dowolna

Nieruchomości lubuskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

5 452 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 452 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

950 000 zł220 m² 4 318,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Przedmiotem oferty jest wolnostojący dom z lat '90 o powierzchni ok 220 m2 położony w cichej i spokojnej okolicy na osiedlu Piaski w Gorzowie Wielkopolskim. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krzeszyce

Krzeszyce,lubuskie

1 190 000 zł110 m² 10 818,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:90 000 m²

Przedmiotem oferty jest siedlisko o pow. 8,97 ha, na które składa się dom wraz z zabudowaniami gospodarczymi i stawem w gminie Krzeszyce. Na terenie posesji znajduje się chlewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowy Raduszec

Nowy Raduszec,lubuskie

333 200 zł221 m² 1 508,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:4 012 m²

Syndyk masy upadłości ogłasza sprzedaż, w trybie z wolnej ręki w drodze konkursu ofert, nieruchomości gruntowej zabudowanej, którą stanowi działka nr 7/2 o powierzchni 0,4012 ha,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Żary

Żary,lubuskie

156 000 zł13 600 m² 11,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy na sprzedaż bardzo ładną działkę położoną w okolicy Żar, o pow 1,36 ha w okazyjnej cenie 156 tys. Przedmiotem sprzedaży poza częścią rolną jest część lasu. Pięknych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

185 000 zł23 729 m² 7,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Przedmiotem oferty jest ok 15 letni sad z drzewami owocowymi o pow. 2,3729 ha znajdujący się w Chruściku. Teren w całości objęty planem miejscowym z przeznaczaniem na tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Deszczno

Deszczno,lubuskie

15 228 €1 269 m² 12 €/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Cena 12 eur/m2 Idealna lokata kapitału. Działki budowlane w Deszcznie w niespotykanej cenie. Do wyboru mają Państwo działki o pow. od 12,5 do 23 arów. W cenie udział w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Słone

Słone,lubuskie

998 000 zł152 m² 6 565,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:910 m²

Opis Oferta tylko w biurze prospace Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący w miejscowości Słone koło Zielonej Góry. Na dwóch kondygnacjach rozdysponowano salon z aneksem kuchenny, trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Łężyca-Geodetów

Zielona Góra,lubuskie

630 000 zł82 m² 7 654,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:223 m²

II etap osiedla przy ulicy Łężyca- geodetów Zielona Góra Przedstawiamy ofertę lokali mieszkalnych z ogrodami i miejscami postojowymi w kameralnej inwestycji przy ulicy Łężyca-Geodetów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lubiechnia Wielka

Lubiechnia Wielka,lubuskie

550 000 zł115 m² 4 782,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Dom na sprzedaż w Lubiechni Wielkiej. Dom o powierzchni ok 115m2, nieruchomość posadowiona na działce 30 arów oraz budynek gospodarczy wolnostojący. Dom jest parterowy z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

359 000 zł54 m² 6 623,62 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Opis Oferta w biurze prospace Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,2 m2, usytuowane na piątym piętrze w bloku po remoncie windy oraz klatki schodowej. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Czerwieńsk

Czerwieńsk,lubuskie

379 000 zł100 m² 3 790 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:511 m²

Oferuję do sprzedaży dom wolnostojący typu "kostka" posadowiony na działce o powierzchni 511 m2 w miejscowości Czerwieńsk nieopodal Zielonej Góry. +100 m2 wysokiej piwnicy do przystosowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

339 000 zł42 m² 8 168,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Biuro nieruchomości luxm przedstawia atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe o pow. 41,5 m2 wraz z balkonem oraz z przynależną piwnicą o powierzchni 3,4 m2 na Os. Górczyn w Gorzowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

420 000 zł46 m² 9 230,77 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Oferujemy Państwu do sprzedania atrakcyjne mieszkanie 3 pok o pow 45,5m2. Nieruchomość mieści się w 3 piętrowym bloku z 2011r. na wysokim parterze. Przy bloku znajduje się parking.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa Wawrów

Wawrów,lubuskie

5 900 000 zł26 802 m² 220,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Inwestycja! Zapraszam na prezentację wyjątkowej działki budowlanej o powierzchni 2,68 ha znajdującej się w Wawrowie. Działka położona jest w samym sercu miejscowości, bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Krzeszyce,lubuskie

73 500 zł1 050 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty są nowo wydzielone działki budowlane o pow. od 1050m2 do 1433m2 w cenie 70zł/m2. W sąsiedztwie nowa zabudowa jednorodzinna, las. Bardzo dobry i szybki dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Krzeszyce

Krzeszyce,lubuskie

80 000 zł1 213 m² 65,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa cena Przedmiotem oferty jest 1213m3 działka budowlana znajdująca się w Krzeszycach na nowo powstałym osiedlu domków jednorodzinnych. Nieruchomość posiada aktualne pozwoleniem na budowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Komisji Edukacji Narodowej

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

439 000 zł59 m² 7 440,68 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Rezerwacja Prezentujemy Państwu 3 pokojowe mieszkanie w niskim 2-piętrowym bloku z 2007 - osiedle Górczyn. Mieszkanie po remoncie, gotowe do zamieszkania. Do mieszkania przynależy balkon ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Sulęcin

Sulęcin,lubuskie

150 000 zł4 800 m² 31,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy państwu dwie działki w Sulęcinie blisko linii brzegowej małego jeziora. Na jedną działkę wydane są warunki na budowę budynku jednorodzinnego mieszkalnego! Działka uzbrojona cena za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

395 000 zł63 m² 6 308,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie 3-poojowe z oddzielną kuchnią o pow. 62,61 mkw położone na 2 piętrze w niskim bloku na os. Manhattan na Górczynie. Dobry standard: okna pcv z roletami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Kargowa

Kargowa,lubuskie

258 300 zł7 819 m² 33 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w przetargu syndyka nieruchomości opisanej jako: działka nr 265/16 jest to działka rolna, niezabudowana i niezagospodarowana, oznaczona symbolem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kurpińskiego

Żary,lubuskie

285 000 zł48 m² 5 987,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polecam na sprzedaż mieszkanie położone na IV piętrze w bloku przy ul. Kurpińskiego w Żarach. Mieszkanie składa się z salonu z balkonem o powierzchni ponad 14m2, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Przyczyna Dolna

Przyczyna Dolna,lubuskie

1 600 000 zł2 332 m² 686,11 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Syndyk masy upadłości Elektrobud Sp. z o.o. w upadłości z siedzibą w Przyczynie Dolnej Ogłasza nieograniczony przetarg ofertowy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

1 100 000 zł147 m² 7 461,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:247 m²

W pełni wykończony, urządzony i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej z garażem! Położony w obrębie nowo wybudowanego kompleksu domów na osiedlu kolorowym przy ulicy złotej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Białcz,lubuskie

83 440 zł1 043 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty są dwie działki budowlane o powierzchni 10,5 i 11,5 ara znajdujące się w Białczu gm. Witnica. Nieruchomości znajdują się na nowo powstałym osiedlu domków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Deszczno

Deszczno,lubuskie

75 000 zł1 530 m² 49,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż 2 działki W deszcznie Z przeznaczeniem pod budowę domów jednorodzinnych. Super cena! Na sprzedaż 2 działki o łącznej powierzchni 1530 m2 znajdujące się w Deszcznie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

401 315 zł44 m² 9 040,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkanie z piwnicą > dostępne od ręki oferta bez podatku pcc 2%! Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,39m2 zlokalizowane w nowym bloku na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

415 000 zł63 m² 6 628,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Oferta aktualna certus nieruchomości ma przyjemność przedstawić przestronne mieszkanie 3 pokojowe przy ul. Korcza 19 na osiedlu Górczyn, w Gorzowie Wlkp. ( okolice Centrum Medycznego mediraj).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zamkowa

Lubniewice,lubuskie

245 000 zł30 m² 8 305,08 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Rezerwacja Apartament z ogrodem na jez. Lubiąż - inwestycja! Kompaktowy apartament dwupokojowy w cenie 245.000 PLN, położony w kompleksie apartamentowym przy ul. Zamkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Żary

Żary,lubuskie

106 000 zł1 824 m² 58,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy na sprzedaż działkę położoną w niedalekiej odległości od Żar o pow. 1824 m2 w bardzo dobrej cenie 106 tys. Nieruchomość jest w kształcie prostokąta. Przy jej granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

359 000 zł49 m² 7 281,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie, zlokalizowane na osiedlu Dolinki w niskim bloku na 1 piętrze. Mieszkanie o powierzchni 49m2, w skład którego wchodzi jasny salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

375 000 zł60 m² 6 302,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Świąteczna promocja - nowa niższa cena (ważna tylko do końca roku) Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż niezwykłe mieszkanie zlokalizowane w Gorzowie Wielkopolskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pionierów Zielonej Góry

Zielona Góra,lubuskie

429 000 zł51 m² 8 428,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Opis Oferta tylko w biurze prospace Oferujemy na sprzedaż piękne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,9 m2, usytuowane na trzecim piętrze w jednoklatkowym budynku na ul. Pionierów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Śródmieście

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

350 000 zł513 m² 682,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Teren inwestycyjny pod zabudowę usługową W centrum gorzowa ***zarazerwowane umową przedwstępną*** Działka o powierzchni 513 mkw położona w Centrum Gorzowa Wlkp. Odległość od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

219 200 zł27 m² 8 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedmiotem oferty jest gabinet lekarski o pow. 27,4 m2 usytuowany na III piętrze w centrum medycznym. Istnieje możliwość dowolnej aranżacji przestrzeni. Budynek zlokalizowany w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

320 000 zł36 m² 8 791,21 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów sie na prezentację atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe Oferujemy Państwu mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze. Na powierzchni 36,4m2 rozmieszczono salon połączony z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łagówek

Łagówek,lubuskie

73 549 zł931 m² 79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Unikalne działki niedaleko Jeziora Ciecz w Łagowsko-Sulęcińskim Parku Krajobrazowym. Przepiekne działki o powierzchni od 9 arow połozone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Plac Ewangelicki

Szprotawa,lubuskie

2 200 000 zł920 m² 2 391,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Kamienica usługowa mieszkalną w centrum miasta do adaptacji - remontu na sklepy biura gabinety mieszkania Parter 340 m2 Piętro 340m2 II piętro 280 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

385 000 zł47 m² 8 191,49 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów sie na prezentację atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe Oferuje Państwu bardzo ładne mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w niskim bloku. Na powierzchni 47,17m2 rozmieszczono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Żary

Żary,lubuskie

1 350 000 zł2 254 m² 599,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:35

 

Powierzchnia działki:2 900 m²

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjnie położony budynek handlowo-usługowy w centrum Żar. Budynek składający się z trzech kondygnacji o pow. użytkowej 2253 m2, oraz wysokiej piwnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sienkiewicza

Zielona Góra,lubuskie

300 000 zł43 m² 6 976,74 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą multiportalu B e b r o k e r. pl Przepiękne mieszkanie w sercu Zielonej Góry! Idealne dla par, singli lub rodzin! To urokliwe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łężyca-Ciesielska

Zielona Góra,lubuskie

399 999 zł41 m² 9 661,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Absolutnie nowe! nowe osiedle! nowy blok! nowe mieszkanie! nowe wyposażenie! Polecamy! Dwupokojowe, urządzone mieszkanie o powierzchni 41,4 m2, położone na II piętrze w bloku z windą. Do.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij