dowolna

Nieruchomości lubuskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

5 455 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 455 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grabskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

340 000 zł42 m² 8 114,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Polecamy Państwu 2 - pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, w nowym czteropiętrowym budynku na osiedlu Górczyn. Lokal znajduje się na parterze, dzięki czemu posiada dostęp do małego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Książ Śląski

Książ Śląski,lubuskie

100 000 zł1 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż działki w Książu Śląskim, powiat Nowosolski oddalone od Zielonej Góry i Nowej Soli 14 km, 20 min jazdy samochodem. Działki umiejscowione w bardzo ładnym, cichym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

315 000 zł59 m² 5 303,03 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

W ofercie sprzedaży dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w samym centrum miasta Gorzowa Wielkopolskiego. Nieruchomość mieści się na drugim piętrze w niskim trzypiętrowym bloku bez windy. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Glinik

Glinik,lubuskie

108 570 zł1 551 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

NA sprzedaż działki Z przeznaczeniem pod budowę znajdujące się W miejscowości glinik, gmina deszczno. Na sprzedaż działki w atrakcyjnej lokalizacji, w miejscowości Glinik,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Koniawska

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

889 000 zł306 m² 2 905,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:712 m²

Na Sprzedaż Atrakcyjny Dom Wolnostojący - ***jeżeli poszukują Państwo pewnego i wygodnego do zamieszkania domu, do którego dojedziecie drogą asfaltową, z szybkim dojazdem do miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Ptasia

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

799 000 zł100 m² 7 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:325 m²

Dom z pięknym widokiem na ul Ptasiej! oferujemy państwu do sprzedaży dom W zabudowie szeregowej jeden Z niewielu na rynku W tak atrakcyjnej lokalizacji. Dom jest usytuowany jako skrajny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Londyńska

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

499 000 zł68 m² 7 335 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Sprzedam mieszkanie na II piętrze w niskim budynku mieszkalnym na osiedlu europejskim przy ulicy londyńskiej w Gorzowie Wlkp. Jeżeli cenisz sobie komfort nowoczesny styl mieszkania to moje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Łagów

Łagów,lubuskie

4 497 822 zł4 401 m² 1 022 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży budynku opowierzchni około 4400 m2, który zgodnie z miejscowym planem oznaczony symbolemut 13 może pełnić funkcje hotelowo - gastronomiczne jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Świebodzin

Świebodzin,lubuskie

4 502 223 zł4 401 m² 1 023 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży budynku położonego w okolicach Świebodzina, o powierzchni około 4400 m2, który zgodnie z miejscowym planem oznaczony symbolemut 13.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

575 000 zł84 m² 6 837,91 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zapraszamy do niesamowitej nieruchomości dostępnej w Gorzowie Wielkopolskim! To mieszkanie premium o powierzchni 84 m2 znajduje się na ostatnim piętrze 5 - kondygnacyjnego budynku z windą;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zielona Góra,lubuskie

394 000 zł45 m² 8 775 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Lotus Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować piękne, nowoczesne, klimatyzowane, 2- pokojowe mieszkanie na osiedlu Słonecznym. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w niskim bloku 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piastowskie

Zielona Góra,lubuskie

268 000 zł28 m² 9 571,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów sie na prezentację atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe W ofercie biura proponujemy mieszkanie usytuowane na drugim piętrze na osiedlu Piastowskim. Na a powierzchni 28m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

1 434 690 zł7 551 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Duża działka na sprzedaż w Płotach! Przedstawiamy ofertę sprzedaży dwóch działek o łącznej powierzchni 7551 m2. Działka rolna. Dojazd drogą wyłożoną polbrukiem. W drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

760 000 zł166 m² 4 578,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Oferta wstrzymana - na sprzedaż dom wolnostojący o pow. 166 m2, działka pow. 850 m2 w Gorzowie Wlkp. Polecamy parterowy jednokondygnacyjny dom wolnostojący, oddany do użytku w 2007 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żary

Żary,lubuskie

550 000 zł200 m² 2 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Polecamy Państwu dom o powierzchni ok.200m2 , zlokalizowany w odległości 4 km od Żar. Budynek wykonany w technologii tradycyjnej. Okna pcv, na podłogach panele podłogowe i płytki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

247 000 zł46 m² 5 369,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

NA sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe Z balkonem W centrum gorzowa wielkpolskiego Polecamy na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni wraz z powierzchnią pomieszczeń przynależnych 45,22.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morelowa

Zielona Góra,lubuskie

260 000 zł75 m² 3 480,59 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Z dużym potencjałem Mieszkanie o powierzchni 74m2 wraz z pomieszczeniami przynależnymi znajduje się na pierwszym piętrze kamienicy przy ul. Morelowej, położonej blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

247 000 zł46 m² 5 369,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Żary

Żary,lubuskie

149 000 zł1 385 m² 107,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Polecamy na sprzedaż bardzo ładną działkę położoną w Żarach o pow. 1385 m2 w cenie 149 tys. Działka jest przy drodze utwardzonej. Kształt ma zbliżony do kwadratu. Na działce jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Pomorskie

Zielona Góra,lubuskie

190 800 zł48 m² 3 934,02 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Syndyk masy upadłości ogłasza sprzedaż, w trybie z wolnej ręki w drodze pisemnego przetargu ofertowego, lokalu mieszkalnego, o powierzchni użytkowej 48,50 m 2 (2 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

549 000 zł62 m² 8 791,03 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Nowe, gotowe do wprowadzenia mieszkanie 4-pokojowe z dwoma balkonami! Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie położone w nowym budynku z 2022 roku. Obiekt z windą. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Ruczajowa

Zielona Góra,lubuskie

657 000 zł99 m² 6 633,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2015

Oferta zablokowana - w trakcie realizacji nowy, komfortowy, dwupoziomowy apartament - 5 pokoi, - mieszkanie o pow. 99,05 m2 usytuowane na 3 piętrze w nowym bloku. Przestronne, bardzo jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Piastowska

Gubin,lubuskie

320 000 zł69 m² 4 637,68 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Na sprzedaż mieszkanie 67m na ulicy Piastowskiej 6 - 300 metrów od Niemieckiej granicy- 2 niezalezne pokoje, duża kuchnia, 2 schowki, do mieszkania przynależy piwnica, wspòlna powierzchnia strychu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sucharskiego

Zielona Góra,lubuskie

258 000 zł38 m² 6 789,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Centrum 2M/ rozkład+balkon Sucharskiego poniżej 7m2 Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o łącznej powierzchni 39 m2. Zlokalizowane jest na 4 z 4 pięter w budynku bez windy. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łagówek

Łagówek,lubuskie

125 000 zł814 m² 153,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki w malowniczym Łagówku! Przedmiotem transakcji jest nieruchomość: -działka nr 2 o powierzchni ok 814 m2 - cna 125 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łężyca-Apartamentowa

Zielona Góra,lubuskie

460 000 zł57 m² 8 090,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Trzypokojowe mieszkanie w 2-letnim budynku z windą i estetyczną klatką schodową, zadbany teren wokół. Ciepłe, środkowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie. Można wejść.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Wojska Polskiego

Zielona Góra,lubuskie

367 000 zł46 m² 7 926,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

*rezerwacja* Szanowni Państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego przy ul. Aleja Wojska Polskiego 80b w Zielonej Górze. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Konwaliowa

Deszczno,lubuskie

1 150 000 zł324 m² 3 549,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:8 853 m²

0%- oferta bezpośrednia kupujący zwolniony jest Z opłaty prowizji dla biura nieruchomości! dom typu rezydnecja W deszcznie Przedmiotem oferty jest parterowy wolnostojacy dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Leśne

Uście,lubuskie

1 150 000 zł145 m² 7 931,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Cisza, las, jeziora Super dom w pełni wyposazony, 100 m od jeziora, w pobliżu ścieżki rowerowe

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dywizjonu 303

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

250 000 zł52 m² 4 761,90 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Zarezerwowane umową przedwstępną! Przedstawiamy Państwu możliwość zakupu trzypokojowego mieszkania usytuowanego na poziomie czwartego piętra w wieżowcu na osiedlu Dolinki - w jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Zdrojowe

Zielona Góra,lubuskie

605 999 zł76 m² 7 995 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Biuro Lotus Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż nowy, atrakcyjny apartament z ogródkiem na nowo wybudowanym osiedlu Zdrojowym. Przepiękna nieruchomość idealna dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Konstytucji 3 Maja

Nowa Sól,lubuskie

255 000 zł48 m² 5 334,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Przedstawiamy ofertę dostępną tylko w naszym biurze Effect Home! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o pow. 47,80 m2 położone na III piętrze bloku mieszkalnego na os. Konstytucji 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lubniewice

Lubniewice,lubuskie

849 000 zł160 m² 5 306,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowy dom z garażem w stanie deweloperskim w Lubniewicach na sprzedaż na działce o powierzchni 1000m2. Działka zagospodarowana i ogrodzona, ogrzewanie podłogowe Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Osiedle Pomorskie

Zielona Góra,lubuskie

279 000 zł48 m² 5 807,66 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

[oferta prywatna] Pośredników oraz biura nieruchomości uprzejmie proszę o niepodejmowanie kontaktu. Dziękuję. - [szczegóły oferty]: oferuję na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z osobną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Nadodrzańskie

Sulechów,lubuskie

299 900 zł64 m² 4 685,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dzień dobry Posiadam do sprzedania mieszkanie 64m 2 trzy pokoje na trzecim piętrze w bloku na Oś. Nadodrzańskim w Sulechowie. Do mieszkania przynależy również piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Budachów-Kolonia

Budachów-Kolonia,lubuskie

380 000 zł200 m² 1 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 438 m²

Sprzedamy dom wolnostojący (ok. 140 m2+strych i podpiwniczenie) w miejscowości Budachów-Kolonia, w gminie Bytnica, powiat krośnieński. Bardzo spokojna i piękna okolica. Działka ma.