cena
dowolna
powierzchnia
dowolna
Ogłoszenia nieruchomości na skróty
Nieruchomości lubuskie - Oferty sprzedaży nieruchomości
5 454 ogłoszenia
Od najnowszych
5 454 ogłoszenia
Ogłoszenia archiwalne
Archiwalne
Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście
335 000 zł58 m² 5 965,81 zł/m²
Archiwalne
Dom szeregowy Gorzów Wielkopolski
595 000 zł280 m² 2 125 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ogińskiego
367 000 zł49 m² 7 520,49 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ogińskiego
367 000 zł49 m² 7 520,49 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzelecka
349 000 zł66 m² 5 328,24 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana ogrodzona, ul. Kręta
649 000 zł1 065 m² 609,39 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sikorskiego
315 000 zł63 m² 5 012,73 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 3-pokojowe, Europejskie
460 000 zł48 m² 9 484,54 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dekerta
439 000 zł45 m² 9 731,77 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ogińskiego
250 000 zł37 m² 6 756,76 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście
288 000 zł57 m² 5 052,63 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Matejki
320 000 zł53 m² 6 081,34 zł/m²
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Włącz powiadomienia