dowolna

Nieruchomości lubuskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

5 445 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 445 ogłoszeń

590 000 zł230,30 m² 2 561,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Opis Oferta tylko w biurze prospace Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący w miejscowości Ciosaniec umiejscowiony na dużej działce, przystosowany na wynajem długoterminowy. Na powierzchni 230.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł194 m² 5 664,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 998 m²

Oferta tylko w biurze prospace Na sprzedaż piękny, funkcjonalny dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 194 m (pow. użytkowa 148,5 m ), położony na dużej, malowniczej działce.

Szczegóły ogłoszenia

50 000 zł3 000 m² 16,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Krzywczyce, działka, 3000 m2, cena 50 000 zł, sprzedam. Na sprzedaż działka bez wydanych warunków zabudowy, zlokalizowana w uroczym, spokojnym miejscu, na polanie, w sąsiedztwie lasu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Lokalizacja Mieszkanie położone jest w Śródmieściu Gorzowa Wielkopolskiego w bardzo dobrej i wygodnej lokalizacji, zapewniającej szybki dostęp do centrum miasta. W najbliższej.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł4 400 m² 56,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 4400 m2 Z warunkami zabudowy! tylko W metrohouse! nie szukaj dalej.! Mamy do zaoferowanie atrakcyjną działkę o powierzchni 4400 m2. Cena to 249 tys. zł, czyli niespełna 57 zł za.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł140 m² 2 992,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 050 m²

Dzień dobry, serdecznie zapraszam na zapoznanie się z ofertą sprzedaży przestronnej działki zabudowanej budynkiem mieszkalnym oraz budynkami gospodarczymi. Całkowita powierzchnia działki to 2050m2.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł1 788 m² 150,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ldk Nieruchomości prezentuje wyjątkową działkę premium przy ścianie lasu - Rokitno, gm. Przytoczna o pow. 1.788 m2 z warunkami zabudowy. Idealna pod prestiżową rezydencję, daczę lub dom.

Szczegóły ogłoszenia

88 827 zł3 063 m² 29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy ofertę sprzedaży działki o powierzchni 3063 m2, położonej w Goszczanowcu (gm. Drezdenko, powiat strzelecko-drezdenecki). Działka w kształcie prostokąta ze ściętym jednym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecam na Sprzedaż garaż w zabudowie szeregowej położony w Gorzowie Wlkp. przy ulicy Konstytucji 3 Maja na tzn. Górkach gazowych Garaż jednostanowiskowy, murowany w bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest w Gorzów Wielkopolski, na cenionym osiedlu Górczyn. To jedna z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w mieście doskonale skomunikowana,.

Szczegóły ogłoszenia

1 459 000 zł376,20 m² 3 878,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący w Nowej Wsi koło Wschowy (23km od Leszna, 30km od Głogowa). Dojazd do trasy S5 to zaledwie 13 minut (15 km do węzła). Wspaniała lokalizacja w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł127 m² 8 267,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 847 m²

Future Nieruchomości Gorzów przedstawia ofertę sprzedaży: na sprzedaż wyjątkowy dom idealny dla młodych, aktywnych osób, które chcą połączyć komfort, przestrzeń i świetną lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł1 800 m² 111,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 18 arów położna w Różankach przy ul. Różanej. Dla działki wydano warunki zabudowy na budowę domu jednorodzinnego. Bezpośrednio przy działce prąd.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł81,90 m² 8 290,60 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Oferta tylko w biurze prospace Na sprzedaż przestronne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 81,9 m , położone na 3 piętrze w budynku z windą, zlokalizowane przy ul. Węgierskiej.

Szczegóły ogłoszenia

598 000 zł125 m² 4 784 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Future Nieruchomości Gorzów przedstawia ofertę sprzedaży: dom wolnostojący Goszczanowo #twojaprzyszloscmaswojadres Na sprzedaż dom z zabudowaniami gospodarczymi i działką pod lasem.

Szczegóły ogłoszenia

614 000 zł51,30 m² 11 968,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego, niezamieszkałego trzypokojowego mieszkania w nowym budownictwie przy ul. Łężyca-Ciesielska w Zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

3 380 000 zł169 000 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Proponujemy na sprzedaż interesującą działkę inwestycyjną o powierzchni 16,9 ha, położoną w Nowogrodzie Bobrzańskim, oddaloną 20 km od Zielonej Góry. Idealnie zlokalizowana przy.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł3 037 m² 49,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w Nowym Kurowie w gm. Stare Kurowe, ok. 13 km. od Strzelec Krajeńskich. Działka rolno budowlana, z wydanymi Warunkami Zabudowy dla wolnostojącego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł50,20 m² 7 948,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko w Platinum House! Na sprzedaż wyjątkowe, bardzo funkcjonalne 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,20m2. Idealnie dla rodziny, pary, czy choćby z uwagi na układ i lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka położona w gminie Deszczno, obręb os. Poznańskie, przy ul. Spacerowej, o pow. 1,3358 ha. Działka oddalona o 15min. od centrum Gorzowa. Dojazd drogą utwardzoną.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł1 751 m² 348,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy wyjątkową działkę położoną w malowniczej miejscowości Lubniewice, bezpośrednio przy jeziorze Krajnik, w sercu Pojezierza Lubuskiego. Ta urokliwa parcela o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł87,10 m² 5 729,05 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne 3 pokoje | 87,11 m | Kameralna kamienica | Prywatny ogródek Na sprzedaż komfortowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 87,11 m , położone na 1. piętrze w kameralnej,.

Szczegóły ogłoszenia

649 900 zł50 m² 12 998 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3-pokojowe mieszkanie | Leśny Dwór | ul. Szlachecka | umeblowane | balkon Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m , położone w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł101,50 m² 8 364,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:460 m²

Przedstawiamy Państwu dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 101 m2 plus garaż o powierzchni 53 m2 usytuowany na działce o powierzchni 460 m2 w Gorzowie Wlkp. oddany do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

1 545 000 zł232,19 m² 6 654,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 035 m²

Nowoczesny dom Z dostępem do stawu! Szukasz domu, który łączy nowoczesność z funkcjonalnością? Oto Twoja szansa, aby stać się właścicielem wyjątkowej nieruchomości, która spełni.

Szczegóły ogłoszenia

88 500 zł885 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż cztery działki o powierzchni 885, 842, 865,975 m2 z wydanymi warunkami zabudowy. Możliwość łączenia działek. media przy działce: woda, prąd. Kanalizacja i gaz 200 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

429 030 zł1 362 m² 315 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na os. Piaski Gorzów Wlkp., ul. Owocowa Przedmiotem oferty jest działka budowlana o powierzchni 1362 m2, położona w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Pomorskim w Zielonej Górze zostało stworzone z myślą o codziennym komforcie - szczególnie dla rodzin z dziećmi, które cenią funkcjonalny układ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 329 000 zł110,31 m² 12 048 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:990 m²

Energooszczędny dom przy lesie | cisza i natura | 110 m | działka 990 m | Droszków Biuro Lotus Nieruchomości prezentuje na sprzedaż nowoczesny, energooszczędny dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

658 000 zł53,73 m² 12 246,42 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Marzysz o własnym kącie w spokojnej okolicy? Szukasz mieszkania z dużą przestrzenią i dodatkowymi udogodnieniami? Nie czekaj i sprawdź tę ofertę! lokalizacja Przedstawiamy.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł600 m² 1 333,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 925 m²

Żagań, obiekt handlowo usługowy, 600 m2, sprzedam, cena 800000 zł. Do sprzedania obiekt handlowo/usługowy o powierzchni 600m , stojący na utwardzonej i zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Przedstawiamy państwu ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej z wydanym pozwoleniem na budowę. Nieruchomości położone w miejscowości Lipki Wielkie, gmina Santok. Działka o dużej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Przedstawiamy Państwu mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 107 m2 usytuowane na 3 piętrze w niskim bloku z 2000 roku zlokalizowanym na os. Górczyn. Cena mieszkania: 625.000 zł CO.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł200 m² 4 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:456 m²

Dom Z ogromnym potencjałem inwestycyjnym 3 niezależne mieszkania raculka, zielona góra promocja cenowa - nowa cena - 950 tys.zł. Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł1 026 m² 86,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działki pod zabudowę jednorodzinną w Złotniku. Sieć wodociągowa wykonana w drodze wewnętrznej. Odcinek drogi gminnej poprawiony - utwardzony i wyrównany. Działka 125.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

420 000 zł53,43 m² 7 860,75 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim | Nowa Sól, ul. Ekonomiczna Nowa inwestycja w atrakcyjnej lokalizacji Nowej Soli! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,43 m w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 000 zł193,42 m² 4 906,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:640 m²

Opis Oferta w biurze prospace Oferujemy na sprzedaż nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Przylep k. Zielonej Góry. Na powierzchni 193m2 rozmieszczono salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł1 190 m² 697,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działki komercyjne w doskonałej lokalizacji - centrum Gorzowa Wlkp przy ul.Sikorskiego. Działki o nr ewidencyjnych 2590/1 położona jest bezpośrednio przy ul.Sikorskiego, za nią.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Tylko W platinum house! Prezentujemy działkę inwestycyjną o powierzchni 2646 m , położoną centrum Zielonej Góry. - mpzp pod zabudowę wielorodzinną! To teren o ogromnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł550 m² 3 181,82 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:13 989 m²

Nieruchomość inwestycyjna działka Z halami I zapleczem biurowo - socjalnym Deszczno, gmina Deszczno bezpośrednio przy drodze krajowej lokalizacja Nieruchomość położona w Deszcznie.

Szczegóły ogłoszenia

127 500 zł1 047 m² 121,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Ogrodzona działka z wydaną decyzją o warunkach zabudowy wolnostojącym domem jednorodzinnym, położona 5 km od Świebodzina. DO niewielkiego jeziora lubich ok 15 min pieszo, do niesulic.