299 000 zł48 m² 6 255,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

*** Rezerwacja 20.06.2024 *** Biuro nieruchomości CERTUS ma przyjemność zaoferować Państwu 3 pokojowe mieszkanie, o powierzchni 47,8m2, mieszczące się na Parterze, niskiego bloku, na os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

640 000 zł4 000 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

-Nieruchomości proponuje na sprzedaż dużą działkę z wydanymi warunkami zabudowy jednorodzinnej. w Zielonej Górze, w dzielnicy Sucha. Działka płaska, ustawna, prąd i woda przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bohaterów Westerplatte

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

465 000 zł66 m² 7 099,24 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 3 pokojowego mieszkania zlokalizowanego na III piętrze w wysokim bloku z windą, który znajduje się na os. Piaski w Gorzowie Wielkopolskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Niesulice

Niesulice,lubuskie

1 150 000 zł130 m² 8 846,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Całoroczny dom letniskowy, na zamkniętym, monitorowanym i chronionym terenie ośrodka Lago, przy najczystszym jeziorze pojezierza lubuskiego w Niesulicach. Budynek wybudowany w 2017 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paderewskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

399 000 zł45 m² 8 926,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Do negocjacji! Witam. Mam do zaoferowania 44,7 m2 mieszkanie na Osiedlu Sady. Lokalizacja: jest to jedna z najlepszych dzielnic Gorzowa Wlkp. Bardzo dobrze skomunikowana z resztą miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

299 000 zł39 m² 7 608,14 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Rezerwacja.Oferujemy Państwu do sprzedania mieszkanie 2 pok. o pow.39,3 m2 mieszczące się na os. Dolinki. Nieruchomość zlokalizowana jest na 8 piętrze w 10 piętrowym bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Żary

Żary,lubuskie

399 000 zł78 m² 5 095,79 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Urokliwe mieszkanie w kamienicy w centrum miasta Lokalizacja: serce miasta Bliskość szkoły i przedszkola Sąsiedztwo licznych sklepów, restauracji i kawiarni Opis nieruchomości:.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij